Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 61-75 από 79
  1. #61
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.815
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yabba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το "αν" που βάζετε στα γραπτά σας πολύ με στεναχωρεί. Λετε να έχω όρεξη για παιχνιδάκια;
    Μακάρι να μπορούσα να σας βάλω όλο το ηχητικό για να καταλάβετε για τι κοροϊδία μιλάμε.
    Θα προσπαθήσω να το κόψω και να σας βάλω έστω κάποια δευτερόλεπτα.
    Δεν σας το υπόσχομαι όμως γιατί ακόμα δεν έχω συμβουλευθεί δικηγόρο.
    Δεν με νοιάζουν τα έξοδα στην προκειμένη φάση.
    Μόνο τα νεύρα που έχω από τον Μάιο και αυτή η αίσθηση πως σε πιάσανε κότσο, συν η αίσθηση πως σε πνίγει το δίκιο και δεν μπορείς να κάνεις το παραμικρό, μου φτάνει.
    Μην παρεξηγείς την επιφυλακτικότητα που ορθά έχουν κάποιοι σε κάτι που διαβάζουν online.
    Αν είχαμε εδώ κάποιον από την εταιρεία, θα μας έλεγε ανερυθρίαστα τα εντελώς αντίθετα.

    Δεν είναι κακό να μιλήσεις με δικηγόρο, αλλά σχεδόν σίγουρα θα ξεμπερδέψεις και με ένα αίτημα διαμεσολάβησης στον Συνήγορο του Καταναλωτή (μαζί με το χρόνο που θα χρειαστεί να το χειριστούν και τις προθεσμίες που έχει ο πάροχος να απαντήσει, μπορεί να τραβήξει και περισσότερο από μήνα).
    Παράλληλα με αυτό, ή όταν λήξει, μπορείς να κάνεις και καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Εσύ δεν θα κερδίσεις τίποτα από αυτό, αλλά ο πάροχος θα τιμωρηθεί με πρόστιμο, ανάλογα με τον συνολικό αριθμό των καταγγελιών.

  2. #62
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Επομενως η εξαπατηση εγινε παραπλανηση.
    Μαλλον η κυρια τα φουσκωσε λιγο παραπανω για να δικαιολογηθει.


    Εγω θα σε συμβουλευα να πειτε στην "ηλικιωμενη" κυρια να μην κανει ταυτοποιηση πλεον πουθενα αφου απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα σου δεν αντιλαμβανεται την τεχνολογια.
    Αν παρακολουθεις το φορουμ καιρο... θα εχεις διαβασει και ο ιδιος οτι οι τηλεφωνικες πωλησεις ειναι πλεον αναξιοπιστες και οι περισσοτεροι την πατανε.



    Σε δικηγορο μην κανεις τον κοπο να απευθυνθεις αφου το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ξοδεψεις πολλα χρηματα που δεν θα παρεις πισω ποτε.

    Κανε μια καταγγελια στον συνηγορο που πολιτη και να ευχεσαι να βρεθει λυση.

    Αλλιως περιμενε να ληξει η δευσμευση και μετα το ξαναγυρναει σε καρτα. Αληθεια τι προγραμμα εχει στο καρτοσυμβολαιο?
    The gr81 .

  3. #63
    Εγγραφή
    13-08-2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.352
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Cyta Hellas
    Ταχύτητα
    14036/1020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΨΥΧΙΚΟ
    Router
    Ζαντολάστιχο
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 31,8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανε μια καταγγελια στον συνηγορο που πολιτη και να ευχεσαι να βρεθει λυση.

    Αλλιως περιμενε να ληξει η δευσμευση και μετα το ξαναγυρναει σε καρτα. Αληθεια τι προγραμμα εχει στο καρτοσυμβολαιο?
    Από το site του ΣτΠ:
    Πώς μπορούμε να σας βοηθήσουμε

    Κάθε πολίτης, προτού καταφύγει στον Συνήγορο, θα πρέπει να έχει έλθει σε επαφή με τη δημόσια υπηρεσία με την οποία σχετίζεται η υπόθεσή του. Μόνον εφόσον η επαφή αυτή με τη δημόσια υπηρεσία δεν έχει οδηγήσει σε επίλυση του προβλήματος μπορεί να καταθέσει αναφορά στον Συνήγορο του Πολίτη.

    ...και παρακάτω:

    ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Ο Συνήγορος του Πολίτη ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟΣ για υποθέσεις σχετικές με ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ και ΤΡΑΠΕΖΙΚΑ ΔΑΝΕΙΑ

    Για αυτές τις περιπτώσεις απευθυνθείτε:

    ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ: www.eett.gr, www.efpolis.gr, www.synigoroskatanaloti.gr
    ΤΡΑΠΕΖΙΚΑ ΔΑΝΕΙΑ: www.hobis.gr , www.synigoroskatanaloti.gr

  4. #64
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Μάλλον ήθελε να πει συνήγορο του καταναλωτή,

  5. #65
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    εχεις δικιο. θυμομουν εναν συνηγορο αλλα μαλλον ειναι του καταναλωτη. :P
    The gr81 .

  6. #66
    Το avatar του μέλους Yabba
    Yabba Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επομενως η εξαπατηση εγινε παραπλανηση.
    Μαλλον η κυρια τα φουσκωσε λιγο παραπανω για να δικαιολογηθει.
    Ναι τα φούσκωσε λίγο παραπάνω επειδή ντράπηκε, όχι για να δικαιολογηθεί.
    Αλλά η εξαπάτηση παραμένει εξαπάτηση.
    Δεν παραπλανήθηκε σε κάτι.
    Εξαπατήθηκε και μάλιστα πολύ.
    Αν μπορούσες να ακούσεις το ηχητικό θα το άκουγες κι εσύ.

    Έχεις δει κάποια videos που ανεβάζουν στα social media από κλοπές καταστημάτων ή δικύκλων που σε πιάνει ένα περίεργο συναίσθημα φόβου, αηδίας και αποστροφής;
    Το ίδιο με πιάνει όταν ακούω ξανά και ξανά την ηχητική καταγραφή.
    Σαν κάποιος να "κλέβει" κάτι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θα σε συμβουλευα να πειτε στην "ηλικιωμενη" κυρια να μην κανει ταυτοποιηση πλεον πουθενα αφου απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα σου δεν αντιλαμβανεται την τεχνολογια.
    Αν παρακολουθεις το φορουμ καιρο... θα εχεις διαβασει και ο ιδιος οτι οι τηλεφωνικες πωλησεις ειναι πλεον αναξιοπιστες και οι περισσοτεροι την πατανε.
    Μια χαρά αντιλαμβάνεται την τεχνολογία.
    Και tablet έχει, και υπολογιστή έχει και web banking έχει και απ' όλα.
    Αυτά τα αυθαίρετα συμπεράσματα είναι δικά σου που δεν μπορείς να κατανοήσεις το μέγεθος της εξαπάτησης.
    Κι εγώ θα μπορούσα να είμαι στην θέση της, απλά εγώ θα το είχα ψιλιαστεί όταν θα μου ζητούσαν τα στοιχεία μου.

  7. #67
    Το avatar του μέλους Yabba
    Yabba Guest
    Εξέλιξη...

    Ο αντιπρόσωπος του συνήγορου του καταναλωτή στο Ηράκλειο Κρήτης που βρισκόμαστε, είναι η Ένωση Καταναλωτών Ηρακλείου.
    Εκεί μας είπαν πως ΔΕΝ ασχολούνται με τέτοια θέματα και πως ασχολούνται κυρίως με χρέη ιδιωτών προς τράπεζες.
    Μετά από πιέσεις μας, μας είπαν πως αν θέλουμε να το προσπαθήσουν θα πρέπει να πληρώσουμε εγγραφή στην Ένωση καταναλωτών Ηρακλείου με κόστος 50 ευρώ!!!
    Εννοείται πως δεν πρόκειται να τους δώσουμε ούτε δραχμή.
    Θα πάμε αναγκαστικά σε ιδιώτη δικηγόρο για να βρούμε το δίκιο μας.

    Συμπέρασμα... Στο Ελλαδιστάν ακόμα κι αν έχεις δίκιο, αν δεν τα σκάσεις δεν το βρίσκεις.

  8. #68
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yabba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξέλιξη...

    Ο αντιπρόσωπος του συνήγορου του καταναλωτή στο Ηράκλειο Κρήτης που βρισκόμαστε, είναι η Ένωση Καταναλωτών Ηρακλείου.
    Εκεί μας είπαν πως ΔΕΝ ασχολούνται με τέτοια θέματα και πως ασχολούνται κυρίως με χρέη ιδιωτών προς τράπεζες.
    Μετά από πιέσεις μας, μας είπαν πως αν θέλουμε να το προσπαθήσουν θα πρέπει να πληρώσουμε εγγραφή στην Ένωση καταναλωτών Ηρακλείου με κόστος 50 ευρώ!!!
    Εννοείται πως δεν πρόκειται να τους δώσουμε ούτε δραχμή.
    Θα πάμε αναγκαστικά σε ιδιώτη δικηγόρο για να βρούμε το δίκιο μας.

    Συμπέρασμα... Στο Ελλαδιστάν ακόμα κι αν έχεις δίκιο, αν δεν τα σκάσεις δεν το βρίσκεις.
    Τι σας εμποδίζει να απευθυνθείτε στο γραφείο της Αθήνας του Συνήγορου του Καταναλωτή;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 10-09-18 στις 19:37.

  9. #69
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σας εμποδίζει να απευθυνθείτε στο γραφείο της Αθήνας του Συνήγουρου του Καταναλωτή;
    Ακριβώς την ίδια απορία είχα και εγώ.
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  10. #70
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.815
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yabba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξέλιξη...

    Ο αντιπρόσωπος του συνήγορου του καταναλωτή στο Ηράκλειο Κρήτης που βρισκόμαστε, είναι η Ένωση Καταναλωτών Ηρακλείου.
    Εκεί μας είπαν πως ΔΕΝ ασχολούνται με τέτοια θέματα και πως ασχολούνται κυρίως με χρέη ιδιωτών προς τράπεζες.
    Μετά από πιέσεις μας, μας είπαν πως αν θέλουμε να το προσπαθήσουν θα πρέπει να πληρώσουμε εγγραφή στην Ένωση καταναλωτών Ηρακλείου με κόστος 50 ευρώ!!!
    Εννοείται πως δεν πρόκειται να τους δώσουμε ούτε δραχμή.
    Θα πάμε αναγκαστικά σε ιδιώτη δικηγόρο για να βρούμε το δίκιο μας.

    Συμπέρασμα... Στο Ελλαδιστάν ακόμα κι αν έχεις δίκιο, αν δεν τα σκάσεις δεν το βρίσκεις.
    Δεν ισχύει αυτό. Ο Συνήγορος του Καταναλωτή είναι Ανεξάρτητη Αρχή και δεν έχει "αντιπροσώπους".
    Επικοινωνείς απευθείας μαζί τους.

  11. #71
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Yabba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμπέρασμα... Στο Ελλαδιστάν ακόμα κι αν έχεις δίκιο, αν δεν τα σκάσεις δεν το βρίσκεις.

    Διαφωνω καθετα για τον χαρακτηρισμο σου Ελλαδισταν. Περιμενεις απο την πολυθρονα σου να σου λυσει αλλος το προβλημα?

    Να πας σε δικηγορο οπως ειπες τοσες φορες και να κινηθεις νομικα. να βγαλεις και τα εξοδα σου και την ηθικη σου βλαβη.

    Αλλα μαλλον δεν προκειται να παρεις δεκαρα και το ριχνεις στο Ελλαδισταν.


    ΕΛΛΑΔΑΡΑ ειναι. Και εκανε ενα λαθος η πεθερα σου. θα πρεπει να τρεξετε να το διορθωσετε εσεις. Μην περιμενετε να λυθει ως δια μαγειας. Αν οντως ειναι ετσι.



    Υ.Γ. Μαλλον στο Κρητακισταν που εισαστε θελουν να τα τσεπωσουν.
    The gr81 .

  12. #72
    Το avatar του μέλους daywalker06
    daywalker06 Guest
    Μια χαρά αντιλαμβάνεται την τεχνολογία.
    Και tablet έχει, και υπολογιστή έχει και web banking έχει και απ' όλα.
    Αυτά τα αυθαίρετα συμπεράσματα είναι δικά σου που δεν μπορείς να κατανοήσεις το μέγεθος της εξαπάτησης.
    Κι εγώ θα μπορούσα να είμαι στην θέση της, απλά εγώ θα το είχα ψιλιαστεί όταν θα μου ζητούσαν τα στοιχεία μου.
    Tο οτι εχει tablet έχει υπολογιστή έχει και web banking έχει και απ' όλα (γύρος με απ όλα) ΔΕΝ σημαίνει οτι αντιλαμβάνεται την τεχνολογία και δεν βλεπω οτι η υποθεση εχει σχεση με την τεχνολογία.
    Το οτι κάποιος τάζει λαγούς με πετραχήλια για να πουλήσει κορδέλες δεν γίνετε, πρεπει και εμεις να μαθουμε να αντιλαμβανομαστε οτι δεν υπάρχει περίπτωση να μας επιπλώσουν το σπιτι τζάμπα για μια σύνδεση κινητής.
    Πρόσφατο τρανό παράδειγμα ο Αλεξης λολ

  13. #73
    Το avatar του μέλους Yabba
    Yabba Guest
    Αν ήθελα να λύσω το πρόβλημα μου σπό την πολυθρόνα μου δεν θα πήγαινα καν στην ένωση καταναλωτών. Ούτε θα προσπαθούσα 4 μήνες τώρα έχω στα χέρια μου μια απόδειξη αυτής της ρημάδας της προφορικής επιβεβαίωσης της αποδοχής του προγράμματος. Και τελικά αυτό που πήρα δεν είναι καν προφορική επιβεβαίωση.
    Αν είναι μόνο να κριτικάρετε κσποιον που προσπαθεί να βρει το δίκιο του ΧΩΡΙΣ να έχετε ακούσει την ηχητική καταγραφή, να μου το πείτε να μην συνεχίσω να γράφω για να μην σπάω τα νεύρα μου με την κριτική σας.
    Συγγνώμη που σας το λέω αλλά δεν δικαιούτε κανείς να συμπεριφέρεται όπως αυτή η "πωλήτρια" σε ΚΑΝΕΝΑΝ άνθρωπο.
    Είτε ήταν γνωστός μου είτε δεν ήταν την ιδια αντίδραση θα είχα αν άκουγα πως τον εξαπάτησαν.

    Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές σας σχετικά με τον συνήγορο του καταναλωτή.
    Οι ίδιοι στην ένωση καταναλωτών Ηρακλείου αποδέχτηκαν τον όρο "αντιπρόσωποι" του Συνήγορου του Καταναλωτή.
    Τέλος πάντων. Θα απευθυνθώ στην αρχή απευθείας στην Αθήνα.

    Όσο για το Ελλαδιστάν θα συνεχίσω να λέω την αποψή μου και να επιμένω στο όνομα αυτό μιας και η "Ελλαδάρα" κάποιων δεν μπορεί να με προστατέψει από τέτοιες απαράδεκτες πρακτικές πώλησης και δεν μπορεί να προστατέψει και ηλικιωμένους ανθρώπους σπό τέτοια κοροϊδία.
    Δηλαδή αν κάποιος ηλικιωμένος δεν έχει δικούς του ανθρώπους σε κάποια μικρότερη ηλικία είναι χαμένος από χέρι έτσι;
    Δεν θέλω απάντηση.
    Απλά αυτή την "Ελλαδάρα" εγώ δεν την γουστάρω.
    Σας την χαρίζω.

    Αν θέλετε να με κράξετε, κράξτε με.
    Αλλά αν το κάνετε δεν θα σας ξαναγράψω άλλο post. Αρκετά προβλήματα έχω και χωρίς τα σχόλια σας.
    Σας ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη για την αναστάτωση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από daywalker06 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι κάποιος τάζει λαγούς με πετραχήλια για να πουλήσει κορδέλες δεν γίνετε, πρεπει και εμεις να μαθουμε να αντιλαμβανομαστε οτι δεν υπάρχει περίπτωση να μας επιπλώσουν το σπιτι τζάμπα για μια σύνδεση κινητής.
    Πρόσφατο τρανό παράδειγμα ο Αλεξης λολ
    Έλα να το μάθεις εσύ σε έναν άνθρωπο 72 χρονών που ΔΕΝ είναι καν συγγενής σου.
    Αν τα καταφέρεις σου δίνω το νεφρό μου.

  14. #74
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει αυτό. Ο Συνήγορος του Καταναλωτή είναι Ανεξάρτητη Αρχή και δεν έχει "αντιπροσώπους".
    Επικοινωνείς απευθείας μαζί τους.
    Αυτο, στο καπάκι κάνεις και καταγγελία για τον κύριο που το παίζει αντιπρόσωπος

    Σαν να λέμε πάρε τον λύκο να φυλάει τα πρόβατα ενα πράγμα (ο αντιπρόσωπος)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφωνω καθετα για τον χαρακτηρισμο σου Ελλαδισταν. Περιμενεις απο την πολυθρονα σου να σου λυσει αλλος το προβλημα?

    Να πας σε δικηγορο οπως ειπες τοσες φορες και να κινηθεις νομικα. να βγαλεις και τα εξοδα σου και την ηθικη σου βλαβη.

    Αλλα μαλλον δεν προκειται να παρεις δεκαρα και το ριχνεις στο Ελλαδισταν.


    ΕΛΛΑΔΑΡΑ ειναι. Και εκανε ενα λαθος η πεθερα σου. θα πρεπει να τρεξετε να το διορθωσετε εσεις. Μην περιμενετε να λυθει ως δια μαγειας. Αν οντως ειναι ετσι.



    Υ.Γ. Μαλλον στο Κρητακισταν που εισαστε θελουν να τα τσεπωσουν.
    Αν δεν γνωρίζεις κάποια πράγματα, καλό είναι να μην μιλάς.
    Ναι μπορείς στον συνήγορο του καταναλωτή (αλλά και του πολίτη) να κάνεις καταγγελία χωρίς δικηγόρο, για αυτό τον λόγο είναι εκεί

    Ναι αυτά τα πράγματα είναι που αναλαμβάνει ο συνήγορος του καταναλωτή

    Είσαι λάθος.

  15. #75
    Το avatar του μέλους Yabba
    Yabba Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων

    Να πας σε δικηγορο οπως ειπες τοσες φορες και να κινηθεις νομικα. να βγαλεις και τα εξοδα σου και την ηθικη σου βλαβη.

    Αλλα μαλλον δεν προκειται να παρεις δεκαρα και το ριχνεις στο Ελλαδισταν.

    Αν όντως είναι έτσι.


    Υ.Γ. Μαλλον στο Κρητακισταν που εισαστε θελουν να τα τσεπωσουν.
    Δεν πρόκειται να πάρω δεκάρα επειδή αμφισβητείς οτι υπάρχει η ηχητική καταγραφή της εξαπάτησης; Ή οτι δεν υπάρχει εξαπάτηση;
    Αν ναι τότε γιατί ασχολείσαι με το post;
    Γιατί δεν το προσπερνάς και έκρινες πως πρέπει να σχολιάσεις;
    Τι πρέπει να κάνω για να πιστέψετε πως λέω αλήθεια; Θέλετε να ακούσετε το ηχητικό; Θα προσπαθήσω να κόψω τα στοιχεία της ηλικιωμένης και θα σας το ανεβάσω. Θα μου ζητήσετε συγγνώμη όμως όταν το ακούσετε;
    Λέτε να είχα όρεξη να έρθω να γράψω ένα τέτοιο post για να κερδίσω τι ακριβώς;
    Την λύπηση σας;
    Ναι είναι ΟΝΤΩΣ έτσι. Είτε αρέσει σε κάποιους είτε όχι.

    Επίσης αν είχαμε περισσευούμενα χρήματα η υπόθεση θα ήταν ήδη σε δικηγόρο.
    Αλλά βλέπεις κάποιοι δυστυχώς είμαστε φτωχομπινέδες και άνεργοι πολλά χρόνια τώρα. Οπότε για να μπορέσουμε να βάλουμε δικηγόρο να αναλάβει θα πρέπει να κάνουμε το σκατό μας παξιμάδι.
    Σίγουρα θα το κάνουμε όμως. Αργά ή γρήγορα.

Σελ. 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. βελτιωση ληψης σηματος κινητης τηλεφωνιας
    Από astrea966 στο φόρουμ Κινητή Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-18, 10:01
  2. Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-18, 23:57
  3. Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-03-18, 14:28

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας