Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλημερα, σχετικα με το προβλημα με την τηλεφωνια στο αλλο μου ποστ, να ενημερωσω οτι πλεον μπορω να κανω κλησεις εγω, αλλα ενω ακουω τελεια, οι αλλοι λενε οτι ακουνε παρα πολυ θορυβο και δεν γινεται συννενοηση. Να με παρουν δεν γινεται κλεινει η γραμμη αμεσως.
    Και σχετικα με το ιντερνετ πλεον εχω σκαμπανεβασματα SNR, ταχυτητας, attuenation, απειρα λαθη στην γραμμη και προβληματα φυσικα και σε pings, οποτε ειναι δυσκολο και το online gaming.
    Παρακαλω για γρηγορη επιορθωση και οχι σαν την αλλη φορα τον Ιουνιο που φαγαμε τοτε εναν μηνα ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ιντερνετ και τηλεφωνο!!!

    Επισης βγαλατε παλι λογαριασμο και πιστωτικο ΔΕΝ βλεπω!!!!
    τονιζω παλι οτι 1η ΝΟΕ ληγει το συμβολαιο μου και θα μεινω αοριστου μεχρι να με συνδεσει η INALAN. Δεν ξερω ποτε θα ειναι ακριβως αλλα αυτο σημαινει οτι πρεπει ΑΜΕΣΑ να τακτοποιηθει το πιστωτικο γιατι θα πρεπει να γινει και αλλο για την τηλεφωνια που δεν εχω τωρα εδω και 5 μερες νομιζω και δεν ξερω για ποσο ακομα.

    Ξερω οτι ειναι εξωτερικη ζημια αλλα ΠΙΕΣΤΕ τον ΟΤΕ, εγω τους τα ειπα και μου λενε στον παροχο μου....

    Να τονισω οτι στην οδο Παρνηθος στην Ανω Κυψελη εχουν σκαψει για αποχετευσεις δεν ξερω αν εχει σχεση αλλα ειναι το ποιο κοντινο σημειο που εχω δει εργα και μετα χαλασε η γραμμη μου.

    Και το output power down οποτε θελει δεν εχει νουμερο, αλλες φορες εχει τωρα παλι δεν εχει.

    Η ταση γραμμης μου ειναι 59.5 volts σταθερη και οποτε θελει ξαφνικα πεφτει.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Στιγμιότυπο οθόνης_2018-10-14_11-04-07.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 14-10-18 στις 11:30.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Nikiforos,

    Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου (π.χ. τον αριθμό τηλεφώνου, τον ΑΦΜ του κατόχου), για να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Γιώργος, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-07-18, 14:29
  2. Απρόσμενη αδυναμία σύνδεσης στο Ίντερνετ
    Από aimilios95 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-18, 11:59
  3. δεν μπορω να μπω στο ιντερνετ
    Από charmander στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 23:28
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-18, 17:34
  5. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-17, 11:04

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας