Σελ. 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 229
  1. #31
    Εγγραφή
    29-01-2004
    Περιοχή
    Evosmos,Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.613
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11287/ 1020 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prometheas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχετε μπλέξει τα πράγματα και λέτε ότι θέλετε ορισμένοι.

    Πρώτα από όλα κανείς δεν σε υποχρεώνει να έχεις κινητό πολύ δε περισσότερο να έχεις δύο και τρεις γραμμές όπως έχουμε οι περισσότεροι στην Ελλάδα. Είναι μια υπηρεσία που δεν παρέχεται δωρεάν όπως και οι υπόλοιπες υπηρεσίες που ξέρουμε. Δείτε πχ το ρεύμα. Οι τιμές ανεβαίνουν συνεχώς με τον ένα ή τον άλλο τρόπο αλλά δεν βλέπω κανένα θέμα ούτε εδώ ούτε σε άλλα forums να μιλάνε για το πρόβλημα αυτό. Καθόμαστε και κάνουμε συζητήσεις επί συζητήσεων αν θα βάζουμε το μήνα 10 ή 15 Ευρώ ενώ αβίαστα και αγόγγυστα πληρώνουμε ένα σωρό λεφτά σε άλλες υπηρεσίες χωρίς καμμία ανταπόδοση. Να μην μιλήσουμε για τους φόρους που πληρώνουμε στην μπανανια και που πηγαίνουν...

    Εν ολίγοις σε μια χώρα που εξακολουθεί να είναι σχεδόν χρεοκοπημένη με μηδαμινές προοπτικές (πραγματικής) ανάπτυξης (εκτός αν κάποιος πιστεύει τις μπούρδες των πολιτικών) μην περιμένετε να πέσουν οι τιμές. Ούτε η ΕΕΤΤ θα κάνει τίποτα ούτε κανείς άλλος..

    Κάντε το κουμάντο σας, περιορίστε την χρήση, καταργήστε ή μειώστε τις περιττές διπλές - τριπλές συνδέσεις και υπομονή.
    Κάπως έτσι, δεν γίνεται καμία κίνηση ενώ μας κλέβουν τα λεφτά μέσα από το πορτοφόλι μας. Για να σε δω να νοικιάζεις σπίτι, να αφήνεις λεφτά μέσα σε αυτό, να μην πολυ-πηγαίνεις όμως να το χρησιμοποιήσεις κάθε μέρα λόγο υποχρεώσεων και να μπαίνει ο σπιτονοικοκύρης να σου κλέβει λεφτά γιατί εσύ απλά δεν είσαι εκεί και ενώ έχεις συμβόλαιο για 1 χρόνο.

  2. #32
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sv2evs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπως έτσι, δεν γίνεται καμία κίνηση ενώ μας κλέβουν τα λεφτά μέσα από το πορτοφόλι μας. Για να σε δω να νοικιάζεις σπίτι, να αφήνεις λεφτά μέσα σε αυτό, να μην πολυ-πηγαίνεις όμως να το χρησιμοποιήσεις κάθε μέρα λόγο υποχρεώσεων και να μπαίνει ο σπιτονοικοκύρης να σου κλέβει λεφτά γιατί εσύ απλά δεν είσαι εκεί και ενώ έχεις συμβόλαιο για 1 χρόνο.
    Θα προτιμούσες δηλαδή να γυρίσουν και να πούνε χρέωση διατήρησης αριθμού 3 ευρώ τον μήνα; έτσι δεν θα μπορείς να λές οτι σε κλέβουν και θα χάνεις και τα λεφτά που μέχρι τώρα μπορούσες να κρατήσεις λόγο της ανανέωσης.
    Δεν έχεις συμβόλαιο, συμβόλαιο έχουν αυτοί που κάνουν σύνδεση

  3. #33
    Εγγραφή
    29-01-2004
    Περιοχή
    Evosmos,Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.613
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11287/ 1020 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    Path Level
    Interleaved
    Θα προτιμούσα να πουν δεν θα έχετε κάρτες αλλά συμβόλαιο και όχι να σου πουλάνε/νοικιάζουν αριθμό με πλέον 10€/χρόνο και με το έτσι μου αρέσει σου κλέβω λεφτά από το πορτοφόλι σου και δεν είναι και παράνομο και καλά. Δικό μου νούμερο είναι το πλήρωσα και θα έχω όσα λεφτά μπορώ ή θέλω για ένα χρόνο. Αν τα ακουμπήσεις, φυλακή! Είναι κλεψιά!

  4. #34
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sv2evs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα προτιμούσα να πουν δεν θα έχετε κάρτες αλλά συμβόλαιο και όχι να σου πουλάνε/νοικιάζουν αριθμό με πλέον 10€/χρόνο και με το έτσι μου αρέσει σου κλέβω λεφτά από το πορτοφόλι σου και δεν είναι και παράνομο και καλά. Δικό μου νούμερο είναι το πλήρωσα και θα έχω όσα λεφτά μπορώ ή θέλω για ένα χρόνο. Αν τα ακουμπήσεις, φυλακή! Είναι κλεψιά!
    Που το είδες εσύ πως είναι δικό σου το νούμερο και δεν έχει χρέωση ή πάγιο όπως έχουμε μάθει; που είδες πως θα είναι δικό σου για ενα χρόνο; πραγματικά αν τα έχεις όλα αυτά κάπου γραπτά τους κάνεις μια ωραία μήνυση να είναι όλη δικιά τους.

  5. #35
    Εγγραφή
    29-01-2004
    Περιοχή
    Evosmos,Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.613
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11287/ 1020 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    Path Level
    Interleaved
    Το νούμερο που παίρνεις από την κάθε εταιρία σου 'ανήκει'για 12+1 μηνες.πλεον το 'αγοραζεις'-νοικιαζεις 10€/χρονο.ορος που λέει ότι επειδή έχεις λεφτά μέσα στο νούμερο σας και δεν τα χρησιμοποιείται εμείς σας τα κλέβουμε,πρωτη φορά μάλλον υπάρχει με τόση άνεση.

    Άσε εσύ στο διαμέρισμα που τυχόν νοικιάζεις εσύ ή φίλος σου λεφτά 50€ και επειδή δεν θα πας για δύο μήνες θα μπει ο διαχειριστής και θα στα πάρει ολα.

    Να σοβαρευτούμε λίγο...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sv2evs : 31-07-18 στις 16:00.

  6. #36
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sv2evs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το νούμερο που παίρνεις από την κάθε εταιρία σου 'ανήκει'για 12+1 μηνες.πλεον το 'αγοραζεις'-νοικιαζεις 10€/χρονο.ορος που λέει ότι επειδή έχεις λεφτά μέσα στο νούμερο σας και δεν τα χρησιμοποιείται εμείς σας τα κλέβουμε,πρωτη φορά μάλλον υπάρχει με τόση άνεση.

    Άσε εσύ στο διαμέρισμα που τυχόν νοικιάζεις εσύ ή φίλος σου λεφτά 50€ και επειδή δεν θα πας για δύο μήνες θα μπει ο διαχειριστής και θα στα πάρει ολα.

    Να σοβαρευτούμε λίγο...
    Κάνε τους μήνυση τότε αφού είσαι σίγουρος πως έχει σχέση με το παράδειγμα που έχεις στο μυαλό σου.

  7. #37
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το έχεις λάθος καταλάβει. Έχεις χρησικτησία τον αριθμό για όσο χρόνο τον πληρώνεις. Οι τρόποι χρέωσης διαφέρουν ανάλογα την σύνδεση (συμβόλαιο, κάρτα κλπ) και φυσικά η χρονική διάρκεια. Απλά για Χ λόγους στα καρτοκινητά έχουν μειώσει τελευταία την διάρκεια φόρτισης.

  8. #38
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Και όπως πάντα
    Μπορείς να αποχωρήσεις αν δεν συμφωνείς..

    Δίκαια πράγματα, ψιλο-μονομερή, αλλά γιαυτό θα χαλάσουμε τις καρδιές μας, υπήκοε ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #39
    Εγγραφή
    29-01-2004
    Περιοχή
    Evosmos,Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.613
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11287/ 1020 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε τους μήνυση τότε αφού είσαι σίγουρος πως έχει σχέση με το παράδειγμα που έχεις στο μυαλό σου
    Ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη. Παραθέτω από τη σελίδα της cosmote (whats up):

    3. ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΛΗΣΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗ

    3.1. Καθ’ όλη τη διάρκεια της Σύμβασης ο Συνδρομητής αποκτά δικαίωμα αποκλειστικής χρήσης του Αριθμού Κλήσης

    8.1. Η COSMOTE χρεώνει τον Συνδρομητή, σύμφωνα με τον εκάστοτε ισχύοντα τιμοκατάλογό της, με: α. τα τυχόν τέλη σύνδεσης, επανασύνδεσης ή αποσύνδεσης, β. την τιμή διάθεσης ή αντικατάστασης κάρτας SIM, γ. τα πάγια μηνιαία τέλη για κάθε Υπηρεσία, δ. τα τέλη των κλήσεων που πραγματοποιήθηκαν, ε. τα τέλη αλλαγής οικονομικών προγραμμάτων, καθώς και τυχόν άλλα τέλη που αναφέρονται στον εκάστοτε ισχύοντα τιμοκατάλογό της που βρίσκεται στην ιστοσελίδα της www.cosmote.gr. Επίσης, η COSMOTE χρεώνει τον Συνδρομητή με τυχόν άλλες οφειλές του σύμφωνα με τα συμφωνηθέντα μεταξύ του Συνδρομητή και της COSMOTE. Ο Φ.Π.Α. και τυχόν άλλοι φόροι ή τέλη επιβαρύνουν τον Συνδρομητή

    άρα πληρώνεις τα πάντα, ενώ αν βάλεις χρήματα στο καρτοκινητό σου και δεν τα χρησιμοποιήσεις για 2 μήνες, σου τα παίρνουμε ; Γιατί; Γιατί έτσι μας αρέσει και γιατί μπορούμε !

    10. ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ

    Η διάρκεια της σύμβασης είναι αορίστου χρόνου. Μετά την αρχική ενεργοποίηση της σύνδεσης, η σύνδεση παραμένει στα στοιχεία του συνδρομητή δεκατρείς (13) μήνες από την ενεργοποίησή της. Η διάρκεια αυτή παρατείνεται με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας βάσει της εκάστοτε ισχύουσας εμπορικής πολιτικής της COSMOTE. Ο Συνδρομητής έχει δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής του οποτεδήποτε αζημίως. Στην περίπτωση αυτή χάνει το τυχόν υπολειπόμενο ποσό της σύνδεσής του.

  10. #40
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sv2evs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη. Παραθέτω από τη σελίδα της cosmote (whats up):

    3. ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΛΗΣΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗ

    3.1. Καθ’ όλη τη διάρκεια της Σύμβασης ο Συνδρομητής αποκτά δικαίωμα αποκλειστικής χρήσης του Αριθμού Κλήσης

    8.1. Η COSMOTE χρεώνει τον Συνδρομητή, σύμφωνα με τον εκάστοτε ισχύοντα τιμοκατάλογό της, με: α. τα τυχόν τέλη σύνδεσης, επανασύνδεσης ή αποσύνδεσης, β. την τιμή διάθεσης ή αντικατάστασης κάρτας SIM, γ. τα πάγια μηνιαία τέλη για κάθε Υπηρεσία, δ. τα τέλη των κλήσεων που πραγματοποιήθηκαν, ε. τα τέλη αλλαγής οικονομικών προγραμμάτων, καθώς και τυχόν άλλα τέλη που αναφέρονται στον εκάστοτε ισχύοντα τιμοκατάλογό της που βρίσκεται στην ιστοσελίδα της www.cosmote.gr. Επίσης, η COSMOTE χρεώνει τον Συνδρομητή με τυχόν άλλες οφειλές του σύμφωνα με τα συμφωνηθέντα μεταξύ του Συνδρομητή και της COSMOTE. Ο Φ.Π.Α. και τυχόν άλλοι φόροι ή τέλη επιβαρύνουν τον Συνδρομητή

    άρα πληρώνεις τα πάντα, ενώ αν βάλεις χρήματα στο καρτοκινητό σου και δεν τα χρησιμοποιήσεις για 2 μήνες, σου τα παίρνουμε ; Γιατί; Γιατί έτσι μας αρέσει και γιατί μπορούμε !

    10. ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ

    Η διάρκεια της σύμβασης είναι αορίστου χρόνου. Μετά την αρχική ενεργοποίηση της σύνδεσης, η σύνδεση παραμένει στα στοιχεία του συνδρομητή δεκατρείς (13) μήνες από την ενεργοποίησή της. Η διάρκεια αυτή παρατείνεται με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας βάσει της εκάστοτε ισχύουσας εμπορικής πολιτικής της COSMOTE. Ο Συνδρομητής έχει δικαίωμα καταγγελίας της σύμβασής του οποτεδήποτε αζημίως. Στην περίπτωση αυτή χάνει το τυχόν υπολειπόμενο ποσό της σύνδεσής του.
    Τα Ελληνικά μου έχουν πρόβλημα.
    Να το γυρίσουμε σε σουαχίλι ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  11. #41
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sv2evs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη. Παραθέτω από τη σελίδα της cosmote (whats up):
    Κάποτε ήταν 1 χρόνος, τώρα το κάνανε 2 μήνες, εκάστοτε εμπορική πολιτική, δεν μου αρέσει που το αλλάξανε, αλλά δεν είναι κλεψιά, τόσο απλά

  12. #42
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποτε ήταν 1 χρόνος, τώρα το κάνανε 2 μήνες, εκάστοτε εμπορική πολιτική, δεν μου αρέσει που το αλλάξανε, αλλά δεν είναι κλεψιά, τόσο απλά
    Ποιός μιλάει για κλεψιά ?
    Εδώ υπάρχουν νόμοι.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  13. #43
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Εγώ πάντως όταν είχα ένα f2g επιπλέον αριθμό είχα φτάσει να έχω μέσα 30-40€ (δε θυμάμαι τώρα). Και αυτά είχαν μαζευτεί καθώς είχε φτάσει 6μηνο (τότε) η ανανέωση και κάθε τόσο έβαζα 5-10Ε χωρίς να τα ξοδεύω. Ένα καλοκαίρι (το 2016?) είπα ας τα χρησιμοποιήσω. Δυστυχώς όταν το θυμήθηκα ήταν ήδη αργά.. Μου είχαν "κατάσχει" (δλδ κλέψει) τα 30-40€ που είχα μέσα διότι ξέχασα να ανανεώσω μερικές ημέρες (Το γράφω υπενθύμιση στο ημερολόγιο αλλά άλλαξα κινητό και το παλιό δεν συγχρόνιζε κτλ).

    να μην τα πολυλογούμε σε καρτοκινητό είναι κατάσχεση αυτό που συμβαίνει πλέον σε δίμηνο και δε σου λέω να το έχεις ξεχασμένο χρόνια, μιλάω για μέρες. Υπήρχε κόσμος που άφηνε μέσα και 30 και 40 και 50€ να υπάρχουν να αγοράζει πακέτα να μην ασχολείται. Τώρα ποιος το κάνει; Λίγο να ξεχαστείς (δεν είναι τραγικό στο δίμηνο να ξεχαστείς ειδικά για δεύτερους αριθμούς ή μεγαλύτερων ανθρώπων) και στα "κατάσχει" (μηδενισμός). Τώρα πρέπει όλη την ώρα τσικι να περνάς κάρτα.

    Αλήθεια είναι εκνευριστικά ΛΙΓΟ το 2μηνο και όσο και να συμφωνούμε/διαφωνούμε για την πρακτική το 2 μήνες με ποινή ΚΑΤΑΣΧΕΣΗΣ, είναι πάρα πολύ λίγο και μη λειτουργικό για αρκετούς πχ ηλικιωμένους. Έχω θείο (εγώ του συντηρώ το κινητό, στο χωριό δεν έχει wind) που το έχει για εισερχόμενες κάθε τόσο με παίρνει (από το σταθερό) δεν μπορούν να με καλέσουν λέει. Ας το άφηναν τρίμηνο και αυτό λίγο ήταν. Πριν κλείσει χρόνο το 3μηνο το έκαναν 2μηνο! Τι πράματα είναι αυτά; Σε λίγο θα πούνε 1 μήνας και τα πακέτα θα είναι 21 μέρες.. (τι θα πει 21 μέρες; ότι θα πει και 25. Πως τους ήρθε το 25, έτσι θα τους έρθει το 21 θα είναι και τρεις εβδομάδες μια χαρά στρογγυλό)
    There is nothing like 127.0.0.1

  14. #44
    Εγγραφή
    13-01-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    520
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Επειδή ακούγονται πολλές απόψεις, με βάσιμα επιχειρήματα εκατέρωθεν, θα θελα να ρωτησω μια και δεν είμαστε μόνοι μας σε αυτό τον μάταιο κόσμο. Στις αλλες ευρωπαϊκές χώρες τι ισχύει;


  15. #45
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.617
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως όταν είχα ένα f2g επιπλέον αριθμό είχα φτάσει να έχω μέσα 30-40€ (δε θυμάμαι τώρα). Και αυτά είχαν μαζευτεί καθώς είχε φτάσει 6μηνο (τότε) η ανανέωση και κάθε τόσο έβαζα 5-10Ε χωρίς να τα ξοδεύω. Ένα καλοκαίρι (το 2016?) είπα ας τα χρησιμοποιήσω. Δυστυχώς όταν το θυμήθηκα ήταν ήδη αργά.. Μου είχαν "κατάσχει" (δλδ κλέψει) τα 30-40€ που είχα μέσα διότι ξέχασα να ανανεώσω μερικές ημέρες (Το γράφω υπενθύμιση στο ημερολόγιο αλλά άλλαξα κινητό και το παλιό δεν συγχρόνιζε κτλ).

    να μην τα πολυλογούμε σε καρτοκινητό είναι κατάσχεση αυτό που συμβαίνει πλέον σε δίμηνο και δε σου λέω να το έχεις ξεχασμένο χρόνια, μιλάω για μέρες. Υπήρχε κόσμος που άφηνε μέσα και 30 και 40 και 50€ να υπάρχουν να αγοράζει πακέτα να μην ασχολείται. Τώρα ποιος το κάνει; Λίγο να ξεχαστείς (δεν είναι τραγικό στο δίμηνο να ξεχαστείς ειδικά για δεύτερους αριθμούς ή μεγαλύτερων ανθρώπων) και στα "κατάσχει" (μηδενισμός). Τώρα πρέπει όλη την ώρα τσικι να περνάς κάρτα.

    Αλήθεια είναι εκνευριστικά ΛΙΓΟ το 2μηνο και όσο και να συμφωνούμε/διαφωνούμε για την πρακτική το 2 μήνες με ποινή ΚΑΤΑΣΧΕΣΗΣ, είναι πάρα πολύ λίγο και μη λειτουργικό για αρκετούς πχ ηλικιωμένους. Έχω θείο (εγώ του συντηρώ το κινητό, στο χωριό δεν έχει wind) που το έχει για εισερχόμενες κάθε τόσο με παίρνει (από το σταθερό) δεν μπορούν να με καλέσουν λέει. Ας το άφηναν τρίμηνο και αυτό λίγο ήταν. Πριν κλείσει χρόνο το 3μηνο το έκαναν 2μηνο! Τι πράματα είναι αυτά; Σε λίγο θα πούνε 1 μήνας και τα πακέτα θα είναι 21 μέρες.. (τι θα πει 21 μέρες; ότι θα πει και 25. Πως τους ήρθε το 25, έτσι θα τους έρθει το 21 θα είναι και τρεις εβδομάδες μια χαρά στρογγυλό)
    Εδώ η cosmote το χωρίς πάγιο της μάνας μου (90 χρονών) το έκανε basic με 4,90 € πάγιο (προς το παρόν)
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-18, 18:13
  2. COSMOTE: Αλλαγές για πελάτες καρτοκινητής
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 152
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-17, 10:14
  3. Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-17, 19:37
  4. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-17, 17:02
  5. Μηνύματα: 105
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-17, 22:29

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας