Σελ. 239 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 219229234237238239240241244249259 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.571-3.585 από 5543
  1. #3571
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υποθετω πως αν ξε-τσεκαρουμε το MGNT τους κοβουμε την επικοινωνια οποτε no update.
    Μπορει και οχι

    Συνημμένο Αρχείο 226151
    Δεν ξετσεκαρετε απο οσο θυμαμαι, οταν το ειχα προσπαθησει.
    Αλλα μη ζυμωνεσαι, αμα αποφασισουν να το κλεισουν, μπορουν.
    Απλα δεν υπαρχει λογος.
    Το προβλημα του εκαστοτε isp ειναι να υποστηριζει αυτους που πειραζουν πραγματα.
    Οποιος νιωθει και καταλαβαινει, να παρει κωδικους και να τους βαλει αλλου, δεν υπαρχει θεμα.
    Φτανει να μην τους ζητησει support.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aitos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρωτησα την ( σουπερ τεχνικη υποστηριξη και μου ειπε δεν θα δινουν προς το παρον γιατι δεν υπαρχει λογος!!
    Αυτο προφανως ειναι το πρωταπριλιατικο της vodafone. Καλο!!

  2. #3572
    Εγγραφή
    13-05-2007
    Περιοχή
    αθηνα μετρο κατεχακη- υπογειο :)
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    897
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    παιδια με τον κωδικο που ειχα αλλαξει μπαινει superuser αλλα ipv6 οχι οπως ολοι νομιζω
    καλημερα πως παει ? :)

  3. #3573
    Εγγραφή
    20-11-2007
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    h300s
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 14.5(dB)
    τα ιδια παντελακη μου , τα ιδια παντελη μου...
    3 μερες αψογη συμπεριφορα , ουτε ενα λαθος crc,fec,hec, τα es ,ses ναι ειναι στο 0 και ξαφνικα σημερα το πρωι αποσυγχρονισμος ανευ προφανους λογου και αιτιας.
    ο επανασυγχρονισμος μου εχει ηδη βγαλει σφαλματα στα στατιστικα , οποτε αναμενω εντος λιγων ωρων επαναληψη της αποσυνδεσης

    Bασικος υπαιτιος οπως λεμε ολοι εδω ειναι το ρουτερ h300s.
    Υπαρχει πιθανοτητα να φταει κατι στην καμπινα, γιατι στο σπιτι τα εχω δοκιμασει ολα (καλωδια,wifi,homeplug,διαφορεσ συσκευες);

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psixraimia Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα ιδια παντελακη μου , τα ιδια παντελη μου...
    3 μερες αψογη συμπεριφορα , ουτε ενα λαθος crc,fec,hec, τα es ,ses ναι ειναι στο 0 και ξαφνικα σημερα το πρωι αποσυγχρονισμος ανευ προφανους λογου και αιτιας.
    ο επανασυγχρονισμος μου εχει ηδη βγαλει σφαλματα στα στατιστικα , οποτε αναμενω εντος λιγων ωρων επαναληψη της αποσυνδεσης

    Bασικος υπαιτιος οπως λεμε ολοι εδω ειναι το ρουτερ h300s.
    Υπαρχει πιθανοτητα να φταει κατι στην καμπινα, γιατι στο σπιτι τα εχω δοκιμασει ολα (καλωδια,wifi,homeplug,διαφορεσ συσκευες);

    πριν αλεκτωρ λαλησει τρεις ..ενω μεσω webex-τηλεκπαιδευση τρεις νοματαιοι στο σπιτι ψαχνομαστε για ιντερνετ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος psixraimia : 02-04-21 στις 11:28.

  4. #3574
    Εγγραφή
    06-01-2006
    Μηνύματα
    899
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    FritzBox 7530
    μεταφέρθηκα κι εγώ τη Δευτέρα από ΟΤΕ σε vodafone (50 vdsl double play) και απο μια άψογη γραμμή (πάντα συγχρονισμένη στα 54999 dl και 5500 ul, από χθες ειδικά με έχει ταράξει στις αποσυνδέσεις. να μιλάς στο σταθερό και να πέφτει η γραμμή 3 φορές σε 7 λεπτά κλήσης, να προσπαθείς να δουλέψεις με online meetings και να πρεπει να εχεις ανοιχτο hotspot από πισω για backup και δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.
    Είναι δυνατόν να φταίει η γραμμή; 4 χρόνια στον ΟΤΕ, όσο ημουν σε 50αρι δεν είχα κανένα θέμα. τώρα τι μπορεί να άλλαξε στη γραμμή;δήλωσα βλάβη και περιμένω. να αναμένω ότι θα με εκνευρίσουν με τις απαντήσεις τους;

  5. #3575
    Εγγραφή
    29-03-2007
    Περιοχή
    ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    555
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritz 7530
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psixraimia Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα ιδια παντελακη μου , τα ιδια παντελη μου...
    3 μερες αψογη συμπεριφορα , ουτε ενα λαθος crc,fec,hec, τα es ,ses ναι ειναι στο 0 και ξαφνικα σημερα το πρωι αποσυγχρονισμος ανευ προφανους λογου και αιτιας.
    ο επανασυγχρονισμος μου εχει ηδη βγαλει σφαλματα στα στατιστικα , οποτε αναμενω εντος λιγων ωρων επαναληψη της αποσυνδεσης

    Bασικος υπαιτιος οπως λεμε ολοι εδω ειναι το ρουτερ h300s.
    Υπαρχει πιθανοτητα να φταει κατι στην καμπινα, γιατι στο σπιτι τα εχω δοκιμασει ολα (καλωδια,wifi,homeplug,διαφορεσ συσκευες);

    - - - Updated - - -




    πριν αλεκτωρ λαλησει τρεις ..ενω μεσω webex-τηλεκπαιδευση τρεις νοματαιοι στο σπιτι ψαχνομαστε για ιντερνετ
    Οπως ειχα πει ειχα ιδιο θεμα με σενα και περιμενα το Fritz 7530. Παρελαβα και εστησα και σε λιγες ωρες κλεινει 2ο 24ωρο με μηδενικα προβληματα.
    Σε 41ωρες 232 ES(Error seconds). Απο Δευτερα θα μπορω να ειμαι πιο συγκεκριμενος στο κατα ποσο οντως εφταιγε αποκλειστικα και μονο το H300s.
    Btw ξερω οτι ειναι πολλα τα 130+ για καινουριο κι επειδη κι εμενα με δυσκολευε, ακολουθησα τη συμβουλη ενος φιλου και πηγα στο amazon.fr warehouse και το βρηκα στα 95 συνολο με μεταφορικα (2nd hand).

  6. #3576
    Εγγραφή
    20-11-2007
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    h300s
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 14.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geoav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως ειχα πει ειχα ιδιο θεμα με σενα και περιμενα το Fritz 7530. Παρελαβα και εστησα και σε λιγες ωρες κλεινει 2ο 24ωρο με μηδενικα προβληματα.
    Σε 41ωρες 232 ES(Error seconds). Απο Δευτερα θα μπορω να ειμαι πιο συγκεκριμενος στο κατα ποσο οντως εφταιγε αποκλειστικα και μονο το H300s.
    Btw ξερω οτι ειναι πολλα τα 130+ για καινουριο κι επειδη κι εμενα με δυσκολευε, ακολουθησα τη συμβουλη ενος φιλου και πηγα στο amazon.fr warehouse και το βρηκα στα 95 συνολο με μεταφορικα (2nd hand).
    Φίλε εγώ έχω καταλήξει στο εξής.
    Το μηχάνημα θέλει κλείσιμο από το κουμπάκι. Περιμένω 1 λεπτό και το ξαναανοιγω. Περνάνε 2-3 λεπτά μέχρι να συγχρονίσει και μετά για δύο τρεις μέρες, λάθη 0 και κανένα πρόβλημα.
    Συμπεριφέρεται σα δίχρονο παπί που μετά από κάποια χιλιόμετρα θέλει σβήσιμο για κάποια ώρα έτσι ώστε να κρυώσει!!!!
    Άρα είναι καθαρά θέμα συσκευής. Όπως έχω πει πιο πάνω ένας πυκνωτής, μια θερμική ασφάλεια, μια μικρή αντιστασουλα εντός του ρούτερ μπορεί να προκαλεί τέτοια προβλήματα. Για αυτό και μερικοί δεν έχουν κανένα πρόβλημα.
    Άρα το επόμενο πράγμα που θα κάνω είναι το πρωί που θα ξυπνάω , θα το κλείνω , θα πηγαίνω να ρίξω νερό στη μούρη μου και βγαίνοντας από το μπάνιο θα το ξαναανοιγω. Αμα δω ότι δεν κάνει αποσυνδέσεις θα είμαι σίγουρος ότι έστω κι έτσι βρήκα μια ας πούμε λύση.

  7. #3577
    Εγγραφή
    29-03-2007
    Περιοχή
    ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    555
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritz 7530
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psixraimia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε εγώ έχω καταλήξει στο εξής.
    Το μηχάνημα θέλει κλείσιμο από το κουμπάκι. Περιμένω 1 λεπτό και το ξαναανοιγω. Περνάνε 2-3 λεπτά μέχρι να συγχρονίσει και μετά για δύο τρεις μέρες, λάθη 0 και κανένα πρόβλημα.
    Συμπεριφέρεται σα δίχρονο παπί που μετά από κάποια χιλιόμετρα θέλει σβήσιμο για κάποια ώρα έτσι ώστε να κρυώσει!!!!
    Άρα είναι καθαρά θέμα συσκευής. Όπως έχω πει πιο πάνω ένας πυκνωτής, μια θερμική ασφάλεια, μια μικρή αντιστασουλα εντός του ρούτερ μπορεί να προκαλεί τέτοια προβλήματα. Για αυτό και μερικοί δεν έχουν κανένα πρόβλημα.
    Άρα το επόμενο πράγμα που θα κάνω είναι το πρωί που θα ξυπνάω , θα το κλείνω , θα πηγαίνω να ρίξω νερό στη μούρη μου και βγαίνοντας από το μπάνιο θα το ξαναανοιγω. Αμα δω ότι δεν κάνει αποσυνδέσεις θα είμαι σίγουρος ότι έστω κι έτσι βρήκα μια ας πούμε λύση.
    Φιλε ηθελα να εχω το κεφαλι μου ησυχο γιατι εκτος των μαθηματων της μικρης, δουλευουμε κι εγω και η συζυγος απο το σπιτι με vpn και πολλα web meetings με συναδελφους και πελατες και δε γινεται να μου κανει τα κουλα του το ρουτερ. Οποτε πηρε ποδι και ησυχασα (ελπιζω).
    Ελπιζω οντως να σε βολεψει αυτος ο τροπος που βρηκες. Σκεφτομαι ομως οτι απο την αλλη αν εχει ενα προβληματακι τωρα, οσο περναει ο καιρος συνηθως αυτα τα προβληματακια αυξανονται.

  8. #3578
    Εγγραφή
    18-12-2004
    Περιοχή
    Πατρα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200.000/20.000
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone SHG3060
    Δεν ξέρω αν όντως ισχύει ή αν μου το είπε για να με καθησυχάσει, αλλά με έναν τεχνικό της Vodafone που μίλαγα πριν από λίγο μου είπε ότι η νέα έκδοση του H300s περιέχει διορθώσεις για θέματα VoIP.
    Έχω εδώ και αρκετές βδομάδες θέμα με το VoIP και δεν μπορώ να καλέσω 210- και 2310- αριθμούς.
    Μου είπαν ότι είναι γνωστό το θέμα με την τηλεφωνία και ότι το έχουν κάποιοι πελάτες, ειδικά με FTTH, και ότι θα δώσουν λύση μέσω software, οπότε λογικά αυτό θα διόρθωσαν στην Τ3 έκδοση.
    K3rn3l Pan1c, c0r3 fr13d, us3r st0n3d ;-)

  9. #3579
    Εγγραφή
    21-10-2013
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα.
    Είμαι και εγώ ένας άτυχος ιδιοκτήτης του Η300S. Αφού είδα και απόειδα, ξαναέβαλα στη γραμμή ένα Η367Ν και ηρέμησα.
    Προσπάθησα λοιπόν να το χρησιμοποιήσω ως FXS σε ένα raspbx που δουλεύω εδώ και λίγο καιρό, μπαίνοντας ως superuser και αλλάζοντας τα στοιχεία της τηλεφωνικής γραμμής. Αλλά επιτυχία καμιά. Το έχει προσπαθήσει κανείς αυτό; Μπορεί να κάνει register μέσω LAN ή τζάμπα κόπος;
    Ευχαριστώ!

  10. #3580
    Εγγραφή
    04-04-2021
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    ZTE 268Q
    Καλησπέρα FatMan. Δοκίμασε να κάνεις 1-2 reset το ρούτερ. Λογικά θα φτιάξει.

  11. #3581
    Εγγραφή
    18-02-2017
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Το μόνο θέμα που έχω αντιμετωπιση μέχρι τώρα με το Η300s είναι όταν χρειάζεται για κάποιο λόγο να κάνω επανεκκίνηση (πχ διακοπή ρεύματος) μου βγάζει κυριολεκτικά την πίστη μέχρι να ξανασυνδεθεί, αναβοσβήνει το dsl λαμπάκι καμιά δεκαριά φορές, μετά σβήνει, και μετά πάλι από την αρχή αναβοσβήνει το dsl λαμπάκι και αυτό κρατάει περίπου 20 λεπτά μέχρι τελικά να συνδεθεί. είναι θέμα Η300s, συνδεσμολογίας (σπλιτερ, φιλτρα κτλ), καμπίνας; ιδέα δεν έχω. αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι αυτό δεν είναι φυσιολογικό και δεν θα έπρεπε να συμβαίνει. πέρα από αυτό πάντως, θέματα με αποσυνδέσεις μέχρι τώρα δεν έχω.

  12. #3582
    Εγγραφή
    29-03-2007
    Περιοχή
    ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    555
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritz 7530
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Somnium9hgJ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μόνο θέμα που έχω αντιμετωπιση μέχρι τώρα με το Η300s είναι όταν χρειάζεται για κάποιο λόγο να κάνω επανεκκίνηση (πχ διακοπή ρεύματος) μου βγάζει κυριολεκτικά την πίστη μέχρι να ξανασυνδεθεί, αναβοσβήνει το dsl λαμπάκι καμιά δεκαριά φορές, μετά σβήνει, και μετά πάλι από την αρχή αναβοσβήνει το dsl λαμπάκι και αυτό κρατάει περίπου 20 λεπτά μέχρι τελικά να συνδεθεί. είναι θέμα Η300s, συνδεσμολογίας (σπλιτερ, φιλτρα κτλ), καμπίνας; ιδέα δεν έχω. αυτό που ξέρω πάντως είναι ότι αυτό δεν είναι φυσιολογικό και δεν θα έπρεπε να συμβαίνει. πέρα από αυτό πάντως, θέματα με αποσυνδέσεις μέχρι τώρα δεν έχω.
    Ειχα το H300s μεχρι πριν μια βδομαδα και μου εκανε ακριβως το ιδιο. 7-8 λεπτα στην καλυτερη και 15+ στη χειροτερη για να κανει τη συνδεση.
    Χωρις να αλλαξω τπτ αλλο σε συνδεσμολογια κλπ, εβαλα το AVM 7530 και μεσα σε 2 λεπτακια, βια 3 εχει κανει κανονικα τη συνδεση και λειτουργει απροβληματιστα.
    Με το Η300 ειχα και προβληματα μετα τις 3 μερες συνηθως ενω με αυτο εδω τωρα βραχος.

  13. #3583
    Εγγραφή
    18-02-2017
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geoav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειχα το H300s μεχρι πριν μια βδομαδα και μου εκανε ακριβως το ιδιο. 7-8 λεπτα στην καλυτερη και 15+ στη χειροτερη για να κανει τη συνδεση.
    Χωρις να αλλαξω τπτ αλλο σε συνδεσμολογια κλπ, εβαλα το AVM 7530 και μεσα σε 2 λεπτακια, βια 3 εχει κανει κανονικα τη συνδεση και λειτουργει απροβληματιστα.
    Με το Η300 ειχα και προβληματα μετα τις 3 μερες συνηθως ενω με αυτο εδω τωρα βραχος.
    Άρα όλα συγκλίνουν ως κύριο ένοχο το H300s, αν συνεχιστή αυτό το θέμα τότε μάλλον με βλέπω και έμενα να προχωράω σε αγορά του Fritzbox 7530

  14. #3584
    Εγγραφή
    29-09-2020
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Somnium9hgJ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα όλα συγκλίνουν ως κύριο ένοχο το H300s, αν συνεχιστή αυτό το θέμα τότε μάλλον με βλέπω και έμενα να προχωράω σε αγορά του Fritzbox 7530
    Αν θυμαμαι καλα μεσα απο το μενου μπορεις να κανεις επανασυνδεση DSL, ειχα παρομοια θεματα καποτε οταν χρησιμοποιουσα το h300s και αυτο η επιλογη βοηθουσε τη κατασταση. Ωστοσο, να αναφερω οτι αυτο το προβλημα μαλλον οφειλεται σε κακη ποιοτητα συνδεσμολογιας-καλωδιωσης (τουλαχιστον στη δικη μου περιπτωση μετα την αντικατασταση της συνδεσμολογιας, αυτο δεν ξαναπροεκυψε)

  15. #3585
    Εγγραφή
    29-03-2007
    Περιοχή
    ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    555
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    307200/30720
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Fritz 7530
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Somnium9hgJ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα όλα συγκλίνουν ως κύριο ένοχο το H300s, αν συνεχιστή αυτό το θέμα τότε μάλλον με βλέπω και έμενα να προχωράω σε αγορά του Fritzbox 7530
    Καλημερα φιλε. Σημερα το πρωι, 5η μερα που λειτουργουσε χωρις διακοπες, εκανε ενα disconnect το dsl και επανηλθε εντος 3 λεπτων. Δεν ειχα κοιταξει να δω αν ειχε ανεβασει παλι errors η γραμμη πριν κανει τη διακοπη και δεν ξερω αν οντως ειχε θεμα. Θα περιμενω καποιες μερες παλι να δω πως θα παει και προς το τελος της εβδομαδας θα εχω καλυτερη εικονα, αν δλδ εφταιγε οντως το H300 ή ειναι θεμα γραμμης και συμβαινει το ιδιο και στο 7530.
    Οσον αφορα την καλωδιωση, εχει ερθει 2 φορες τεχνικος της Voda και οσο εχω στην εισοδο της πολυκατοικιας , τοσο εχω και πανω με ελαχιστες διαφορες. Max attainable και κατω και πανω εδινε κοντα στα 130. Btw εχω αλλαξει την κεντρικη τηλεφωνικη πριζα, βαζοντας διπλη, απομονωνοντας τα εξωτερικα καλωδια απο τα εσωτερικα ωστε να μην υπαρχει κανενα θεμα στο vdsl και οντως ενω πριν το max attainable ειχε διαφορα τουλαχιστον 25-30Mbit πανω με κατω, μετα απο αυτην την αλλαγη ηρθαν στα ισια τους.

Σελ. 239 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 219229234237238239240241244249259 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Ερωτηση για VDSL2 Vodafone/Wind και Router
    Από Andre_1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-18, 15:42
  3. Vodafone, voip και νέο router
    Από spyrosve στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 17:31
  4. Wireless Router Crypto AirData 300 N
    Από geodimis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-17, 13:39
  5. [Other] Vodafone VDSL και ZTE Router - συγχρονίζει όποτε θέλει
    Από philos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-17, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας