Σελ. 151 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 131141146149150151152153156161171 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.251-2.265 από 5541
  1. #2251
    Εγγραφή
    24-04-2017
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212000/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αα τώρα το κατάλαβα. Ναι έχεις δίκιο το έχω απενεργοποιημένο στο tp link άρα δεν θα μπορούσε να γινει αυτό που λέω ούτος η άλλος. Thanks!

  2. #2252
    Εγγραφή
    13-05-2007
    Περιοχή
    αθηνα μετρο κατεχακη- υπογειο :)
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    897
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    παιδια εχω νεα για το vpn ....λοιπον το δωρεαν psiphon τερματιζει την 100 αρα στο downlowad χωρις κανενα περιορισμο alla αργει τις σελιδες στο σερφαρισμα
    το επι πληρωμη surfshark παει την γραμη στα 8.8 χωρις περιορισμους εννοειται και το σερφαρισμα πολυ καλο

    αυτα ανακαλυψα μετα απο μερες ταλαιπωρια
    καλημερα πως παει ? :)

  3. #2253
    Εγγραφή
    02-04-2007
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    67
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Fritz Box 7530
    SNR / Attn
    5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Interleaved
    έχω καταφέρει να αποκτήσω τους κωδικούς voip του Η300S τις vodafone έχω και το fritz box 7530 και προσπαθώ να τους περάσω άλλα δεν μπορώ να συνδεθώ δείχνει ότι έχω σήμα τηλεφωνίας άλλα δεν μπορώ να κάνω η να πάρω κλήση μπορεί κάποιος να βοηθήσει σας ευχαριστώ.Οι κωδικοί στο Η300S είναι στο αρχείο (sipctrl.log)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος papas68 : 06-07-20 στις 16:37.

  4. #2254
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δες εδώ.

  5. #2255
    Εγγραφή
    02-04-2007
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    67
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Fritz Box 7530
    SNR / Attn
    5(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τι να πω χίλια ευχαριστώ φίλε.Τελικα μετά από 3 reset το 7530 πήρε τους κωδικούς voip τις vodafone μονό τους κωδικούς έβαλα και έπαιξε έχασα λίγο ταχύτητα άλλα έχω πιο σταθερή γραμμή χωρίς αποσυνδέσεις σας ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθεια που βρήκα και είμαι και άσχετος.Οι κωδικοί στο Η300S είναι στο αρχείο (sipctrl.log)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος papas68 : 06-07-20 στις 16:36.

  6. #2256
    Εγγραφή
    26-11-2002
    Περιοχή
    Σε ένα PC
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    VIGOR 2862Vac
    ήθελα να συμπληρώσω κάτι σχετικά με την IPTV της VODAFONE
    επειδή όπως είχα πει σε προηγούμενο post ήθελα να αντικαταστήσω το H300s με το VIGOR 2862Vac που έχω, δημιούργησα ένα virtual wan στο router (vlan ID 837) για να λειτουργήσει η τηλεφωνία και στο τέλος όλα πήγαν καλά
    λογικά θα έπρεπε να φτιάξω και το ανάλογο virtual wan (vlan ID 836) για την τηλεόραση ή να ζητήσω αλλαγή προφίλ για τον αποκωδικοποιητή της τηλεόρασης
    μιλώντας με τεχνικό 2ου επιπέδου σχετικά με αυτό, ήταν κάθετος ότι σε TRIPLE PLAY πακέτα (όπως το δικό μου) το προφίλ στους αποκωδικοποιητές είναι "κλειδωμένο" να παίζει από το VLAN ID 836 και όχι από το 835 του Internet.
    πιο συγκεκριμένα το προφίλ στο 835 υπάρχει μόνο όταν η τηλεόραση δίνεται σαν ξεχωριστό πακέτο ή όταν δίνεται ο νέος αποκωδικοποιητής σε πακέτο ADSL(?).
    επέμενε ότι δεν μπορεί να αλλάξει προφίλ ωστόσο η τηλεόραση σε εμένα παίζει κανονικά χωρίς το αντίστοιχο virtual wan.

  7. #2257
    Εγγραφή
    02-01-2020
    Περιοχή
    ΣΕΡΡΕΣ
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓186000/↑22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRΙTZ!Box 7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Επειδή με ενδιαφέρει το θέμα φίλε μου δηλαδή εσυ δεν δημιούργησες προφίλ για την τηλεόραση και έπαιξε ρυθμίζοντας μόνο κωδικους Ίντερνετ και voip? Ρωτάω διότι θέλω να αγοράσω ένα fritz box και φοβάμαι μήπως δεν παίζει η Vodafone tv

  8. #2258
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιλώντας με τεχνικό 2ου επιπέδου σχετικά με αυτό, ήταν κάθετος ότι σε TRIPLE PLAY πακέτα (όπως το δικό μου) το προφίλ στους αποκωδικοποιητές είναι "κλειδωμένο" να παίζει από το VLAN ID 836 και όχι από το 835 του Internet.
    πιο συγκεκριμένα το προφίλ στο 835 υπάρχει μόνο όταν η τηλεόραση δίνεται σαν ξεχωριστό πακέτο ή όταν δίνεται ο νέος αποκωδικοποιητής σε πακέτο ADSL(?).
    επέμενε ότι δεν μπορεί να αλλάξει προφίλ ωστόσο η τηλεόραση σε εμένα παίζει κανονικά χωρίς το αντίστοιχο virtual wan.
    To VLAN ID παίζει σε συνδέσεις VDSL και έχει καθορισθεί σε όλους από τις νέες καμπίνες ως 835 για Internet, 836 για IPTV και 837 για VoIP.
    Από δικό τους DSLAM στο αστικό κέντρο, ο καθένας δίνει ότι θέλει και η Vodafone από εποχής HOL είχε 835 για Internet, 837 για IPTV και 836 για VoIP (δηλαδή IPTV και VoIP είναι ανάποδα).

    Σε ADSL αντί του VLAN έχουμε VPI/VCI. Οι αντίστοιχες τιμές σε Vodafone είναι 8/35 για Internet, 8/37 για IPTV και 8/36 για VoIP.
    Στο χωριό έχουμε ADSL σε PSTN γραμμή και IPTV με τον νέο αποκωδικοποιητή. Οπότε έχουμε 2 PVC, τα 8/35 για Internet και 8/37 για IPTV.

    Απορώ τι σου είπε ο τεχνικός και αν θέλεις απάντησε στην ερώτηση του txb, διότι επιβεβαιωμένα χωρίς το 8/37, δεν παίζει η τηλεόραση.

  9. #2259
    Εγγραφή
    26-11-2002
    Περιοχή
    Σε ένα PC
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    VIGOR 2862Vac
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από txb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή με ενδιαφέρει το θέμα φίλε μου δηλαδή εσυ δεν δημιούργησες προφίλ για την τηλεόραση και έπαιξε ρυθμίζοντας μόνο κωδικους Ίντερνετ και voip? Ρωτάω διότι θέλω να αγοράσω ένα fritz box και φοβάμαι μήπως δεν παίζει η Vodafone tv
    έχει ανεβάσει νομίζω κάποιος οδηγίες για το fritzbox και το IPTV της VODAFONE.
    αν και παίζει η τηλεόραση μπήκα στον κόπο και έφτιαξα το Vritual wan και παίρνει IP/Gateways/Routes που θα έπρεπε να παίρνει από το VLAN ID 836 της IPTV (συγκρίνοντας με αυτά που έβλεπα από το H300s)
    αν θα έπαιζε σωστά όμως δεν μπορώ να το ξέρω πλέον! θα πρέπει να το δοκιμάσω σε άλλη γραμμή.
    επίσης σκέφτηκα ότι μπορεί να παίζει ρόλο το πακέτο της τηλεόρασης που έχεις για το προφιλ αλλά δεν μπορώ να το υποστηρίξω με σιγουριά.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    To VLAN ID παίζει σε συνδέσεις VDSL και έχει καθορισθεί σε όλους από τις νέες καμπίνες ως 835 για Internet, 836 για IPTV και 837 για VoIP.
    Από δικό τους DSLAM στο αστικό κέντρο, ο καθένας δίνει ότι θέλει και η Vodafone από εποχής HOL είχε 835 για Internet, 837 για IPTV και 836 για VoIP (δηλαδή IPTV και VoIP είναι ανάποδα).

    Σε ADSL αντί του VLAN έχουμε VPI/VCI. Οι αντίστοιχες τιμές σε Vodafone είναι 8/35 για Internet, 8/37 για IPTV και 8/36 για VoIP.
    Στο χωριό έχουμε ADSL σε PSTN γραμμή και IPTV με τον νέο αποκωδικοποιητή. Οπότε έχουμε 2 PVC, τα 8/35 για Internet και 8/37 για IPTV.

    Απορώ τι σου είπε ο τεχνικός και αν θέλεις απάντησε στην ερώτηση του txb, διότι επιβεβαιωμένα χωρίς το 8/37, δεν παίζει η τηλεόραση.
    δεν ξέρω αν τα έγραψα μπερδεμένα αλλά εδώ στην τρέχουσα εγκατάσταση η VODAFONE δίνει VDSL από καμπίνα WIND άρα ισχύει το 835 για Internet, 836 για IPTV και 837 για VoIP.
    εγώ έχω φτιάξει μόνο το 835 (wan1) και το 837 (virtual Wan),
    η τηλεόραση παίζει κανονικά (και τα ondemand) χωρίς το 836 και αφού έχει προηγηθεί η συνομιλία με τον τεχνικό που είπε ότι δεν είναι εφικτή η αλλαγή προφίλ στον αποκωδικοποιητή (άρα καποιος το έχει αλλάξει ενώ δεν έπρεπε
    αυτό για το ADSL που παίζει από το 835 είναι λάθος διατύπωση και έχεις δίκιο, είναι από το 8/35. έχω παράδειγμα όπου στην επαρχεία σε ADSL έχω γνωστό που έχει σύνδεση COSMOTE (με router speedport 2i) και έχει βάλει τον αποκωδικοποιητή της VODAFONE από το πακέτο του στην πόλη και βλέπει κανονικά τηλεόραση με ondemand (δεν το έχει πάρει σαν σκέτο πακέτο Vodafone TV)

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  VDSL_VIGOR_PVC_VLAN.JPG 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  48,6 KB 
ID: 216719
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος raven_gr : 06-07-20 στις 16:51. Αιτία: --UPDATE--

  10. #2260
    Εγγραφή
    02-01-2020
    Περιοχή
    ΣΕΡΡΕΣ
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓186000/↑22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRΙTZ!Box 7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχει ανεβάσει νομίζω κάποιος οδηγίες για το fritzbox και το IPTV της VODAFONE.
    αν και παίζει η τηλεόραση μπήκα στον κόπο και έφτιαξα το Vritual wan και παίρνει IP/Gateways/Routes που θα έπρεπε να παίρνει από το VLAN ID 836 της IPTV (συγκρίνοντας με αυτά που έβλεπα από το H300s)
    αν θα έπαιζε σωστά όμως δεν μπορώ να το ξέρω πλέον! θα πρέπει να το δοκιμάσω σε άλλη γραμμή.
    επίσης σκέφτηκα ότι μπορεί να παίζει ρόλο το πακέτο της τηλεόρασης που έχεις για το προφιλ αλλά δεν μπορώ να το υποστηρίξω με σιγουριά.




    δεν ξέρω αν τα έγραψα μπερδεμένα αλλά εδώ στην τρέχουσα εγκατάσταση η VODAFONE δίνει VDSL από καμπίνα WIND άρα ισχύει το 835 για Internet, 836 για IPTV και 837 για VoIP.
    εγώ έχω φτιάξει μόνο το 835 (wan1) και το 837 (virtual Wan),
    η τηλεόραση παίζει κανονικά χωρίς το 836
    σε καθε περιπτωση αν δε βρω ενα fritz να το δοκιμασω δεν ξερω αν θα παιξει σιγουρα...αν εχεις προχειρο το λινκ απο αυτον που το εκανε σε fritz θα σου ημουν υποχρεος

  11. #2261
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raven_gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω αν τα έγραψα μπερδεμένα αλλά εδώ στην τρέχουσα εγκατάσταση η VODAFONE δίνει VDSL από καμπίνα WIND άρα ισχύει το 835 για Internet, 836 για IPTV και 837 για VoIP.
    Σε συνδέσεις από καμπίνα FTTC οποιουδήποτε παρόχου, όλοι χρησιμοποιούν τα ίδια λόγω του κανονισμού.
    Σε συνδέσεις (ADSL ή VDSL) από δικό τους DSLAM στο αστικό κέντρο, δεν ορίζει απολύτως τίποτα ο κανονισμός και ο καθένας χρησιμοποιεί ότι θέλει (γι' αυτό είναι ανάποδα οι τιμές σε IPTV και VoIP).

    εγώ έχω φτιάξει μόνο το 835 (wan1) και το 837 (virtual Wan),
    η τηλεόραση παίζει κανονικά (και τα ondemand) χωρίς το 836 και αφού έχει προηγηθεί η συνομιλία με τον τεχνικό που είπε ότι δεν είναι εφικτή η αλλαγή προφίλ στον αποκωδικοποιητή (άρα καποιος το έχει αλλάξει ενώ δεν έπρεπε
    Στον αποκωδικοποιητή δεν υπάρχει καμία δυνατότητα ορισμού VLAN κλπ.

    αυτό για το ADSL που παίζει από το 835 είναι λάθος διατύπωση και έχεις δίκιο, είναι από το 8/35. έχω παράδειγμα όπου στην επαρχεία σε ADSL έχω γνωστό που έχει σύνδεση COSMOTE (με router speedport 2i) και έχει βάλει τον αποκωδικοποιητή της VODAFONE από το πακέτο του στην πόλη και βλέπει κανονικά τηλεόραση με ondemand (δεν το έχει πάρει σαν σκέτο πακέτο Vodafone TV)
    Έχω δοκιμάσει στο χωριό τον αποκωδικοποιητή:
    α. Με άλλον Router, χωρίς το PVC 8/37 και δεν παίζει η τηλεόραση.
    β. Σε άλλη γραμμή Vodafone, χωρίς το PVC 8/37 και δεν παίζει η τηλεόραση.

    Επειδή η Vodafone αναφέρει ότι ο νέος αποκωδικοποιητής, δουλεύει και σε συνδέσεις άλλων παρόχων χωρίς ορισμό νέου PVC, απορώ μήπως την πρώτη φορά που ενεργοποιηθεί παίρνει κάποιες ρυθμίσεις μέσω της σύνδεσης και μετά δεν δουλεύει αλλού. Στην άδεια θα κάνω δοκιμές, ακόμη και με reset της συσκευής, μπας και βγάλω άκρη.

  12. #2262
    Εγγραφή
    26-11-2002
    Περιοχή
    Σε ένα PC
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    VIGOR 2862Vac
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον αποκωδικοποιητή δεν υπάρχει καμία δυνατότητα ορισμού VLAN κλπ.

    Έχω δοκιμάσει στο χωριό τον αποκωδικοποιητή:
    α. Με άλλον Router, χωρίς το PVC 8/37 και δεν παίζει η τηλεόραση.
    β. Σε άλλη γραμμή Vodafone, χωρίς το PVC 8/37 και δεν παίζει η τηλεόραση.
    Επειδή η Vodafone αναφέρει ότι ο νέος αποκωδικοποιητής, δουλεύει και σε συνδέσεις άλλων παρόχων χωρίς ορισμό νέου PVC, απορώ μήπως την πρώτη φορά που ενεργοποιηθεί παίρνει κάποιες ρυθμίσεις μέσω της σύνδεσης και μετά δεν δουλεύει αλλού. Στην άδεια θα κάνω δοκιμές, ακόμη και με reset της συσκευής, μπας και βγάλω άκρη.
    ο αποκωδικοποιητής προφανώς δεν έχει δυνατότητα ορισμού VLAN ωστόσο από "κάπου" κατεβάζει ένα αρχείο ρυθμίσεων και λειτουργεί ανάλογα με το αν θα "βλέπει" τον streaming server/IPTVSERVER μέσω internet ή μέσω του αντίστοιχου τοπικού LAN που του παρέχει το VLAN ID 836 ή το PVC 8/36.

    κάτι που είχα παρατηρήσει με τον παλιό αποκωδικοποιητή και το είχα αναφέρει παλιότερα
    σε σύνδεση ADSL με ρούτερ της VODAFONE (H108N 2.3) είχα ορίσει ο DHCP να μοιράζει dns του GRnet/opendns για να αποφύγω το lag που εμφανιζόταν στο άνοιγμα ιστοσελίδων τις βραδινές ώρες. Όταν έκανε boot ο παλιός αποκωδικοποιητής και δεν έβλεπε τον DNS της vodafone έβγαζε μήνυμα "σφάλμα εγκατάστασης πελάτη" (ενώ παράλληλα το VPI/VCI 8/37 του router είχε συνδεθεί και είχε πάρει IP).
    όπότε έκλεινα τον αποκωδικοποιητή, έβαζα στον router το tick στην επίλογή ISP DNS και τον άνοιγα. μόλις ξεκινούσε να παίζει η τηλεόραση επανέφερα την επιλογή στον router ώστε όλες οι υπόλοιπες συσκευές να συνεχίζουν να παίρνουν τους "εξωτερικούς" DNS μέσω DHCP και λειτουργούσε μέχρι να λήξει το lease που έπαιρνε από το IPTV Interface!

  13. #2263
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Είχα μία IP Camera την οποία την "έβγαζα προς τα έξω" μέσω του Port 8080. Από χτες αυτό σταμάτησε να παίζει.

    Μπαίνω σε ένα Online Check Open Port Tool και μου λέει Denied Access.

    Σας έτυχε και σας τίποτα παρόμοιο;
    Μπορώ να τους πάρω να τους πω να ανοίξουν το Port?

  14. #2264
    Εγγραφή
    26-11-2002
    Περιοχή
    Σε ένα PC
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    VIGOR 2862Vac
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Alex_Under Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα μία IP Camera την οποία την "έβγαζα προς τα έξω" μέσω του Port 8080. Από χτες αυτό σταμάτησε να παίζει.

    Μπαίνω σε ένα Online Check Open Port Tool και μου λέει Denied Access.

    Σας έτυχε και σας τίποτα παρόμοιο;
    Μπορώ να τους πάρω να τους πω να ανοίξουν το Port?

    εσωτερικά σε camera/router οι ρυθμίσεις είναι οκ;

    έχεις κάποιο dyndns/no-ip που ίσως δεν έχει ενημερωθεί;

    δοκίμασες να κάνεις restart την κάμερα/ρουτερ ή και τα δύο

  15. #2265
    Εγγραφή
    24-04-2017
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    122
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212000/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλημέρα στην παρέα! Έχω υπερβολικό delay ή είναι φυσιολογικό; Σε speedtest δεν μου βγάζει ping πάνω από 7ms..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20200704-005038_Samsung Internet.jpg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kiriakostjet : 09-07-20 στις 13:04.

Σελ. 151 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 131141146149150151152153156161171 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Ερωτηση για VDSL2 Vodafone/Wind και Router
    Από Andre_1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-18, 15:42
  3. Vodafone, voip και νέο router
    Από spyrosve στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 17:31
  4. Wireless Router Crypto AirData 300 N
    Από geodimis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-17, 13:39
  5. [Other] Vodafone VDSL και ZTE Router - συγχρονίζει όποτε θέλει
    Από philos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-17, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας