Σελ. 4 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 158
  1. #46
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό ακριβώς, μαζί με λίγο κοροιδία.

    Επειδή μπορεί να έχουμε και κοντή μνήμη, ας θυμηθούμε τι είχε γίνει στην πρώτη παρουσίαση.

    Πηγή του άρθρου; Γιατί και εγώ μπορώ να παραθέσω στοιχεία της Λιάνας που ίδια τονίζει πως το PlayStation γίνεται φονικό όπλο και ρίχνει αεροσκάφη. Το θέμα είναι η ύπαρξη στοιχείων, αλλιώς ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του. Επειδή κάποιος δημοσιογράφος είπε ότι το iPhone κολλούσε που είναι η απόδειξη του; Ούτε καν πηγή δεν υπάρχει να παραθέσει ο εν λόγω δημοσιογράφος.

  2. #47
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σώπα που κολλούσε, βλακείες γράφουν για να χτυπήσουν την αξιοπιστία της Apple, ούτε κολλούσαν, ούτε στραβώνανε, ούτε τίποτα, απλά είχαν γίνει ανέκδοτο.

    Aσε, μην προσπαθείς άλλο, έχουμε καταλάβει τι γίνεται, το έγραψα άλλωστε και πιο πάνω.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #48
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    Μπράβο στον ανταγωνισμό του abandonware.

    Τα iPhone τραβάνε τα μαλλιά, στραβώνουν, δεν έχουν σήμα, τα iPadκλείνουν από την ζέστη.

    Πάρτε android κινέζικο abandonware να δείτε ποιότητα (και design)!

    Είναι και Open Source , πάρτε Android!

    (Συμφωνώ, πως είναι πρόβλημα το μεγάλωμα των εταιριών και τα μονοπώλια.)

    Επίσης. Η κεφαλαιοποίηση δεν είναι ΑΕΠ
    Επίσης Νο2: Και τα δύο είναι κουκουρούκου οικονομικά μεγέθη. Το ένα τεχνητό, το άλλο κατανάλωση.

    Το σοκαριστικό με την Apple είναι πως έχει ρευστότητα ίση με το Ελληνικό χρέος.
    Και Νο2: με τέτοια κέρδη (και ρευστότητα) φορολογήθηκε ελάχιστα για τις Ευρωπαϊκές της δραστηριότητες στην Ιρλανδία.

    ΑΥΤΑ είναι σοβαρά θέματα, όπως και το μονοπώλιο (που δεν βλέπω να επικρατεί).

    Δυστυχώς στο τεχνικό κομμάτι έχουμε γελοιότητες του abandonware και δεν βλέπω σωτηρία. Παραδόξως είναι μονοπώλιο το abandonware.

    Αλλά αφού θέλει ο λαός abandonware, η αγορά αυτορυθμίζεται!
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

  4. #49
    Εγγραφή
    16-12-2006
    Μηνύματα
    275
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6779/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεσπόζουσα θέση λέγεται και δεν έχει καμία σχέση με αυτό που λες. Πχ μπορεί να κάνει χώμα τις τιμές της για κάποια χρόνια και να τους κλείσει όλους. Η συγκεκριμένη πρακτική λέγεται positioning. Look it up.
    μα δεν εχουμε κατι τετοιο εδω. Υπαρχει ανταγωνισμος και μαλιστα ισχυρος.

  5. #50
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.582
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεσπόζουσα θέση λέγεται και δεν έχει καμία σχέση με αυτό που λες. Πχ μπορεί να κάνει χώμα τις τιμές της για κάποια χρόνια και να τους κλείσει όλους. Η συγκεκριμένη πρακτική λέγεται positioning. Look it up.
    Έκανε η Apple χώμα τις τιμές της;
    Επικοινωνούμε;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το iCloud τραβάω φωτό με το κινητό μου και ανοίγοντας την ταμπλέτα μου είναι περασμένη η φωτογραφία στο ipad δίχως συγχρονισμό δίχως τίποτα.
    Χωρίς συγχρονισμό;
    Μαγικά;

  6. #51
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Επειδή γράφετε για μονοπώλια κτλ. Δείτε και τα Ευρωπαϊκά μας χάλια.

    https://en.wikipedia.org/wiki/LVMH

    Εδώ τι λέτε; Που χρεώνουν εκατοντάδες €€€ για μια σαμπάνια. Λογικό φαίνεται καθώς ανήκουν στο ίδιο group όπως φυσικά και τα ρούχα.

  7. #52
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.663
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή ότι αγοράσεις από την Apple αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ/δολάριο;; κακώς λοιπόν όλος ο κόσμος τα λέει υπερτιμημένα;; επιπλέον όταν αγοράσω εγώ μια συσκευή από την Apple θα τους πληρώσω και το icloud ή ότι άλλο έχουν χωρίς να τα χρησιμοποιήσω έτσι;; απλά θα μου τα κοπανήσουν κι' αυτά στην τιμή του τηλεφώνου;;

    Xωρίς παρεξήγηση, Fanboy ή κάνω λάθος;;
    Έχω 50GB στο iCloud με $2.99 τον μήνα. Ναι, αξίζει κάθε δολάριο. Φαντάζομαι εσύ είσαι hater;

  8. #53
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή ότι αγοράσεις από την Apple αξίζει μέχρι το τελευταίο ευρώ/δολάριο;; κακώς λοιπόν όλος ο κόσμος τα λέει υπερτιμημένα;; επιπλέον όταν αγοράσω εγώ μια συσκευή από την Apple θα τους πληρώσω και το icloud ή ότι άλλο έχουν χωρίς να τα χρησιμοποιήσω έτσι;; απλά θα μου τα κοπανήσουν κι' αυτά στην τιμή του τηλεφώνου;;

    Xωρίς παρεξήγηση, Fanboy ή κάνω λάθος;;
    Μόνο εμείς τα λέμε υπερτιμημένα και στο 4chan. Όταν ο μισθός της Δ. Ευρώπης είναι 2-3 χιλιάρικα και το iPhone έχει ακριβώς τα ίδια με εδώ τι συζητάμε; Για εμάς το Χ κοστίζει πάνω από ένα σημερινό μισθό και πάνω από τα διπλά του βασικού. Για να μας πει ο Lewton που μένει Γερμανία πόσο είναι αναλογικά με το μισθό του και πόσο με συμβόλαιο κινητής.

    Τι συγκρίνουμε; Μια χαρά προϊόντα βγάζει η Apple στις ίδιες τιμές με τους άλλους. Απλά όλα της είναι στο πάνω κομμάτι της αγοράς. Δηλαδή το Note 8 πόσο έχει; Χιλιάρικο δεν κοστίζει και αυτό;

    Καθόμασταν την άλλη φορά που παρουσιάστηκε ο imac pro και προσπαθούσε ο άλλος να με πείσει ότι είναι ακριβός. Και πάει και μου βάζει ένα ΜΗΧΑΝΙΚΟ δίσκο μερικών TB στο υποτιθέμενο "φτηνό" PC. Και όταν του εξήγησα ότι η Apple έχει 2 SSD των 2TB μέσα και είδε τις τιμές άρχισε να μου λέει τι να την κάνω τέτοια ταχύτητα για τα δεδομένα μου. Ή ότι έβαλε μια οθόνη του κιλού και άρχισε να μου λέει πως δεν χρειάζεται να είναι καλιμπραρισμένη γιατί δεν είναι επαγγελματίας και κακώς σου τις πουλάει έτσι.

  9. #54
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω 50GB στο iCloud με $2.99 τον μήνα. Ναι, αξίζει κάθε δολάριο. Φαντάζομαι εσύ είσαι hater;
    Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το iCloud, οπότε δεν έχει νόημα και να το συζητάμε.

    Δεν είμαι hater, γιατί δεν είμαι σε ηλικία(60) που μπορεί να με φανατίσει κάτι θετικά ή αρνητικά, απλά θέλω ειλικρινείς απαντήσεις και ας περιέχουν και οποιοδήποτε στοιχείο του "γουστάρω".
    "Γουστάρω ρε φίλε να πάρω το προιόν της Apple γιατί έτσι μ' αρέσει, δανεικά σου ζήτησα;;" έτσι καταλαβαίνω και τον άλλον που θα μου πει "Γουστάρησα ρε φίλε και έφαγα 10.000 σε ένα βράδυ στα μπουζούκια, τραβάς κανένα ζόρι;;;"
    Έτσι ναι, το καταλαβαίνω, όχι πήγα και έδωσα 500~1000 ευρώ για ένα τηλέφωνο και τώρα ψάχνω δικαιολογίες γιατί έδωσα τόσα πολλά, είναι απλά πράγματα.

    Διαβάζουμε όλοι διάφορα τεχνολογικά Forum, άρα μεταξύ μας μιλάμε, όλοι εδώ μέσα ξέρουμε τι πληρώνεις σε ένα προιόν της Apple, μην προσπαθούμε λοιπόν να πείσουμε ο ένας τον άλλον για τα αυτονόητα.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  10. #55
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγή του άρθρου; Γιατί και εγώ μπορώ να παραθέσω στοιχεία της Λιάνας που ίδια τονίζει πως το PlayStation γίνεται φονικό όπλο και ρίχνει αεροσκάφη. Το θέμα είναι η ύπαρξη στοιχείων, αλλιώς ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του. Επειδή κάποιος δημοσιογράφος είπε ότι το iPhone κολλούσε που είναι η απόδειξη του; Ούτε καν πηγή δεν υπάρχει να παραθέσει ο εν λόγω δημοσιογράφος.
    https://www.macrumors.com/2013/10/04...-introduction/

    και περισσότερα εδώ
    https://www.nytimes.com/2013/10/06/m...an-iphone.html

    Όσο για τον Andy Grignion είναι αυτός εδώ ή εδώ και δες τι σχέση είχε με την apple.

  11. #56
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαβάζουμε όλοι διάφορα τεχνολογικά Forum, άρα μεταξύ μας μιλάμε, όλοι εδώ μέσα ξέρουμε τι πληρώνεις σε ένα προιόν της Apple αυτή την κατηγορία τιμής, μην προσπαθούμε λοιπόν να πείσουμε ο ένας τον άλλον για τα αυτονόητα.
    Να σου θυμίσω το πρόσφατο One Plus 6 που τόλμησε να τιμολογηθεί στα 600€ και όλοι έπεσαν να φάνε τους κακούς Κινέζους. Και μιλάμε για ένα από τα το πιο τούμπανο κινητά της αγοράς. Αλλά η Samsung και εσχάτως η Huawei μπορούν να τιμολογούν σε χιλιάρικα.

    Κακά τα ψέμματα. Δεν σε ξέρω προσωπικά αλλά ο τρόπος γραφής σου μου θυμίζει το ραγιαδισμό των Νεοελλήνων. Επιτυχημένη εταιρία = 666. Αμέσως να καταστραφεί. Μια χαρά προϊόντα βγάζει για το δυτικό κόσμο στον οποίο απευθύνεται.

    Θες να σου το γυρίσω και από την άλλη; Τα τελευταία χρόνια έχω αγοράσει κάμποσα Nike παπούτσια. Η πλειοψηφία τους αποδείχτηκε μέτρια. Αντιθέτως στα ίδια χρήματα έχω αγοράσει salomon τα οποία έχουν λιώσει κυριολεκτικά στα πόδια μου και εξακολουθώ και τα φοράω στα κτήματα και γενικά στις δουλειές. Και δεν είναι τίποτα μποτάκια. Απλά μοντέλα trekking με δίχτυ το οποίο μετά από 6+ χρόνια ΔΕΝ έχει κάνει τακ. Έχω αγοράσει "επώνυμα" τζιν τα οποία έχουν λιώσει μέσα σε ελάχιστες εβδομάδες. Και ελληνικά τζιν αντέχουν για μήνες καθημερινό φόρεμα. Και να σκεφτείς πως είμαι χοντρός και τρίβονται για πλάκα στα μπούτια. Δηλαδή τι να κάμω; Να βγάλω άχρηστη τη Nike επειδή δε μου έκατσαν καλά τα μοντέλα της;

  12. #57
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.087
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #58
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου θυμίσω το πρόσφατο One Plus 6 που τόλμησε να τιμολογηθεί στα 600€ και όλοι έπεσαν να φάνε τους κακούς Κινέζους. Και μιλάμε για ένα από τα το πιο τούμπανο κινητά της αγοράς. Αλλά η Samsung και εσχάτως η Huawei μπορούν να τιμολογούν σε χιλιάρικα.

    Κακά τα ψέμματα. Δεν σε ξέρω προσωπικά αλλά ο τρόπος γραφής σου μου θυμίζει το ραγιαδισμό των Νεοελλήνων. Επιτυχημένη εταιρία = 666. Αμέσως να καταστραφεί. Μια χαρά προϊόντα βγάζει για το δυτικό κόσμο στον οποίο απευθύνεται.

    Θες να σου το γυρίσω και από την άλλη; Τα τελευταία χρόνια έχω αγοράσει κάμποσα Nike παπούτσια. Η πλειοψηφία τους αποδείχτηκε μέτρια. Αντιθέτως στα ίδια χρήματα έχω αγοράσει salomon τα οποία έχουν λιώσει κυριολεκτικά στα πόδια μου και εξακολουθώ και τα φοράω στα κτήματα και γενικά στις δουλειές. Και δεν είναι τίποτα μποτάκια. Απλά μοντέλα trekking με δίχτυ το οποίο μετά από 6+ χρόνια ΔΕΝ έχει κάνει τακ. Έχω αγοράσει "επώνυμα" τζιν τα οποία έχουν λιώσει μέσα σε ελάχιστες εβδομάδες. Και ελληνικά τζιν αντέχουν για μήνες καθημερινό φόρεμα. Και να σκεφτείς πως είμαι χοντρός και τρίβονται για πλάκα στα μπούτια. Δηλαδή τι να κάμω; Να βγάλω άχρηστη τη Nike επειδή δε μου έκατσαν καλά τα μοντέλα της;
    Aπλά μια υπενθύμιση σε ποιο νήμα είμαστε
    Ξεπεράσε το 1 τρισ.δολάρια, η κεφαλαιοποίηση της Apple
    Αν το νήμα ήταν για την Samsung, την Huawei, την Nike και όποια άλλη θέλεις που μπορεί να πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες τα ίδια θα έλεγα, απλά "έτυχε" το νήμα να είναι για την Apple.
    Για μένα η εταιρία πουλάει "φύκια για μεταξωτές κορδέλες" και δυστυχώς δεν είμαι ο μόνος που το πιστεύω.

    Αυτός που θέλει μια επιτυχημένη εταιρία να καταστρέφεται δεν είναι ραγιάς, αλλά διεστραμμένος, εκτός αν αυτή η εταιρία πουλάει ναρκωτικά, όπλα, κ.λ.π. ευτυχώς δεν έχω φτάσει ακόμη σε τέτοιο σημείο διαστροφής, όταν φτάσω θα σταματήσω να γράφω.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  14. #59
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.601
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sprkrt Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ιδεα του να τιμωρησεις καποιον επειδη ειναι πολυ επιτυχημενος στη δουλεια του, με ξεπερνα. Φανταζεστε να σας απελυε το αφεντικο σας ή να σας εστελνε μεταθεση ή να σας μειωνε το μισθο επειδη ειστε πολυ καλος?

    Δεν συμπαθω την apple, δυσκολα θα αγοραζα προιοντα της, αλλα μακαρι να ειχα μια τοσο επιτυχημενη επιχειρηση με τετοια κερδοφορια που δινει δουλεια σε τοσους ανθρωπους.
    για φαντασου να εσπαγαν την Petrochina οταν ειχε φτασει τα 1.7 τρις..

  15. #60
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    @sweet dreams, το video που παρέθεσες, είναι άθλιο τεχνικά και ανθρωπολογικά.

    Λέει ο άλλος πως τα Apple προϊόντα είναι για ηλίθιους και το παραθέτεις ως σοβαρή .. πηγή; Ως τί το παραθέτεις; Καθαρό hate speech είναι, αν όχι hate speech, καφρίλα είναι.

    Δεν καταλαβαίνω την κριτική όταν δεν υπάρχει μία συγκεκριμένη αντιπρόταση. Ό,τι Android δοκίμασα ήταν υποδυέστερο τεχνικά, λειτουργικά, αισθητικά και με λιγότερη διάρκεια στον χρόνο.

    Το χρειάζεται κάποιος μόνο για δύο λειτουργίες: Wardriving και ηχογράφηση κλήσεων. Αυτά δεν γίνονται στο iOS παρά μόνο για την Apple :-) Προφανώς αν κάποιος δεν μπορεί να αγοράσει iOS είναι μονόδρομος το Android. Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

    Δεν μου έτυχαν χαζοί χρήστες Apple*. Επαγγελματίες μου έτυχαν και ποζεράδες. Εντάξει, ποζεριά με ένα άσχημο android θα ήταν πραγματικά ηλίθιο να κάνεις.

    Άλλα έχω δει πολλούς ποζεράδες με Android να καμαρώνουν που έχουν «φοβερό» κινητό με ΟΚΤΩ πυρήνες.

    * εδώ αυτός για ποζεριά έχει και πολλά iPad δεν του φτάνουν τα Mac. Ultra-ποζεράς.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    για φαντασου να εσπαγαν την Petrochina οταν ειχε φτασει τα 1.7 τρις..
    Σε όλες τις υγιείς κοινωνίες (αυτές που έχουν κρατήσει ένα κράτος πρόνοιας) η φορολόγηση σε μεγάλα κέρδη είναι στο 50% και η Apple πληρώνει σε ποσοστό λιγότερα από έναν ζητιάνο*.

    "The commission said the deal allowed Apple to pay a maximum tax rate of just 1%. In 2014, the tech firm paid tax at just 0.005%. The usual rate of corporation tax in Ireland is 12.5%."
    https://www.theguardian.com/business...land-state-aid

    * Ο ζητιάνος μόνο το ΦΠΑ που θα πληρώσει, έχει δώσει περισσότερα από την Apple!
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

Σελ. 4 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-18, 21:57
  2. Μηνύματα: 131
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-18, 23:19
  3. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-18, 16:00
  4. Διαθέσιμο το iOS 11 της Apple
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-17, 20:35
  5. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-17, 01:13

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας