Σελ. 11 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 691011121316 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 283
  1. #151
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από washcloud Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...64ρων...

    ...Κι όπως ακριβώς είχε σχολιάσει κι ο ίδιος σε μία από τις πρώτες μας επαφές μέσω πμ προ 8ετίας, ότι τον είχα για πιτσιρικά μέσα από όσα είχα δει στο φόρουμ,

    <<Kαι να συνεχίσεις να μ' έχεις.
    Είμαι ένας πιτσιρικάς 56 χρόνων, που αρνείται να μεγαλώσει και να ωριμάσει, γιατί μετά την «ωρίμανση», έρχεται το «σταφίδιασμα». >>

    ήταν, κατά την (στο περίπου) ατάκα πιο πάνω (δανεισμένη από Κωνσταντάρα στο "Κάτι Κουρασμένα Παλληκάρια"), πράγματι ένας νεότατος, απόλυτα συγχρονισμένος με την εποχή άνθρωπος, σε πνεύμα, συμπεριφορά, γνώση, χωρίς αγκυλώσεις χαρακτήρα, με περίσσια καταννόηση, υπομονή, "τετράγωνη λογική" και κυρίως ΨΥΧΟΥΛΑ........

    Τα χρόνια είχαν περάσει λίγο "απότομα" από πάνω του, και την πρώτη φορά (το '12, νομίζω) που συναντηθήκαμε στον πατρογονικό του Πειραιά όπου είχε βρεθεί για λίγο,"τρόμαξα" στην αρχή πως θα είχα να κάνω με έναν "παππού" - όμως ο "παππούς" με έβαλε κάτω στο περπάτημα κι ας ήμουν εγώ "μόλις" κοντά 40 τότε. Όπως και με "καθήλωσε" και με τις κουβέντες του, όπου εγώ περίμενα κάποιον πιο "αρτηριοσκληρωτικό" από κοντά με το που τον είδα, σε σχέση με τον χαλαρό γράφοντα του φόρουμ...Κι όμως, ήταν το ίδιο χαλαρός και νεανικός σε σκέψη κι έκφραση, παρά την λιανή κοψιά και τ' ασημένιο του κεφάλι......
    Είχα χαρεί πολύ με εκείνη την πρώτη ολιγόωρη επαφή (κάτσαμε και για έναν-δυο καφέδες, και δεν με άφησε ΟΥΤΕ ΓΙ' ΑΣΤΕΙΟ να πληρώσω εγώ, τονίζοντάς μου ότι "...δεν υπάρχει περίπτωση στα δικά μου μέρη να σε αφήσω να πληρώσεις", κι ας έλεγα εγώ "δικά σου μέρη κάποτε, αλλά εδώ και δεκαετίες ζεις Θεσσαλονίκη". Όταν εκ των υστέρων έμαθα ότι τα οικονομικά του είναι σφιχτά, πήγα να του "παραπονεθώ" για την απλοχεριά του κεράσματος, αλλά με χαμόγελο με έβαλε στη θέση μου λέγοντας να μην με αποσχολεί το πώς διαχειρίζεται τα θέματά του...Ανάλογη φάση ήταν όταν μια μέρα πρότεινε να μου στείλει ένα παλιό ραδιόφωνο αυτοκινήτου που του βρισκόταν και χρειαζόμουν, φτιάχνοντας ένα πακέτο που το γέμισε και με διάφορα άλλα πράγματα όπως παλιούς σκληρούς που ήξερε ότι "λατρεύω" και που το έστειλε με δικά του έξοδα, όσο κι αν του τόνισα εγώ να το κάνει αντικαταβολή ή έστω να μου δώσει έναν λογαριασμό να του βάλω τα χρήματα...) και έλπιζα να μας ξαναδοθεί ευκαιρία να τα ξαναλέγαμε...

    Τον ένιωσα πολύ σύντομα ως "μεγαλύτερο αδελφό" μου - 1-2 χρόνια το πολύ και όχι ως πολύ μεγαλύτερο...Με εξυπηρέτησε κάποιες φορές από μακρυά και με τις ηλεκτρολογικές του γνώσεις, αλλά και με το να μου συστήσει κάποιον συνάδελφό του ηλεκτρολόγο από εδώ μέσα, όταν ήμουν σε πίεση να συμμαζέψω ένα σπίτι που το είχαν ρημάξει "οι γνωστοί-άγνωστοι" που λυμαίνονται παρατημένα σπίτια και ξηλώνουν την εξωτερική καλωδίωση (ίσα-ίσα για να σου κάνουν πολλαπλάσια του κέρδους τους ζημιά...) όπου θα έφερνα τους δικούς μου από την επαρχία και η πρόταση του Θράσου για τον συγκεκριμένο ήταν σαν αχτίδα φωτός, καθώς δεν ήξερα κανέναν που να εμπιστευτώ εκεί που ήταν το σπίτι (με δύσκολη μάλιστα πρόσβαση και δεν θα πήγαινε ο πάσα-εις).
    [...Αν το διαβάζεις αυτό Κώστα, εκεί στο νησί που είσαι τώρα, ναι, για την Ανθούσα και εσένα και τον Μανώλη μιλάω...]

    Εκεί που με σκλάβωσε ολοκληρωτικά ο Θράσος όμως, ήταν όταν του πρότεινα να ταξιδέψει από Θεσσαλονίκη προς Ξάνθη και να παραλάβει/συνοδέψει την σχεδόν κατάκοιτη μάνα μου μέχρι Αττική όταν ήταν να τους μετακομίσω και εγώ υπολόγιζα να είμαι στο φορτηγό και δεν είχα κανέναν να βγάλει μαζί της την σχεδόν 14ωρη διαδρομή και αυτός μου είπε έτσι απλά "ναι ρε συ, εννοείται"...Του είχα φυσικά πει ότι τα εισιτήρια θα του τα βγάλω εγώ και όλο αυτό το ξεκουβάλημα θα του το πληρώσω όπως θα πλήρωνα και κάποιον εντελώς άγνωστο που θα προσλάμβανα για να το κάνει (τονίζοντας "μόνο που έναν άγνωστο πώς να του εμπιστευτώ την μάνα μου - γι' αυτό θέλω έναν δικό μου άνθρωπο") και ήδη έσπαγα το κεφάλι μου να βρω τρόπο να του δώσω αυτά τα λεφτά, καθώς μου είχε πει "τα εισιτήρια εντάξει, να τα βγάλεις - το άλλο όμως,,,,,,,θα δούμε" και ήμουν βέβαιος ότι θα προσπαθούσε να αποφύγει πληρωμή......
    Κι ο Θράσος ήταν δύσκολα, καθώς με κρίση και #!!@^%$##, στην ηλικία του, ήταν σχεδόν αδύνατο το μεροκάμματο ως ηλεκτρολόγος, κι απλά περίμενε υπομονετικά (όπως μόνο αυτός ήξερε...) την ηλικία συνταξιοδότησης και τα έβγαζε τσίμα-τσίμα πέρα, με ευκαιριακά μεροκάμματα μία στο τόσο με κάποιον που συνεργαζόταν...Συνεπώς δεν ήταν αστείο να πληρωθεί για την βοήθεια που θα μου έδινε, θα βολευόμουν και εγώ και αυτός,,,,,,,,,,,,,,,όμως αυτός θα το έκανε "επειδή ήμουν εγώ" και δεν είχε κατά νου του πληρωμή.......Παναθεμά τον, το ξέρω ότι με εκτιμούσε και με θεωρούσε φίλο, όμως είχα τσιτώσει που μάλλον θα γύρναγε από την μια άκρη της χώρας στην άλλη με το τρένο "για χάρη μου" χωρίς να με αφήσει να του δώσω χρήματα που και μπορούσα να δώσω και που θα ήταν και για αυτόν καλό........Κατά κάποιο τρόπο "ξένοιασα" με το συγκεκριμένο άγχος, όταν τελικά έκανα εγώ την διαδρομή, καθώς δεν χρειάστηκε να είμαι στο φορτηγό της μετακόμισης........Κι ο Θράσος; Εκεί! Ήρθε την ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που κάναμε στάση στην Θεσσαλονίκη για καμμιά ώρα για αλλαγή μηχανής και τα ρέστα (4 φορές στο σύνολο, καθώς 2 βδομάδες μετά την αρχική μετακόμιση πήγα-ήρθα ακόμη μια φορά στην Ξάνθη για κάτι λεπτομέρειες) για παρέα, χωρίς φυσικά να του το είχα ζητήσει.................................

    Τελευταία μας τηλεφωνική επαφή κάπου μετά το Πάσχα φέτος, οπότε και με χαροποίησε με το νέο ότι θα κατέβαινε και πάλι Αττική για έναν γάμο, κάπου τέλος Ιούνη, και θα ξαναβλεπόμασταν......
    Στις 18 τον κάλεσα να τον ρωτήσω πότε ακριβώς θα έρθει - κλειστό το ένα νούμερο. Παίρνω το άλλο - μία από τα ίδια. Παίρνω κάποια στιγμή σπίτι - απάντηση καμμία. Φυσικά και δε πήγε σε κακό ο νους και μερικές μέρες μετά ξαναπαίρνω με τα ίδια αποτελέσματα και κάπου εκεί άρχισα να ανησυχώ γιατί δεν ήταν σύνηθες να μην τον βρίσκω. Λίγες μέρες μετά αποφασίζω να ρωτήσω κάποιον από το staff εδώ, καθώς ούτε σε πμ που έστειλα απάντησε ο Θράσος και είχε να κάνει log-in από τις 15/6.... Καθησυχαστική από μια άποψη η απάντηση του ότι "δεν ξέρουμε κάτι, ίσως είναι διακοπές", καθώς φοβόμουν για κακά νέα - πόσο μάλλον που εδώ και χρόνια δεν μπαίνω πια στο φόρουμ και δεν ξέρω αν έχει γραφτεί κάτι. Δυο βδομάδες μετά, και σήμερα έρχεται η ενημέρωση ότι "δυστυχώς......." και εγώ ακόμη δεν μπορώ να χωνέψω αυτό που εδώ και 3 βδομάδες φοβόμουν...........

    Θράσο μου, δυστυχώς αυτή την φορά τα γράφω μόνος, δεν ακούς ή βλέπεις, αλλά ήθελα αυτά τα λίγα ζευγάρια μάτια που θα διαβάσουν αυτές τις γραμμές, να μάθουν κατιτίς για εσένα, να τους μείνει κάπως, έστω και για λίγο-κι ας χαθεί από αύριο στα βάθη της μνήμης- η πληροφορία ότι ο "cranky" Θράσος (...που κάθε άλλο παρά "cranky" ήταν........) υπήρξε αξιολογότατος, εντιμότατος, ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΤΑΤΟΣ - ένας φίλος που όλοι θα χαιρόντουσαν να έχουν στην ζωή τους αν είχαν την ευκαιρία να σε γνωρίσουν.
    Είναι, φίλε, το λιγότερο (και δυστυχώς το μόνο) που μπορώ εγώ να κάνω για εσένα, το να γράψω μέσα στη βουβαμάρα μου ό,τι πιο αξιοσημείωτο μπορώ να θυμηθώ αυτές τις στιγμές από εσένα, ώστε να μείνεις για λίγο ακόμη στον νου και άλλων ανθρώπων και πιστεύω πως και εσύ θα το ήθελες κάτι τέτοιο...
    Υπάρχουν άλλωστε διάφοροι που ήδη τονίσανε και αυτοί ότι ήσουν πάντα εξυπηρετικός και καλός μαζί τους, ακόμη και απλώς μέσα από ιντερνετικά μηνύματα...
    Θράσο μου λοιπόν, δεν είμαι άνθρωπος της θεολογικής πίστης, συνεπώς δεν ελπίζω "να τα ξαναπούμε κάποια μέρα", όμως από καρδιάς το εύχομαι να γινόταν κάτι τέτοιο....
    Γειά σου, φίλε...

    Συνημμένο Αρχείο 195380




    [...να τονίσω πως δεν έγραψα κάποιες προσωπικές λεπτομέρειες του Θράσου, ούτε φυσικά για να τον "μειώσω", ούτε για να τον "λυπηθεί" κανείς - μα μόνο για να καταλάβουν όσοι διαβάζουν πόσο πιο μεγαλείο είναι να προσφέρεσαι κι ας περνάς "στριμωγμένα". ΑΝ κάποιος τυχόν το βλέπει διαφορετικά και έχει κάποιο παράπονο σχετικά με αυτά που έγραψα, ας μου πει και κατευθείαν ό,τι ζητήσει θα το σβήσω. Το ίδιο ισχύει και για την μόνη φωτό του που έχω και ανέβασα, μόνο και μόνο για να μπει η αγέρωχη όψη των νιάτων του σε καρδιές : αν υπάρχει πρόβλημα, η διαχείριση ας το φροντίσει χωρίς καν να με ρωτήσει...]


    Φίλε washcloud καλά έκανες και το έγραψες... και σε ευχαριστούμε. Δεν ήξερα την ηλικία του αν και χτές μετά το κλείσιμο του υπολογιστή μου στο γραφείο σε όλη την διαδρομή για το σπίτι κάπου τόσο το υπολόγιζα.... Δεν ξέρα όλα τα υπόλοιπα σαφώς. ...

    - - - Updated - - -

    Και επαναλαμβάνω ... κάτι πρέπει να γίνει από το forum σαν ελάχιστο φόρο τιμής..

  2. #152
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.727
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Είδηση-σοκ. Συλλυπητήρια στους δικούς του και σε όποιον τον γνώριζε, έστω και internetικά.
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  3. #153
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν τον γνώριζα αλλά από όσα έχω διαβάσει εδώ πρέπει να ήταν ένας υπέροχος άνθρωπος.
    Καλό Παράδεισο και θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.

  4. #154
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Όχι ρε σεις πραγματικά είμαι συγκλονισμένος. Ήταν ο μόνος mod που είχαμε επικοινωνία (μέσω pm) και έδειξε ότι με εκτιμά δίχως να το γνωρίζω...
    Δεν μπορώ να το πιστέψω, μου φαίνεται άδικο πραγματικά. Δυστυχώς ο χρόνος είναι αμείλικτος και η ζωή κάνει τον κύκλο της. Τίποτα δε μένει στατικό...
    Τα συλληπητήρια μου στους δικούς του ανθρώπους, αν και φαντάζει περίεργο να διαβάσουν αυτές τις γραμμές. Δεν ξέρω τι άλλο να γράψω.
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  5. #155
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων

    Και επαναλαμβάνω ... κάτι πρέπει να γίνει από το forum σαν ελάχιστο φόρο τιμής..
    Πιες ενα ποτηράκι στην Μνήμη του.
    Δεν είναι άτομο που να περίμενε ή να ήθελε κάτι παραπάνω

    Σίγουρα χαμογελάει εκεί που είναι "διαβάζοντας" αυτό το νήμα, το πόσοι τον αγαπάνε και πόσους έχει βοηθήσει

  6. #156
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    καλο ταξιδη υπαρχουν και τα απρόοπτα δεν ερχόμαστε με τι δική μας θέληση και δε φεύγουμε με τι δική μας δυστυχώς και συλλυπητήρια
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  7. #157
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλό ταξίδι....

  8. #158
    Εγγραφή
    14-03-2006
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    2.617
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΥ
    Router
    speedport entry 2i
    SNR / Attn
    26,8(dB) / 4,3(dB)
    Τελικά απ΄ότι διαβάζω μάλλον οι καλοί φεύγουν πρώτοι.
    Τουλάχιστον να έζησε την ζωή του όπως επιθυμούσε.
    Συλλυπητήρια.

  9. #159
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Σοκ...
    Συλληπητήρια και κουράγιο στην οικογένεια του.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  10. #160
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    Θα τα πούμε στην άλλη όχθη συμφορίτη cranky... καλό σου ταξίδι

  11. #161
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xmperop1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά απ΄ότι διαβάζω μάλλον οι καλοί φεύγουν πρώτοι.
    Τουλάχιστον να έζησε την ζωή του όπως επιθυμούσε.
    Συλλυπητήρια.
    Ναι γιατί οι καλοί τους αγγίζουν τα γεγονότα και φθείρονται ενώ οι χοντρόπετσοι ... δεν τους αγγίζει τίποτα..

    Ξέρει κανείς αν είχε κάποιο πρόβλημα υγείας..? 64 ετών νεότατος ...Από ότι μας έφυγε ξέρουμε ..?

  12. #162
    Εγγραφή
    20-02-2015
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54000/5400
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    Όλοι οι ωραίοι άνθρωποι φεύγουν νωρίς...Δεν ξέρω τι να πω.
    H λύση με τις λιγότερες υποθέσεις είναι και η πιο σωστή,τις περισσότερες φορές.

  13. #163
    Εγγραφή
    02-07-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη, 40 Εκκλησιές
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11834/1022
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    NetFasteR WLAN3
    SNR / Attn
    10.2(dB) / 24.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρει κανείς αν είχε κάποιο πρόβλημα υγείας..? 64 ετών νεότατος ...Από ότι μας έφυγε ξέρουμε ..?
    Μίλησα μαζί του τηλεφωνικώς αρχές Ιούνη (09/06), δεν μου είπε τίποτα και τον άκουσα καλά.

    Δεν μπορώ να σταματήσω να το/ τον σκέφτομαι..

    Α ρε Θράσο..
    HP EliteDesk 800 G1 Tower || i7-4790 || 32GB RAM DDR3-1600MHz || nVidia GTX1050 (powerless) || 860EVO 1TB || WD 4TB || 2 x HP 27mq QHD 2560x1440

  14. #164
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.736
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Γαμω...γαμω..γαμω!!

    Τι νεα ειναι αυτα πρωι πρωι..?

    Δε ξερω τι να πω πραγματικα...θα μου λειψεις πολυ Θρασο!

    Θα μου λειψουν τα πμ και το χαζολοι μεταξυ μας..

    Θα μου λειψουν οι συναντησεις με την υπολοιπη παλιοπαρεα(να βρεθουμε να πιουμε ενα κρασακι εις μνημην)

    Παντα χαμογελαστος,εξυπηρετικος και μετρημενος..Μου ειχε κανει κ μενα εντυπωση πως ειχε καιρο να γραψει αλλα το ειχε ξανακανει κ σκεφτηκα ηθελε το χρονο του...δε ξερω τι να πω αληθεια...Ξερουμε απο τι εσβησε?απ οσο θυμαμαι δεν ειχε καποιο θεμα υγειας,τουλαχιστον οχι κατι θανασιμο..

    Σε ευχαριστουμε για ολα φιλαρακο..να σαι καλα ,οπου και να εισαι



    Υγ.προς κατι φιλαρακια απο εδω μεσα που χανονται κ εξαφανιζονται...μη ρε...μιλατε ρε...καποια στιγμη δε θα υπαρχει χρονος..


    VAMOS ARIS

  15. #165
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Ένας από τους λόγους να είναι κανείς μέλος εδώ. Το build του φοιτητικού μου υπολογιστή (5ετίας πλέον...) θα έπρεπε να γράφει "κράνκυ" απάνω. Πάντα ακριβής και δίκαιος. Δε γράφω ποτέ νεκρολογίες, αλλά ο συγκεκριμένος τις αξίζει όλες και περισσότερες. Ελαφρύ το χώμα.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

Σελ. 11 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 691011121316 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αντίο, Τζιμάκο
    Από Φανερός Πράκτωρ στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-18, 00:39

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας