Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημέρα, θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος τι χρειάζεται για νέα τηλεφωνική συνδεση γιατι ο ΟΤΕ δεν με εχει ενημερωσει και κανονισαν ραντεβου! οπως ειπαν θα γινει ενεργοποιηση μονο αν ειναι εφικτο αλλιως νεο ραντεβου.
    επειδη τωρα δεν μενει κανεις εκει ειναι δυσκολο να παμε εκτος ΣΚ και με το ζορι κανονικα στις 12 ΟΚΤ που είναι ημερα Παρασκευη.

    Το σπιτι ειναι αρκετα μεσα σε σχεση με τον δρομο, εχει μια κολονα μπροστα απο διπλα σπιτι και μπροστα μεχρι το σπιτι εχω κρεβατινα.
    Στο σπιτι πανω στην κεραμοσκεπη στον τοιχο εχει αφησει ο ηλεκτρολογος χυμα καλωδιο μεσα σε ενα κουτακι εντοιχιζομενο και βγαινει χυμα καπου στο σπιτι χωρις πριζα.

    Εγω λεω να βαλω μεσα ενα εξωτερικο πριζακι RJ-11.
    Μου ειπαν οτι σιγουρα θελει ιστο, να βαλω εχω 1 1/2" σιδηροσωληνα γαλβανιζε να την πιασω με στηριγματα U πανω στην κρεβατινα.
    Θελει αυτη πανω κατι? θα περασει απλα το καλωδιο για στηριξη ή θελει ειδικο κουτι?

    Στο σπιτι στον τοιχο απεξω που θα ερθει το καλωδιο τι πρεπει να βαλω?

    Εχω κανει αιτηση οταν ειχα αδεια και τωρα μου ειπαν ραντεβου 12 ΟΚΤ!!!
    Και πρεπει να στειλω τους γονεις μου γιατι εγω δουλευω και δεν γινεται να παω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 19-09-18 στις 11:16.

  2. #2
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημέρα!
    σχετικα με αυτό το θεμα τελικα εβαλα στο σπιτι ένα πριζακι, εβαλα και απεξω στην σκεπη ένα ηλεκτρολογικο κουτακι και μεσα την γνωστη ρεγκλετα των 10 θεσεων.
    Τα συνδεσα αυτά όλα καλα. Και όταν ηρθε ο τεχνικος τελικα ειπε ότι κολωνα εξω δεν θελει αλλα πρεπει στην προσοψη μας να πιασουμε σιδηροσωληνα 6μετρη για να πιασει εκει το καλωδιο της κολωνας ΟΤΕ, οποτε από το σπιτι επρεπε να φερω καλωδιο εκει.
    Πηγα λοιπον εκεινο το ΣΚ στον Καυκα της περιοχης και πηρα καλωδιο PET 30m με 4 ζευγη καλωδια και σπυραλ προστασιας κουβιδης.
    Εβαλα σιδηροσωληνα 1 1/2" 6μετρη όπως μας ειπε, ένα κουτακι πανω στην ακρη να εχει μεσα το καλωδιο και σε διαφορα σημεια επιασα αλλα κομματια σωλήνας ώστε να φτασει στο σπιτι το καλωδιο.
    Εχω ενημερωσει τον ΟΤΕ και μεχρι τωρα δεν εχει γινει η παραμικρη κινηση ενημερωσης ή συνδεσης.

    τι θα γινει θα συνδεθουμε ποτε? ειπαμε να παμε ΟΤΕ και καθυστερουν τοσο και αυτοι?
    από τις 10 Αυγουστου είναι η αιτηση ΕΛΕΟΣ!!!!! εμ γιαυτο ειχα βαλει κινητη τοσο καιρο….και μπαμ μπαμ και μεγιστη αξιοπιστια.
    Αντε τωρα με κολωνα στον δρομο να πετανε τα καλωδια στον αερα και αλλα 30μετρα εναερια μεχρι το σπιτι να εχεις αξιοπιστια.

    Eπισης ειχα πιασει μια σωληνα στην κρεβατινα αλλα επειδή ηταν λιγα μετρα 2-3 από την προσοψη ποιο μεσα ηθελε αυτος να την πιασουμε ειτε στο πυλαρ της ΔΕΗ που όπως είναι πολύ αριστερα και είναι ποιο μακρια από την κολωνα της ΔΕΗ και εμποδιζε και μια καρυδιά, ή στην μαντρα μπροστα που εχει τα καγκελα και την βαλαμε εκει.
    Δλδ και που ειχα ρωτησει δεν μου ειπαν ακριβως τι θελει και χασαμε πολύ χρονο, ενώ ειχαν πει από τον Αυγουστο ότι θα ερχοταν καποιος να δει να μου πει και κανεις δεν ηρθε!

    Εχει ιδεα κανεις τι παιζει? ειπα στην αρχη οκ λογω των φωτιων αργουν αλλα όπως εμαθα εχουν τελειωσει 1 μηνα πριν!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 25-10-18 στις 06:40.

  3. #3
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα!
    σχετικα με αυτό το θεμα τελικα εβαλα στο σπιτι ένα πριζακι, εβαλα και απεξω στην σκεπη ένα ηλεκτρολογικο κουτακι και μεσα την γνωστη ρεγκλετα των 10 θεσεων.
    Τα συνδεσα αυτά όλα καλα. Και όταν ηρθε ο τεχνικος τελικα ειπε ότι κολωνα εξω δεν θελει αλλα πρεπει στην προσοψη μας να πιασουμε σιδηροσωληνα 6μετρη για να πιασει εκει το καλωδιο της κολωνας ΟΤΕ, οποτε από το σπιτι επρεπε να φερω καλωδιο εκει.
    Πηγα λοιπον εκεινο το ΣΚ στον Καυκα της περιοχης και πηρα καλωδιο PET 30m με 4 ζευγη καλωδια και σπυραλ προστασιας κουβιδης.
    Εβαλα σιδηροσωληνα 1 1/2" 6μετρη όπως μας ειπε, ένα κουτακι πανω στην ακρη να εχει μεσα το καλωδιο και σε διαφορα σημεια επιασα αλλα κομματια σωλήνας ώστε να φτασει στο σπιτι το καλωδιο.
    Εχω ενημερωσει τον ΟΤΕ και μεχρι τωρα δεν εχει γινει η παραμικρη κινηση ενημερωσης ή συνδεσης.

    τι θα γινει θα συνδεθουμε ποτε? ειπαμε να παμε ΟΤΕ και καθυστερουν τοσο και αυτοι?
    από τις 10 Αυγουστου είναι η αιτηση ΕΛΕΟΣ!!!!! εμ γιαυτο ειχα βαλει κινητη τοσο καιρο….και μπαμ μπαμ και μεγιστη αξιοπιστια.
    Αντε τωρα με κολωνα στον δρομο να πετανε τα καλωδια στον αερα και αλλα 30μετρα εναερια μεχρι το σπιτι να εχεις αξιοπιστια.

    Eπισης ειχα πιασει μια σωληνα στην κρεβατινα αλλα επειδή ηταν λιγα μετρα 2-3 από την προσοψη ποιο μεσα ηθελε αυτος να την πιασουμε ειτε στο πυλαρ της ΔΕΗ που όπως είναι πολύ αριστερα και είναι ποιο μακρια από την κολωνα της ΔΕΗ και εμποδιζε και μια καρυδιά, ή στην μαντρα μπροστα που εχει τα καγκελα και την βαλαμε εκει.
    Δλδ και που ειχα ρωτησει δεν μου ειπαν ακριβως τι θελει και χασαμε πολύ χρονο, ενώ ειχαν πει από τον Αυγουστο ότι θα ερχοταν καποιος να δει να μου πει και κανεις δεν ηρθε!

    Εχει ιδεα κανεις τι παιζει? ειπα στην αρχη οκ λογω των φωτιων αργουν αλλα όπως εμαθα εχουν τελειωσει 1 μηνα πριν!!!
    Ποτε ηρθε και τα ειπε αυτα?
    The gr81 .

  4. #4
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτε ηρθε και τα ειπε αυτα?
    Στο 1ο μας ραντεβού στις 12 Οκτωβριου, δεν ημουν εγω εκει οι γονεις μου. Ηταν Παρασκευη, εγω πηγα Σαββατο πρωι που δεν δουλευα και τοτε τα φτιαξαμε.
    Μαλιστα αρχικα ειπε για 6μετρη 2 1/2"!!!!!! και του λεει ο πατερας μου επειδή εχουμε 1 1/2" δεν κανει?
    και λεει ενταξει κανει και αυτή.

    Επισης ειπε να κοψουμε μια συκια και έναν φοινικα στο διπλανο σπιτι, ότι εμποδιζει και επεσε αρκετο κλαδεμα με ψιλοβροχο….

    Γιατι τι εγινε?

    Exω συμβολαιο με την κινητη μεχρι 15 Δεκ 2018 και θελω να εχουν όλα τελειωσει ποιο πριν για να κανω ρυθμισεις κτλ γιατι θα είναι και voip το σταθερο.

    Υ.Γ σημειωτεον ειμαστε ακομα χωρις AWMN στην περιοχη. Εχουμε μεινει 3 κομβοι να εχουμε μεταξυ μας τοπικο Lan!!!

  5. #5
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Αρα ειναι 9 εργασιμες... μην βιαζεσαι βρε.

    Καινουρια αριθμοδοτηση και κατασκευη βρογχου ΜΕΣΑ στην Αθηνα μπορει να παρει 1 μηνα (20 εργασιμες) .

    Οποτε στην εξοχη που ειναι πιο χαλαροι οι ρυθμοι αν οχι το ιδιο.. θα κανει λιγο περισσοτερο.
    Στη συγκεκριμενη περιπτωση θα εμπλακει και εργολαβος για την εναερια στηριξη. οποτε θελει και αυτο το χρονο του.

    Για την καθε εργασια εχουν συγκεκριμενα προτοκολα που ακολουθουν και διαδικασιες οπως επισης και χρονοδιαγραμματα. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.

    Φανταζεσαι να ειχαν τον ζηλο για κατασκευες που ειχαμε εμεις για το AWMN ? θα τα ξεπεταγανε ολα σε χρονο dτ .
    Που σηκωναμε πληρως λειτουργικο κομβο με 5 ενεργα λινκ σε 2 μερες... αχχχχ αναμνησεις.
    The gr81 .

  6. #6
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα ειναι 9 εργασιμες... μην βιαζεσαι βρε.

    Καινουρια αριθμοδοτηση και κατασκευη βρογχου ΜΕΣΑ στην Αθηνα μπορει να παρει 1 μηνα (20 εργασιμες) .

    Οποτε στην εξοχη που ειναι πιο χαλαροι οι ρυθμοι αν οχι το ιδιο.. θα κανει λιγο περισσοτερο.
    Στη συγκεκριμενη περιπτωση θα εμπλακει και εργολαβος για την εναερια στηριξη. οποτε θελει και αυτο το χρονο του.

    Για την καθε εργασια εχουν συγκεκριμενα προτοκολα που ακολουθουν και διαδικασιες οπως επισης και χρονοδιαγραμματα. ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.

    Φανταζεσαι να ειχαν τον ζηλο για κατασκευες που ειχαμε εμεις για το AWMN ? θα τα ξεπεταγανε ολα σε χρονο dτ .
    Που σηκωναμε πληρως λειτουργικο κομβο με 5 ενεργα λινκ σε 2 μερες... αχχχχ αναμνησεις.
    καλα λες, αλλα είναι από 10 Αυγουστου όμως η αιτηση, αλλα ειπαν αλλα εκαναν.
    αντε να δουμε!
    Αρε που καταντησαμε….
    καποτε στο εξοχικο με το AWMN ειχα ακομα και video streaming 1080p από το nas server στην Αθηνα και επαιζαν όλα τζαμι…
    Το παλευουμε αλλα επειδή δεν εχει πλεον την αξιοπιστια με παλια ακομα και να εχουμε συνδεση αν δεν εχεις πολλες εναλλακτικες διαδρομες με τους απεξω δεν είναι αξιοπιστο οποτε προτιμησα την σταθερη.

    Καλη η κινητη αλλα λιγα τα GB δεν φτανουν αν είμαι εκει συνεχεια πχ Καλοκαιρι και δεν κανεις εννοείτε αναβαθμίσεις σε μηχανήματα με αυτά.

    Πιστευω να εχω γραμμη ΠΡΙΝ τον Δεκεμβρη ετσι? το θεμα είναι ότι θα χαλασει ο καιρος και μετα δεν θα ερχονται καν!

  7. #7
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Καλα το 10 Αυγουστο το ξεχνας... Κανεις δεν δουλευει τον συγκεκριμενο μηνα.

    Αλλα ειπαν ... αλλα εκαναν... ΠΟΥΘΕΝΑ στα γραπτα δεν αναφερει τον χρονο παραδοσης της ΝΕΑΣ σου γραμμης.
    Οσο για το προφορικο... Μπορει να σου ελεγαν οτι θα ερθει ο Τσαμαζ ο ιδιος να σε συνδεσει. θα το πιστευες?

    Δεν υπαρχουν αναλογες αναφορες απο την περιοχη σου για να ξερουμε ποτε θα ειναι ετοιμο. Καλου κακου ετοιμασε και ενα PLAN B μηπως δεν μπει εγκαιρα.
    The gr81 .

  8. #8
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Κοιτα όταν κανεις μια αιτηση και σου λενε ότι θα γινει κατι, υποτίθεται ότι για αυτό την εκανες.
    Αλλιως δεν θα την εκανα απλα.
    Anyway εμενα με ενδιαφερει να μην παμε στον Δεκεμβριο γιατι ληγει η κινητη και θα μεινω εκτος εκει.
    Και δεν με καιει αν είμαι εκει, εχω ιντερνετ από το κινητο, το πρόβλημα μου είναι ότι εχω καμερες ασφαλειας και στελνουν emails και θελω ΠΑΝΤΑ να δουλευουν.
    Ειχαμε κρούσματα γιαυτο.
    Οποτε δεν μπορει να γινει κατι άλλο.
    Απλα πριν ληξει ηθελα να την δω αν θα είναι οκ αξιοπιστη κτλ αλλα όπως πανε δεν θα μου αφησουν χρονο. Καλα εχουμε και τον Νοεμβριο βεβαια.
    Στην περιοχη μου εχει βαλει φιλος και μαλιστα με vodafone θα τον ρωτησω.

    Υ.Γ τι είναι ο Τσαμαζ ?

  9. #9
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Υ.Γ τι είναι ο Τσαμαζ


    Απλα να ρωτησεις τον αν ηταν ΝΕΑ ΑΡΙΘΜΟΔΟΤΗΣΗ. Επισης καταλαβαινεις οτι λογο διαφορετικοτητας των οικιων και της υποδομης σιγουρα θα διαφερει ο χρονος υλοποιησης.
    πχ ο φιλος σου λογικα δεν θα ειχε συκιες και φοινικες να κοψει ... ουτε να τοποθετησει σωληνες κλπ κλπ .

    Λιγο ασχετο αλλα το εχω απορια.
    Το σπιτι τι χρονολογιας ειναι ? Δεν ειχε ποτε τηλεφωνια σταθερη ?
    The gr81 .

  10. #10
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Και εκεινος είναι στο awmn και ναι ηταν νεα συνδεση και μεσω Vodafone.
    Δεν ειχε να κοψει αλλα εβαλε σιδηροσωληνα και αυτος πανω στο πυλαρ της ΔΕΗ είναι αναγκαστικο αυτό γιατι είναι ποιο μεσα το σπιτι από την προσοψη στον δρομο.
    Το σπιτι είναι του 90 κατι. Όχι δεν ειχε ποτε, εξοχικο είναι δεν χρειαζοταν.

    Μετα συντομα μπηκα στο awmn και εβαλα από εκει και ιντερνετ και τηλεφωνο εστελνα από Αθηνα.
    Τωρα με αυτά που γινονται και στο awmn και στην κινητη το αποφασισα.

    Και γιατι τον αυγουστο η κινητη όχι 4G αλλα ουτε 2G ταχυτητα σε ωρες αιχμης….εγω τουλάχιστον που πιανω από κεραιες πανω στο ΑΚ της περιοχης.
    Τα επιβεβαιωσε και ο ΟΤΕ ότι ειχαν θεμα ειχα μιλησει πολλες φορες και αυτοι με επαιρναν.
    Καπως ετσι πειστηκα να προχωρήσω σε αιτηση σταθερου ADSL γιατι μαλλον εχει και VDSL αλλα δεν αξιζει σε εξοχικο και ειδικα με ΟΤΕ!

  11. #11
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.789
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Υ.Γ τι είναι ο Τσαμαζ ?

    Ειναι κατι που αμα το ξερεις σου λυνει ολα τα θεματα με τον ομιλο οτε.

    https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C...BC%CE%AC%CE%B6

  12. #12
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ειναι κατι που αμα το ξερεις σου λυνει ολα τα θεματα με τον ομιλο οτε.

    https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C...BC%CE%AC%CE%B6
    α ωραια θα βαλω τα κονε τοτε….
    εμενα το μυαλο πηγε στον γνωστο ΤΑΖ (ταζμανια) ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

  13. #13
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Ευκολα τα πραγματα τοτε βρε...


    Κανει αιτηση για νεα συνδεση ο φιλος σου. Και μεσω awmn στην στελνει στο σπιτι σου. Και θα μπει και πολυ γρηγορα κιολας.

    Αλλιως πες του να του δινεις συμβολικα ενα ποσο να σου μοιραζει ιντερνετ απο το δικο του και να περασεις ολες τις υπηρεσιες που θες απο εκει.
    The gr81 .

  14. #14
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    αφου σου ειπα οτι εχει εκεινος.
    Ειχαμε μεταξυ μας vpn αλλα μεσω κομβου γιατι δεν εχουμε οπτικη επαφη και αυτος ο κομβος ειναι που εχει και την απεξω συνδεση και ειναι κατω καιρο.
    Θα σου πω με PM.

  15. #15
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Ναι εχει. αυτο το καταλαβα. Να βαλει 2η συνδεση για σενα που θα την πληρωνεις εσυ.

    Αλλα αν δεν βγαινει το λινκ τοτε δεν γινεται. νομιζα ειχατε καθαρη LoS .
    The gr81 .

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νεα Τηλεφωνικη Γραμμη
    Από pt1986 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-03-18, 20:31
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-18, 02:10
  3. Σύνδεση ρουτερ σε άλλο δωμάτιο
    Από fearsfears στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-17, 00:58
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-17, 10:48
  5. Αποριες σχετικα με νεα Cosmote συνδεση
    Από uncharted στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-17, 18:41

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας