Σελ. 202 από 404 ΠρώτηΠρώτη ... 182192197200201202203204207212222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.016-3.030 από 6053

Θέμα: AVM FRITZ!Box 7530

  1. #3016
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δοκίμασες το H300s ή απλά έμεινες στην ενημέρωση ότι δεν παίζει;
    Όσον αφορά το H267A, είσαι ο μόνος μέχρι τώρα που διαβάζω ότι δεν τα έχει καταφέρει και είναι παράξενο αυτό που έγραψες ότι δεν ανοίγει η εφαρμογή.

  2. #3017
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλησπέρα παιδιά! Είμαι στα 800 μέτρα καλωδιακά cosmote voip vdsl με το ρουτερ του ΟΤΕ speedport plus broadcom πιάνω 35/5, δοκίμασα ένα Asus ac52u latiq και ενώ ήταν σταθερό έπιανε μέγιστο 30 εκτός εάν κατέβαζα snr όπου πήγαινε 35 αλλά με ανταλλαγή σταθερότητα..βρίσκομαι σε κουτί με broadcom οπότε τα πάει καλά μόνο με αντίστοιχα broadcom από ότι φαίνεται..

    Θέλω να προχωρήσω σε αγορά AVM 7530 ax για το wifi 6 κυρίως.. Θα κλειδώνει στα ίδια με το plus η πιθανών να χρειαστεί να ρίξω λιγάκι το snr να έρθω στα ίδια?

    Μαζί με το vdsl έχω και speedbooster και κάνω load balance με ένα tplink και κατεβάζω τάπα, σκοπεύω να βάλω το Booster πάνω στο avm εάν δέχεται είτε για load balance είτε για fail over

    Ποία θα ήταν η καλύτερη αγορά για εμένα αυτή την στιγμή? Avm fritz η να βρω κάποιο Asus με broadcom και Να πάρω κωδικούς από ΟΤΕ και να τους περάσω manual?

    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

  3. #3018
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cursing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά! Είμαι στα 800 μέτρα καλωδιακά cosmote voip vdsl με το ρουτερ του ΟΤΕ speedport plus broadcom πιάνω 35/5, δοκίμασα ένα Asus ac52u latiq και ενώ ήταν σταθερό έπιανε μέγιστο 30 εκτός εάν κατέβαζα snr όπου πήγαινε 35 αλλά με ανταλλαγή σταθερότητα..βρίσκομαι σε κουτί με broadcom οπότε τα πάει καλά μόνο με αντίστοιχα broadcom από ότι φαίνεται..

    Θέλω να προχωρήσω σε αγορά AVM 7530 ax για το wifi 6 κυρίως.. Θα κλειδώνει στα ίδια με το plus η πιθανών να χρειαστεί να ρίξω λιγάκι το snr να έρθω στα ίδια?

    Μαζί με το vdsl έχω και speedbooster και κάνω load balance με ένα tplink και κατεβάζω τάπα, σκοπεύω να βάλω το Booster πάνω στο avm εάν δέχεται είτε για load balance είτε για fail over

    Ποία θα ήταν η καλύτερη αγορά για εμένα αυτή την στιγμή? Avm fritz η να βρω κάποιο Asus με broadcom και Να πάρω κωδικούς από ΟΤΕ και να τους περάσω manual?

    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
    Υπομονή

    Το wifi 6 είναι πολύ φρέσκο και ακριβούτσικο.
    Αν το μόνο που θες είναι wifi 6 γιατί να πάρεις router και όχι access point ?

    Mεγαλύτερες ταχύτητες δεν δίνουν στην περιοχή σου ?

    ΥΓ
    Δεν το έχω δουλέψει καθόλου το booster και δεν μπορώ να προτείνω.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  4. #3019
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπομονή

    Το wifi 6 είναι πολύ φρέσκο και ακριβούτσικο.
    Αν το μόνο που θες είναι wifi 6 γιατί να πάρεις router και όχι access point ?

    Mεγαλύτερες ταχύτητες δεν δίνουν στην περιοχή σου ?

    ΥΓ
    Δεν το έχω δουλέψει καθόλου το booster και δεν μπορώ να προτείνω.
    Δεν το θέλω για το wifi 6 απαραίτητα απλά είπα να το πάρω wifi 6 να είμαι future proof.. απλά τα υπάρχων router/ modem άρχισαν να μου παρουσιάζουν πρόβλημα από συνδέσουν συσκευές στο wifi κολλάνε θέλουν συχνά restart χάνουν ίντερνετ χωρίς να πέσει το ίντερνετ κτλπ οπότε είπα να πάρω 1 όλα σε 1 και να ηρεμήσω και πιθανών να μου ανεβάσει την γραμμή περισσότερο!

    Δυστυχώς το μέγιστο στην πόλη μου είναι τα 50 και στην γειτονιά μου είναι τα 35..αν και όταν έκανα σύνδεση έφτανα 47 αλλά μετά από 1 μήνα που έβαλαν μέσα και άλλους στο vdsl έπεσε συνολικά η ταχύτητα σε όλους μας..

    Θέλω μια καλή αναβάθμιση modem router μήπως και ηρεμήσω!

  5. #3020
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cursing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το θέλω για το wifi 6 απαραίτητα απλά είπα να το πάρω wifi 6 να είμαι future proof.. απλά τα υπάρχων router/ modem άρχισαν να μου παρουσιάζουν πρόβλημα από συνδέσουν συσκευές στο wifi κολλάνε θέλουν συχνά restart χάνουν ίντερνετ χωρίς να πέσει το ίντερνετ κτλπ οπότε είπα να πάρω 1 όλα σε 1 και να ηρεμήσω και πιθανών να μου ανεβάσει την γραμμή περισσότερο!

    Δυστυχώς το μέγιστο στην πόλη μου είναι τα 50 και στην γειτονιά μου είναι τα 35..αν και όταν έκανα σύνδεση έφτανα 47 αλλά μετά από 1 μήνα που έβαλαν μέσα και άλλους στο vdsl έπεσε συνολικά η ταχύτητα σε όλους μας..

    Θέλω μια καλή αναβάθμιση modem router μήπως και ηρεμήσω!
    Aρα κοιτάς για το απλό 7530
    Το 35 μπορεί να γίνει 45 με το tweak, δυστυχώς κανείς δεν μπορεί να στο εγγυηθεί, πρέπει να δοκιμαστεί.
    Υποθέτω είσαι voip ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  6. #3021
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aρα κοιτάς για το απλό 7530
    Το 35 μπορεί να γίνει 45 με το tweak, δυστυχώς κανείς δεν μπορεί να στο εγγυηθεί, πρέπει να δοκιμαστεί.
    Υποθέτω είσαι voip ?
    Μπορώ να δοκιμάσω κάποιο ρουτερ και να το επιστρέψω σε 14 ημέρες εάν δεν μου κάνει! Ναι είμαι voip και από όσο διάβασα παίζει κατευθείαν στην cosmote, κωδικούς σύνδεσης έχω δεν έχω όμως κωδικούς voip.

    Η διαφορά 7530 με 7530 ax είναι στα 30 ευρώ πιστεύεις δεν αξίζει? Επίσης γιατί όχι 7590? Δεν παρέχει κάτι παραπάνω σαν modem router?

  7. #3022
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cursing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορώ να δοκιμάσω κάποιο ρουτερ και να το επιστρέψω σε 14 ημέρες εάν δεν μου κάνει! Ναι είμαι voip και από όσο διάβασα παίζει κατευθείαν στην cosmote, κωδικούς σύνδεσης έχω δεν έχω όμως κωδικούς voip.

    Η διαφορά 7530 με 7530 ax είναι στα 30 ευρώ πιστεύεις δεν αξίζει? Επίσης γιατί όχι 7590? Δεν παρέχει κάτι παραπάνω σαν modem router?
    Eξαρτάται πόσα θες να ξοδέψεις.
    Εχω το 7590, το 7530 δεν υπήρχε τότε, είχα και pstn και όχι voip.
    Η μόνη ουσιαστική διαφορά ανάμεσα σε 7590/7530 είναι η δυνατότητα σύνδεσης σε pstn (και καμμιά δυό πόρτες παραπάνω)
    Κατά τα άλλα το software είναι ίδιο κι απαράλλαχτο.

    Το wifi του τό έχω κλειστό, χρησιμοποιώ κεραία ubiquiti, πιάνει όλο το σπίτι.

    Γενικά στα ηλεκτρονικά αγοράζεις ότι χρειάζεσαι τώρα.
    Σε ένα χρόνο θα είναι φθηνότερα και καλύτερα.

    Εχεις καμμιά συσκευή στο σπίτι που να έχει wifi6 ?

    ΥΓ
    Κωδικούς voip συνήθως παίρνει αυτόματα, αν δεν, τους ζητάς από cosmote, τους δίνει.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  8. #3023
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eξαρτάται πόσα θες να ξοδέψεις.
    Εχω το 7590, το 7530 δεν υπήρχε τότε, είχα και pstn και όχι voip.
    Η μόνη ουσιαστική διαφορά ανάμεσα σε 7590/7530 είναι η δυνατότητα σύνδεσης σε pstn (και καμμιά δυό πόρτες παραπάνω)
    Κατά τα άλλα το software είναι ίδιο κι απαράλλαχτο.

    Το wifi του τό έχω κλειστό, χρησιμοποιώ κεραία ubiquiti, πιάνει όλο το σπίτι.

    Γενικά στα ηλεκτρονικά αγοράζεις ότι χρειάζεσαι τώρα.
    Σε ένα χρόνο θα είναι φθηνότερα και καλύτερα.

    Εχεις καμμιά συσκευή στο σπίτι που να έχει wifi6 ?

    ΥΓ
    Κωδικούς voip συνήθως παίρνει αυτόματα, αν δεν, τους ζητάς από cosmote, τους δίνει.
    ΜΌΝΟ το κινητό είναι wifi 6 τα υπόλοιπα όλα είναι 2.4 (smart home devices) εκτός από μερικές εξαιρέσεις χαχα..

    Οπότε ας δώσω 140 να πάρω το 7530 που όπως διαβάζω κατά 90% θα μου φτιάξει την γραμμή περισσότερο ειδικά εάν κάνω μερικά tweeks στο fritzos, μια τελευταία ερώτηση, μπορείς να διαλέξεις κάποια πόρτα από το avm να γίνει failover η load balance κτλπ? Θα με βοηθούσε αυτό για να βάλω πάνω του το 4g, διαφορετικά θα πάω με εξωτερικό load balance tplink

  9. #3024
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.703
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cursing Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΌΝΟ το κινητό είναι wifi 6 τα υπόλοιπα όλα είναι 2.4 (smart home devices) εκτός από μερικές εξαιρέσεις χαχα..

    Οπότε ας δώσω 140 να πάρω το 7530 που όπως διαβάζω κατά 90% θα μου φτιάξει την γραμμή περισσότερο ειδικά εάν κάνω μερικά tweeks στο fritzos, μια τελευταία ερώτηση, μπορείς να διαλέξεις κάποια πόρτα από το avm να γίνει failover η load balance κτλπ? Θα με βοηθούσε αυτό για να βάλω πάνω του το 4g, διαφορετικά θα πάω με εξωτερικό load balance tplink
    Δεν έχω ιδέα.
    Μετά την οπτική και το ups δεν χρειάστηκα ποτέ failover

    Load balance στην 100άρα οπτική ?
    Ας πούνε κι άλλοι.

    Και ξεκίνα με 100άρα, αν δεν σου αρκεί ζητάς 200άρα, σε 3 μέρες (και πολύ λέω) θα την έχεις.
    Οι ΟΤΕτζήδες χαίρονται όταν εισπράττουν περισσότερα, αντίθετα γκρινιάζουν όταν παίρνουν λιγότερα (από 100 σε 200 ή απο 200 σε 100), ανώμαλοι θάναι.

    Σόρρυ
    Μάλλον σε μπέρδεψα με άλλον που μιλάω στο ftth
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #3025
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω ιδέα.
    Μετά την οπτική και το ups δεν χρειάστηκα ποτέ failover

    Load balance στην 100άρα οπτική ?
    Ας πούνε κι άλλοι.

    Και ξεκίνα με 100άρα, αν δεν σου αρκεί ζητάς 200άρα, σε 3 μέρες (και πολύ λέω) θα την έχεις.
    Οι ΟΤΕτζήδες χαίρονται όταν εισπράττουν περισσότερα, αντίθετα γκρινιάζουν όταν παίρνουν λιγότερα (από 100 σε 200 ή απο 200 σε 100), ανώμαλοι θάναι.

    Σόρρυ
    Μάλλον σε μπέρδεψα με άλλον που μιλάω στο ftth
    Χαχα είπα και εγώ τι λέει αυτός μωρέ! Μια ερώτηση σημαντική που ξέχασα! Snr το 7530 σε αφήνει να αλλάξεις? Δεν είμαι σε κλειδωμένο ΑΚ μπορώ να αλλάζω το snr με ένα Asus που έχω!

  11. #3026
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cursing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχα είπα και εγώ τι λέει αυτός μωρέ! Μια ερώτηση σημαντική που ξέχασα! Snr το 7530 σε αφήνει να αλλάξεις? Δεν είμαι σε κλειδωμένο ΑΚ μπορώ να αλλάζω το snr με ένα Asus που έχω!
    Επίσημα όχι. Ανεπίσημα μπαίνεις εδώ https://www.adslgr.com/forum/threads...65#post7140865

    Στο λέω από τώρα να θυμάσαι, επειδή από τότε που βγήκε ο οδηγός άλλαξαν λίγο τα πράγματα, βάλε τιμή -10 αντί για το -100 που γράφει.
    Επίσης καλό είναι να πάρεις την international έκδοση για καλό και για κακό.

  12. #3027
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσημα όχι. Ανεπίσημα μπαίνεις εδώ https://www.adslgr.com/forum/threads...65#post7140865

    Στο λέω από τώρα να θυμάσαι, επειδή από τότε που βγήκε ο οδηγός άλλαξαν λίγο τα πράγματα, βάλε τιμή -10 αντί για το -100 που γράφει.
    Επίσης καλό είναι να πάρεις την international έκδοση για καλό και για κακό.
    Ωραία θα δοκιμάσω και εάν δω ότι είναι χειρότερα από χρονισμό κτλπ από το plus θα το επιστρέψω και θα πάω σε κάποιο Asus με broadcom!μόλις τώρα είδα ότι η γραμμή γονάτισε... Λογικά βλάβη γιατί έπεσε πολύ.. Παρόλα αυτά με τα στατιστικά που έχω δεν θα έπρεπε να καρφώνω 40 ρε παιδιά? Εχω καινούργια καλώδια στο σπίτι τέρμα καλή ποιότητα και δόμηση και η κάθετη εξωτερική έχει αλλαχτεί με Pet καλώδιο και έχει γίνει η σύνδεση με ειδικούς συνδέσμους chock (υπόψιν ότι τα παρών στατιστικά είναι με βλάβη στην γραμμή)

    - - - Updated - - -


    Παραθέτω και μια τα στατιστικά από καλύτερη μέρα χωρίς βλάβη! Να μου πείτε εαν έχει δυνατότητες για παραπάνω!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20211016-010532.jpg  

    Screenshot_20210508-130952.jpg  


  13. #3028
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    1.158
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200 ↑ 20
    ISP
    Cosmote-Vodafone-Inalan
    Router
    Fritz!Box 5590 Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cursing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παραθέτω και μια τα στατιστικά από καλύτερη μέρα χωρίς βλάβη! Να μου πείτε εαν έχει δυνατότητες για παραπάνω!
    Μαζεύει πολλά CRC η γραμμή σου που σημαίνει ότι κάπου υπάρχει πρόβλημα.

    Με ίδιο Attenuation (16.5) βλέπω έως και 101 Down στο Attainable.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  statsPlus.jpg 
Εμφανίσεις:  42 
Μέγεθος:  58,1 KB 
ID: 231643

  14. #3029
    Εγγραφή
    04-12-2018
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από andresalonika Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαζεύει πολλά CRC η γραμμή σου που σημαίνει ότι κάπου υπάρχει πρόβλημα.

    Με ίδιο Attenuation (16.5) βλέπω έως και 101 Down στο Attainable.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  statsPlus.jpg 
Εμφανίσεις:  42 
Μέγεθος:  58,1 KB 
ID: 231643
    Συνήθως δεν έχει crc τόσα πολλά, απλά βρέχει πάρα πολύ τώρα και λογικά κάπου πήρε νερό και ανέβασε, στην δεύτερη φωτογραφία είχε ήλιο όμως αλλά το ρουτερ είχε μέρες να κλείσει οπότε τα λες και λογικά αυτά τα crc.. Σπο την μεριά μου δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο και η cosmote για τόσα λίγα crc δεν δίνει καν σημασία είναι μέσα στα αποδεκτά όρια μου λένε.. Με το Asus σαν modem τα crc είναι λιγότερα από τα μισά από ότι με το plus.. Οπότε με ένα avm ίσως να είναι ακόμα καλύτερα!
    Πάντως τα στατιστικά της γραμμής μου είναι αρκετά καλά να σηκώσουν τα 40 η ακόμα και 50 απλά θα εξαλείψω και την εξίσωση με το modem και μετά θα τους ταράξω στην καταγγελία πάλι..

  15. #3030
    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    70
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    FRITZ!Box 7530
    cursing, δες τι κάνει το 7530 με το tweak στο -10 στη δική μου γραμμή, σε DSLAM με Broadcom. Το attenuation το δείχνει στο 24, αν και νομίζω ότι το μετράει διαφορετικά από το speedport plus. Χωρίς το tweak είναι περίπου στα 45000 kbit/s.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  fritz7530.jpg 
Εμφανίσεις:  38 
Μέγεθος:  44,2 KB 
ID: 231648

Σελ. 202 από 404 ΠρώτηΠρώτη ... 182192197200201202203204207212222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. AVM FRITZ! Box 7590
    Από StRiNgBrEaKeR στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 8888
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-24, 15:08
  2. AVM FRITZ!Box 6890 LTE
    Από MPOWER στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-23, 00:38
  3. Μετατροπή Γερμανικού AVM Fritz!Box 7490 (20002584) σε International.
    Από rdesypris στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-20, 09:33
  4. AVM Fritz box 7490 και Gigaset S850A GO
    Από nickolasemp στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-18, 16:34
  5. AVM Fritz!Box 7490 από amazon.de
    Από hipath στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-17, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας