Σελ. 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 4789
Εμφάνιση 121-122 από 122
  1. #121
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.280
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως. Οποιος νομιζει οτι ετσι απλα θα σφαξει το μηχανημα της apple, πλαναται πλανην οικτρα.
    Εντάξει η δυσκολία μαγκιά τους, αλλά παρακάμπτεται. Εγώ αναφερόμουν στην ικανοποίηση όταν έχουν πάει όλα καλά και με ελάχιστα έξοδα. Αν δεν το έχεις κάνει δεν καταλαβαίνεις για τι μιλάμε. Για 'εκφοβισμό' έχουν και ένα μηλαράκι σταμπαρισμένο στους σκληρούς δίσκους, αλλά παίζουν μια χαρά οι στάνταρ δίσκοι. Παλιότερα ήθελαν να μου πουλήσουν στην 3πλάσια τιμή απλές μνήμες για imac επειδή ήταν λέει ειδικές για mac, παραμύθια της Χαλιμάς. Απλά δυσκολεύουν λίγο τον κόσμο να βρεις πληροφορίες, τα αναλύει το παραπάνω δεύτερο βιντεάκι, νάναι καλά κάτι ifixit που ξεστραβώνουν τον κόσμο.

    Ως χρήστης και pc και mac (υποχρεωτικά το δεύτερο κι όχι από επιλογή) θέλω όπως κατσαβιδιάζω το ένα, μια χαρά και με το νόμο, να κατσαβιδιάζω και το άλλο. Το τελευταίο που πήρα άκουσα συμβουλές των συνεργατών που μου έστελναν τις δουλειές που είναι αποκλειστικά macάδες και δεν πήρα hackintosh, αν χρειαστώ ξανά ξέρω τι θα κάνω
    hnesne

  2. #122
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει η δυσκολία μαγκιά τους, αλλά παρακάμπτεται. Εγώ αναφερόμουν στην ικανοποίηση όταν έχουν πάει όλα καλά και με ελάχιστα έξοδα. Αν δεν το έχεις κάνει δεν καταλαβαίνεις για τι μιλάμε. Για 'εκφοβισμό' έχουν και ένα μηλαράκι σταμπαρισμένο στους σκληρούς δίσκους, αλλά παίζουν μια χαρά οι στάνταρ δίσκοι. Παλιότερα ήθελαν να μου πουλήσουν στην 3πλάσια τιμή απλές μνήμες για imac επειδή ήταν λέει ειδικές για mac, παραμύθια της Χαλιμάς. Απλά δυσκολεύουν λίγο τον κόσμο να βρεις πληροφορίες, τα αναλύει το παραπάνω δεύτερο βιντεάκι, νάναι καλά κάτι ifixit που ξεστραβώνουν τον κόσμο.

    Ως χρήστης και pc και mac (υποχρεωτικά το δεύτερο κι όχι από επιλογή) θέλω όπως κατσαβιδιάζω το ένα, μια χαρά και με το νόμο, να κατσαβιδιάζω και το άλλο. Το τελευταίο που πήρα άκουσα συμβουλές των συνεργατών που μου έστελναν τις δουλειές που είναι αποκλειστικά macάδες και δεν πήρα hackintosh, αν χρειαστώ ξανά ξέρω τι θα κάνω
    Το πρόβλημα τώρα είναι ότι ούτε μνήμες δεν αλλάζεις στα υπερφορητά.

Σελ. 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 4789

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-09-18, 14:19
  2. Μηνύματα: 131
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-18, 23:19
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-17, 09:31
  4. Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-17, 11:48
  5. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-17, 23:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας