Εμφάνιση 1-2 από 2

Θέμα: οτι ναναι

  1. #1
    Εγγραφή
    28-02-2009
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    VDSL2
    SNR / Attn
    26(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Για να προχωρησει η διαδικασια πιο γρηγορα και να μην περιμενω τηλεφωνο 10 μερες απο την εταιρια, σας εστειλα ηδη ενα μηνυμα απο το site και εδω να το δει ο κοσμος.

    Λοιπον, εχω ξαναεπικοινωνησει μαζι σας για το εξης περιστατικο που θα το καταγγειλω στην γραμματεια καταναλωτη αν
    δεν αλλαξετε τις χρεωσεις ΑΜΕΣΑ.
    Με ειχε παρει μια τηλεφωνητρια να μου προσφερει απο 17.01€/μηνα->19.9€/μηνα προγραμμα που αντι 300 λεπτα να εχω
    απεριοριστα κινητα με δωρο 2 μηνες στα 2 χρονια . Της απαντησα οτι χρησιμοποιω το πολυ 5 λεπτα/μηνα τα κινητα και μου
    ειναι αχρηστο, και μου απαντησε οτι ετσι κι αλλιως θα μπει νεος φορος 6% τον σεπτεμβρη, οποτε σας συμφερει να το αλλαξετε.
    ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΝΕΟ ΦΟΡΟ.

    Εστειλα αιτημα υπαναχωρησης ηλεκτρονικα στο site σε μορφη μηνυματος γιατι δεν με συνεφερε ουτε με τους 2 μηνες δωρο το 19.9€
    (που να ηξερα και τα τελη μετατροπης) και με πηρατε τηλεφωνο μετα απο 1 βδομαδα+++ ,να μου
    πειτε οτι σας βαζουμε στο παλιο προγραμμα. ΟΜΩΣ:

    1) ΘΕΛΩ η δεσμευση του συμβολαιου να ξεκιναει απο εκει που ηταν τον Μαρτιο αν θυυμαμαι καλα για 24 μηνες, και οχι
    Σεπτεμβριο οπως φαινεται στο my account, ΚΑΘΩΣ το προγραμμα ηταν σαν να μην αλλαξε ποτέ.
    2) ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ κερατιατικα 20ευρα ουτε απο 17 στα 19.9 ευρω, και λογικα ουτε στην
    επιστροφη στο παλιο προγραμμα.
    Παρακαλω διορθωστε τον λογαριασμο, διαγραψτε τα τελη μετατροπης, να τα κανετε στους ηλικιωμενους ή σε τυφλους αυτα τα πραγματα οι πωλητες σας.
    Συμφωνησα τον μαρτιο στα 17€ το μηνα γιατι μου προτινε 18€ ο ΟΤΕ, ουτε τελη μετατροπων 20ευρα, ουτε παζαρια +3€/μηνα για απεριοριστα κινητα και καλα
    λογω αυξηση φορου (ειναι ηχογραφημενα).
    Συνοψιζοντας ο λογαριασμος στις 21/8 στα 17.01€ και 21/9 στα 17.01 ευρω συνολο 34,02€ και οχι 56,38€ που φαινεται υπολοιπο.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα blackwar,

    Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου (π.χ. τον αριθμό τηλεφώνου, τον ΑΦΜ του κατόχου), για να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Γιώργος, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-18, 10:01
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-18, 17:15
  3. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-02-18, 18:19
  4. Μηνύματα: 113
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-17, 11:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας