Εμφάνιση 1-7 από 7
  1. #1
    Εγγραφή
    18-07-2018
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα θελω να κανω αιτηση για νεα συνδεση vdsl 30 της vodafone με 28,50€ τον μηνα το θεμα ειναι οτι ο πρωτος λογαριασμος θα ερθει +50 τελη ενεργοποιησης και + 50 τελη εγκαταστασης πολλα μου φαινονται η τα τελη εγκαταστασης ειναι προρετικα ευχαριστω.

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Ναι τα τέλη εγκατάστασης εξοπλισμού δεν είναι υποχρεωτικά, τα 50 για ενεργοποίηση είναι για υπάρχουσα γραμμή, αν δεν υπάρχει είσαι στα + 50.31 για νέα γραμμή

  3. #3
    Εγγραφή
    18-07-2018
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστω πολυ για την απαντηση και κατι αλλο απο εξυπηρετηση και ταχυτητες πως ειναι ρωταω λογω οτι πρωτη φορα θα παμε σε αλλη εταιρια ειχαμε παλια cosmote αλλα λογω κοστους θα αλλαξουμε.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τα τέλη εγκατάστασης εξοπλισμού δεν είναι υποχρεωτικά, τα 50 για ενεργοποίηση είναι για υπάρχουσα γραμμή, αν δεν υπάρχει είσαι στα + 50.31 για νέα γραμμή
    Δηλαδη προσθετουν 31λ μονο στο 50αρικο η και αλλα 50 δεν καταλαβα ακριβως?

  4. #4
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis221 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω πολυ για την απαντηση και κατι αλλο απο εξυπηρετηση και ταχυτητες πως ειναι ρωταω λογω οτι πρωτη φορα θα παμε σε αλλη εταιρια ειχαμε παλια cosmote αλλα λογω κοστους θα αλλαξουμε.

    - - - Updated - - -



    Δηλαδη προσθετουν 31λ μονο στο 50αρικο η και αλλα 50 δεν καταλαβα ακριβως?
    θέλουν 50,31 εξτρά (για αυτό έχω το +) , αλλά αν έχεις cosmote γραμμή αυτή την στιγμή, τότε δεν θα τα πληρώσεις, μόνο τα 50,31 της ενεργοποίησης
    Για ταχύτητες δεν ξέρω τι να σου πω,

  5. #5
    Εγγραφή
    18-07-2018
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    θέλουν 50,31 εξτρά (για αυτό έχω το +) , αλλά αν έχεις cosmote γραμμή αυτή την στιγμή, τότε δεν θα τα πληρώσεις, μόνο τα 50,31 της ενεργοποίησης
    Για ταχύτητες δεν ξέρω τι να σου πω,
    Δηλαδη το 100αρικο δεν το γλυτωνω η γραμμη μολις εληξε το συμβολαιο την διακοψαμε λογω κατι εξοδων.

  6. #6
    Εγγραφή
    18-07-2018
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Λοιπον εχω νεα σχετικα με την αιτηση με ενημερωσαν οτι δεν ειναι διαθεσιμο το vdsl 30 ενω στο site λεει διαθεσιμοτητα και θα ειναι απο τον οκτωβριο διαθεσιμο στην περιοχη μου και επειδη χωρις internet δεν γινεται αναγκαστηκα και πηγα στην cosmote παλι, θα μου βγει πιο φθηνα η ιστορια με 1€ παραπανω στον μηνηαιο λογαριασμο και φθηνα τελη ενεργοποιησης και δωρεαν ρουτερ σας ευχαριστω πολυ, δυστηχως με τις αλλες εταιριες δεν δινουν 30αρι μονο 50αρι και δεν εχει διαθεσιμοτητα η περιοχη μου και εχει μονο 30αρι δοκιμασμενο στην περιοχη μου με θετικα αποτελεσματα. αλλα πως γινεται να εχει 30 cosmote και οχι vodafone?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sakis221 : 19-07-18 στις 22:27.

  7. #7
    Εγγραφή
    18-07-2018
    Μηνύματα
    127
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis221 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον εχω νεα σχετικα με την αιτηση με ενημερωσαν οτι δεν ειναι διαθεσιμο το vdsl 30 ενω στο site λεει διαθεσιμοτητα και θα ειναι απο τον οκτωβριο διαθεσιμο στην περιοχη μου και επειδη χωρις internet δεν γινεται αναγκαστηκα και πηγα στην cosmote παλι, θα μου βγει πιο φθηνα η ιστορια με 1€ παραπανω στον μηνηαιο λογαριασμο και φθηνα τελη ενεργοποιησης και δωρεαν ρουτερ σας ευχαριστω πολυ, δυστηχως με τις αλλες εταιριες δεν δινουν 30αρι μονο 50αρι και δεν εχει διαθεσιμοτητα η περιοχη μου και εχει μονο 30αρι δοκιμασμενο στην περιοχη μου με θετικα αποτελεσματα. αλλα πως γινεται να εχει 30 cosmote και οχι vodafone?
    Ειδα καμπινες vodafone στην περιοχη μου καινουριες ακομα δεν ειναι ενεργοποιημενες και 30 δεν εχει διαθεσιμο η cosmote ειναι γεματο το δικτυο.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-18, 23:12
  2. Ερωτήσεις για νέα σύνδεση ADSL στη Vodafone
    Από johnakis2206 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-18, 14:16
  3. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-18, 12:22
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-18, 02:10
  5. 50/10 από ΝΕΑ καμπίνα vodafone?
    Από bobis στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-17, 08:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας