Σελ. 89 από 405 ΠρώτηΠρώτη ... 69798487888990919499109 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.321-1.335 από 6061

Θέμα: AVM FRITZ!Box 7530

  1. #1321
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Σε κανέναν router δεν γίνεται αυτό που θέλεις, όταν το ίδιο δεν κάνει την σύνδεση με το διαδίκτυο αλλά την παίρνει από άλλον.
    Λύση σε αυτό είναι να πληρώσεις για block IP από τον πάροχο και να ρυθμιστούν κατάλληλα οι συσκευές σου.

    Πρόσβαση στο Fritz απ'έξω είναι δυνατόν εφόσον η όποια DDNS υπηρεσία τρέχει στον κύριο Router. Η αντίστοιχη MyFritz παίζει όταν το ίδιο κάνει την σύνδεση στο διαδίκτυο. Τότε και μόνον τότε γίνεται ενημέρωση της δημόσιας ΙΡ.

  2. #1322
    Εγγραφή
    29-03-2009
    Μηνύματα
    540
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Λοιπόν σε συνέχεια των προηγούμενων:
    Με το 7530AX Germany μόλις το σύνδεσα πάνω στη γραμμή βγάζοντας το πριζάκι και ενώνοντας μπακάλικα το καλώδιο που έρχεται από έξω με την κομμένη άκρη...
    ω! του θαύματος!!! Συνδέθηκε κατευθείαν και όχι μόνο... τερματίζει τη γραμμή στα 219999 με ένα εξωφρενικό attainable πάνω από τα 260000, δηλαδή πιο πολύ από το H300!
    Όμως η χαρά μου κόπηκε απότομα! Δεν θέλει με τίποτα να συνδεθεί η VOIP.
    Έχω πάρει τους κωδικούς με το προγραμματάκι από το Η300, έχω ψάξει διάφορες δημοσιεύσεις από εδώ, αλλά τζίφος. Από το μεσημέρι δεν θέλει να κάνει register. Ξαναέβαλα προς το παρόν το Η300.
    Μου έκανε εντύπωση που δεν είχε ngn.hol.net στους παρόχους. Δεν είμαι σίγουρος καν αν το firmware είναι καθαρά γερμανικό, καθώς διαβάζω ότι έχουν ενοποιηθεί με τα international, αλλά ως τώρα ούτε το ADSL Annex A χρόνιζε μέχρι χθες, ούτε βλέπω ειδικές ρυθμίσεις για Greece για την τηλεφωνία, πέρα από Vodafone & Cosmote αποκλειστικά για το ίντερνετ. Τηλεφωνία τι στο καλό να βάλω?

    Όποιος θέλει να διαθέσει λίγο χρόνο να με παραπέμψει σε κάποιες συγκεκριμένες δημοσιεύσεις με οδηγούς που lίσως δεν έχω δει ή έχει κατορθώσει το VOIP της Vodafone με κωδικούς παρμένους από το Η300 και βρίσκει λίγο χρόνο ας μου στείλει έστω ένα ΠΜ. Όχι τίποτα άλλο αλλά τζάμπα θα μου πάει το fritzbox!

  3. #1323
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Ποιες ρυθμίσεις ακριβώς έχεις ορίσει για την σύνδεση της τηλεφωνίας;
    Εκτός του ΟΤΕ, σε κανέναν άλλο πάροχο δεν δουλεύει αυτόματα η τηλεφωνία. Το προφίλ που υπάρχει είναι αποκλειστικά για την σύνδεση στο διαδίκτυο.
    Θα πρέπει να οριστεί εκτός του κωδικού που έχεις, username και ims server.

  4. #1324
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από glamour_services Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν σε συνέχεια των προηγούμενων:
    Με το 7530AX Germany μόλις το σύνδεσα πάνω στη γραμμή βγάζοντας το πριζάκι και ενώνοντας μπακάλικα το καλώδιο που έρχεται από έξω με την κομμένη άκρη...
    ω! του θαύματος!!! Συνδέθηκε κατευθείαν και όχι μόνο... τερματίζει τη γραμμή στα 219999 με ένα εξωφρενικό attainable πάνω από τα 260000, δηλαδή πιο πολύ από το H300!
    Όμως η χαρά μου κόπηκε απότομα! Δεν θέλει με τίποτα να συνδεθεί η VOIP.
    Έχω πάρει τους κωδικούς με το προγραμματάκι από το Η300, έχω ψάξει διάφορες δημοσιεύσεις από εδώ, αλλά τζίφος. Από το μεσημέρι δεν θέλει να κάνει register. Ξαναέβαλα προς το παρόν το Η300.
    Μου έκανε εντύπωση που δεν είχε ngn.hol.net στους παρόχους. Δεν είμαι σίγουρος καν αν το firmware είναι καθαρά γερμανικό, καθώς διαβάζω ότι έχουν ενοποιηθεί με τα international, αλλά ως τώρα ούτε το ADSL Annex A χρόνιζε μέχρι χθες, ούτε βλέπω ειδικές ρυθμίσεις για Greece για την τηλεφωνία, πέρα από Vodafone & Cosmote αποκλειστικά για το ίντερνετ. Τηλεφωνία τι στο καλό να βάλω?

    Όποιος θέλει να διαθέσει λίγο χρόνο να με παραπέμψει σε κάποιες συγκεκριμένες δημοσιεύσεις με οδηγούς που lίσως δεν έχω δει ή έχει κατορθώσει το VOIP της Vodafone με κωδικούς παρμένους από το Η300 και βρίσκει λίγο χρόνο ας μου στείλει έστω ένα ΠΜ. Όχι τίποτα άλλο αλλά τζάμπα θα μου πάει το fritzbox!
    Λοιπόν, ο jkoukos πριν από κάνα 2μηνο βρήκε τη λύση σε ένα παιδί που είχε πάλι πρόβλημα. Είναι μέσα σε αυτό το topic. Θα σου παραθέσω μερικά post από εδώ όπου πιστεύω θα βρεις τη λύση

    https://www.adslgr.com/forum/threads...80#post6936980
    https://www.adslgr.com/forum/threads...56#post6937656

    Κυρίως το δεύτερο πρέπει να σε ενδιαφέρει απ'ότι έχω καταλάβει. Οπότε πηγαίνεις Telephony -> Telephony Numbers, διαλέγεις την δεύτερη καρτέλα που λέει Line Settings, κατεβαίνεις τέρμα κάτω και πατάς στο Changing the settigs, πατάς πάλι Connection Settings for DSL/WAN, και αν καταλαβαίνω καλά από το post του jkoukos τικάρεις το Use a separate connection (PVC) for internet telephony, και βάζεις VPI 8 VCI 35 ή 37 (δοκίμασε και με τα δύο) μετά από κάτω στο Is account information required? πατάς ΝΟ, και επιλέγεις από κάτω το DHCP

    Στο δεύτερο link που σου έστειλα ο @gotthard είχε το ίδιο πρόβλημα και έτσι του δούλεψε. Εκείνος βέβαια ήταν νομίζω μέσω ADSL, οπότε για αυτό δεν ξέρω σε εσένα που θα παίρνεις από καμπίνα τις ακριβής τιμές για το VPI και VCI.

    Αν κάνω κάπου λάθος κάποιος να με διορθώσει..

  5. #1325
    Εγγραφή
    29-03-2009
    Μηνύματα
    540
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Πω πω ευχαριστώ πάρα πολύ! Είμαι πραγματικά ευγνώμων ακόμα και αν δεν δουλέψει, θα δοκιμάσω τώρα αύριο το μεσημέρι!

  6. #1326
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε κανέναν router δεν γίνεται αυτό που θέλεις, όταν το ίδιο δεν κάνει την σύνδεση με το διαδίκτυο αλλά την παίρνει από άλλον.
    Λύση σε αυτό είναι να πληρώσεις για block IP από τον πάροχο και να ρυθμιστούν κατάλληλα οι συσκευές σου.

    Πρόσβαση στο Fritz απ'έξω είναι δυνατόν εφόσον η όποια DDNS υπηρεσία τρέχει στον κύριο Router. Η αντίστοιχη MyFritz παίζει όταν το ίδιο κάνει την σύνδεση στο διαδίκτυο. Τότε και μόνον τότε γίνεται ενημέρωση της δημόσιας ΙΡ.
    Το 7490 στο οποιο εχω το speedbooster το εχω στη δουλεια μου. Το 7530 στο σπίτι (χωρις αλλο ρουτερ).
    Λοιπον καταφερα και βλεπω το 7490 απο το 7530 με την local IP. Το VPN μεταξυ των φριτζ δηλαδη λειτουργει κανονικα, μονο ομως ΑΠΟ το σπίτι προς τη δουλειά. Το αντίθετο δε μπορεί να συμβεί.

    Επίσης το vpn στο κινητό και για το σπίτι και για την εργασία λειτουργούν κανονικά απομακρυσμενα απο παντου. Νομιζω οτι ειμαι καλα.

    Μονο δηλαδη στο myfritz devices το 7490 δεν εχει access απομακρυσμενα.

  7. #1327
    Εγγραφή
    06-07-2006
    Περιοχή
    Θρακομακεδόνες
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    117
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    41743/5494
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παιδιά το έχω από χθες το ρουτερ και μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Μια ερώτηση, έχει καταφέρει κανείς να συνδεθεί απομακρυσμένα στο ρουτερ; δηλαδή να είσαι εκτός σπιτιού με δεδομένα και να μπορείς να δεις την σελίδα του ρουτερ. Γίνεται κάπως;;;

  8. #1328
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.806
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από glamour_services Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πω πω ευχαριστώ πάρα πολύ! Είμαι πραγματικά ευγνώμων ακόμα και αν δεν δουλέψει, θα δοκιμάσω τώρα αύριο το μεσημέρι!
    ptm 837 για το voice. Εισαι vdsl. Θα δουλεψει.

  9. #1329
    Εγγραφή
    30-04-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από em_seven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά το έχω από χθες το ρουτερ και μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Μια ερώτηση, έχει καταφέρει κανείς να συνδεθεί απομακρυσμένα στο ρουτερ; δηλαδή να είσαι εκτός σπιτιού με δεδομένα και να μπορείς να δεις την σελίδα του ρουτερ. Γίνεται κάπως;;;
    Δες μια εδώ

    https://en.avm.de/service/fritzbox/f...-the-internet/

    κι εδώ

    https://en.avm.de/service/fritzapps/...the-FRITZ-Box/

  10. #1330
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    καλημερα σε ολους.
    ευτυχης κατοχος του 7530 πλεον, με συνδεση vdsl100/10 απο cosmote, και χρηση πριν του speedport plus.
    1-2 πληροφοριες απο τα εξαιρετικα ενδιαφεροντα και απολυτως χρησιμα που διαβασα εδω πριν προχωρησω στην αγορα.
    κατ αρχην εχω και εγω rj11 βυσμα απο δικλωνο καλωδιο,και οχι απο πριζακι.
    λειτουργει κανονικοτατα (αν και οντως αν θελεις να το βγαλεις απο την rj45 του 7530, θελει -ανησυχητικο- ζορι) απευθειας στην εισοδο dsl.
    εξαιρετικα σταθερη η γραμμη (οχι πως πριν ειχα καποιο θεμα) με μηδενικα errors για πανω απο 36ωρες χρηση. σιγουρο πιο ισχυρο το WiFi του απο του speedport plus.
    το configuration (ειτε internet ειτε τηλεφωνου) απολυτως αυτοματο σε 1-2 λεπτα, μολις εκανα τις συνδεσεις.
    δεν χρειαστηκε τιποτε (ουτε τηλεφωνα στο 13888) προφανως λογω της προτερης συνδεσης με speedport+cosmote+vdsl.
    παρα πολλες δυνατοτητες τηλεφωνιας (εριξα και το FritzFon app στα κινητα).

    γενικα -αν και ασχετος με τα θεματα - εχω την αισθηση της πολυ vfm αγορας.

    μια δυο ερωτησεις για τους γνωστες (ανουσιες για το performance αλλα ετσι για τη περιεργεια)
    με το speedport εβλεπα downlink attenuation σε ενα εξωφρενικα μικρο 2,5-3dB (ναι ειμαι κοντα σε καμπινα vdsl)
    πλεον με το Fritz, αν και η συνδεσμολογια ειναι ακριβως η ιδια (το rj11 πεφτει χωρις ανταπτορες πανω στη dsl θυρα) το downlink attenuation το δινει 12(!)dB

    εξ ου μαλλον και οτι στο attainable το json εδινε max137mbps, ενω το Fritz δινει max123mbps?

    επισης στις πληροφοριες γραμμης μου εχει αυτοματα κανει configure Annex-A, μηπως θα επρεπε να ειναι Annex-B? να το γυρισω manually, η δεν εχει νοημα?

    σας ευχαριστω για τη βοηθεια αλλα και ολα τα πολυ πολυ χρησιμα των 89 σελιδων!
    stay safe!

  11. #1331
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sunseasi Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα σε ολους.
    ευτυχης κατοχος του 7530 πλεον, με συνδεση vdsl100/10 απο cosmote, και χρηση πριν του speedport plus.
    1-2 πληροφοριες απο τα εξαιρετικα ενδιαφεροντα και απολυτως χρησιμα που διαβασα εδω πριν προχωρησω στην αγορα.
    κατ αρχην εχω και εγω rj11 βυσμα απο δικλωνο καλωδιο,και οχι απο πριζακι.
    λειτουργει κανονικοτατα (αν και οντως αν θελεις να το βγαλεις απο την rj45 του 7530, θελει -ανησυχητικο- ζορι) απευθειας στην εισοδο dsl.
    εξαιρετικα σταθερη η γραμμη (οχι πως πριν ειχα καποιο θεμα) με μηδενικα errors για πανω απο 36ωρες χρηση. σιγουρο πιο ισχυρο το WiFi του απο του speedport plus.
    το configuration (ειτε internet ειτε τηλεφωνου) απολυτως αυτοματο σε 1-2 λεπτα, μολις εκανα τις συνδεσεις.
    δεν χρειαστηκε τιποτε (ουτε τηλεφωνα στο 13888) προφανως λογω της προτερης συνδεσης με speedport+cosmote+vdsl.
    παρα πολλες δυνατοτητες τηλεφωνιας (εριξα και το FritzFon app στα κινητα).

    γενικα -αν και ασχετος με τα θεματα - εχω την αισθηση της πολυ vfm αγορας.

    μια δυο ερωτησεις για τους γνωστες (ανουσιες για το performance αλλα ετσι για τη περιεργεια)
    με το speedport εβλεπα downlink attenuation σε ενα εξωφρενικα μικρο 2,5-3dB (ναι ειμαι κοντα σε καμπινα vdsl)
    πλεον με το Fritz, αν και η συνδεσμολογια ειναι ακριβως η ιδια (το rj11 πεφτει χωρις ανταπτορες πανω στη dsl θυρα) το downlink attenuation το δινει 12(!)dB

    εξ ου μαλλον και οτι στο attainable το json εδινε max137mbps, ενω το Fritz δινει max123mbps?

    επισης στις πληροφοριες γραμμης μου εχει αυτοματα κανει configure Annex-A, μηπως θα επρεπε να ειναι Annex-B? να το γυρισω manually, η δεν εχει νοημα?

    σας ευχαριστω για τη βοηθεια αλλα και ολα τα πολυ πολυ χρησιμα των 89 σελιδων!
    stay safe!
    1. Αφού την τερματίζεις την γραμμή, το attn να μην σε απασχολεί. Ούτε τα max. Αλλωστε μπορείς να κάνεις και tweak στο fritz και να ρίξεις το snr οπότε και θα συγχρονίζει πιό ψηλά.
    https://www.adslgr.com/forum/threads...itz!box-tweaks (25 σελίδες, παιγνιδάκι για σένα)

    2. Το annex έχει σημασία μόνο στο adsl, στο vdsl καμμία, το αφήνεις ως έχει.

    3. Την lan 4 την θέλεις για cosmote tv ή ενδιαφέρεσαι να την ξανακάνεις lan ?
    https://www.adslgr.com/forum/threads...12#post6440312
    https://www.adslgr.com/forum/threads...11#post6466711
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #1332
    Εγγραφή
    06-07-2006
    Περιοχή
    Θρακομακεδόνες
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    117
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    41743/5494
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ilpapacha Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δούλεψε! ευχαριστώ!

  13. #1333
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x

    ______________
    1. Αφού την τερματίζεις την γραμμή, το attn να μην σε απασχολεί. Ούτε τα max. Αλλωστε μπορείς να κάνεις και tweak στο fritz και να ρίξεις το snr οπότε και θα συγχρονίζει πιό ψηλά.
    https://www.adslgr.com/forum/threads...itz!box-tweaks (25 σελίδες, παιγνιδάκι για σένα)

    2. Το annex έχει σημασία μόνο στο adsl, στο vdsl καμμία, το αφήνεις ως έχει.

    3. Την lan 4 την θέλεις για cosmote tv ή ενδιαφέρεσαι να την ξανακάνεις lan ?
    https://www.adslgr.com/forum/threads...12#post6440312
    https://www.adslgr.com/forum/threads...11#post6466711
    __________

    σε ευχαριστω πολυ dimitri_ns !!

    απο περιεργεια θα δω το tweaking thread, αν και το snr ειναι 13 τωρα

    τη LAN4 δεν τη θελω για cosmote (εχω satellite αν κ χωρις τα οφελη του καλωδιακου, αλλα δεν με ενδιαφερουν επι του παροντος αυτα) οποτε θα κοιταξω το σχετικο thread μετατροπης της

    να εισαι καλα

  14. #1334
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Πρόσφατα πήρα το 7530 και την Παρασκευή ενεργοποιήθηκε η 100άρα γραμμή μου στη Vodafone. Στην αρχή μου έβγαζε πρόβλημα και συγχρόνιζε περίπου στα 68Mbps. Με το πείραγμα στο configuration ανέβηκε στα 85 περίπου, αλλά με snr 2db. Ενώ την πρώτη μέρα δεν είχα αποσυνδέσεις, την επόμενη αποσυνδέθηκε 4-5 φορές. Πείραξα τα νούμερα πάλι στο configuration για να είναι λίγο πιο σταθερό. Στο log μου έβγαζε ότι 27 μέτρα καλωδίου επιδεινώνουν τη σύνδεση. Σήμερα έκατσα και ασχολήθηκα με την καλωδίωση εσωτερικά, ανοίγοντας την κεντρική πρίζα. Αποσύνδεσα τα δωμάτια και τον συναγερμό και πλέον είναι κολλημένο στο 110/11. Παραθέτω στατιστικά γραμμής:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20210124_204055.png 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  33,4 KB 
ID: 223772

    Επιπλέον έβγαλα το splitter που είχα και σύνδεσα το συναγερμό και το dect ασύρματο στο phone του Fritz. Άψογα όλα. Συμπέρασμα από τα παραπάνω: η VDSL σύνδεση είναι εξαιρετικά ευαίσθητη στην ποιότητα της καλωδίωσης.

    Επίσης δοκίμασα να συγχρονίσω το dect που είναι το Panasonic KX-TGC210 με το Fritz, αλλά δεν βγάζει αριθμό στις κλήσεις, συν ότι δεν έχω τον κατάλογο με τα τηλέφωνα, οπότε το άφησα να χρησιμοποιεί τη βάση.

    Το Fritz άπαιχτο...
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  15. #1335
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GoofyX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα έκατσα και ασχολήθηκα με την καλωδίωση εσωτερικά, ανοίγοντας την κεντρική πρίζα.
    Μπορεις να βαλεις και διπλη οπως εδω

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Τηλεφωνία.png 
Εμφανίσεις:  141 
Μέγεθος:  27,4 KB 
ID: 223773
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

Σελ. 89 από 405 ΠρώτηΠρώτη ... 69798487888990919499109 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. AVM FRITZ! Box 7590
    Από StRiNgBrEaKeR στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 8893
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-24, 00:53
  2. AVM FRITZ!Box 6890 LTE
    Από MPOWER στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-23, 00:38
  3. Μετατροπή Γερμανικού AVM Fritz!Box 7490 (20002584) σε International.
    Από rdesypris στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-20, 09:33
  4. AVM Fritz box 7490 και Gigaset S850A GO
    Από nickolasemp στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-18, 16:34
  5. AVM Fritz!Box 7490 από amazon.de
    Από hipath στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-17, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας