Σελ. 353 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 333343348351352353354355358363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.281-5.295 από 5548
  1. #5281
    Εγγραφή
    13-06-2020
    Ηλικία
    27
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Καλησπέρα! Εχω να κανω μια ερωτηση.
    Μου ειχαν δωσει 3 ρουτερ h300s για βλαβες στο wifi (τα μοιραζαν αβέρτα για καποιον λογο, δεν ηθελαν να κανουν troubleshooting)
    Ωστοσο το 1 το ειχα δωσει σε εναν φιλο, και το ενα ειχε χαθει σε μετακομιση... Τους ειχα πει πολλες φορες να τα γυρισω πισω αλλα δεν θελαν , λεγαν πως δεν υπαρχει διαδικασια επιστροφης.

    Υπαρχει περιπτωση να μου τα ζητησουν πισω , η να χρεωθω κατι μελλοντικα φευγοντας απ την vodafone? Εννοω εχει συμβει σε καποιον κατι τετοιο?

  2. #5282
    Εγγραφή
    23-09-2012
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100 Mbit
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritzbox 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Squall Εμφάνιση μηνυμάτων
    @roi

    Για το voip, εννοείς οτι θέλει να μπουν χειροκίνητα τα credentials ή δεν τα επηρεάζει;
    Μόλις περαστει το αρχείο ρυθμίσεων που έχω δώσει πιο πανω, μπορεις ως superuser να περασεις τους κωδικους τηλεφωνιας, αν τους ξέρεις ή το το βάζεις στη γραμμή το h300 και παιρνει μόνο του την τηλεφωνία (για το ιντερνετ είναι ήδη περασμενοι στάνταρ κωδικοι). Μόλις συγχρονισει τηλεφωνία, παιρνεις νέο backup voip diagnostics που θα περιεχει κωδικους τηλεφωνίας , καθώς μπορεις να παρεις και νέο αρχείο ρυθμίσεων που θα περιεχει ότι ρυθμίσεις ή αλλαγές έχεις ενδεχομένως κανει μετά την εισαγωγή του αρχείου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από snv13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα! Εχω να κανω μια ερωτηση.
    Μου ειχαν δωσει 3 ρουτερ h300s για βλαβες στο wifi (τα μοιραζαν αβέρτα για καποιον λογο, δεν ηθελαν να κανουν troubleshooting)
    Ωστοσο το 1 το ειχα δωσει σε εναν φιλο, και το ενα ειχε χαθει σε μετακομιση... Τους ειχα πει πολλες φορες να τα γυρισω πισω αλλα δεν θελαν , λεγαν πως δεν υπαρχει διαδικασια επιστροφης.

    Υπαρχει περιπτωση να μου τα ζητησουν πισω , η να χρεωθω κατι μελλοντικα φευγοντας απ την vodafone? Εννοω εχει συμβει σε καποιον κατι τετοιο?
    Δες τι γράφει στο συμβόλαιο σου. Και ρωτα και σε ένα κατάστημα - θα μπουν στο συστημα και θα δουν αν σε έχουν χρεώσει τις συσκευές και αν ενδέχεται να τις ζητήσουν πισω.

  3. #5283
    Εγγραφή
    18-03-2023
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637 \ 11255 kbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 3.4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από snv13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα! Εχω να κανω μια ερωτηση.
    Υπαρχει περιπτωση να μου τα ζητησουν πισω , η να χρεωθω κατι μελλοντικα φευγοντας απ την vodafone? Εννοω εχει συμβει σε καποιον κατι τετοιο?
    Όπως σου τα είπε η εταιρεία, δεν επιστρέφεις τίποτα.
    Και εγώ νοιώθω περίεργα με δυο Η268Q και ένα VOX στα χέρια μου, αλλά εφόσον η Vodafone τα παίρνει χονδρική, κάτω από 16Ε το κομμάτι, δεν ασχολούνται.

  4. #5284
    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300s
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kiriakos.tap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την συντομία της συζήτησης, να αναζητήσετε όσοι δεν έχετε, αντίγραφο από το πλήρες συμβόλαιο με e-mail από το Help-desk.
    Αναζήτησα το συμβόλαιο και αφού το διάβασα με περισσή προσοχή έχω καταλήξει στα εξής:

    4. ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
    4.1. Η Εταιρεία πωλεί στον Πελάτη τον Τηλεπικοινωνιακό Εξοπλισμό (π.χ. modem/router) για την πρόσβαση στις υπηρεσίες Vodafone Home double play, καθώς και τον Ψηφιακό Εξοπλισμό, όπου κρίνεται απαραίτητο, για την πρόσβαση στις υπηρεσίες Ψηφιακής Τηλεόρασης (Vodafone TV), και Vodafone Home triple play, σύμφωνα με τον εκάστοτε ισχύοντα τιμοκατάλογό της και την παράγραφο 8.1 της παρούσας. Εναπόκειται στη διακριτική ευχέρεια του Πελάτη να αγοράσει από την Εταιρεία ή από τρίτον τον απαραίτητο Τηλεπικοινωνιακό Εξοπλισμό, υπό την προϋπόθεση ότι ο Τηλεπικοινωνιακός Εξοπλισμός, που ο Πελάτης θα προμηθευτεί από οιονδήποτε τρίτο, θα κυκλοφορεί νόμιμα στην αγορά και θα είναι απολύτως κατάλληλος για την παρεχόμενη σύνδεση κατά τις διατάξεις της κείμενης νομοθεσίας. Κατ’ εξαίρεση των ανωτέρω, σε περίπτωση παροχής στον Πελάτη α) υπηρεσίας τηλεφωνίας στην οποία η δρομολόγηση των τηλεφωνικών κλήσεων γίνεται μέσω του Τηλεπικοινωνιακού Εξοπλισμού, και β) Υπηρεσίας Ψηφιακής Τηλεόρασης, είναι απαραίτητη η αγορά από την Εταιρεία του αναγκαίου Τηλεπικοινωνιακού Εξοπλισμού.
    Τονίζω το ότι είναι απαραίτητη η αγορά του εξοπλισμού.

    Το συμπέρασμα: το router είναι δικό μου. Ο εξοπλισμός δεν είναι της εταιρίας. Έχει πουληθεί σε μένα και μου ανήκει. Εκεί βασίστηκε ο μικρός εκπρόσωπος της Vodafone και μου είπε "δεν σας ανήκει το router. Ανήκει στην Vodafone και γι' αυτό δεν σας δίνουμε τους νέους κωδικούς superuser". Συνεπώς αυτό που μου είπε ο εκπρόσωπος δεν ισχύει και θα έπρεπε να μου δώσουν όποιον κωδικό αφορά τον εξοπλισμό μου. Τέλος λοιπόν με το router της Vodafone. Όπως πολύ σωστά ήξερα από την αρχή, το έχω πληρώσει και μου ανήκει. Παρόλο που πήγε να με παραπλανήσει ο υπεύθυνος εξυπηρέτησης.

    Επίσης υπάρχουν κι άλλοι ενδιαφέροντες όροι, που δίνουν το δικαίωμα στον Πελάτη να προμηθευτεί τον δικό του εξοπλισμό και η εταιρία δεν φέρει ευθυνή αναφορικά με την συμβατότητα. Επίσης, αναφέρεται ρητώς ότι η εταιρία θα μπορεί να κάνει αναβαθμίσεις firmware ακόμα και αν ο εξοπλισμός δεν είναι δικός της. Ας μην τα κάνω copy paste όλα εδώ. Θέλω απλά να καταλήξω ότι δεν λέει πουθενά ότι η εταιρία μπορεί να αρνηθεί την πλήρη πρόσβαση στον εξοπλισμό στους πελάτες της. Επίσης, λέει ότι οι κωδικοί για τις υπηρεσίες μπορούν να αποσταλούν με SMS. Δεν διευκρινίζει τίποτα για τους κωδικούς σταθερής τηλεφωνίας. Λέει ξεκάθαρα ότι αν πάρεις δικό σου εξοπλισμό έχεις εσύ την ευθύνη για την συμβατότητά του και η Vodafone πρέπει να σου παράσχει την υπηρεσία μέχρι τον τερματισμό του καλωδίου. Φυσικά και πάλι δεν διευκρινίζει τίποτα για τους κωδικούς πρόσβασης.

    Εδώ δεν ξέρω πως να το αντιμετωπίσω. Θέλω να πάρω άλλο router. Έχω το δικαίωμα κανονικότατα να το πάρω και αναλαμβάνω την ευθύνη για το αν είναι συμβατό. Το συνδέω. Μου δίνει τους κωδικούς πρόσβασης στο Internet για το VDSL. Δεν αναφέρει τίποτα για τους κωδικούς τηλεφωνίας... Δεν οφείλει να μου τους δώσει για να τους εισάγω στο δικό μου router που έχω αναλάβει την ευθύνη ότι θα είναι συμβατό;

    Αλήθεια είναι πολύ ενδιαφέρον. Σύμφωνα με το συμβόλαιο δεν υπάρχει όρος απαγόρευσης η προστασίας αυτών των στοιχείων αλλά δεν υπάρχει και όρος που να τους υποχρεώνει να τα δώσουν. Συγκεκριμένα για την τηλεφωνία. Για το Vodafone TV και το Internet λέει ξεκάθαρα ότι τα ζητάς και στα στέλνουν!

    Είναι εύκολο να βρείτε κι εσείς τα συμβόλαιά σας. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να το κατεβάσει και να το ελέγξει. Για χάρη συντομίας δεν επικόλλησα εδώ όλες τις ενδιαφέρουσες παραγράφους πέρα από την 4.1 που διευκρινίζει ότι το H300s ανήκει στον πελάτη και του το έχει πουλήσει (όχι προμηθεύσει δωρεάν) η Vodafone.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος escozul : 12-04-23 στις 12:40.

  5. #5285
    Εγγραφή
    18-03-2023
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637 \ 11255 kbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 3.4(dB)
    Το γράφει πεντακάθαρα στην τελευταία πρόταση (τομέας Εξοπλισμός).
    Το ρουτερ που σου δίνω είναι δικό σου (στο πούλησα με το συμβόλαιο)
    Μόνο το δικό μου ρουτερ-μοντεμ σηκώνει VOIP, και μόνο από έμενα μπορείς να το έχεις.

    Απλά, λυτά , Σπαρτιάτικα.

  6. #5286
    Εγγραφή
    03-08-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Σημασια εχει τι θα γινει απο τον Οκτωβρη. Προσωπικα, πιστευω οτι θα δινουν τα credentials με τον ορο οτι σε εξοπλισμο που δεν ειναι δικος τους δεν θα εχουν ευθυνη για τεχνικη υποστηριξη. Ολοι ξερουμε στην ουσια τι σημαινει αυτο.

  7. #5287
    Εγγραφή
    18-03-2023
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637 \ 11255 kbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 3.4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x69pr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημασια εχει τι θα γινει απο τον Οκτωβρη. Προσωπικα, πιστευω οτι θα δινουν τα credentials με τον ορο οτι σε εξοπλισμο που δεν ειναι δικος τους δεν θα εχουν ευθυνη για τεχνικη υποστηριξη. Ολοι ξερουμε στην ουσια τι σημαινει αυτο.
    Ο οδηγός του συνετού καταναλωτή, λέει να αγοράζεις από κατασκευάστριες εταιρείες (μάρκες) (μην μπερδευτείτε με καταστήματα λιανικής), που προσφέρουν ποιοτική υποστήριξη Help-desk, οδηγίες στα Ελληνικά και γραπτή Ευρωπαϊκή εγγύηση.

    Όποιος πάρει γαλότσα από το κινέζικο Allibaba να πάει να κόψει το σβέρκο του, αυτό σημαίνει για εμένα.

  8. #5288
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η παρατήρηση έδειξε οτι το Η300 κάνει επανεκκίνηση 1-2 φορές τη μέρα. Σβήνουν όλα τα λαμπάκια (DSL, internet, WiFi) και μένει μόνο το Power. Συνήθως πριν γίνει αυτό, το WebUI φορτώνει πολύ αργά ή δεν φορτώνει καθόλου.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akilleas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν πριν λίγα χρόνια είχαμε το θέμα με το memory leak, αυτο ακριβώς εκανε ο δικός μου ρουτερ. Δεν είχα ίντερνετ και δεν έμπαινε ή αργούσε πολύ να μπει στο Web Gui.
    Εαν καταφέρεις κάποια στιγμή και μπει πριν κάνεις επανεκκίνηση, πήγαινε να δεις την κατανάλωση μνήμης.
    Τελικά μάλλον αυτό φταίει. Κατάφερα να μπω στο WebUI, έδειξε χρήση μνήμης 90% και μετά 45 λεπτά έκανε επανεκκίνηση. Πριν την τελευταία αναβάθμιση δεν είχα κανένα πρόβλημα.

    Υπάρχει περίπτωση να μου δώσουν router άλλης μάρκας, με Gbit θύρες;

  9. #5289
    Εγγραφή
    18-03-2023
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637 \ 11255 kbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 3.4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά μάλλον αυτό φταίει. Κατάφερα να μπω στο WebUI, έδειξε χρήση μνήμης 90% και μετά 45 λεπτά έκανε επανεκκίνηση. Πριν την τελευταία αναβάθμιση δεν είχα κανένα πρόβλημα.

    Υπάρχει περίπτωση να μου δώσουν router άλλης μάρκας, με Gbit θύρες;
    Θα το γραψω σε απλά Γαλλικά.
    Όταν ο τεχνικός Vodafone, στον χώρο σου, πιστοποιήσει το μηχάνημα ως ελαττωματικό, τότε δίνετε εντολή αντικατάστασης.

  10. #5290
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kiriakos.tap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν ο τεχνικός Vodafone, στον χώρο σου, πιστοποιήσει το μηχάνημα ως ελαττωματικό, τότε δίνετε εντολή αντικατάστασης.
    Καλά κρασιά, δηλαδή...

    Θα τον έχω εδώ κανένα δωδεκάωρο και θα περιμένουμε την επανεκκίνηση.

  11. #5291
    Εγγραφή
    18-03-2023
    Περιοχή
    Βόλος
    Μηνύματα
    132
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112637 \ 11255 kbps
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    16.8(dB) / 3.4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά κρασιά, δηλαδή...

    Θα τον έχω εδώ κανένα δωδεκάωρο και θα περιμένουμε την επανεκκίνηση.
    Στο Βόλο πίνουμε τσίπουρα, άμα ρισκάρεις 20+5Ε, σου στέλνω αύριο Η300 χωρίς τροφοδοτικό.
    Στέλνεις προσωπικό μήνυμα και τα λέμε, για εξυπηρέτηση το κάνω.
    Και μην τολμήσεις να σχολιάσεις το μήνυμα μου, δεν θα έχει κοκό.
    Τα εξηγώ όλα για μην παρεξηγηθώ από τα παιδιά που έχουν το φορουμ.

  12. #5292
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Yes, master. Δεν θα τολμήσω να σχολιάσω.

  13. #5293
    Εγγραφή
    30-06-2021
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    80
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530ax
    SNR / Attn
    5/25(dB) / 13/1(dB)
    Ποιοι είναι οι κωδικοί superuser?

  14. #5294
    Εγγραφή
    13-08-2015
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλημέρα παίδες!Ξέρει κανείς τι παίζει με τα απανωτά DHCP errors που μου βγάζει σχεδόν κάθε μέρα το router?Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα στη πράξη.Μόνο μια φορά στο τόσο τρώει κανά restart το router.Κυρίως με το repeater που έχω της TP-Link το οποίο μάλλον συμβαίνει λόγω ασυμβατότητητας.Γενικά το να τρώει όμως μια φορά την εβδομάδα ή τις 2 εβδομάδες ξέρω γω restart ένα router είναι φυσιολογικό ή δε θα έπρεπε να συμβαίνει γενικά;Είμαι άσχετος γενικά και θα ήθελα τα φώτα σας!

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  15. #5295
    Εγγραφή
    29-03-2007
    Περιοχή
    Ωρωπός
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    334
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22954/2703
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΠΑΛΑΤΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 22,4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα. Χθες έγινε μετάβαση από cosmote σε vodafone. Μου έφεραν το router του θέματος.
    Το δίκτυο μου είναι με το sercomm να παίζει μόνο ως μόντεμ , ενώ πίσω από αυτό υπάρχει ένα router huawei ax3 pro το οποίο και παίζει στο σπίτι. Άλλαξα και το dhcp να παίζει στο 192.168.1.Χ όπως είχα στο zte της cosmote. Το huawei παίζει στο 192.168.3.Χ (όπως και όλες οι συσκευές στο σπίτι).
    Επίσης έχω homeassistant.
    Το πρόβλημα ήταν αρχικά ότι δεν μου έδινε τη δυνατότητα να ανοίξω την 443 θύρα για να μιλάει το ha με τον έξω κόσμο.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  image.png 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  64,0 KB 
ID: 247621
    το παρέκαμψα με το να ανοίξω το DMZ στην ip του huawei :
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  image.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  121,8 KB 
ID: 247622

    Πράγματι μετά την τελευταία αλλαγή, έχω πρόσβαση στο homeassistant είτε χτυπώντας την ip του, είτε με το duckdns από το κινητό με data.
    Το πρόβλημα είναι ότι όταν είμαι στο wifi του σπιτιού, δεν μπαίνει στο homeassistant με duckdns, είτε από το κινητό, είτε από το laptop.
    Ξέρετε γιατί συμβαίνει και πως επιλύεται;
    Ευχαριστώ.
    Clevo M860TU , Intel Core 2 Duo 2.53Ghz, 4Gb DDR3, NVidia Quadro 3700m 1024MB

Σελ. 353 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 333343348351352353354355358363 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Ερωτηση για VDSL2 Vodafone/Wind και Router
    Από Andre_1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-18, 15:42
  3. Vodafone, voip και νέο router
    Από spyrosve στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 17:31
  4. Wireless Router Crypto AirData 300 N
    Από geodimis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-17, 13:39
  5. [Other] Vodafone VDSL και ZTE Router - συγχρονίζει όποτε θέλει
    Από philos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-17, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας