Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 122
  1. #16
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον οι τιμές του service στα εξουσιοδοτημένα καταστήματα είναι αρκετά χαμηλότερη και με αυθεντικά ανταλακτικά, δεν βρίσκω κάτι κακό. Για παράδειγμα, αυτή την περίοδο η iSystem προσφέρει αλλαγή μπαταρίας σε iphone SE-6-6s-7-8 με 39 ευρώ. Αν δηλαδή ακολουθήσει την τακτική, πουλάω ακριβά αλλά στη συνέχεια το κόστος διατήρησης της συσκευής είναι χαμηλό, ωστε να την κρατάς σε κορυφαία ποιότητα, τότε αυτό ίσως να είναι αποδεκτό.
    όχι δεν είναι αποδεκτό.
    Αν τα εξουσιοδοτημένα είναι φτηνά ας τα επιλέξει ο κόσμος μόνος του. Τι θα πει το "επιβάλω"; Και αν σήμερα είναι φτηνά (που δεν μπορώ να το πιστέψω για apple) ποιος το λέει ότι αύριο δε θα ακριβύνουν; Και γιατί παρόλα αυτά να μην μπορεί να γίνει από άλλον η επισκευή ακόμα φτηνότερα (πχ τον ίδιο τον χρήστη αν πιάνουν τα χέρια του) και πρέπει να γίνει από "εξουσιοδοτημένο"; Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό, ποιος φτιάχνει το laptop/κινητό ΜΟΥ?

    Δικό μου είναι το αγόρασα, πρόβλημά μου πως θα φτιάξω την συσκευή σας που χάλασε.. Νομίζω έτσι πάει.
    There is nothing like 127.0.0.1

  2. #17
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.239
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι δεν είναι αποδεκτό.
    Αν τα εξουσιοδοτημένα είναι φτηνά ας τα επιλέξει ο κόσμος μόνος του. Τι θα πει το "επιβάλω"; Και αν σήμερα είναι φτηνά (που δεν μπορώ να το πιστέψω για apple) ποιος το λέει ότι αύριο δε θα ακριβύνουν; Και γιατί παρόλα αυτά να μην μπορεί να γίνει από άλλον η επισκευή ακόμα φτηνότερα (πχ τον ίδιο τον χρήστη αν πιάνουν τα χέρια του) και πρέπει να γίνει από "εξουσιοδοτημένο"; Δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό, ποιος φτιάχνει το laptop/κινητό ΜΟΥ?

    Δικό μου είναι το αγόρασα, πρόβλημά μου πως θα φτιάξω την συσκευή σας που χάλασε.. Νομίζω έτσι πάει.
    Αυτό.
    12345


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  3. #18
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.532
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Μην σκέφτεστε τους εαυτούς σας που έχετε γνώσεις, πιάνουν τα χέρια σας και είστε και διατεθημένοι να κάνετε την επισκευή μόνοι σας. Ανθρωποι σαν κι εμένα, που είναι και το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών της apple θέλουν να μην ασχοληθούν και την ίδια στιγμή η συσκευή τους να λειτουργεί αποροβλημάτιστα. Σε αυτούς τους ανθρώπους ουσιαστικά, η apple λέει ......φέρε τη συσκευή που σου πούλησα να στη φτιάξω.

    Για το "υποχρεωτικό" κομμάτι της ιστορίας, συμφωνώ μαζί σας, οτι σε αρκετό κόσμο δεν θα αρέσει, αφού για οποιαδήποτε αλλαγή στη συσκευή σου θα πρέπει να περνάς από την apple, αλλιώς δεν θα έχεις συσκευή.

  4. #19
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Απαράδεκτες τακτικές η Apple και πάλι.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  5. #20
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.442
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην σκέφτεστε τους εαυτούς σας που έχετε γνώσεις, πιάνουν τα χέρια σας και είστε και διατεθημένοι να κάνετε την επισκευή μόνοι σας. Ανθρωποι σαν κι εμένα, που είναι και το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών της apple θέλουν να μην ασχοληθούν και την ίδια στιγμή η συσκευή τους να λειτουργεί αποροβλημάτιστα. Σε αυτούς τους ανθρώπους ουσιαστικά, η apple λέει ......φέρε τη συσκευή που σου πούλησα να στη φτιάξω.

    Για το "υποχρεωτικό" κομμάτι της ιστορίας, συμφωνώ μαζί σας, οτι σε αρκετό κόσμο δεν θα αρέσει, αφού για οποιαδήποτε αλλαγή στη συσκευή σου θα πρέπει να περνάς από την apple, αλλιώς δεν θα έχεις συσκευή.
    Οχι δεν το λέει και μην βλέπεις το ποτήρι μονόπλευρα...δες του και από τις δύο πλευρές..

    Η Apple με την κίνηση αυτή προσπαθεί ίσως λέω εγώ τώρα να κόψει αυτούς που κάνουν κακές επισκευές και θεωρητικά κάνουν κακό στο όνομα της.
    Όμως έτσι εξαναγκάζει τον πελάτη της να πάει σε ένα συγκεκριμένο επισκευαστικό/ά κέντρο/α που που τώρα μπορεί και για λόγους marketing να κράτατει χαμηλές τιμές για να μην την κράζουν. Στην πράξη θανατώνει όλα τα μη εξουσιοδοτημένα επισκευαστικά κέντρα ασχέτως ποιότητας των επισκευών που κάνουν. Όταν θανατωθούν ποιος εμένα μου λέει ότι δεν θα αλλάξει προς τα πάνω και τιμές... αφού παίζει μόνη της μπάλα...
    Ακόμα χειρότερα δε αποκτά πρόσβαση με το έτσι θέλω σε όλα τα δεδομένα των συσκευών των χρηστών που χάλασαν ... μην δίνοντας το δικαίωμα να το πάω όπου εμπιστεύομαι ακόμα και για λόγους GDPR...

    Πολύ κακή κίνηση αν γίνει ... αλλά τα πρόβατα που έχει για πελάτες...... δεν καταλαβαίνουν ..

  6. #21
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο αλλά πραγματικά θα ήθελα να ακούσω κάποιον να παραθέτει επιχειρήματα υπέρ αυτής της κίνησης, μιλώντας για τον καταναλωτή πάντα.
    Να σου θυμίσω το Samsung Knox;

  7. #22
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.245
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Το small factor και η αποδοση ερχονται με το αναλογο κοστος.
    Χωρις all-in-one boards δεν θα ηταν ποτε δυνατον να μειωθει το μεγεθος διατηρωντας την αποδοση.
    Εκει κινειται η φιλοσοφια του T2 και η Apple (οπως και καθε εταιρια) θα προστατεψει την τεχνολογια της.

    Προφανως και τετοια πρακτικη αφαιρει ευελιξια απο τον καταναλωτη αλλα κανεις δεν υποχρεωνει κανεναν.

  8. #23
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.532
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVader Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δεν το λέει και μην βλέπεις το ποτήρι μονόπλευρα...δες του και από τις δύο πλευρές..

    Η Apple με την κίνηση αυτή προσπαθεί ίσως λέω εγώ τώρα να κόψει αυτούς που κάνουν κακές επισκευές και θεωρητικά κάνουν κακό στο όνομα της.
    Όμως έτσι εξαναγκάζει τον πελάτη της να πάει σε ένα συγκεκριμένο επισκευαστικό/ά κέντρο/α που που τώρα μπορεί και για λόγους marketing να κράτατει χαμηλές τιμές για να μην την κράζουν. Στην πράξη θανατώνει όλα τα μη εξουσιοδοτημένα επισκευαστικά κέντρα ασχέτως ποιότητας των επισκευών που κάνουν. Όταν θανατωθούν ποιος εμένα μου λέει ότι δεν θα αλλάξει προς τα πάνω και τιμές... αφού παίζει μόνη της μπάλα...
    Ακόμα χειρότερα δε αποκτά πρόσβαση με το έτσι θέλω σε όλα τα δεδομένα των συσκευών των χρηστών που χάλασαν ... μην δίνοντας το δικαίωμα να το πάω όπου εμπιστεύομαι ακόμα και για λόγους GDPR...

    Πολύ κακή κίνηση αν γίνει ... αλλά τα πρόβατα που έχει για πελάτες...... δεν καταλαβαίνουν ..
    Εγώ πάλι θα μιλήσω για τον εαυτό μου και όλα τα πρόβατα, όπως λές, σαν κι εμένα. Έχω ένα MacBook Pro του 2014, που το μόνο που του έκανα κάποια στιγμή ήταν να αλλάξω τον σκληρό δίσκο με ssd και να προσθέσω RAM. Το έκανα μόνος μου με οδηγίες που βρήκα στο youtube. Μπορείς βέβαια να καταλάβεις τι αγωνία πέρασα μέχρι να δω ότι το μηχάνημα, μετά την εγχείριση, λειτουργούσε κανονικά και δεν είχα χάσει δεδομένα. Αν λοιπόν η τιμή σε εξουσιοδοτημένο επισκευαστικό κέντρο της apple ήταν η ιδια ή χαμηλώτερη από τα λεφτά που ξόδεψα για να αγοράσω τον ssd και στη συνέχεια να τον εγκαταστήσω μόνος μου, να είσαι σίγουρος πως θα το προτιμούσα.

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου στο κομμάτι πρόσβασης σε όλα τα δεδομένα μου από την apple και δεν μου αρέσει, αλλά είμαι έτοιμος να το δεχτώ - υπο όρους - αφού αυτό μου εξασφαλίζει την απροβλημάτιστη λειτουργία μιας συσκευής που έχω χρυσοπληρώσει.

    Ο γιος μου χρησιμοποιεί το παλιό μου iphone 4 και του έχει ραγίσει την οθόνη. Φυσικά θα την αντικαταστήσω σε μη εξουσιοδοτημένο κέντρο, αφού η τιμή είναι πολύ μικρότερη και χωρίς να πάω σε original. Αν όμως η τιμή ήταν η ίδια και με original οθόνη, γιατί να μην το προτιμήσω. Κι εκεί πρόβατο;

    Δεν υποστηρίζω ΟΤΙ κάνει η apple, πιο πολύ εκφράζω τον τρόπο σκέψη μου και περιμένω να διαβάσω τα αντεπιχειρήματα άλλων συμφορουμητών εδώ.

    Καλό θα ήταν βέβαια να αποφεύγαμε τους χαρακτηρισμούς, ώστε να γίνει πιο εποικοδομητική κουβέντα.

  9. #24
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καιρός ήταν. Δεν μπορεί να βάζει χέρι όποιος και όποιος.
    AXXAXAXAXAXAXAXAX μην ξεχασεις να βαλεις δοσεις για το εξουσιοδοτημενο service φιλαρακι. Καταδικη.

  10. #25
    Εγγραφή
    28-09-2003
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    10000000/10000000
    ISP
    Swisscom
    Router
    pfSense
    Για όποιον θέλει ασφάλεια δεν είναι κακή κίνηση. Λόγω αρχιτεκτονικής του x86 όποιος έχει πρόσβαση στο PCI bus ή στο QPI κάνει το CPU μαριονέτα του.
    Τουλάχιστον έτσι θα υπάρχει η εξασφάλιση ότι το εξάρτημα είναι ελεγμένο από την Apple, οπότε έχει και την ευθύνη.
    Σας θυμίζω πως οι μυστικές υπηρεσίες κάποτε σταμάταγαν τα δέματα των συσκευών που είχαν αγοράσει ύποπτοι, τους κότσαραν έξτρα hardware και τα συσκεύαζαν πάλι σαν καινούργια. Αυτό πλέον δεν θα δουλεύει. Αυτή την εβομάδα παίζει στις ειδήσεις το ίδιο θέμα με την SuperMicro και τα έξτρα τσιπάκια των Κινέζων.
    Ας την υποχρεώσουν να δίνει το software ενεργοποίησης και σε τρίτους, τα ανταλλακτικά όμως καλύτερα να είναι authenticated end to end.

  11. #26
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον οι τιμές του service στα εξουσιοδοτημένα καταστήματα είναι αρκετά χαμηλότερη και με αυθεντικά ανταλακτικά, δεν βρίσκω κάτι κακό. Για παράδειγμα, αυτή την περίοδο η iSystem προσφέρει αλλαγή μπαταρίας σε iphone SE-6-6s-7-8 με 39 ευρώ. Αν δηλαδή ακολουθήσει την τακτική, πουλάω ακριβά αλλά στη συνέχεια το κόστος διατήρησης της συσκευής είναι χαμηλό, ωστε να την κρατάς σε κορυφαία ποιότητα, τότε αυτό ίσως να είναι αποδεκτό.
    Εξω αλλάζεις μπαταρία με 20 ευρώ, η τιμή των 39 ευρώ είναι προνομιακή γιατί έχει κάνει πατάτα μια φορα με την μπαταρία και σου κάνει έκπτωση, η κανονική της είναι ακριβότερη
    https://support.apple.com/iphone/repair/battery-power

  12. #27
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.655
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Μην τρελαθουμε... ο καθενας εχει το δικαιωμα να επιλεγει να παει οπου θελει παίρνοντας το δικο του αναλογο ρισκο. Ενημερωτικα, εγω μενω Θεσσαλονικη, και αυτο θα σημαινε πως εγω θα πρεπει να τρεχω στην istorm για service, οπου οσοι γνωριζουν για αυτη, ξερουν τι σημαινει.
    Οποιος θελει να εχει το κεφαλι του ησυχο, πηγαινει στα εξουδιοδοτιμενα και τελειωνει το θεμα.

  13. #28
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάλι θα μιλήσω για τον εαυτό μου και όλα τα πρόβατα, όπως λές, σαν κι εμένα. Έχω ένα MacBook Pro του 2014, που το μόνο που του έκανα κάποια στιγμή ήταν να αλλάξω τον σκληρό δίσκο με ssd και να προσθέσω RAM. Το έκανα μόνος μου με οδηγίες που βρήκα στο youtube. Μπορείς βέβαια να καταλάβεις τι αγωνία πέρασα μέχρι να δω ότι το μηχάνημα, μετά την εγχείριση, λειτουργούσε κανονικά και δεν είχα χάσει δεδομένα. Αν λοιπόν η τιμή σε εξουσιοδοτημένο επισκευαστικό κέντρο της apple ήταν η ιδια ή χαμηλώτερη από τα λεφτά που ξόδεψα για να αγοράσω τον ssd και στη συνέχεια να τον εγκαταστήσω μόνος μου, να είσαι σίγουρος πως θα το προτιμούσα.
    είναι ουτοπικό να περιμένει κανείς χαμηλότερη τιμή στο εξουσιοδοτήμενο service, από ότι στο μαγαζί της γειτονιάς. Είτε για εργασία είτε για ανταλλακτικά.
    Στο mbp σου ήσουν τυχερός που μπόρεσες να βάλεις SSD και Ram γενικότερα. Πόσο μάλλον που δεν χρειάστηκε εξουσιοδοτημένα κέντρα κλπ.

    Αυτό όμως αλλάζει. Πλέον δεν θα μπορείς να βάζεις χέρι εσύ. Επίσης δεν θα μπορείς να βάλεις 3d party hardware της επιλογής σου. Θα πρέπει να βάζεις τον SSD που λέει η Apple ή το service center κλπ. Δεν γίνεται να μπει το panel που πήρες φθηνά από το aliexpress. Θα πρέπει να μπει αυτό που επιβάλλει η Apple.

    Και ήδη πολλοί mac είναι μη αναβαθμίσιμοι. Και θα καταλήξουν όλοι μη αναβαθμίσιμοι. Το mbp σου, αν ήταν μη αναβαθμίσιμο θα έπρεπε να το αλλάξεις πολύ νωρίτερα.
    Αυτός είναι ο στόχος της Apple. Να πετάει ο κόσμος τα μηχανάκια του νωρίτερα για να πουλάει τα καινούρια. Και επειδή ο κύκλος ζωής θα είναι μικρότερος δεν θα παραπονεθεί και κανένας αν κάνει εκπτώσεις στη ποιότητα. Θα κονομάνε και από το service αφού ότι χαλάει θα πηγαίνει αποκλειστικά εκεί. Μια χαρά.... για αυτούς.

    Αυτό είναι το όνειρο όλων των κατασκευαστών. Θα το ήθελε και η Dell και η Acer κλπ. Αυτοί δεν μπορούν να το κάνουν απλά. Αν μπορούσαν θα το έκαναν χθες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος netlag : 06-10-18 στις 12:50.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  14. #29
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.968
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Apple = Το κακο προσωπο του καπιταλισμου!
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  15. #30
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.239
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην σκέφτεστε τους εαυτούς σας που έχετε γνώσεις, πιάνουν τα χέρια σας και είστε και διατεθημένοι να κάνετε την επισκευή μόνοι σας. Ανθρωποι σαν κι εμένα, που είναι και το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών της apple θέλουν να μην ασχοληθούν και την ίδια στιγμή η συσκευή τους να λειτουργεί αποροβλημάτιστα. Σε αυτούς τους ανθρώπους ουσιαστικά, η apple λέει ......φέρε τη συσκευή που σου πούλησα να στη φτιάξω.

    Για το "υποχρεωτικό" κομμάτι της ιστορίας, συμφωνώ μαζί σας, οτι σε αρκετό κόσμο δεν θα αρέσει, αφού για οποιαδήποτε αλλαγή στη συσκευή σου θα πρέπει να περνάς από την apple, αλλιώς δεν θα έχεις συσκευή.
    Να στο θέσω απλά.
    Ο "απλός" κόσμος επιλέγει να πηγαίνει στο εξουσιοδοτημένο service.
    Ο όχι "απλός", επιλέγει είτε να πάει είτε να μη πάει στο εξουσιοδοτημένο service.

    Με το να έρχεται η κάθε Apple και να υλοποιεί τέτοιες μεθόδους , εκβιάζει από τη μία τους πελάτες της να πηγαίνουν στο service ΤΗΣ και από την άλλη απλά μεγιστοποιεί τα κέρδη της.

    Είναι απαράδεκτη πρακτική όπως και να τη δείς.

    Και ήδη πολλοί mac είναι μη αναβαθμίσιμοι. Και θα καταλήξουν όλοι μη αναβαθμίσιμοι. Το mbp σου, αν ήταν μη αναβαθμίσιμο θα έπρεπε να το αλλάξεις πολύ νωρίτερα.
    Πες τα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου θυμίσω το Samsung Knox;
    Το samsung knox είναι υλοποίηση για την ασφάλεια των δεδομένων σου και ουδεμία σχέση έχει με το συγκεκριμένο Topic.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-09-18, 14:19
  2. Μηνύματα: 131
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-18, 23:19
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-17, 09:31
  4. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-17, 11:48
  5. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-17, 23:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας