Εμφάνιση 1-8 από 8
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.687
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  novalogo.JPG 
Εμφανίσεις:  385 
Μέγεθος:  79,6 KB 
ID: 194896Η Nova, ο κορυφαίος πάροχος συνδυαστικών υπηρεσιών οικιακής ψυχαγωγίας και επικοινωνίας κάνει το… Extra βήμα στον κόσμο της απόλαυσης. Μετά το Nova GΟ, που πρώτη η Nova λάνσαρε στην αγορά συνδρομητικής τηλεόρασης το 2013, τώρα φέρνει το Nova GO Extra και δίνει τη δυνατότητα στα μέλη της οικογένειας να απολαμβάνουν παράλληλα το αγαπημένο τους θέαμα και σε δεύτερη φορητή συσκευή – laptop, tablet ή smartphone - μέσω οποιουδήποτε δικτύου Internet (Wi-Fi ή ενσύρματου).

    Από το Mundial μέσω των καναλιών της ΕΡΤ και τις κορυφαίες αθλητικές διοργανώσεις των καναλιών Novasports για τους λάτρεις του αθλητικού περιεχομένου, μέχρι μεγάλες πρεμιέρες και κορυφαίες σειρές αλλά και παιδικό πρόγραμμα, αγαπημένες ταινίες και ντοκιμαντέρ από την πλούσια βιβλιοθήκη της Nova που εμπλουτίζεται συνεχώς, οι συνδρομητές έχουν την ευκαιρία να βάλουν στις… βαλίτσες τους την καλύτερη καλοκαιρινή πρόταση απολαυστικής θέασης για όλη την οικογένεια.

    Χωρίς δέσμευση χρόνου και με τη δυνατότητα διακοπής της θέασης στη δεύτερη συσκευή, όποτε επιθυμεί ο συνδρομητής, το Nova GO Extra διατίθεται δωρεάν ή με πολύ μικρή μηνιαία χρέωση, ανάλογα με το πακέτο σύνδεσης που διαθέτει ο κάθε συνδρομητής.

    Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκεφτούν το www.nova.gr/novagoextra, ένα από τα καταστήματα Nova σε όλη την Ελλάδα ή να καλέσουν στο 13831.

  2. #2
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.655
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Ευχάριστο νέο!

  3. #3
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ZTE Speedport entry 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Δηλαδη πλεον σε δικτυο ιντερνετ εκτος nova μπορεις να βλεπεις παραλληλα με τον αποκωδικοποιητη το ιδιο καναλι?

  4. #4
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-...nes-erotiseis/

    Με τη Διαχείριση Θέασης μπορείς να επιλέξεις εάν θα απολαμβάνεις επιλεγμένους ζωντανούς αγώνες των καναλιών Novasports στην τηλεόραση ή στις συσκευές που έχεις εγκατεστημένο το Nova GO & το Nova GO Extra.
    To μόνο που χρειάζεται είναι να συνδεθείς στην υπηρεσία Nova My Account και να επιλέξεις από το menu “Διαχείριση θέασης” σε ποια οθόνη (τηλεόραση ή φορητές συσκευές) θα δεις τον αγώνα που υπόκειται σε διαχείριση θέασης. Εφόσον οι φορητές συσκευές σου είναι συνδεδεμένες σε δικτύου Nova, μπορείς να βλέπεις τους αγώνες τόσο σε αυτές όσο και στην τηλεόραση σου. Εάν κάποια φορητή συσκευή συνδεθεί σε δίκτυο άλλου παρόχου, τότε θα πρέπει να επιλέξεις εάν θα παρακολουθήσεις τον αγώνα στην τηλεόραση ή στις φορητές συσκευές σου.


    Η θέαση είναι ανεξάρτητη σε κάθε συσκευή. Μόνο σε επιλεγμένους ζωντανούς αγώνες που υπόκεινται σε διαχείριση θέασης, δεν μπορείς να βλέπεις τον αγώνα ταυτόχρονα στην τηλεόραση και τις φορητές συσκευές σου, εφόσον κάποια ή και οι δύο από τις φορητές συσκευές είναι συνδεδεμένες εκτός δικτύου Forthnet.


    Ναι! Βάσει του Κανονισμού (ΕΕ 2017/1128) του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου της 14ης Ιουνίου 2017 για τη διασυνοριακή φορητότητα των υπηρεσιών επιγραμμικού περιεχομένου στην εσωτερική αγορά, είναι δυνατή η θέαση στις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης. Δες εδώ τις χώρες.
    Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχεις ενεργή συνδρομή σε κάποια υπηρεσία Nova3play ή Nova Τηλεόραση και να έχεις ενεργοποιήσει το Nova GO Extra.
    Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να βρεις στην ενότητα "Θέαση στις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης" εδώ.

  5. #5
    Εγγραφή
    28-09-2003
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    10000000/10000000
    ISP
    Swisscom
    Router
    pfSense
    Με μία λέξη, ταλαιπωρία το DRM.

  6. #6
    Εγγραφή
    02-08-2003
    Περιοχή
    Rodos
    Μηνύματα
    146
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΓΟΥΡΟΥ
    Router
    Fritzbox 7590AX
    SNR / Attn
    (dB) / 1,7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι το έξεις. Λέει ότι είναι με χρεώσει 2.5 € σε όλα τα πακέτα εκτός τα 3play & Full Pack. Και εκεί έχει * και λέει από κάτω. "* Η υπηρεσία παρέχεται Δωρεάν με ανανέωση της βασικής υπηρεσίας για 12 μήνες ή με 2,50€/ μήνα." Δηλαδή εγώ έχω που έχω Full pack θα πρέπει να ανανεώσω υποχρεωτικά για 12 μήνες ακόμα;;;

  7. #7
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    867
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ravager Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι το έξεις. Λέει ότι είναι με χρεώσει 2.5 € σε όλα τα πακέτα εκτός τα 3play & Full Pack. Και εκεί έχει * και λέει από κάτω. "* Η υπηρεσία παρέχεται Δωρεάν με ανανέωση της βασικής υπηρεσίας για 12 μήνες ή με 2,50€/ μήνα." Δηλαδή εγώ έχω που έχω Full pack θα πρέπει να ανανεώσω υποχρεωτικά για 12 μήνες ακόμα;;;
    Θα ανανεώσεις για 12 μήνες μόνο αν το θέλεις δωρεάν, αλλιώς 2,5€/μήνα...
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

  8. #8
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ravager Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι το έξεις. Λέει ότι είναι με χρεώσει 2.5 € σε όλα τα πακέτα εκτός τα 3play & Full Pack. Και εκεί έχει * και λέει από κάτω. "* Η υπηρεσία παρέχεται Δωρεάν με ανανέωση της βασικής υπηρεσίας για 12 μήνες ή με 2,50€/ μήνα." Δηλαδή εγώ έχω που έχω Full pack θα πρέπει να ανανεώσω υποχρεωτικά για 12 μήνες ακόμα;;;
    Δυστυχως σε αυτα τα DEAL κατι παιρνεις αλλά σίγουρα κατι πρεπει να δωσεις. Απεγνωσμενες προσπάθειες για να κρατηθεί στην αγορα η εταιρία
    Timeo Danaos et dona ferrentes

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-18, 15:00
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-17, 10:07
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 15:01
  4. Συνδεση ΟΤΕ και Nova με 2 δορυφόρικά πιάτα σε ένα καλώδιο
    Από zErO_cOoL στο φόρουμ DVB-T, Tηλεοράσεις, IPTV
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-17, 11:09
  5. wifi μεσω πριζας δικτυου.
    Από kostas_8 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-17, 12:18

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας