Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 71
  1. #31
    Εγγραφή
    05-07-2009
    Περιοχή
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    930
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    105000/10996
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η αλήθεια ειναι οτι καλούν συχνά πυκνά και κάνουν καλές προσφορές, ειδικά αν εχεις κα8 το σταθερό στην κοτε. Μιλούσα νωρίτερα για να μάθω ποσό μου δίνουν το νέο mobile large κ μου το έδιναν στα 38€ τελική τιμη (για αναβάθμιση ήδη υφιστάμενης γραμμής, αν ήταν φορητότητα σίγουρα θα έπεφτε κ άλλο).

  2. #32
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Τραγικές τιμές.
    Για αυτό όλοι καρτοκινητό.

    Στην Γερμανία το πρόγραμμα που έχω μου δίνει με 36€/μήνα 6GB και απεριόριστες κλήσεις και SMS προς Γερμανία.

  3. #33
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τραγικές τιμές.
    Για αυτό όλοι καρτοκινητό.

    Στην Γερμανία το πρόγραμμα που έχω μου δίνει με 36€/μήνα 6GB και απεριόριστες κλήσεις και SMS προς Γερμανία.
    Και εγώ στην Θεσσαλονίκη με 17€ έχω 2GB Internet, 1500 λεπτά + 1500sms στην Θεσσαλονίκη και υπόλοιπη Ελλάδα
    Αυτό που αναφέρεται πιο πίσω πως αυτά είναι τιμές καταλόγου, πως μαζί με τις εκπτώσεις η τιμή αλλάζει.

    Πραγματικά οι τιμές καταλόγου είναι απο άλλο ανέκδοτο

  4. #34
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ στην Θεσσαλονίκη με 17€ έχω 2GB Internet, 1500 λεπτά + 1500sms στην Θεσσαλονίκη και υπόλοιπη Ελλάδα
    Αυτό που αναφέρεται πιο πίσω πως αυτά είναι τιμές καταλόγου, πως μαζί με τις εκπτώσεις η τιμή αλλάζει.

    Πραγματικά οι τιμές καταλόγου είναι απο άλλο ανέκδοτο
    Το έχεις ξαναγράψει.
    Δεν μπορώ να κρίνω την υποθετική τιμή που θα δώσει ο πωλητής στο τηλέφωνο.
    36€ για μισό GB βλέπω, 36€ θα κρίνω.

    Επίσης όταν κάποτε μια πωλήτρια της Wind έταξε στον αδερφό μου μια τιμή απίστευτα χαμηλή τιμή Χ για να βάλει συνδιαστικά κινητό και σταθερό σε συμβόλαιο Wind, τελικά ήρθε λίγο παραπάνω από Χ. Και πάλι ήταν πολύ καλή τιμή αλλά στη συνέχεια δεν μπόρεσε ποτέ να βγάλει άκρη γιατί δεν είχε αποδείξεις ότι του είχαν τάξει τόσα.

  5. #35
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχεις ξαναγράψει.
    Το ξέρω, όπως και εσύ για το ότι πληρώνεις μόνο τόσο στην Γερμανία δεν νομίζω να υπάρχει περιορισμός οτι πρέπει να το γράφουμε μόνο μια φορά

  6. #36
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω, όπως και εσύ για το ότι πληρώνεις μόνο τόσο στην Γερμανία δεν νομίζω να υπάρχει περιορισμός οτι πρέπει να το γράφουμε μόνο μια φορά
    Σου είπα να μην το γράφεις;
    Μη μυγιάζεσαι.

  7. #37
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    979
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Αναφέρθηκε και παραπάνω πως οι ανανεώσεις στην καρτοκινητή έχουν γίνει πλέον πανεύκολες, αλλά επειδή πολλοί ίσως να έχουν μείνει ακόμα στις παλιές εποχές, το κάνω πιο συγκεκριμένο, μήπως και βοηθήσω κάποιον:

    Α) Για να προσθέσουμε χρήματα στον λογαριασμό μας, δεν χρειάζεται να ψάχνουμε κάρτες, περίπτερα και δεν ξέρω τι άλλο.
    Ανοίγουμε το app της Cosmote στο κινητό μας, επιλέγουμε το ποσό που θέλουμε να προσθέσουμε, πατάμε ΟΚ και τελειώσαμε (η πληρωμή γίνεται μέσω πιστωτικής, που μπορεί αν θέλουμε να αποθηκευτεί για να μην βάζουμε τα στοιχεία συνέχεια)

    Β) Για να ανανεώσουμε το πακέτο των 8,5€ με τα 300 λεπτά προς όλους και 500ΜΒ όταν τελειώσει, δεν χρειάζεται να κάνουμε απολύτως τίποτα. Μπορούμε να το σετάρουμε να ανανεώνεται αυτόματα μόλις λήξει ή μόλις τελειώσουν τα λεπτά και δεν ασχολούμαστε ποτέ ξανά με ανανέωση.

    Γ) Στη "φόρτιση" των 30€, παίρνουμε και 3€ δώρο που αντιστοιχεί στο τέλος κινητής, οπότε στην ουσία γλιτώνουμε και το τέλος κινητής, που κάνει ακόμα μεγαλύτερη τη διαφορά στην τιμή και μας δίνει και κίνητρο να βάζουμε 30€ και άρα να προσθέτουμε χρήματα ακόμα πιο σπάνια.

    Άρα στην ουσία η "δυσκολία" της ανανέωσης κλπ. δεν υφίσταται. Μια φορά το τρίμηνο μπορείς να βάζεις 30€ με 2-3 taps και αυτό είναι. Άντε κάνα έξτρα πακέτο ΜΒ αν και όταν το χρειαστείς.
    Πιο μεγάλη "φασαρία" είναι να ανοίγεις να βλέπεις τον λογαριασμό του συμβολαίου κάθε μήνα, παρά αυτό.

  8. #38
    Εγγραφή
    06-05-2006
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.426
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedportEntry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφέρθηκε και παραπάνω πως οι ανανεώσεις στην καρτοκινητή έχουν γίνει πλέον πανεύκολες, αλλά επειδή πολλοί ίσως να έχουν μείνει ακόμα στις παλιές εποχές, το κάνω πιο συγκεκριμένο, μήπως και βοηθήσω κάποιον:
    Βοήθησες, ευχαριστούμε. Σοβαρά τώρα πάω να το κάνω cosmokarta, είμαι απ' αυτούς που είχαν μείνει πίσω στα της καρτοκινητής.

  9. #39
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφέρθηκε και παραπάνω πως οι ανανεώσεις στην καρτοκινητή έχουν γίνει πλέον πανεύκολες, αλλά επειδή πολλοί ίσως να έχουν μείνει ακόμα στις παλιές εποχές, το κάνω πιο συγκεκριμένο, μήπως και βοηθήσω κάποιον:

    Α) Για να προσθέσουμε χρήματα στον λογαριασμό μας, δεν χρειάζεται να ψάχνουμε κάρτες, περίπτερα και δεν ξέρω τι άλλο.
    Ανοίγουμε το app της Cosmote στο κινητό μας, επιλέγουμε το ποσό που θέλουμε να προσθέσουμε, πατάμε ΟΚ και τελειώσαμε (η πληρωμή γίνεται μέσω πιστωτικής, που μπορεί αν θέλουμε να αποθηκευτεί για να μην βάζουμε τα στοιχεία συνέχεια)

    Β) Για να ανανεώσουμε το πακέτο των 8,5€ με τα 300 λεπτά προς όλους και 500ΜΒ όταν τελειώσει, δεν χρειάζεται να κάνουμε απολύτως τίποτα. Μπορούμε να το σετάρουμε να ανανεώνεται αυτόματα μόλις λήξει ή μόλις τελειώσουν τα λεπτά και δεν ασχολούμαστε ποτέ ξανά με ανανέωση.

    Γ) Στη "φόρτιση" των 30€, παίρνουμε και 3€ δώρο που αντιστοιχεί στο τέλος κινητής, οπότε στην ουσία γλιτώνουμε και το τέλος κινητής, που κάνει ακόμα μεγαλύτερη τη διαφορά στην τιμή και μας δίνει και κίνητρο να βάζουμε 30€ και άρα να προσθέτουμε χρήματα ακόμα πιο σπάνια.

    Άρα στην ουσία η "δυσκολία" της ανανέωσης κλπ. δεν υφίσταται. Μια φορά το τρίμηνο μπορείς να βάζεις 30€ με 2-3 taps και αυτό είναι. Άντε κάνα έξτρα πακέτο ΜΒ αν και όταν το χρειαστείς.
    Πιο μεγάλη "φασαρία" είναι να ανοίγεις να βλέπεις τον λογαριασμό του συμβολαίου κάθε μήνα, παρά αυτό.
    Πιο μεγάλη φασαρία είναι όλα αυτά που λες.

    Ο λογαριασμός του συμβολαίου μου έρχεται στο mail.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  10. #40
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.263
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Και όμως δεν είναι.

    Μια φορά το μήνα ελέγχω από την εφαρμογή αν έχω υπόλοιπο κοντά στα 10 ευρώ.
    Αν δεν έχει, με 2-3 κλικ βάζω 5-10-15 ευρώ μέσω paypal.
    Εφόσον βρει 8,5 ευρώ στον λογαριασμό, η ανανέωση θα γίνει αυτόματα όταν έρθει η ώρα.

    Πρόσθετο θετικό είναι ότι τα λεπτά και τα Gb που έχουν απομείνει αθροίζονται στα καινούρια.
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

  11. #41
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφέρθηκε και παραπάνω πως οι ανανεώσεις στην καρτοκινητή έχουν γίνει πλέον πανεύκολες, αλλά επειδή πολλοί ίσως να έχουν μείνει ακόμα στις παλιές εποχές, το κάνω πιο συγκεκριμένο, μήπως και βοηθήσω κάποιον:

    Α) Για να προσθέσουμε χρήματα στον λογαριασμό μας, δεν χρειάζεται να ψάχνουμε κάρτες, περίπτερα και δεν ξέρω τι άλλο.
    Ανοίγουμε το app της Cosmote στο κινητό μας, επιλέγουμε το ποσό που θέλουμε να προσθέσουμε, πατάμε ΟΚ και τελειώσαμε (η πληρωμή γίνεται μέσω πιστωτικής, που μπορεί αν θέλουμε να αποθηκευτεί για να μην βάζουμε τα στοιχεία συνέχεια)

    Β) Για να ανανεώσουμε το πακέτο των 8,5€ με τα 300 λεπτά προς όλους και 500ΜΒ όταν τελειώσει, δεν χρειάζεται να κάνουμε απολύτως τίποτα. Μπορούμε να το σετάρουμε να ανανεώνεται αυτόματα μόλις λήξει ή μόλις τελειώσουν τα λεπτά και δεν ασχολούμαστε ποτέ ξανά με ανανέωση.

    Γ) Στη "φόρτιση" των 30€, παίρνουμε και 3€ δώρο που αντιστοιχεί στο τέλος κινητής, οπότε στην ουσία γλιτώνουμε και το τέλος κινητής, που κάνει ακόμα μεγαλύτερη τη διαφορά στην τιμή και μας δίνει και κίνητρο να βάζουμε 30€ και άρα να προσθέτουμε χρήματα ακόμα πιο σπάνια.

    Άρα στην ουσία η "δυσκολία" της ανανέωσης κλπ. δεν υφίσταται. Μια φορά το τρίμηνο μπορείς να βάζεις 30€ με 2-3 taps και αυτό είναι. Άντε κάνα έξτρα πακέτο ΜΒ αν και όταν το χρειαστείς.
    Πιο μεγάλη "φασαρία" είναι να ανοίγεις να βλέπεις τον λογαριασμό του συμβολαίου κάθε μήνα, παρά αυτό.
    Αν κάποιος έχει παραπάνω συνδέσεις τι γίνεται; πχ εγώ έχω 4 νουμερακια καρτοκινητη, πρέπει να μπαίνω στο κάθε ένα να κάνω την διαδικασία που λές. αν πας να το κάνεις και με Paypal που θέλει κάθε φορά κωδικό + sms είναι μαρτύριο

    Ναι για μια σύνδεση με χρήση αποθηκευμένης κάρτας είναι πολύ απλό

  12. #42
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Eπειδή έχω 3 συνδέσεις καρτοκινητής (και τις 3 εταιρείες)
    Επειδή θέλω να έχω τον έλεγχο
    Επειδή ανανεώνω κάθε μήνα 1 έως 2 φορές, μία έως 2 κάρτες
    Επειδή πάγιες εντολές και αυτόματες ανανεώσεις εδώ και χρόνια τις έχω γραμμένες

    Οποτε έχω χρόνο
    Ανοίγω τα app στο κινητό
    Και ανανεώνω πάντα με paypal

    Aν κάποιος κάνει πάντα ανανέωση σε κάποια κάρτα του οπωσδήποτε κάθε μήνα, ας βάλει το αυτόματο.

    Η ανανέωση είναι πανεύκολη.
    Το να θυμάμαι τα 2μηνα, 3 μηνα κλπ έχει δυσκολία.

    Αλλά αφού μου κοστίζει η κινητή 5 έως 15 € /μήνα, μπαίνω στον κόπο

    ΥΓ
    1. Σε μία από αυτές έχω και το bonus των 300 λεπτών προς όλους kai 500-600 MB για ανανέωση 10 €
    2. Το paypal δεν θέλει κωδικό και sms. mail ή sms θα στείλουν όλοι αν γίνει πληρωμή.
    3. Εχοντας βάλει χρήματα στην κάρτα, αποφασίζω ποιό πακέτο θα αγοράσω. Δεν είναι πάντα το ίδιο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 30-07-18 στις 17:18.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #43
    Εγγραφή
    13-01-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    520
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από iml Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όμως δεν είναι.

    Μια φορά το μήνα ελέγχω από την εφαρμογή αν έχω υπόλοιπο κοντά στα 10 ευρώ.
    Αν δεν έχει, με 2-3 κλικ βάζω 5-10-15 ευρώ μέσω paypal.
    Εφόσον βρει 8,5 ευρώ στον λογαριασμό, η ανανέωση θα γίνει αυτόματα όταν έρθει η ώρα.

    Πρόσθετο θετικό είναι ότι τα λεπτά και τα Gb που έχουν απομείνει αθροίζονται στα καινούρια.
    Cosmocarta έχεις; Σε καρτοκινητο vodafone οτι περισσεύει χάνεται, στο αντίστοιχο πακέτο των 8,5 ευρώ. Δυστυχώς όταν ρώτησα για φορητοτητα σε cosmote μου είπαν ότι εχουν έλλειψη οι κάρτες και επίσης ότι κοστιζει 30 ευρώ!!!!


  14. #44
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από npats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cosmocarta έχεις; Σε καρτοκινητο vodafone οτι περισσεύει χάνεται, στο αντίστοιχο πακέτο των 8,5 ευρώ. Δυστυχώς όταν ρώτησα για φορητοτητα σε cosmote μου είπαν ότι εχουν έλλειψη οι κάρτες και επίσης ότι κοστιζει 30 ευρώ!!!!
    Exω εγώ κοσμοκάρτα.
    Χάνονται
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  15. #45
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφέρθηκε και παραπάνω πως οι ανανεώσεις στην καρτοκινητή έχουν γίνει πλέον πανεύκολες, αλλά επειδή πολλοί ίσως να έχουν μείνει ακόμα στις παλιές εποχές, το κάνω πιο συγκεκριμένο, μήπως και βοηθήσω κάποιον:

    Α) Για να προσθέσουμε χρήματα στον λογαριασμό μας, δεν χρειάζεται να ψάχνουμε κάρτες, περίπτερα και δεν ξέρω τι άλλο.
    Ανοίγουμε το app της Cosmote στο κινητό μας, επιλέγουμε το ποσό που θέλουμε να προσθέσουμε, πατάμε ΟΚ και τελειώσαμε (η πληρωμή γίνεται μέσω πιστωτικής, που μπορεί αν θέλουμε να αποθηκευτεί για να μην βάζουμε τα στοιχεία συνέχεια)
    Οταν όλα λειτουργούν ΣΩΣΤΑ με την συγκεκριμένη εφαρμογή ισχύουν αυτα που λές.

    Οταν όμως κάπου "μπάζει" το σύστημα, όπως συνέβη προχθες σε εμένα που θέλησα να βαλω 10 ευρώ μεσω PayPal στο καρτοκινητο μου, τότε χάνεις και τα λεφτά σου και την εμπιστοσυνη σου στο ποσο αξιόπιστη ειναι η εφαρμογη για να κραταει αποθηκευμενο το λογαριασμο σου στο PayPal και την χρεωση στη δικη μου κάρτα να την "στελνει" ανανεωση σε αλλο κινητο το οποιο μαλιστα αρνουνται να μου πουν πιο ειναι αλλα μου στελνουν γραπτο μηνυμα που λεει τα εξης "Κατοπιν ελεγχου η συναλλαγη που μας αναφερατε βαση του κωδικου ID xxxxxxxxxx εχει ολοκληρωθει επιτυχως και το ποσο εχει αποδωθει σε αλλο αριθμο"

    Και τους ρωτάς: ρε παληκαρια σε ποιο κινητο πηγαν τα δικα μου χρηματα και σου απαντανε δεν μπορουμε να σας πουμε ειναι προσωπικα δεδομενα. Τα δικα μου οικονομικα στοιχεια δηλαδη τι ειναι?
    Timeo Danaos et dona ferrentes

Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. COSMOTE: νέα προγράμματα COSMOTE Mobile Family
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-18, 14:32
  2. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-18, 11:50
  3. Μετατροπή συμβολαίου κινητής Cosmote σε cosmoκαρτα ή what's up
    Από VACH στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-02-18, 01:08
  4. COSMOTE: νέα προγράμματα mobile internet
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-17, 19:05
  5. Μηνύματα: 148
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-17, 22:59

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας