Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 40
  1. #16
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, προφανώς δεν είναι πανάκεια το εργαλείο. Αλλά το ασφαλές e-mail το έβγαλε «προβληματικό», ενώ ένα που είχα για βλακείες και το είχα δώσει και στο skype (και μου έκλεψαν τον κωδικό από ευπάθεια στο skype) μου το βγάζει ως ασφαλές.

    Δεν βγάζεις άκρη. Απλά αλλάξτε κωδικούς για να είστε σίγουροι.
    η συγκεκριμενη ιστοσελιδα σου λεει που ειναι το "λαθος"

  2. #17
    Εγγραφή
    18-04-2008
    Περιοχή
    /boot/vmlinuz
    Μηνύματα
    192
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Zyxel P-661H-D1
    SNR / Attn
    6(dB) / 30(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσεις να δω τι θα λένε τότε όλοι, όταν η λίστα της mozilla
    ή του Troy Hunt πέσει για τον οποιονδήποτε λόγο δε λάθος χέρια. Αυτά τα ζούμε συχνά τα τελευταια χρόνια.
    Δεν έχεις άδικο αλλα να να επισημάνουμε οτι ή λιστα του Troy είναι απο κωδικούς που έχουν διαρευσει ήδη, Αν η mozila χρησιμοποιει το range function και απλα συγκρινει τα hashes δεν νομιζω οτι υπάρχει θέμα (λέω εγω τώρα )
    Unix is user-friendly. It's just very selective about who its friends are...

  3. #18
    Εγγραφή
    13-12-2016
    Μηνύματα
    200
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτέ δεν είδα με καλό τέτοιου είδους εργαλεία ελέγχου.
    Και εγώ το ίδιο.
    Όταν λέει κάπου ρύθμιση "θέλετε να χρησιμοποιήσετε μία υπηρεσία που θα σας προστατεύσει από τους επικίνδυνους ιστότοπους" Την κλείνω στο δευτερόλεπτο.

    Σιγά μη σου δώσω την άδεια να παρακολουθείς όλο το "ιστορικό πλοήγησης" μπας και κάποτε με προστατέψεις από έναν επικίνδυνο ιστότοπο που επί της ουσίας θα μου αυτώσει τα αυτά.

    Υ.Γ. κάπως οφφ τόπικ
    Εγκατέστησα αυτή την εφαρμογή για το πάρκινγκ στο κέντρο της Αθήνας και είπα να κάτσω να διαβάσω την πολιτική απορρήτου. Καταρχάς κατεβατά ολόκληρα με τα οποία τα περισσότερα δεν συμφωνούσα. Σκέψου να κάθεσαι να διαβάζεις όλα αυτά που πάνω ως κάτω σε κάθε εφαρμογή που εγκαθιστάς η δοκιμάζεις.
    Όπως και στις τράπεζες που σου δίνουνε σελίδες ολόκληρες να υπογράψεις και να μονογράψεις.
    Δικιά σου ευθύνη βέβαια δεν λέω αλλιώς.
    Αλλά επί της ουσίας που όλα αυτά μέτρο υπέρ της ιδιωτικότητας είναι δώρον άδωρο.

  4. #19
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, προφανώς δεν είναι πανάκεια το εργαλείο. Αλλά το ασφαλές e-mail το έβγαλε «προβληματικό», ενώ ένα που είχα για βλακείες και το είχα δώσει και στο skype (και μου έκλεψαν τον κωδικό από ευπάθεια στο skype) μου το βγάζει ως ασφαλές.

    Δεν βγάζεις άκρη. Απλά αλλάξτε κωδικούς για να είστε σίγουροι.
    Από αυτό και μόνο να καταλάβεις.
    Μάλλον να αλλάξεις email καλύτερα παρά κωδικό.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  5. #20
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή...
    Οι μεν σου το αρπάζουν για κακούς σκοπούς
    και οι δεν για καλούς.
    Αυτό λες.
    Όχι δεν λέω αυτό.
    - Λέω (1) οι μεν μπορεί να σου αρπάζουν το email (πχ για να το δώσουν σε spammers. Και ΝΑΙ έχει αξία ένα έγκυρο email που κάποιος ενδιαφέρεται για αυτό δλδ δεν είναι ξεχασμένο έγκυρο).
    - Λεω (2) οι δε (mozilla) ΔΕΝ σου αρπάζουν το email (θέλω να πιστεύω και ελπίζω).
    Αυτό λέω..

    Υ.Γ. Όποιος θέλει δεν τα χρησιμοποιεί αυτά τα εργαλεία και παραμένει στην άγνοια αν το email του (δλδ ως username μαζί με τον hashed κωδικό του) απο κάποιο site (πχ yahoo) έπεσαν σε hackers και τρέχουν πχ john ripper να βρούνε ποιος είναι ο κωδικός του. Μπορεί εναλλακτικά να αλλάζει συνέχεια τους κωδικούς του με ότι φόρτο συνεπάγεται αυτό, και βέβαια μπορεί να έχει ένα καλό passphrase 12 γράμματα/αριθμούς κλτ που ξέρει ότι εφόσον είναι hashed όσο τραγικά και να έχει γίνει αυτό (κακό ή όχι salting) δε θα αποκαλυφθεί ποτέ.

    Προσωπικά επειδή δεν χρησιμοποιώ το κανονικό μου email ως username σε sites αλλά ένα για αυτό το σκοπό (spamο-email) δεν με ενοχλεί καθόλου να το δοκιμάζω σε τέτοια sites. Τι θα γίνει δλδ? Θα μου στείλουν και άλλα spams? Για αυτό το έχω άλλωστε αυτό το email
    There is nothing like 127.0.0.1

  6. #21
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι δεν λέω αυτό.
    - Λέω (1) οι μεν μπορεί να σου αρπάζουν το email (πχ για να το δώσουν σε spammers. Και ΝΑΙ έχει αξία ένα έγκυρο email που κάποιος ενδιαφέρεται για αυτό δλδ δεν είναι ξεχασμένο έγκυρο).
    - Λεω (2) οι δε (mozilla) ΔΕΝ σου αρπάζουν το email (θέλω να πιστεύω και ελπίζω).
    Αυτό λέω..

    Υ.Γ. Όποιος θέλει δεν τα χρησιμοποιεί αυτά τα εργαλεία και παραμένει στην άγνοια αν το email του (δλδ ως username μαζί με τον hashed κωδικό του) απο κάποιο site (πχ yahoo) έπεσαν σε hackers και τρέχουν πχ john ripper να βρούνε ποιος είναι ο κωδικός του. Μπορεί εναλλακτικά να αλλάζει συνέχεια τους κωδικούς του με ότι φόρτο συνεπάγεται αυτό, και βέβαια μπορεί να έχει ένα καλό passphrase 12 γράμματα/αριθμούς κλτ που ξέρει ότι εφόσον είναι hashed όσο τραγικά και να έχει γίνει αυτό (κακό ή όχι salting) δε θα αποκαλυφθεί ποτέ.

    Προσωπικά επειδή δεν χρησιμοποιώ το κανονικό μου email ως username σε sites αλλά ένα για αυτό το σκοπό (spamο-email) δεν με ενοχλεί καθόλου να το δοκιμάζω σε τέτοια sites. Τι θα γίνει δλδ? Θα μου στείλουν και άλλα spams? Για αυτό το έχω άλλωστε αυτό το email
    Δεν ξέρεις αν σου το αρπάζουν, όπως λες, ή σου το λένε κάπου απλά το δικαιολογούν για "στατιστικούς λόγους, την δική σου ασφάλεια κλπ"
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #22
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, προφανώς δεν είναι πανάκεια το εργαλείο. Αλλά το ασφαλές e-mail το έβγαλε «προβληματικό», ενώ ένα που είχα για βλακείες και το είχα δώσει και στο skype (και μου έκλεψαν τον κωδικό από ευπάθεια στο skype) μου το βγάζει ως ασφαλές.

    Δεν βγάζεις άκρη. Απλά αλλάξτε κωδικούς για να είστε σίγουροι.
    Από τη μια μπορεί οι βάσεις να μην ειναι εγκυρα ενημερωμένες από την άλλη για με το ασφαλές email μπορεί να μην είναι όντως ασφαλές και εσύ να νομίζεις λάθος και για το προβληματικό, που στο δείχνει τώρα ασφαλές, λογικά όταν άλλαξες, το password όπως και οφείλεις σαν λογικός άνθρωπος όταν διαπίστωσες ότι στο έκλεψαν, να θεωρείται πια ασφαλές.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  8. #23
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Γιατί να μην είναι ασφαλές ένα email που το γνωρίζει κάποιος?

    Εάν χρησιμοποιείς τον ίδιο κωδικό σε pwned site, τότε και μόνο κινδυνεύεις και χρειάζεσαι την ενημέρωση από τους κυρίους. Το ότι ένα site χακαρίστηκε και βρήκαν το username zus & pass 12345678 δεν σημαίνει ότι κινδυνεύει και το email μου.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #24
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να μην είναι ασφαλές ένα email που το γνωρίζει κάποιος?

    Εάν χρησιμοποιείς τον ίδιο κωδικό σε pwned site, τότε και μόνο κινδυνεύεις και χρειάζεσαι την ενημέρωση από τους κυρίους. Το ότι ένα site χακαρίστηκε και βρήκαν το username zus & pass 12345678 δεν σημαίνει ότι κινδυνεύει και το email μου.
    H βάση σου λέει ότι κάποιος λογαριασμός σου έχει παραβιαστεί.Το ερώτημα είναι πως το γνωρίζει; Για μένα σε αυτή τη λίστα δεν πρέπει να υπάρχουν emails πχ από τράπεζες ή καλύτερα δεν θα πρέπει γενικά κανένα email από οργανισμούς, ιδρύματα, φορείς κλπ που υπόσχονται στον χρήστη ότι τα προσωπικά του δεδομένα δεν θα δίνονται σε τρίτους.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  10. #25
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.180
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Δεν νομίζω ότι οργανισμοί, που είχαν στο παρελθόν προβλήματα, δημοσιοποίησαν με κάποιον τρόπο την λίστα με τους προβληματικούς λογαριασμούς.
    Περισσότερο μου κάνει ότι τις λίστες τις έχουν από dark web.
    Οπότε δεν είμαι σίγουρος για την εγκυρότητά τους.

    Πάντως όπως είπα η όλη ιστορία δεν μου φαίνεται ασφαλής με κανέναν τρόπο.
    Μου θυμίζει το "βάλε τον κωδικό σου να σου πω αν είσαι ισχυρός/ασφαλής".
    Ποιος δεν υποπτεύεται ότι από πίσω υπάρχει μια βάση συλλογής κωδικών που θα χρησιμοποιηθεί κάποια στιγμή σαν psw list σε προγράμματα εύρεσης κωδικών;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #26
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγω προτεινω να σταματησετε να ειστε καχυποπτοι την συγκεκριμενη ιστοσελιδα οπως και το mozilla.org (firefox) τους εχω εμπιστοσυνη περισσοτερη απο οτι εχω σε ελληνικες τραπεζες-οργανισμους-φορεις
    αν ανησυχειτε για τα προσωπικα σας δεδομενα μην ανησυχειτε τσαμπα αυτοι που θελουν να τα εχουν ηδη τα εχουν (ειτε γιατι τους τα εχετε δωσει εσεις ειτε γιατι τα εχουν βρει με νομιμους/παρανομους τροπους)
    μπορειτε να ψαχτειτε και μονοι σας για να βρειτε ποιοι τα εχουν
    παντως η λιστα ειναι μεγαλη ενδεικτικα θα σας αναφερω τα γνωστα google - microsoft - facebook - instagram - twitter - τραπεζες - εφορια - ασφαλιστικο ταμειο κτλ...
    αν δεν θελετε να εχει κανεις τα προσωπικα σας δεδομενα η λυση ειναι μια
    αποσυνδεστε το ρουτερ σας απο το διαδικτυο
    αποσυνδεστε το smartphone/tablet σας απο το διαδικτυο
    τωρα ειστε ελευθεροι να πατε σε μια σπηλια η σε μοναστηρι και να μεινετε για παντα ωστε να ειστε σιγουροι για τα προσωπικα σας δεδομενα αρκει να μην χρωστατε καπου γιατι θα σας βρουν οπου και να πατε...

    ημαρτον γραφουμε και σε τεχνολογικο φορουμ

  12. #27
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω προτεινω να σταματησετε να ειστε καχυποπτοι την συγκεκριμενη ιστοσελιδα οπως και το mozilla.org (firefox) τους εχω εμπιστοσυνη περισσοτερη απο οτι εχω σε ελληνικες τραπεζες-οργανισμους-φορεις
    αν ανησυχειτε για τα προσωπικα σας δεδομενα μην ανησυχειτε τσαμπα αυτοι που θελουν να τα εχουν ηδη τα εχουν (ειτε γιατι τους τα εχετε δωσει εσεις ειτε γιατι τα εχουν βρει με νομιμους/παρανομους τροπους)
    μπορειτε να ψαχτειτε και μονοι σας για να βρειτε ποιοι τα εχουν
    παντως η λιστα ειναι μεγαλη ενδεικτικα θα σας αναφερω τα γνωστα google - microsoft - facebook - instagram - twitter - τραπεζες - εφορια - ασφαλιστικο ταμειο κτλ...
    αν δεν θελετε να εχει κανεις τα προσωπικα σας δεδομενα η λυση ειναι μια
    αποσυνδεστε το ρουτερ σας απο το διαδικτυο
    αποσυνδεστε το smartphone/tablet σας απο το διαδικτυο
    τωρα ειστε ελευθεροι να πατε σε μια σπηλια η σε μοναστηρι και να μεινετε για παντα ωστε να ειστε σιγουροι για τα προσωπικα σας δεδομενα αρκει να μην χρωστατε καπου γιατι θα σας βρουν οπου και να πατε...

    ημαρτον γραφουμε και σε τεχνολογικο φορουμ
    Τι σχέση έχουν όλα αυτά με τα παραπάνω?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #28
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχέση έχουν όλα αυτά με τα παραπάνω?
    αν δεν καταλαβαινεις τι σχεση εχουν αυτα που εγραψα με το θεμα και ολα τα παραπανω

    αστο δεν πειραζει

    λυπαμαι δεν μπορω να βοηθησω παραπανω

  14. #29
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω προτεινω να σταματησετε να ειστε καχυποπτοι την συγκεκριμενη ιστοσελιδα οπως και το mozilla.org (firefox) τους εχω εμπιστοσυνη περισσοτερη απο οτι εχω σε ελληνικες τραπεζες-οργανισμους-φορεις
    αν ανησυχειτε για τα προσωπικα σας δεδομενα μην ανησυχειτε τσαμπα αυτοι που θελουν να τα εχουν ηδη τα εχουν (ειτε γιατι τους τα εχετε δωσει εσεις ειτε γιατι τα εχουν βρει με νομιμους/παρανομους τροπους)
    μπορειτε να ψαχτειτε και μονοι σας για να βρειτε ποιοι τα εχουν
    παντως η λιστα ειναι μεγαλη ενδεικτικα θα σας αναφερω τα γνωστα google - microsoft - facebook - instagram - twitter - τραπεζες - εφορια - ασφαλιστικο ταμειο κτλ...
    αν δεν θελετε να εχει κανεις τα προσωπικα σας δεδομενα η λυση ειναι μια
    αποσυνδεστε το ρουτερ σας απο το διαδικτυο
    αποσυνδεστε το smartphone/tablet σας απο το διαδικτυο
    τωρα ειστε ελευθεροι να πατε σε μια σπηλια η σε μοναστηρι και να μεινετε για παντα ωστε να ειστε σιγουροι για τα προσωπικα σας δεδομενα αρκει να μην χρωστατε καπου γιατι θα σας βρουν οπου και να πατε...

    ημαρτον γραφουμε και σε τεχνολογικο φορουμ
    Έχεις κοντή μνήμη μάλλον. Internet υπήρχε μια χαρά και πριν την εποχή της διασποράς, από τους ίδιους τους χρήστες, των προσωπικών τους δεδομένων. Και κάναμε τη δουλειά μας μια χαρά. Αν το θεωρείς αυτό εποχή των σπηλαίων πάω πάσο.Είναι θέμα παιδείας. Ο καθένας είναι άσχετος με το τι εστί ασφάλεια. Και σίγουρα όχι μόνο στις δραστηριότητες του στο διαδίκτυο.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  15. #30
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις κοντή μνήμη μάλλον. Internet υπήρχε μια χαρά και πριν την εποχή της διασποράς, από τους ίδιους τους χρήστες, των προσωπικών τους δεδομένων. Και κάναμε τη δουλειά μας μια χαρά. Αν το θεωρείς αυτό εποχή των σπηλαίων πάω πάσο.Είναι θέμα παιδείας. Ο καθένας είναι άσχετος με το τι εστί ασφάλεια. Και σίγουρα όχι μόνο στις δραστηριότητες του στο διαδίκτυο.
    κοντη μνημη δεν εχω μην ανησυχεις

    το θεμα ασφαλεια και προσωπικα δεδομενα σηκωνει μεγαλη συζητηση...

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-18, 16:17
  2. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-17, 00:17
  3. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-17, 19:37
  4. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-10-17, 14:45
  5. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-17, 12:56

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας