Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Μάλλον είναι λίγο χαζή ερωτηση, αλλά αν αγοράσω έναν εκτυπωτή Wi-Fi , απλώς τον βάζω στην πριζα περνάω τα στοιχεία του δικτύου και είναι έτοιμος για εκτυπωσεις, όπως από το κινητό μου χωρίς την ύπαρξη υπολογιστή , drivers κλπ.?

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Ανάλογα την περίπτωση, κάποιοι έχουν εφαρμογή, κάποιοι υποστηρίζουν κάποια υπηρεσία εκτύπωσης, πχ airprint, cloudprint, κάποιοι αποκτούν δικό τους email

  3. #3
    Ωχ , πότε δεν είναι τα πράγματα αρκετά απλα.... Να ρωτήσω κάτι αλλο... Έχω ένα ενσύρματα δικτυακό εκτυπωτη... Μπορώ να εκτυπώσω σε αυτόν από android tablet για παράδειγμα που είναι συνδεδεμένο στο Wi-Fi του δικτυου? Δεν είμαι σπίτι για να δοκιμασω...

    - - - Updated - - -

    Μάλλον οχι, που να το βρει πρέπει να μπορείς να τον ανακαλύψεις δηλαδή να σου δίνει η εφαρμογή τη δυνατότητα στείλε την τάδε σελίδα στην τάδε ip φορμαρισμένη κατά αυτό το τροπο.

  4. #4
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωχ , πότε δεν είναι τα πράγματα αρκετά απλα.... Να ρωτήσω κάτι αλλο... Έχω ένα ενσύρματα δικτυακό εκτυπωτη... Μπορώ να εκτυπώσω σε αυτόν από android tablet για παράδειγμα που είναι συνδεδεμένο στο Wi-Fi του δικτυου? Δεν είμαι σπίτι για να δοκιμασω...

    - - - Updated - - -

    Μάλλον οχι, που να το βρει πρέπει να μπορείς να τον ανακαλύψεις δηλαδή να σου δίνει η εφαρμογή τη δυνατότητα στείλε την τάδε σελίδα στην τάδε ip φορμαρισμένη κατά αυτό το τροπο.
    Αν το υποστηρίζει ο εκτυπωτής ναι μπορείς, αλλά δεν το υποστηρίζουν όλοι.
    πχ τα Μοντέλα της Hp που υποστηρίζουν το eprint το κάνουν και απο καλώδιο και ασύρματα

  5. #5
    Α καλά σώθηκα ... Όταν είχα αγοράσει τον εκτυπωτή μου που είναι όντως hp δεν υπήρχαν smartphones... Διάβασα ορισμένα πράγματα και μάλλον πρέπει να ψάχτω αρκετά για αυτό που θέλω Ευχαριστώ sdikr

Παρόμοια Θέματα

  1. Εκτυπωτής ΗΡ pro 8100 περίεργη λειτουργία.
    Από Theodore41 στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-18, 00:34
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-01-18, 17:24
  3. Έγχρωμος Εκτυπωτής Laser A3+ Xerox Phaser 7400N
    Από NikoLakis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-10-17, 00:27
  4. Samsung Xpress M2825ND Laser ασπρόμαυρος εκτυπωτής
    Από esquellot στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 12:09
  5. laser ασπρόμαυρος εκτυπωτής brother με συμβατά μελάνια
    Από aleex στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-08-17, 15:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας