Login Form
IPv6 Ready
Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 712151617
Εμφάνιση 241-245 από 245
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    27500/1800
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από washcloud Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...ακριβώς αυτός ήταν και ο σκοπός μου που μετέφερα ό,τι έμαθα - για λόγους "ελάφρυνσης"....
    Όπως και το ότι έγραψα διάφορα για τον ίδιο, για να τον γνωρίσει, έστω και εκ των υστέρων, λίγο περισσότερο ο κόσμος εδώ (και ειδικά όσοι τον εκτιμούσαν σαν παρουσία, έχοντας κατά βάση βοηθηθεί από αυτόν). Γιατί η αλήθεια είναι ότι αναρωτιόμουν αν τυχόν ενοχληθεί κανείς από τις προσωπικές πληροφορίες για αυτόν που μετέφερα, όμως η πρόθεσή μου ήταν καθαρά για καλό και μόνο (δεν ήταν δηλαδή θέμα "μη σεβασμού στα προσωπικά του εκλιπόντος")...

Να ξανατονίσω με την ευκαιρία, όσοι τον συμπαθούσατε ιδιαίτερα, κάντε σιγά-σιγά κάποια συνεννόηση αν θέλετε, για να βρεθούμε κάποια στιγμή μια παρέα να γνωριστούμε και να τον μνμονεύσουμε (μιλάω για Αττική όπου ίσως να μπορέσω να παραβρεθώ κι εγώ - και φυσικά στο χέρι τους είναι όσοι βρίσκονται Θεσσαλονίκη, να κάνουν κάτι ανάλογο μεταξύ τους...).
    Προτείνω να κανονιστεί απο Σεπτεμβρη αυτη η συναντηση, γιατι εχουμε σκορπίσει λογω των ημερων. Οσο αφορα την Αττικη.
    Και να γινει και ενα post εδω, ωστε να ενημερωθούν ολοι οσοι εγραψαν εδω

Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9940/940
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Tplink vr600
    SNR / Attn
    8.7(dB) / 27(dB)
    Σε ειχα διαβασει πολλες φορες, ηξερα το αβαταρ σου και το ψευδωνυμο σου, ειμασταν δηλαδη δυο γνωστοι κατα αυτο τον τροπο, εβλεπα κατι που εγραφες και πιο πολυ απο το αβαταρ σε γνωριζα. Καλο ταξιδι Θρασο τα συλληπητηρια στην οικογενεια του στους γνωστους και στους αγαπημενους του.
    Ιωακειμ

Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DJman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτείνω να κανονιστεί απο Σεπτεμβρη αυτη η συναντηση, γιατι εχουμε σκορπίσει λογω των ημερων. Οσο αφορα την Αττικη.
    Και να γινει και ενα post εδω, ωστε να ενημερωθούν ολοι οσοι εγραψαν εδω
    ...κάπως έτσι το σκέφτομαι και εγώ, που έχω και ιδιαίτερα προσωπικά ζόρια αυτό το διάστημα και θα μου ήταν αδύνατο να βρεθώ σύντομα σε συνάθροιση.
    Για την ακρίβεια δε, όσο πιο "αργά" γίνει κάτι ανάλογο, τόσο ίσως περισσότερο καλύτερα, έχοντας κατά νου πως όσο πιο σύντομα γίνεται κάτι, τόσο πιο εύκολα περνάει και στην λήθη - και το σκεπτικό μου εμένα μια φορά δεν είναι να βγάλουμε μια υποχρέωση "μνημόνευσης", αλλά ει δυνατόν να κάνουμε κάτι με μεγαλύτερη αξία, του στυλ "μια μέρα στο κάθε τόσο που να μαζευόμαστε να τα λέμε για τον ξεχωριστό μας Θράσο", χωρίς απαραίτητα να κρατιέται συγκεκριμένη ημερομηνία "εν είδη μνημοσύνου"....
    Κάτι δηλαδή (πολύ συγκεκριμένα) κοινό (ο Θράσος δηλαδή και όσα ήταν) που να μας ενώνει σαν ανθρώπους εμάς πρωτ' απ' όλα, και όχι κάτι "διαδικαστικό"...

Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Χαίρομαι πολύ που διάβασα ότι πέθανε χωρίς να υποφέρει και επίσης τόσα μηνύματα από παιδιά που λένε πόσο τους βοήθησε.
    Ας κρατήσουμε αυτό από τον Θράσο. Την προθυμία να μαθαίνει και κυρίως να βοηθά. Και ας προσπαθούμε όλοι καθημερινά να αντιγράψουμε αυτή τη συμπεριφορά.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    Path Level
    Interleaved
    Κρίμα !!!

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 712151617