Εμφάνιση 1-15 από 15
  1. #1
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    λιπών φίλοι μου σήμερα μετά απο 1 χρόνο τελείωσε το συμβόλαιο μου στον οτε πλήρωνα 29,5 το μήνα 3play το μικρο πακέτο τηλεόραση και ειχα 150λεπτα κινητά απεριόριστα σταθερά 24 ίντερνετ και 200 λεπτα στο κινητό μου μετά απο αναβάθμιση και καλά που έγινε στη γειτονιά μου μου κάνανε ευροζονηκη τη συνδέσει και πριν 3 μέρες με πήραν τηλέφωνο για να παραμένον πελάτης και να μην φύγω για να μου κάνουν τη ταχύτητα 50 vdsl μόνο με 32,44 λέω τι θα εχω μου λένε οτι είχες + 50 ρα ταχύτητα λεω δε βαριέσαι για 2,4 ευρώ μια χαρά είναι τέλος με αυτο μου στέλνουν μήνυμα στο κινητό να επικυρώσω ενα λινκ με το προγραμα που θα πέρνα και βλέπω την αίτηση cosmote doubleplay 2 απεριόριστα σταθερά και 30 λεπτά κινητά λέω μπα είναι παλιά η αίτηση και τη στείλανε κατά λάθος δε βλέπω της κλήσεις 150 σε κινητά δε βλέπω τα 200 λεπτά που είχα στο κινητό και τέλος δε βλέπω τη υπηρεσία τηλεοράσεις λέω με το μικρο μυαλό μου που δεν εχω και πολύ κάτι δε κατάλαβα και παίρνω τηλέφωνο στο 13888 α μου λένε θα πάτε σε άλλο νέο προγραμα λέω οκ και τι θα έχω και πρέπει να πληρώνω 32,44 μου λένε 50 ταχύτητα μα είχα και τηλεόραση τους λέω α μου λένε αυτό είναι ξεχωριστώ και γιατί κάνετε λεο ξεχοριστα υπηρεσίες αφου μια ειστε τελος παντον μου λενε +7 ευρο εξτρα αρχιζει να γυριζει το ματι μου τους λεω ακυροστε τη συνβαση και αν με ξαναδειτε να με χε.... μετά συνχωρισεος αλλα δεν ειμαστε γιοτομπαλα αν με αυτην την πολιτικη θα κρατήσουν πελάτες επιδει έβαλαν καινούρια καφαο ειναι γελασμένη έκανα κατευθείαν αίτηση να παο σε αλλο παροχω με 26,7 όλα μέσα τελικη τιμη σας έχει συνέβη κατι παρόμοιο
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  2. #2
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Βαλε καμμια τελεια.

    Μου βγηκαν τα ματια να διαβασω και να το καταλαβω.

    Δεν υπαρχει περιπτωση να σου ειπαν οτι ειχες + 50αρα στα λεφτα αυτα.
    Καπου εγινε λαθος συννενοηση .
    Και εκανες πολυ καλα που διαβασες το συμβολαιο. αυτο ειναι το σωστο.

    Τωρα οσον αφορα την αιτηση φορητοτητας..... δεν θα τους νοιαξει και πολυ.
    Σε ποιο παροχο πηγες?
    The gr81 .

  3. #3
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.338
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    λιπών φίλοι μου σήμερα μετά απο 1 χρόνο τελείωσε το συμβόλαιο μου στον οτε πλήρωνα 29,5 το μήνα 3play το μικρο πακέτο τηλεόραση και ειχα 150λεπτα κινητά απεριόριστα σταθερά 24 ίντερνετ και 200 λεπτα στο κινητό μου μετά απο αναβάθμιση και καλά που έγινε στη γειτονιά μου μου κάνανε ευροζονηκη τη συνδέσει και πριν 3 μέρες με πήραν τηλέφωνο για να παραμένον πελάτης και να μην φύγω για να μου κάνουν τη ταχύτητα 50 vdsl μόνο με 32,44 λέω τι θα εχω μου λένε οτι είχες + 50 ρα ταχύτητα λεω δε βαριέσαι για 2,4 ευρώ μια χαρά είναι τέλος με αυτο μου στέλνουν μήνυμα στο κινητό να επικυρώσω ενα λινκ με το προγραμα που θα πέρνα και βλέπω την αίτηση cosmote doubleplay 2 απεριόριστα σταθερά και 30 λεπτά κινητά λέω μπα είναι παλιά η αίτηση και τη στείλανε κατά λάθος δε βλέπω της κλήσεις 150 σε κινητά δε βλέπω τα 200 λεπτά που είχα στο κινητό και τέλος δε βλέπω τη υπηρεσία τηλεοράσεις λέω με το μικρο μυαλό μου που δεν εχω και πολύ κάτι δε κατάλαβα και παίρνω τηλέφωνο στο 13888 α μου λένε θα πάτε σε άλλο νέο προγραμα λέω οκ και τι θα έχω και πρέπει να πληρώνω 32,44 μου λένε 50 ταχύτητα μα είχα και τηλεόραση τους λέω α μου λένε αυτό είναι ξεχωριστώ και γιατί κάνετε λεο ξεχοριστα υπηρεσίες αφου μια ειστε τελος παντον μου λενε +7 ευρο εξτρα αρχιζει να γυριζει το ματι μου τους λεω ακυροστε τη συνβαση και αν με ξαναδειτε να με χε.... μετά συνχωρισεος αλλα δεν ειμαστε γιοτομπαλα αν με αυτην την πολιτικη θα κρατήσουν πελάτες επιδει έβαλαν καινούρια καφαο ειναι γελασμένη έκανα κατευθείαν αίτηση να παο σε αλλο παροχω με 26,7 όλα μέσα τελικη τιμη σας έχει συνέβη κατι παρόμοιο
    Κάνουν πολλά τέτοια από τον Γερμανό και έχουν αναφερθεί κατά περιόδους.
    Το συμπέρασμα είναι ένα:
    ΔΕΝ υπάρχουν προσφορές στον ΟΤΕ.
    Οι τιμές είναι πάντα ίδιες με αυτές που βλέπεις στην ιστοσελίδα τους.
    Αν θέλεις... υπάρχουν 3 κατηγορίες τιμών:
    - τιμές Γερμανού
    - τιμές ΟΤΕ από κεντρικά καταστήματα
    - τιμές Internet
    Από το ακριβότερο στο φθηνότερο όπως το έγραψα.
    Κάτι διαφορετικό δεν μπορεί να σου δώσει κανείς.
    Αυτά που βαφτίζουν ως προσφορές είναι να κάποιοι συνδυασμοί που κάνουν πχ "σου δίνω internet + σταθερή + tv στην τιμή...".
    Όπου φυσικά η τιμή πηγαίνει αθροιστικά.
    Την πατάνε πολλοί έτσι.
    Πάντως μπορείς να ακυρώσεις.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  4. #4
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Μα δεν αναφερει πουθενα τον Γερμανο.

    Λεει τον πηραν τηλ για προφορα να παραμεινει. αρα λογικα ηταν απο την ιδια την cosmote.

    Ευτυχως τωρα τελευταια στην τιμη ενσωματωνουν τον φορο τηλεπικοινωνιων και το φπα.
    Ειχαν οργιασει και ανακοινωνανε την net τιμη με αποτελεσμα να την πατανε ευκολα (μαζι και εγω την πρωτη φορα).

    Αλλα επιμενω ηταν πολυ χαμηλη τιμη για να την προτεινουν μεσα απο την cosmote. καπου δεν εγινε σωστη συννενοηση για τις παροχες.
    The gr81 .

  5. #5
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.338
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν αναφερει πουθενα τον Γερμανο.

    Λεει τον πηραν τηλ για προφορα να παραμεινει. αρα λογικα ηταν απο την ιδια την cosmote.

    Ευτυχως τωρα τελευταια στην τιμη ενσωματωνουν τον φορο τηλεπικοινωνιων και το φπα.
    Ειχαν οργιασει και ανακοινωνανε την net τιμη με αποτελεσμα να την πατανε ευκολα (μαζι και εγω την πρωτη φορα).

    Αλλα επιμενω ηταν πολυ χαμηλη τιμη για να την προτεινουν μεσα απο την cosmote. καπου δεν εγινε σωστη συννενοηση για τις παροχες.
    Δεν σου λένε ότι "είμαστε από τον Γερμανό".
    Λένε "είμαστε από τον ΟΤΕ".
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #6
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.756
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Τι να σου πω.... μπορει να ειναι και ετσι.

    Εμενα παντως μεχρι και τον Απριλιο οσες αναενωσεις εκανα με καλουσαν απο το 13888 .
    Αν τους εχουν δωσει προσβαση στο τηλεφωνικο κεντρο η αν εχει αλλαξει κατι απο τοτε δεν το ξερω.

    Οπως και εχει θελει πολυ προσοχη το "εξ'αποστασεως" συμβολαιο. Παντα ηλεκτρονικο αντιγραφο.
    The gr81 .

  7. #7
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σου λένε ότι "είμαστε από τον Γερμανό".
    Λένε "είμαστε από τον ΟΤΕ".
    Δεν σε καλεί κανείς από τον Γερμανό ούτε στο σπίτι ούτε και πουθενά αλλού για προσφορές ή οτιδήποτε άλλο.
    Κάπου έχεις μπερδευτεί.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συμπέρασμα είναι ένα:
    ΔΕΝ υπάρχουν προσφορές στον ΟΤΕ.
    Οι τιμές είναι πάντα ίδιες με αυτές που βλέπεις στην ιστοσελίδα τους.
    Αν θέλεις... υπάρχουν 3 κατηγορίες τιμών:
    - τιμές Γερμανού
    - τιμές ΟΤΕ από κεντρικά καταστήματα
    - τιμές Internet
    Υπάρχουν πολλά τμήματα στο οτε που κάνουν προσφορές και κάθε 1-2 μήνες "πέφτουν" συγκεκριμένες καμπάνιες για διάφορες κατηγορίες πελατών (πχ. port in, port out κλπ) και λειτουργούν με εξερχόμενες κλήσεις. Οι προσφορές (ανάλογα και την καμπάνια και την περίπτωση) είναι χαμηλότερες από τις τιμές στο site. Επίσης αρκετές φορές δίνουν -ακόμη- χαμηλότερες τιμές, και αφορούν κάποιες περιπτώσεις που δεν μπορώ να αναφέρω εδώ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    λιπών φίλοι μου σήμερα μετά απο 1 χρόνο τελείωσε το συμβόλαιο μου στον οτε πλήρωνα 29,5 το μήνα 3play το μικρο πακέτο τηλεόραση και ειχα 150λεπτα κινητά απεριόριστα σταθερά 24 ίντερνετ και 200 λεπτα στο κινητό μου μετά απο αναβάθμιση και καλά που έγινε στη γειτονιά μου μου κάνανε ευροζονηκη τη συνδέσει και πριν 3 μέρες με πήραν τηλέφωνο για να παραμένον πελάτης και να μην φύγω για να μου κάνουν τη ταχύτητα 50 vdsl μόνο με 32,44 λέω τι θα εχω μου λένε οτι είχες + 50 ρα ταχύτητα λεω δε βαριέσαι για 2,4 ευρώ μια χαρά είναι τέλος με αυτο μου στέλνουν μήνυμα στο κινητό να επικυρώσω ενα λινκ με το προγραμα που θα πέρνα και βλέπω την αίτηση cosmote doubleplay 2 απεριόριστα σταθερά και 30 λεπτά κινητά λέω μπα είναι παλιά η αίτηση και τη στείλανε κατά λάθος δε βλέπω της κλήσεις 150 σε κινητά δε βλέπω τα 200 λεπτά που είχα στο κινητό και τέλος δε βλέπω τη υπηρεσία τηλεοράσεις λέω με το μικρο μυαλό μου που δεν εχω και πολύ κάτι δε κατάλαβα και παίρνω τηλέφωνο στο 13888 α μου λένε θα πάτε σε άλλο νέο προγραμα λέω οκ και τι θα έχω και πρέπει να πληρώνω 32,44 μου λένε 50 ταχύτητα μα είχα και τηλεόραση τους λέω α μου λένε αυτό είναι ξεχωριστώ και γιατί κάνετε λεο ξεχοριστα υπηρεσίες αφου μια ειστε τελος παντον μου λενε +7 ευρο εξτρα αρχιζει να γυριζει το ματι μου τους λεω ακυροστε τη συνβαση και αν με ξαναδειτε να με χε.... μετά συνχωρισεος αλλα δεν ειμαστε γιοτομπαλα αν με αυτην την πολιτικη θα κρατήσουν πελάτες επιδει έβαλαν καινούρια καφαο ειναι γελασμένη έκανα κατευθείαν αίτηση να παο σε αλλο παροχω με 26,7 όλα μέσα τελικη τιμη σας έχει συνέβη κατι παρόμοιο
    Έπρεπε να αναφέρεις το παράπονο στο 13888 ώστε να καταγραφεί sr στο siebel και παράλληλα να ζητήσεις την ακρόαση της κλήσης ώστε να φανεί ότι εσύ είσαι οκ και ότι εκείνοι αθέτησαν την προσφορά τους (εφόσον ήταν έτσι). Τώρα.. και αν κατάλαβα καλά γιατί το κείμενο σου είναι πολύ δυσνόητο.. βλέπω να σου έρχεται λογαριασμός με χρεωμένο το τέλος αποδέσμευσης του νέου πακέτου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος FuS : 29-06-18 στις 19:27.

  8. #8
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα.. και αν κατάλαβα καλά γιατί το κείμενο σου είναι πολύ δυσνόητο.. βλέπω να σου έρχεται λογαριασμός με χρεωμένο το τέλος αποδέσμευσης του νέου πακέτου.

    Χμμμ, πρώτη φορά το ακούω πάλι αυτό. Δεν υποτίθεται ότι έχουμε όλοι μας το δικαίωμα να αλλάξουμε γνώμη εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αίτησης για ένα νέο πακέτο, χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση; Για δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία.

  9. #9
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    λιπών φίλοι μου σήμερα μετά απο 1 χρόνο τελείωσε το συμβόλαιο μου στον οτε πλήρωνα 29,5 το μήνα 3play το μικρο πακέτο τηλεόραση και ειχα 150λεπτα κινητά απεριόριστα σταθερά 24 ίντερνετ και 200 λεπτα στο κινητό μου μετά απο αναβάθμιση και καλά που έγινε στη γειτονιά μου μου κάνανε ευροζονηκη τη συνδέσει και πριν 3 μέρες με πήραν τηλέφωνο για να παραμένον πελάτης και να μην φύγω για να μου κάνουν τη ταχύτητα 50 vdsl μόνο με 32,44 λέω τι θα εχω μου λένε οτι είχες + 50 ρα ταχύτητα λεω δε βαριέσαι για 2,4 ευρώ μια χαρά είναι τέλος με αυτο μου στέλνουν μήνυμα στο κινητό να επικυρώσω ενα λινκ με το προγραμα που θα πέρνα και βλέπω την αίτηση cosmote doubleplay 2 απεριόριστα σταθερά και 30 λεπτά κινητά λέω μπα είναι παλιά η αίτηση και τη στείλανε κατά λάθος δε βλέπω της κλήσεις 150 σε κινητά δε βλέπω τα 200 λεπτά που είχα στο κινητό και τέλος δε βλέπω τη υπηρεσία τηλεοράσεις λέω με το μικρο μυαλό μου που δεν εχω και πολύ κάτι δε κατάλαβα και παίρνω τηλέφωνο στο 13888 α μου λένε θα πάτε σε άλλο νέο προγραμα λέω οκ και τι θα έχω και πρέπει να πληρώνω 32,44 μου λένε 50 ταχύτητα μα είχα και τηλεόραση τους λέω α μου λένε αυτό είναι ξεχωριστώ και γιατί κάνετε λεο ξεχοριστα υπηρεσίες αφου μια ειστε τελος παντον μου λενε +7 ευρο εξτρα αρχιζει να γυριζει το ματι μου τους λεω ακυροστε τη συνβαση και αν με ξαναδειτε να με χε.... μετά συνχωρισεος αλλα δεν ειμαστε γιοτομπαλα αν με αυτην την πολιτικη θα κρατήσουν πελάτες επιδει έβαλαν καινούρια καφαο ειναι γελασμένη έκανα κατευθείαν αίτηση να παο σε αλλο παροχω με 26,7 όλα μέσα τελικη τιμη σας έχει συνέβη κατι παρόμοιο
    o ote οσο παει και γινεται και χειροτερος ... "αναβαθμίζεται"
    Κανενας σεβασμος στο πελατη. Μονο το κερδος του και η κοροιδια παει σύννεφο Αν ειπες οκ και δεν διαβασες το συμβολαιο φταις και εσυ ομως ...
    Δες μηπως εχεις δικαιωμα ακυρωσης συντομα πριν περασουν μερες

  10. #10
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    696
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δηλαδή για να καταλάβω σε παίρνουν τηλέφωνο και σου ζητάνε να υπογράψεις λευκή επιταγή και εσύ το κάνεις και μετά φταίνε οι άλλοι?

  11. #11
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    το ακυροσα και εκανα μεταφορα στη νοβα
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  12. #12
    Το avatar του μέλους gravis
    gravis Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panatas Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ακυροσα και εκανα μεταφορα στη νοβα
    δεν σε ξαναπήρανε απο τον ΟΤΕ για αντιπροσφορα?

  13. #13
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    οχι ακομη
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  14. #14
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    αν δεν κανω λαθος αυτα με την αντιπροσφορα μετα απο μεταφορα κόπηκαν απ ολους

  15. #15
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμμ, πρώτη φορά το ακούω πάλι αυτό. Δεν υποτίθεται ότι έχουμε όλοι μας το δικαίωμα να αλλάξουμε γνώμη εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αίτησης για ένα νέο πακέτο, χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση; Για δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία.
    Το δικαίωμα υπαναχώρησης ισχύει για την περίπτωση σου κανονικά. Το θέμα είναι αν άσκησες αυτό το δικαίωμα στέλνοντας το έντυπο ή απλά μια μέρα έφυγες από τον πάροχο κάνοντας φορητότητα αλλού. Από το κείμενο σου είναι δύσκολο να καταλάβω τι ακριβώς εννοείς και αυτό που μάλλον κατάλαβα είναι ότι μια μέρα έκανες απλά αίτηση σε άλλο πάροχο για φορητότητα. Εάν έκανες υπαναχώρηση στην cosmote, τότε άκυρο αυτό που σου έγραψα παραπάνω περί τέλους αποδέσμευσης.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-18, 16:59
  2. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-17, 17:31
  3. Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-17, 07:41
  4. Μηνύματα: 163
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-17, 11:58
  5. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-17, 23:43

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας