Εμφάνιση 1-1 από 1

Θέμα: OTE Rural

  1. #1
    Εγγραφή
    11-09-2018
    Περιοχή
    Κάτω Πετράλωνα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    645
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109769/10998
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    Avm Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    30(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδια καλημερα.. Εδω και ενα περιπου χρονο στο χωριο μου (Μινα Λακωνιας) αλλα και σε ολοκληρη σχεδον τη Μανη εχει εγκατασταθει δικτυο Rural.. Θα ηθελα να ρωτησω ποτε θα μπορεσει ενας μη μονιμος κατοικος οπως εγω να βαλει καποιο εκπτωτικο - οικονομικο προγραμμα πχ Εξοχικο ΣΚ γιατι οπως καταλαβαινεται δεν συμφερει σε ενα σπιτι που ανοιγει 3-4 φορες το χρονο να υπαρχει ενα παγιο τοσο υψηλο που τρεχει κιολας.. ADSL γιατι δεν βαλανε?? Εμας τους μη μονιμους κατοικους αλλα και τους μονιμους με χαμηλο εισοδημα που ειναι η πλειοψηφια στα χωρια της Μανης μας εχουν του πεταματου?? Αυτο ειναι σαν εκβιασμος με απλα λογια.. Το καλοκαιρι ειχα παει στο πλησιεστερο καταστημα της κοσμοτε (Γυθειο) και δυστυχως η κουβεντα κατεληξε σε καυγα.. Ασε που εμαθα κιολας οτι τα συμβολαια ειναι μηδαμινα οποτε αποσβεση δεν θα γινει ΠΟΤΕ των ΠΟΤΩΝ.. Θα ηθελα να μου πειτε καποιον ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ τροπο να μπορεσω να βαλω ΣΤΑΘΕΡΟ ιντερνετ στο εξοχικο μου χωρις τις υπερογκες χρεωσεις της τωρινης καταστασης αλλα και του επισης ΑΚΡΙΒΟΥ ιντερνετ απο το κινητο με δυνατοτητα βεβαια να μην τρεχει το παγιο αλλα να ενεργοποιω εγω οποτε θελω την υπηρεσια..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος geogr13 : 06-10-18 στις 03:38.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας