Σελ. 196 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 176186191194195196197198201206216 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.926-2.940 από 5540
  1. #2926
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Κάλεσε 13840 για να το δουν, ίσως να είναι και θέμα τροφοδοσίας της καμπίνας.
    Τηλέφωνο φαντάζομαι pots;

  2. #2927
    Εγγραφή
    07-10-2004
    Περιοχή
    αθηνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - Ν.ΙΩΝΙΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα, απο την μια καλα τα λες εσυ. Αλλα απο την αλλη .... σκεψου το αυτοκινητο. Δουλευει μια χαρα ως την στιγμη που χαλαει και πρεπει να παει στο συνεργειο.

    Απο εκει και περα ... οταν εχεις τηλεφωνια VOIP πλεον στην γραμμη σου ΔΕΝ υπαρχει η μεγαλη ταση που υπηρχε πριν.
    Οποτε με την επιστροφη της τηλεφωνιας , πας και ξαναβαζεις πισω την ταση. Αυτο μπορει να φαινεται αθωο , αλλα δεν ειναι.
    Οπως επισης ξανα-βαζεις παλι πισω συχνοτητες που κανονικα δεν υπαρχουν στο Vdsl με voip.

    Οπως επισης και με τα καλωδια ( εκτος οτι δεν ειναι πλεον καθαρα αλλα με προσμιξεις ) , οξειδωνονται οι επαφες ,
    συστελλονται-διαστελλονται , χτυπιουνται οι πριζες πχ απο επιπλα , παιρνουν υγρασια οι επαφες , και χιλια αλλα.

    σαφως εισαι σε πολυ καλυτερη μοιρα απο αλλα σπιτια με καλωδιωση 20-30ετιας και πανω. Αλλα δεν θα πρεπει να σε καθησυχαζει (οταν εχεις προβλημα) .

    Οταν βρεις χρονο καλο θα ειναι να ανοιξεις ολες τις τηλεφωνικες πριζες και να βρεις την κεντρικη πριζα . Με τον τροπο που φαινεται στο λινκ που σου ειχα βαλει.


    Spoiler:
    Οσο για το ρουτερ ακουω πολλους να το λενε "σαπιο" . αλλα ειλικρινα. αν εχεις χρονο κανε αναζητησεις σε νηματα ολως των παροχων και ολων των ρουτερ που εχουν δωσει.
    ΠΑΝΤΟΥ θα δεις οτι γραφουν το ιδιο . Η προσωπικη μου γνωμη ειναι η εξης :
    Οι εταιρεις που κατασκευαζουν ρουτερ σαφως εχουν κατηγοριες . Οπως και με τα αυτοκινητα. Δεν μπορουμε με ενα αμαξι των 2.000€ να κανουμε τα ιδια με ενα των 20.000€
    Αλλα ακομα και τα "φτηνα" ρουτερ , πριν τα βγαλουν στην παραγωγη τα εχουν δοκιμασει , ελεγξει και πολλα αλλα. Αρα δεν μπορουμε να πουμε οτι ειχαι αχρηστα .
    Σε συνδιασμο ομως με μια "κακη" γραμμη ή με παρεμβολες ή με κακη συνδεσμολογια ή ακομα και ρυθμισεις .... δεν μπορει και αυτο να αποδωσει.
    Εγω προσωπικα σε οσες εγκαταστασεις ασχοληθηκα , παντα δουλευανε ολα τα ρουτερ των παροχων σωστα. Προφανως τα εκανα ολα οπως επρεπε.
    Σαφως ΔΕΝ λειπουν οι περιπτωσεις που θα πρεπει να το αντικαταστησουμε με ενα αλλο "πιο ικανο" οταν ειναι και αυξημενες οι απαιτησεις μας. πχ 50 clients.

    ΑΛΛΑ ο παροχος ΒΑΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ειναι υπευθυνος να μας προμηθευει με ιντερνετ .
    Το πως θα το μοιρασουμε ή πως θα πιανει το wifi σε ολο το σπιτι των 100 τμ , ή αυτο ειναι αλλο θεμα.
    Μπορει να δινουν Modem-royter που εχουν ολα τα καλουδια ( dual band , AC , gigabit , print server , samba κλπ κλπ ) αλλα δεν ειναι δεσμετικο για αυτους.
    απλα τους βγαινει φτηνοτερα. και μια χαρα εξυπηρετει αυτη η συσκευη μια συνηθισμενη οικογενεια. ( στο συνηθισμενη δεν συμπεριλαμβανεται 24/7 seeding ) .
    Ευχαριστώ για την βοήθεια, θα επανέλθω αν δω βελτίωση.

  3. #2928
    Εγγραφή
    22-05-2009
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάλεσε 13840 για να το δουν, ίσως να είναι και θέμα τροφοδοσίας της καμπίνας.
    Τηλέφωνο φαντάζομαι pots;
    Τους πήρα, δεν κατάφεραν τίποτα και κανονίσαμε να έρθει τεχνικός. Το τηλέφωνο ναι, είναι pots. Όταν λες καμπίνα; Στην περιοχή μου δεν υπάρχει καφάο, μόνο ένα μεγάλο κουτί του ΟΤΕ τοποθετημένο ψηλά σε κολώνα.

  4. #2929
    Εγγραφή
    16-03-2006
    Περιοχή
    Βριλησσια, Αττικη.
    Μηνύματα
    209
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Vodafone
    Router
    Sercomm H300s
    SNR / Attn
    9,0(dB) / 22,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    και τις 2 μπαντες στο Η300 ανοιχτες . Για να γινεται η μεταπτωση απο το ενα στο αλλο ( 2,4 - 5)σε οσες συσκευες το υποστηριζουν.

    Και ενα αλλο 2,4 για τα υπολοιπα. και αν μπορεις και τα καναλια των 2,4 βαλτα στις 2 ακρες. πχ 1 και 11





    Υ.Γ. η εικονα ειναι απο ενα σπιτι με 2 ατομα με τις βασικες γνωσεις .
    Απλα εχουν κινητα-Η/Υ-ταμπλετ-τηλεορασεις σμαρτ και φυσικα ολα τα φωτα και θερμανση-ψυξη αυτοματοποιημενα.
    Επιστρέφω στο θέμα, έκανα τα εξής.
    Έβαλα το Speedport σαν Access Point (στη μπάντα των 2.4GHz), με το ίδιο SSID με του H300s. Εκεί σύνδεσα τους αυτοματισμούς (2x Echo Dot, 2x Broadlink), καθώς και το κινητό (λόγω wifi drain του H300s). Συνδέθηκαν αυτόματα ευτυχώς, αλλιώς έπρεπε να τα σετάρω από την αρχή. Το έβαλα στο κανάλι 11 (σχετικά crowded, αλλά τουλάχιστον να μην επικαλύπτει το άλλο δικό μου).

    Έφτιαξα νέο SSID για το H300s κι ενοποίησα τα SSID/settings των 2.4GHz/5GHz, με την μπάντα 2.4GHz να παίζει στο κανάλι 3 (λιγότερο crowded από το 11). Τα 5GHz είναι κενά εντελώς. Έτσι, όλες οι υπόλοιπες συσκευές συνδέονται πάνω σε αυτό και αυτόματα διαλέγουν σε ποια μπάντα θέλουν να μπουν. Πχ το PC μου εμφανίζει ταχύτητα σύνδεσης 433mbps και το κινητό (δοκιμαστικά στο άλλο SSID, ως "WIFI 5" δηλαδή ac), ενώ ταυτόχρονα το PS4 συνδέεται στο νέο SSID παρόλο που δεν υποστηρίζει 5GHz.

    Δοκίμασα με τερματισμένο torrent downloading να ανοίξω VPN και RDP με την εργασία μου και ήταν κομπλέ, όπως επίσης και ταυτόχρονα με όλα αυτά πλέον οι λάμπες/διακόπτες αποκρίνονται ακαριαία, σα να μην κατεβάζω τίποτα.
    Συνεπώς το Speedport βοήθησε πάρα πολύ προς επίλυση, όπως κι εσύ κι ευχαριστώ.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από villager Εμφάνιση μηνυμάτων
    @GeorgeManGeorgeMan
    Περα αυτα που λένε και τα παιδια, δοκιμασε στις ρυθμίσεις h300s να κλείσεις το firewall ή να μπει στο low!
    Thanks, θα ήταν το επόμενο που θα έκανα αν δεν λυνόταν με κάποιο modem/router σε ρόλο AP, πριν δώσω χρήματα για εξοπλισμό.

  5. #2930
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GeorgeMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιστρέφω στο θέμα, έκανα τα εξής.
    Έβαλα το Speedport σαν Access Point (στη μπάντα των 2.4GHz), με το ίδιο SSID με του H300s. Εκεί σύνδεσα τους αυτοματισμούς (2x Echo Dot, 2x Broadlink), καθώς και το κινητό (λόγω wifi drain του H300s). Συνδέθηκαν αυτόματα ευτυχώς, αλλιώς έπρεπε να τα σετάρω από την αρχή. Το έβαλα στο κανάλι 11 (σχετικά crowded, αλλά τουλάχιστον να μην επικαλύπτει το άλλο δικό μου).

    Έφτιαξα νέο SSID για το H300s κι ενοποίησα τα SSID/settings των 2.4GHz/5GHz, με την μπάντα 2.4GHz να παίζει στο κανάλι 3 (λιγότερο crowded από το 11). Τα 5GHz είναι κενά εντελώς. Έτσι, όλες οι υπόλοιπες συσκευές συνδέονται πάνω σε αυτό και αυτόματα διαλέγουν σε ποια μπάντα θέλουν να μπουν. Πχ το PC μου εμφανίζει ταχύτητα σύνδεσης 433mbps και το κινητό (δοκιμαστικά στο άλλο SSID, ως "WIFI 5" δηλαδή ac), ενώ ταυτόχρονα το PS4 συνδέεται στο νέο SSID παρόλο που δεν υποστηρίζει 5GHz.

    Δοκίμασα με τερματισμένο torrent downloading να ανοίξω VPN και RDP με την εργασία μου και ήταν κομπλέ, όπως επίσης και ταυτόχρονα με όλα αυτά πλέον οι λάμπες/διακόπτες αποκρίνονται ακαριαία, σα να μην κατεβάζω τίποτα.
    Συνεπώς το Speedport βοήθησε πάρα πολύ προς επίλυση, όπως κι εσύ κι ευχαριστώ.
    ΤΕΛΕΙΑ ... !!!


    Spoiler:

    Ισως γινομαι γραφικος για μερικους , αλλα θα το επαναλαβω.

    1) Ολα τα προβληματα εχουν μια εξηγηση.
    2) Για ολες τις απαιτησεις , υπαρχει και η αναλογη λυση.
    The gr81 .

  6. #2931
    Εγγραφή
    29-09-2020
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από branelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους.
    Επανέρχομαι έπειτα απο 1+μήνα ταλαιπωρίας με το ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ + ΛΑΤΡΕΜΕΝΟ Sercomm H300s . Σε εμένα έκανε εξ'αρχής αποσυνδέσεις με κάποια διαλείμματα 1 εβδομάδας που αποφάσιζε να είναι βράχος.
    Με πολύ ταλαιπωρία στη ΤΥ μου έστειλαν και 2ο ίδιο, και τα προβλήματα φυσικά συνέχιζαν. Είχαν έρθει και απο το σπίτι μου 2 διαφορετικοί τεχνικοί σε διαφορετικές ημερομηνίες οπου και οι 2 είχαν επιβεβαιώσει ότι όλα είναι οκ με την εγκατάσταση του κτιρίου και είναι θέμα δικτύου της vodafone σε συνδυασμό με τη καμπίνα vdsl της wind (μένω Ίλιον). Το παράδοξο της υπόθεσης ήταν ότι όταν οι τεχνικοί το έδιναν για έλεγχο απο τη Wind να ελέγξουν τη γραμμή μου στη καμπίνα και πήγαινε ο τεχνικός τους, απο την επόμενη ημέρα η γραμμή ήταν βράχος για 1 εβδομάδα. Αυτό έγινε και τις 2 φορές που οι τεχνικοί το ανέθεσαν στη wind και κατέληξαν ότι ίσως είναι θέμα συμβατότητας του H300S με τη καμπίνα Wind.... …ίσως... και τους λέω να μου στείλουν άλλη μάρκα ρούτερ και τελικά παρέλαβα το TP-Link 100v.

    Απο τη 1η στιγμή που το κούμπωσα, ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΧΟΣ!! Καμία αποσύνδεση ή επανεκκίνηση εδώ και δύο εβδομάδες....άρα καταλαβαίνετε πόσο σάπιο είναι το Η300s. Όμως το TP Link μεκλειδώνει 10Mbps πιο χαμηλά ενώ το H300s τερμάτιζε στα 49,99 και ποτέ παρακάτω. Εκεί έχω ξενερώσει με το tp link. Μου τρώει 10 ολόκληρα mbps παρόλο που μπήκα μέσω root και έβαλα vdsl modulation VDSL μόνο.

    Καμία βοήθεια αν ξέρει κανείς να πειράξω κάποια ρυθμιση του ώστε να συγχρονίσει ψηλότερα ή τι να πω στη ΤΥ ώστε να το ανεβάσει; θα το εκτιμούσα.


    Ευχαριστώ guys
    Αυτο γινεται επειδη το h300s προσπαθει να σε κρατησει στα 49.9 που λες, με ρισκο να αποσυγχρονισει καποια στιγμη, ενω το 100v εχει ως προτεραιοτητα να εχεις ιντερνετ σταθερο και κατεβαζει τη ταχυτητα συγχρονισμου για να ομαλοποιηθει η γραμμη.

    Τα 2 παραπανω ναι μεν ειναι διαφορετικα ρουτερ - περιπτωσεις αλλα και οι 2 εχουν ενα κοινο, το κανουν επειδη υπαρχει θεμα στην γραμμη σου. Θορυβος ειναι; Προβλημα στη καμπινα; Στο καλωδιο; Οι τεχνικοι θα ξξερουν καλυτερα.

  7. #2932
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.638
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stred Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σβήνουν όλα τα λαμπάκια λες και βγήκε από τη μπριζα...και αργαααα αργάαα επανέρχεται
    Κάνει ενημερώσεις
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  8. #2933
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.780
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνει ενημερώσεις
    το δικό μου πάντως είναι ακόμα στην Vodafone-H-300s-v1.0.09.01_dsp190325T006

  9. #2934
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shocked Εμφάνιση μηνυμάτων
    το δικό μου πάντως είναι ακόμα στην Vodafone-H-300s-v1.0.09.01_dsp190325T006
    me too.
    The gr81 .

  10. #2935
    Εγγραφή
    25-01-2012
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Καλησπέρα σε όλους.
    Πριν απο 15 μέρες έκανα αναβάθμιση της σύνδεσης μου σε Vdsl της Vodafone. Παρέλαβα και εγω τον H 300 S ρουτερ.
    Το έβαλα στο δίκτυο μου όλα ο.κ. εκτός από την σύνδεση με τον εκτυπωτή Wi-Fi με WPS δεν ολοκληρώνεται η σύνδεση και
    με βγάζει εκτος χρόνου. Το έψαξα και βρήκα στην ασφάλεια σύνδεσης WiFi υπάρχει μόνο (WPA-WPA2) λείπει to (WPA2-PSK) και το (WEP).
    Πρέπει να είναι πρόβλημα firmware.Εκεί το αποδίδω λόγο σύγκρισης με άλλον ρούτερ ZTE H268N.Με τον οποίο συνδέεται
    κανονικά και γρήγορα. Υπάρχει κάποια βοήθεια για το πρόβλημα αυτό η αλλάζω Provider, Router or Printer.?

    BRGDS

    Grigoris

  11. #2936
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Ο εκτυπωτής σου έχει σύνδεση με ethernet ή usb; Αν ναι, συνδεσε τον και μέσα από το διαχειριστικό του κανε τη σύνδεση ασύρματα χειροκίνητα.

  12. #2937
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο εκτυπωτής σου έχει σύνδεση με ethernet ή usb; Αν ναι, συνδεσε τον και μέσα από το διαχειριστικό του κανε τη σύνδεση ασύρματα χειροκίνητα.
    Αυτο .

    Επισης να αναφερω οτι εγω ΠΑΝΤΑ κλεινω το WPS καθως εχει πολλα Vulnerabilities . Ολα χειροκινητα.
    The gr81 .

  13. #2938
    Εγγραφή
    07-02-2008
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΙΛΙΟΝ
    SNR / Attn
    9(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα σε όλους.
    Πως μπορώ να συνδέσω το H300s πάνω στο tp link και να έχω το H300s μόνο για το wifi και το tp link για όλα τα υπόλοιπα; γιατί το wifi του είναι χάλια...ρίχνει πολύ τη ταχύτητα στις ασύρματες συσκευές

  14. #2939
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από branelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους.
    Πως μπορώ να συνδέσω το H300s πάνω στο tp link και να έχω το H300s μόνο για το wifi και το tp link για όλα τα υπόλοιπα; γιατί το wifi του είναι χάλια...ρίχνει πολύ τη ταχύτητα στις ασύρματες συσκευές
    Αναποδα τα ειπες. το tp link θα αναλαβει το wifi . Η εννοεις κατι αλλο ? Ποιο λες οτι εχει χαλια wifi ?
    The gr81 .

  15. #2940
    Εγγραφή
    07-02-2008
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΙΛΙΟΝ
    SNR / Attn
    9(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναποδα τα ειπες. το tp link θα αναλαβει το wifi . Η εννοεις κατι αλλο ? Ποιο λες οτι εχει χαλια wifi ?
    Καλημέρα. Αυτό που γράφω.. δηλάδή να κουμπώσω το H300s πάνω στο tp link, και να χρησιμοποιώ το wifi του H300 μόνο, του tp link να το έχω κλειστό γιατί είναι χάλια..

Σελ. 196 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 176186191194195196197198201206216 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Ερωτηση για VDSL2 Vodafone/Wind και Router
    Από Andre_1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-18, 15:42
  3. Vodafone, voip και νέο router
    Από spyrosve στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 17:31
  4. Wireless Router Crypto AirData 300 N
    Από geodimis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-17, 13:39
  5. [Other] Vodafone VDSL και ZTE Router - συγχρονίζει όποτε θέλει
    Από philos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-17, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας