Σελ. 75 από 405 ΠρώτηΠρώτη ... 5565707374757677808595 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.111-1.125 από 6061

Θέμα: AVM FRITZ!Box 7530

  1. #1111
    Εγγραφή
    03-01-2009
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmara94 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει έρθει σε κανέναν που παρήγγειλε από amazon.it την Black Friday χωρις εξτρα μεταφορικα;

    Ούτε σε μένα. Προχθές μάλιστα μίλησα με Amazon.it και μου στείλανε νέο με tracking. Ήταν να έρθει μέχρι 15/12 το προηγούμενο. Έχει παραλάβει κανένας άλλος;

  2. #1112
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    41.94Mbit 5.496kbit
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    FRITZ!Box 7530 AX
    Path Level
    Interleaved
    Και εμένα ήταν να έρθει 17/12 από Amazon.it με Royal Mail. Ούτε tracking δεν είχε. Μίλησα με Amazon και μου έστειλαν άλλο. Από Γενάρη βέβαια .
    Πίστευε και Μη, Ερεύνα

  3. #1113
    Εγγραφή
    31-10-2020
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Το ίδο και εμένα, μέχρι 14/12 με Royal Mail χωρις tracking. 15/12 έστειλα και μου επέστραψαν μεταφορικά και έστειλα πάλι την Πέμπτη και μου είπαν ή refund ή στέλουν άλλο και είπα να στείλουν άλλο αλλά με tracking.. Λέτε να καταλήξουμε με 2 router? :P

  4. #1114
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmara94 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδο και εμένα, μέχρι 14/12 με Royal Mail χωρις tracking. 15/12 έστειλα και μου επέστραψαν μεταφορικά και έστειλα πάλι την Πέμπτη και μου είπαν ή refund ή στέλουν άλλο και είπα να στείλουν άλλο αλλά με tracking.. Λέτε να καταλήξουμε με 2 router? :P
    Μου είχε συμβεί στο παρελθόν με το ιταλικό Amazon, κατέληξα με 2 router Netgear...
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

  5. #1115
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.359
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    ουδέν κακόν αμιγές καλού
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #1116
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θελετε να μου στειλετε κανενα δωρο τωρα που εχουμε γιορτες; Λογικα 2 θα σας ερθουν απλα κόλλησε στο ΕΛΤΑ

    - - - Updated - - -

    Ξέχασα να ρωτήσω, υπαρχει πουθενα σε προσφορά για να το χτυπήσω; Εναλλακτικά να το πάρω από MSystems.
    NZXT H700 BLACK | CORSAIR RM750X | GIGABYTE Z390 AORUS MASTER | INTEL I9-9900K | G.SKILL TRIDENTZ 32GB DDR4-3200MHz | EVGA GEFORCE RTX 2070 SUPER FTW3 ULTRA | SAMSUNG 960 EVO NVMe M.2 250GB | SAMSUNG 860 EVO 500GB | SAMSUNG 850 EVO 250GB | SANDISK ULTRA 3D 1TB | CORSAIR H115i PRO RGB

    "Talk about a dream, try to make it real"

  7. #1117
    Εγγραφή
    25-11-2007
    Περιοχή
    outer space
    Μηνύματα
    1.180
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheTiesThatBind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέχασα να ρωτήσω, υπαρχει πουθενα σε προσφορά για να το χτυπήσω; Εναλλακτικά να το πάρω από MSystems.
    Δες skroutz, η total print το έχει πιο φτηνά και σηκώνουν και τα τηλέφωνα.

    Αυτοί μάλιστα πριν απ' τις γιορτές, τους παρήγγειλα ένα webcam, και μου το έφεραν οι ίδιοι οι υπάλληλοι της εταιρίας με τον όρο ότι τους έβαλα τα χρήματα απ' ευθείας σε τραπεζικό λογαριασμό. (Αυτό πρέπει να ρωτήσεις αν ισχύει ακόμα για πιο γρήγορη αποστολή)

    Την Πέμπτη τους πήρα τηλ να τους ρωτήσω για το 7530, και μου τα μάσαγαν λίγο για την αποστολή, έχουν πήξει προφανώς.

    Αύριο το πρωί θα τους πάρω πρώτη δουλειά και θα το παραγγείλω.
    ο δρόμος του παραδείσου περνάει από τη κόλαση
    If it ain't broke, fix it 'til it is

  8. #1118
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Λογικα απο καταστημα Γερμανο θα κοιταξω να το παρω γιατι δε ψηνομαι να περιμενω 2 και 3 βδομάδες, αλλιως το βαράω και απο amazon που ειναι πιο φθηνο και ισως εχουμε και κανα τυχερο με 1+1 χαχα

    - - - Updated - - -

    Μιλησα με το Msystems πρωτα και μου λενε ισχυει κανονικα εξοδα αποστολής. Δε ψήνομαι να πληρωσω εξοδα αποστολης αυτη τη στιγμή.
    NZXT H700 BLACK | CORSAIR RM750X | GIGABYTE Z390 AORUS MASTER | INTEL I9-9900K | G.SKILL TRIDENTZ 32GB DDR4-3200MHz | EVGA GEFORCE RTX 2070 SUPER FTW3 ULTRA | SAMSUNG 960 EVO NVMe M.2 250GB | SAMSUNG 860 EVO 500GB | SAMSUNG 850 EVO 250GB | SANDISK ULTRA 3D 1TB | CORSAIR H115i PRO RGB

    "Talk about a dream, try to make it real"

  9. #1119
    Εγγραφή
    17-12-2005
    Περιοχή
    Βάμος Αποκορώνου - Νομός Χανίων
    Ηλικία
    65
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΜΟΣ
    Router
    Fritzbox 7530
    SNR / Attn
    (dB) / 25(dB)
    Γεια σε όλους και Χρόνια Πολλά
    Ξέρει κανείς αν αυτό το modem στην Ευρωπαϊκή εκδοση ( 20002845 ) υποστηρίζει Nat Loopback? και αν το έχει δοκιμάσει κανείς?
    Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά το χρειάζομαι οπωσδήποτε
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  10. #1120
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.359
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leotzian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σε όλους και Χρόνια Πολλά
    Ξέρει κανείς αν αυτό το modem στην Ευρωπαϊκή εκδοση ( 20002845 ) υποστηρίζει Nat Loopback? και αν το έχει δοκιμάσει κανείς?
    Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά το χρειάζομαι οπωσδήποτε
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Δεν έχει να κάνει με international έκδοση ή όχι αλλά με την έκδοση fritzos.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #1121
    Εγγραφή
    17-12-2005
    Περιοχή
    Βάμος Αποκορώνου - Νομός Χανίων
    Ηλικία
    65
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΜΟΣ
    Router
    Fritzbox 7530
    SNR / Attn
    (dB) / 25(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει να κάνει με international έκδοση ή όχι αλλά με την έκδοση fritzos.
    Ωραία, ξέρεις αν υποστηρίζει Nat Loopback η όχι?
    Αν το αγοράσω δηλαδή τώρα θα το υποστηρίζει?

  12. #1122
    Εγγραφή
    30-04-2016
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    341
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leotzian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία, ξέρεις αν υποστηρίζει Nat Loopback η όχι?
    Αν το αγοράσω δηλαδή τώρα θα το υποστηρίζει?
    Απ ότι φαίνεται το υποστηρίζει
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1EDF3A3C-E4D2-4DE2-AF15-95D158A1277D.jpg 
Εμφανίσεις:  70 
Μέγεθος:  287,3 KB 
ID: 222696

    Θα ήταν καλό βέβαια, να κάνεις μια ερώτηση /επιβεβαίωση και με την AVM

  13. #1123
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Μηνύματα
    236
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Το πρώτο μου review μετά από πάρα πολλά χρόνια. Όπως υποσχέθηκα λοιπόν στη κοινότητα θα γράψω τις εντυπώσεις μου από το FRITZBOX 7530ΑΧ σε συνδυασμό με το FRITZWLAN 2400. Έχετε στο πίσω μέρος του μυαλού σας ότι η άμεση σύγκριση μου είναι με τον αγαπημένο μου Draytek Vigor 2862AC (not voice).

    Διαδικασία Αγοράς - Διαθεσιμότητα
    Προμηθευτικά λοιπόν ένα 7530ΑΧ και δυο 2400 από το amazon.de καθώς δεν υπήρχαν άμεσα διαθέσιμα στην Ελληνική αγορά. Έφτασαν στο σπίτι μου σε περίπου δυο εβδομάδες και ύστερα από πιέσεις στην DHL καθώς το δέμα ήταν expedited. Το μόνο καλό από όλη τη διαδικασία ότι τα μεταφορικά έγιναν “refund” από την amazon.de χωρίς δεύτερη συζήτηση (27 ευρώ).

    Ποιότητα κατασκευής – συσκευασίας
    Τόσο το κουτί της συσκευασίας όσο και τα πλαστικά του router και των repeater είναι μέτριας κατασκευής ακόμα και για consumer κατηγορία. Πάντα έχω στο μυαλό μου Draytek προϊόντα αλλά και ASUS routers.

    Διαδικασία εγκατάστασης – μενού
    Τόσο ο router 7530AX όσο και οι mesh clients 2400 ήρθαν με το 7.2 firmware. Όμως η προεπιλεγμένη γλώσσα και περιοχή ήταν τα Γερμανικά – Γερμανία. Θα πρέπει να θυμάστε ότι δεν πρέπει να επιλέξετε μόνο τη γλώσσα αλλά και την περιοχή για να εμφανίσει της ρυθμίσεις για τους Ελληνικούς ISP.

    Η πρώτη μου αρνητική εντύπωση ήρθε μετά την επιλογή γλώσσας και περιοχής καθώς σε κάθε επιλογή υπήρχε αισθητός χρόνος αναμονής – ανανέωσης των μενού σαν να έκανε restart ο router. Επίσης απουσιάζει από το user interface μια επιλογή για search έτσι ώστε να μπορείς να βρίσκεις άμεσα αυτό που ψάχνεις.

    Η δεύτερη μου αρνητική στιγμή ήταν κατά τη διαδικασία επιλογής του ISP. Καταρχήν απουσιάζει η Wind, υπάρχουν όλοι οι υπόλοιποι βασικοί (Cosmote, Nova, Vodafone), όταν επέλεξα Nova δεν πέρασε τη ρύθμιση του VLAN ID με αποτέλεσμα να μην κάνει σύνδεση. Μικρό το κακό.

    Modem Performance
    Προσωπικά θεωρώ τα draytek κορυφαία modem και πάντα τα επέλεγα όταν είχα προβλήματα με κάποια γραμμή. Η πρώτη μεγάλη θετική μου έκπληξη λοιπόν ήρθε από το modem του 7530AX που είναι τουλάχιστον ισάξιο αν όχι καλύτερο του 2862ac. Η γραμμή είναι πολύ σταθερή με καλύτερο σήμα και μηδενικά CRC and FEC errors. Μου απουσιάζει το εύρος της πληροφορίας που είχα στον 2862ac αλλά κρίνω ότι η πληροφορία που δίνει ο 7530AX για τη DSL connection είναι κάτι παραπάνω από αρκετή για να κάνεις ένα καλό troubleshooting άμα χρειαστεί.

    WiFi Performance
    Πάντα ήμουν απογοητευμένος από το WiFi performance του 2862ac το οποίο ήταν απλά καλό αφήνοντας όμως αρκετά blind spots σε ένα διαμέρισμα 110 τμ καινούργιας κατασκευής. Η πρώτη μου έκπληξη ήρθε από τον 7530AX όταν συνειδητοποίησα ότι υποστηρίζει WiFi 6 και WPA3 στην έκδοση 7.21 Μόνο με το router στο σαλόνι το WiFi του φώτιζε σχεδόν όλο το διαμέρισμα ακόμα και τα πιο δύσκολα σημεία. Είχα όμως ακόμα κακό σήμα σε κάποια πολύ δύσκολα υπνοδωμάτια οπότε αποφάσισα να βάλω τον πρώτο mesh client 2400 σε μια ενδιάμεση απόσταση ~10 μέτρων και χωρίς άμεση οπτική επαφή. Εδώ με βοήθησε αρκετά και το Fritz WLAN mobile app για τη σωστή επιλογή του σημείου καθώς μου υπέδειξε ένα σημείο στο σπίτι για την τοποθέτηση του 2400 όπου το σήμα ήταν αρκετά καλό. Η εγκατάσταση απλή και πήρε όλες τις ρυθμίσεις άμεσα από τον router. Μετά από αυτό πραγματικά δεν μπορώ να βρω σημείο στο σπίτι όπου δεν έχω τέλειο σήμα και σταθερή σύνδεση. Οι συμβατοί clients iPhone 12 επιλέγουν να συνδεθούν WiFi6 με σχεδόν Gigabit profil. Ενώ το roaming είναι απρόσκοπτο από τον wifi mesh client στον mesh master, ακόμα και όταν εσκεμμένα και ενώ παρακολουθούσα cosmote live streaming αφαίρεσα από τη πρίζα τον 2400 οποίο συνδεόμουν.

    O 2400 κάνει backhaul link με τον 7530AX και στα δυο κανάλια δυναμικά. Στα 2.4 GHz κρατάει ένα προφιλ στα 144Mbit/s και στα 5 GHz ένα προφίλ στα 975 Mbit/s σταθερά τουλάχιστον. Να αναφέρω εδώ ότι μέχρι και σήμερα μετά από μια εβδομάδα ακόμα δεν έχω εγκαταστήσει τον δεύτερο 2400 και δεν νομίζω να το χρειαστώ στη δική μου περίπτωση.

    Σε όλο το σπίτι σε μετρήσεις με iPhone 12 και φορητό η/υ το ελάχιστο που είχα ήταν ~200Mbit για WiFi σύνδεση.

    Το πρώτο bug το οποίο πρέπει να το κάνω report σχετίζεται με το WPA3. Όταν το ενεργοποίησα παρατήρησα ότι ο 2400 σταμάτησε να κάνει backhaul link στα 5Ghz αλλά και οι clients όλοι συνδεόντουσαν στα 2.4GHz είτε στον mesh master είτε στον mesh client. Με το που απενεργοποίησα το WPA3 όλα επανήλθαν κανονικά.

    Web & Application filtering and Parental Controls
    Δυστυχώς οι επιλογές είναι πολύ βασικές. Απουσιάζει η δυνατότητα για μια δυναμική υπηρεσία όπως έχει η draytek όπου μπορείς να μπλοκάρεις συγκεκριμένες κατηγορίες applications or web sites. Αντίθετα πρέπει να κάνεις λίστες μόνος σου. Ακόμα και σε σύγκριση με τα Deco M5 αντίστοιχα service είναι πολύ βασικές οι επιλογές που μας δίνει η AVM και το νιώθω σαν ένα πισωγύρισμα.
    Επιπλέον πολύ σημαντικό για εμένα απουσιάζει antivirus ή ανίχνευση παράνομης δραστηριότητας με δυνατότητα να μπλοκάρει τον client και να κάνει report. Πολύ σημαντικό για αντιμετώπιση και προστασία απ όλα τα σύγχρονα threats.

    Άλλες λειτουργίες DDNS and VPN
    Υπάρχουν οι βασικές λειτουργίες ddns and vpn server. Στο κομμάτι του ddns μπορείς να χρησιμοποιήσεις υπηρεσία από την AVM ή κάποια τρίτη υπηρεσία.

    Το παράπονο μου και η μεγάλη απώλεια σε σύγκριση με τον 2862ac είναι η δυνατότητα να λειτυοργήσει σαν vpn client όταν κάνεις συγκεκριμένα dns call. Για παράδειγμα στον 2862ac καλούσα VPN UK μέσα από το router οποτεδήποτε – οποιοσδήποτε client καλούσε Disney+ για ευνόητους λόγους.

    Multiple WAN
    Δυστυχώς το 7530ΑΧ δεν υποστηρίζει iOS tethering αλλά μάλλον αυτό είναι το μόνο του κακό. Καθώς μπορείς να έχεις multiple WAN τόσο από WiFi, USB dongle, Android Tethering αλλά και WiFi connection. Δεν έχει κάποιο αλγόριθμο για δυναμικό load balancing αναμενόμενο σ αυτή τη κατηγορία τιμής αλλά μπορείς να έχεις ένα main και ένα backup wan interface σαν failover. Δεν έπαιξα πολύ με το συγκεκριμένο αν και θα ήθελα τώρα να μπορώ να εκμεταλλευτώ τη δύναμη του 5G όπου με cosmote τουλάχιστον εδώ που είμαι βγάζω σταθερά 200/50Mbit.

    Εν κατακλείδι
    Ο 7530AX είναι ένας τέλειος router που θα ικανοποιήσει με οποιοδήποτε μέσω χρήστη που δεν ψάχνει πολύ εξειδικευμένες εφαρμογές. Το κόστος του είναι προσιτό τόος που με κάνει να αναρωτιέμαι γιατί οι πάροχοι δεν το εντάσσουν στις λύσεις τους. Επίσης το οικοσύστημα της AVM είναι αρκετά ικανοποιητικό για οικιακό περιβάλλον και ειδικά η WiFi Mesh Repeaters χωρίς όμως να αγγίζουν κορυφαίες προτάσεις όπως Netgear Orbit αλλά εκεί πάλι μιλάμε για άλλη κατηγορία τιμής. Για εμένα λοιπόν ένας τίμιος all around router για οικιακή χρήση που αξίζει με το παραπάνω τα 170 ευρώ που ζητάει. Αξίζει να επενδύσεις.

    Ζητήστε ελεύθερα αν θέλετε περισσότερες λεπτομέρειες ή συγκεκριμένες μετρήσεις.

  14. #1124
    Εγγραφή
    06-02-2020
    Μηνύματα
    602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11256
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΕΡΟΙΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    15(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ποια η διαφορα του ΑΧ με το απλο; Το Wi-Fi;

    Εγω που πρόκειται να αγοράσω τώρα, ποιο να προτιμήσω;
    NZXT H700 BLACK | CORSAIR RM750X | GIGABYTE Z390 AORUS MASTER | INTEL I9-9900K | G.SKILL TRIDENTZ 32GB DDR4-3200MHz | EVGA GEFORCE RTX 2070 SUPER FTW3 ULTRA | SAMSUNG 960 EVO NVMe M.2 250GB | SAMSUNG 860 EVO 500GB | SAMSUNG 850 EVO 250GB | SANDISK ULTRA 3D 1TB | CORSAIR H115i PRO RGB

    "Talk about a dream, try to make it real"

  15. #1125
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Μηνύματα
    236
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Όχι δεν είναι μόνο το WiFi αν και από μόνο του είναι πολύ σημαντικός παράγοντας. To σημαντικότερο είναι η CPU του router. O product manager εξηγεί στα Γερμανικά όλες τις διαφορές.

    https://youtu.be/SR5-YDFVu6c

Σελ. 75 από 405 ΠρώτηΠρώτη ... 5565707374757677808595 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. AVM FRITZ! Box 7590
    Από StRiNgBrEaKeR στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 8893
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-24, 00:53
  2. AVM FRITZ!Box 6890 LTE
    Από MPOWER στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-23, 00:38
  3. Μετατροπή Γερμανικού AVM Fritz!Box 7490 (20002584) σε International.
    Από rdesypris στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-20, 09:33
  4. AVM Fritz box 7490 και Gigaset S850A GO
    Από nickolasemp στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-18, 16:34
  5. AVM Fritz!Box 7490 από amazon.de
    Από hipath στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-17, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας