Σελ. 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 86
  1. #46
    Εγγραφή
    27-09-2006
    Μηνύματα
    655
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Vivodi
    Ολες οι παροχοι δουλευουν με εξωτερικους συνεργατες ωστε να μην εχει ο εργαζομενος δικαιωματα για την εταιρια την οποια εξυπηρετει.
    Η εταιρια που εχει τους "ενοικιαζομενους εργατες" εντος η και εκτος της εταιριας αναλογα με τι συμφωνια εχει γινει με την εταιρια που τους εχει προσλαβει.
    Και το "ενοικιαζομενους εργατες" δεν το εβγαλα εγω... ετσι τους φωναζανε στη vodafone που ειχα δουλεψει.

  2. #47
    Εγγραφή
    01-07-2010
    Περιοχή
    Area 51
    Μηνύματα
    2.671
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Τρομερό πρόστιμο!
    Εγώ αναγκάστηκα να βάλω πάλι το Truecaller στο κινητό,δεν καταλαβαίνουν(ε) τίποτα οι τύποι.

  3. #48
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasileios13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρομερό πρόστιμο!
    Εγώ αναγκάστηκα να βάλω πάλι το Truecaller στο κινητό,δεν καταλαβαίνουν(ε) τίποτα οι τύποι.
    θα καταλάβουν μην ανησυχείς άστους να συνεχίσουν το ίδιο τροπάριο και θα δεις ποιος θα γελάει τελευταίος βέβαια εγώ θα αρχίσω εκτός από τις καταγγελίες προς την ΑΠΠΔΧ και τις απαραίτητες νομικές κινήσεις στα δικαστήρια όπου θα πληρώσουν και σε εμένα αποζημίωση για τις ενοχλήσεις όχι μόνο πρόστιμο στην ΑΠΠΔΧ

    απλά περιμένω να δω πως θα εξελιχτεί η υπόθεση ενός στα δικαστήρια που ζητάει αποζημίωση 3.000 ευρώ για ηθική βλάβη από τα τηλεφωνήματα μιας εταιρείας

    Γενικός Κανονισμός για την Προστασία των Δεδομένων (GDPR) αυτό δεν θα τους επιφέρει πρόστιμα 150.000 ευρώ που τους έδωσε η ΑΠΠΔΧ αλλά πολύ μεγαλύτερα πρόστιμα που θα τους τσούξει πραγματικά...

  4. #49
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    856
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stavrosmp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω με ολες τις παραπανω απαντησεις και μεσα στους παραπονουμενους ειμαι και εγω...ομως κανεις δεν σκεφτεται οτι σε αυτες τις τριτες εταιριες δουλευει κοσμος και οτι μετα απο αυτην την σωστη δε κινηση με το προστιμο θα σταματησει η θα μειωθει αισθητα το ολο σκηνικο με τις κλησεις...θα μεινουν και εκατονταδες εργαζομενοι ανεργοι..ειναι οπως και με τα Lidl που καθε λιγο και λιγακι τρωνε κραξιμο απο διαφορους και αρχιζουν να λενε να μην ξαναπατησει κανεις, να κλεισουν κτλ.. αγνοωντας τους 5000 Ελληνες εργαζομενους και τις οικογενειες τους οτι αν γινει κατι τετοιο θα μεινουν ολοι ανεργοι..εγω εχω εφαρμοσει το συστημα οταν με παιρνουν τηλ.. γεια σας ειμαι απο wind..και απαντω .. και εγω εκει δουλευω..κλεινουν κ πολλες φορες δεν ξαναπαιρνουν για μηνες η ποτε ξανα...Δυστηχως ομως ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...
    Αγαπητε

    θα με συγχωρεσεις αλλα δε μπορω σε καμια περιπτωση να σε δικαιολογησω και εξηγουμε.

    Δε γινεται να ζητας την επιεικια μας οταν εσεις σαν εργαζομανοι εκει δεν δειχνεται την παραμικρη, τι εννοω, οταν σου ζητα αυτος που παιρνεις τηλεφωνο να μη τον ενοχλεις θα πρεπει να το ακολουθεις, ασχετα τι σου λεει ο εργοδοτης σου, ασχετα τι σου λεει η λιστα που εχεις μαλλον στο 1000% παρανομα στα χερια.

    Οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους και εσεις δε φαιρεστε οχι μονο φιλικα αλλα κανετε καταχρηση ενεργειων.

    Ετσι φτασαμε σε αυτα τα αρθρα τα προστατευτικα που επιτελους ησυχασαμε απο εσας.

    Ναι επιτελους ρε φιλε γιατι ετσι αναφωνεις οταν σε παιρνουν 10 φορες τηλ την ημερα, σε περνουν μολις ξυπνησεις, ξανα μολις πας να κοιμηθεις, ξανα και ξανα απο την ιδια εταιρεια, οχι μετα απο μια ημερα αλλα μετα απο μερικα λεπτα.

    Κανενας δε θελει ο αλλος να χανει τη δουλεια του αλλα το επιχειρημα σου ειναι ατοπο για συγκεκριμενους λογους, μερικους ειπα, αλλους μπορουν ολοι να τους αντιληφθουν!


    Χαιρετισμους
    Χριστοφορος

  5. #50
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cbarbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητε

    θα με συγχωρεσεις αλλα δε μπορω σε καμια περιπτωση να σε δικαιολογησω και εξηγουμε.

    Δε γινεται να ζητας την επιεικια μας οταν εσεις σαν εργαζομανοι εκει δεν δειχνεται την παραμικρη, τι εννοω, οταν σου ζητα αυτος που παιρνεις τηλεφωνο να μη τον ενοχλεις θα πρεπει να το ακολουθεις, ασχετα τι σου λεει ο εργοδοτης σου, ασχετα τι σου λεει η λιστα που εχεις μαλλον στο 1000% παρανομα στα χερια.

    Οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους και εσεις δε φαιρεστε οχι μονο φιλικα αλλα κανετε καταχρηση ενεργειων.

    Ετσι φτασαμε σε αυτα τα αρθρα τα προστατευτικα που επιτελους ησυχασαμε απο εσας.

    Ναι επιτελους ρε φιλε γιατι ετσι αναφωνεις οταν σε παιρνουν 10 φορες τηλ την ημερα, σε περνουν μολις ξυπνησεις, ξανα μολις πας να κοιμηθεις, ξανα και ξανα απο την ιδια εταιρεια, οχι μετα απο μια ημερα αλλα μετα απο μερικα λεπτα.

    Κανενας δε θελει ο αλλος να χανει τη δουλεια του αλλα το επιχειρημα σου ειναι ατοπο για συγκεκριμενους λογους, μερικους ειπα, αλλους μπορουν ολοι να τους αντιληφθουν!


    Χαιρετισμους
    χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του "διαβόλου"

    αγαπητέ μου φίλε αυτός που σε καλεί από το οποιοδήποτε call center για το οτιδήποτε προιόν ή υπηρεσία που πουλάει κάνει την δουλειά του (για να πάρει τον μισθό του) και τον πιέζει ο εργοδότης να το κάνει αλλιώς θα χάσει την δουλειά του αν δεν τηλεφωνεί και δεν πουλάει (δεν θα κρίνω αν είναι σωστή ή λάθος η εργασία εκεί) γιατί εμένα μπορεί να είναι μια δουλεία που δεν θα δεχόμουν να την κάνω αλλά υπάρχουν αρκετοί συνάνθρωποι μας που την κάνουν για ανάγκη βιοπορισμού και επιβίωσης , όπως μοιράζουν διαφημιστικά φυλλάδια (που επίσης μας ενοχλούν) , όπως κάνουν τα delivery , κτλ

    δεν θα αρκεστεί στην δικαιολογία που του λες ότι δεν σε ενδιαφέρει γιατί απλά δεν έχεις κάνει τα απαραίτητα για να μην σε ενδιαφέρει/ενοχλούν

    έτσι και να μην σε καλέσει αυτός θα σε καλέσει άλλος κτλ

    τα απαραίτητα για να μην σε ενοχλούν γιατί δεν σε ενδιαφέρει σύμφωνα με την υπάρχουσα νομοθεσία είναι να γραφτείς στο Μητρώο του άρθρου 11 στον τηλεπικοινωνιακό πάροχο που ανήκεις

    το Μητρώο του άρθρου 11 αναφέρει για την "Μη ζητηθείσα Επικοινωνία"

    τι θέλω να πω αν εσύ (μην το πάρεις προσωπικά) ο οποιοδήποτε εσύ βαριέται να πει στον τηλεπικοινωνιακό του πάροχο να τον γράψει στο Μητρώο του άρθρου 11 (5-10 λεπτά υπόθεση)
    τότε λυπάμαι θα σε ενοχλούν τα οποιαδήποτε call center για να σου πουλήσουν προιόντα και υπηρεσίες

  6. #51
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Βασικά παίζει να μην σε καλεί καν ο ίδιος και το σύστημα να του δίνει τις κλήσεις που είναι επιτυχείς.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #52
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά παίζει να μην σε καλεί καν ο ίδιος και το σύστημα να του δίνει τις κλήσεις που είναι επιτυχείς.
    σωστή παρατήρηση και αυτή

  8. #53
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.008
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του "διαβόλου"

    αγαπητέ μου φίλε αυτός που σε καλεί από το οποιοδήποτε call center για το οτιδήποτε προιόν ή υπηρεσία που πουλάει κάνει την δουλειά του (για να πάρει τον μισθό του) και τον πιέζει ο εργοδότης να το κάνει αλλιώς θα χάσει την δουλειά του αν δεν τηλεφωνεί και δεν πουλάει (δεν θα κρίνω αν είναι σωστή ή λάθος η εργασία εκεί) γιατί εμένα μπορεί να είναι μια δουλεία που δεν θα δεχόμουν να την κάνω αλλά υπάρχουν αρκετοί συνάνθρωποι μας που την κάνουν για ανάγκη βιοπορισμού και επιβίωσης , όπως μοιράζουν διαφημιστικά φυλλάδια (που επίσης μας ενοχλούν) , όπως κάνουν τα delivery , κτλ

    δεν θα αρκεστεί στην δικαιολογία που του λες ότι δεν σε ενδιαφέρει γιατί απλά δεν έχεις κάνει τα απαραίτητα για να μην σε ενδιαφέρει/ενοχλούν

    έτσι και να μην σε καλέσει αυτός θα σε καλέσει άλλος κτλ

    τα απαραίτητα για να μην σε ενοχλούν γιατί δεν σε ενδιαφέρει σύμφωνα με την υπάρχουσα νομοθεσία είναι να γραφτείς στο Μητρώο του άρθρου 11 στον τηλεπικοινωνιακό πάροχο που ανήκεις

    το Μητρώο του άρθρου 11 αναφέρει για την "Μη ζητηθείσα Επικοινωνία"

    τι θέλω να πω αν εσύ (μην το πάρεις προσωπικά) ο οποιοδήποτε εσύ βαριέται να πει στον τηλεπικοινωνιακό του πάροχο να τον γράψει στο Μητρώο του άρθρου 11 (5-10 λεπτά υπόθεση)
    τότε λυπάμαι θα σε ενοχλούν τα οποιαδήποτε call center για να σου πουλήσουν προιόντα και υπηρεσίες
    Για τα φυλλάδια μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι όπου έγραφε απαγορεύετε η ρίψη φυλλαδίων δεν ρίχναμε.
    Τώρα για το τηλεφωνικό σπαμ δεν ξέρω τι ενέργειες πρέπει να γίνουν καλό θα ήταν να ανεβάσεις έναν οδηγό ώστε να ξέρουμε και οι υπόλοιποι τι πρέπει να κάνουμε.

    - - - Updated - - -

    Υ.Γ. Ξέχασες να αναφέρεις και για την εκμετάλλευση που πέφτει με του μισθούς άλλα υπογράφουνε και άλλα παίρνουν στο χέρι

  9. #54
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα φυλλάδια μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι όπου έγραφε απαγορεύετε η ρίψη φυλλαδίων δεν ρίχναμε.
    Τώρα για το τηλεφωνικό σπαμ δεν ξέρω τι ενέργειες πρέπει να γίνουν καλό θα ήταν να ανεβάσεις έναν οδηγό ώστε να ξέρουμε και οι υπόλοιποι τι πρέπει να κάνουμε.

    - - - Updated - - -

    Υ.Γ. Ξέχασες να αναφέρεις και για την εκμετάλλευση που πέφτει με του μισθούς άλλα υπογράφουνε και άλλα παίρνουν στο χέρι
    ότι αφορά το Υ.Γ πολύ σωστά δυστυχώς είναι κοινή πρακτική (μου λένε άτομα που δουλεύουν security σε υποκαταστήματα της ΔΕΗ και στις ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ πόσο καλά τους πληρώνουν...) που ακόμα και η Επιθεώρηση Εργασίας δεν κάνει τίποτα...

    για τα φυλλάδια πίστεψε με έχω την κατάλληλη σήμανση στην πολυκατοικία που μένω και είμαι διαχειριστής και το ανάλογο κουτί για τα φυλλάδια (γιατί δεν θέλω να στερώ την εργασία σε κανέναν) αλλά υπάρχουν και αυτοί που δεν τους πτοεί ούτε η σήμανση ούτε η κάμερες και χτυπάνε κουδούνια για να ρίξουν φυλλάδια μέσα στην πολυκατοικία κτλ..

    για το τηλεφωνικό σπαμ δεν χρειάζεται κανείς οδηγός φίλε μου αρκεί να μπει οποιοσδήποτε στην ιστοσελίδα της ΑΠΠΔΧ και να δει ότι πληροφορία θέλει (5 λεπτά θα του πάρει για να γραφτεί) και επίσης για την εγγραφή στο Μητρώο του άρθρου 11 χρειάζεται να επικοινωνήσει με τον τηλεπικοινωνιακό του πάροχο και να ζητήσει την εγγραφή του (5-10 λεπτά θα του πάρει) και θα του πουν στο τηλέφωνο τι χρειάζεται από δικαιολογητικά (αν χρειάζονται καθώς δεν θυμάμαι)

  10. #55
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    856
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του "διαβόλου"

    αγαπητέ μου φίλε αυτός που σε καλεί από το οποιοδήποτε call center για το οτιδήποτε προιόν ή υπηρεσία που πουλάει κάνει την δουλειά του (για να πάρει τον μισθό του) και τον πιέζει ο εργοδότης να το κάνει αλλιώς θα χάσει την δουλειά του αν δεν τηλεφωνεί και δεν πουλάει (δεν θα κρίνω αν είναι σωστή ή λάθος η εργασία εκεί) γιατί εμένα μπορεί να είναι μια δουλεία που δεν θα δεχόμουν να την κάνω αλλά υπάρχουν αρκετοί συνάνθρωποι μας που την κάνουν για ανάγκη βιοπορισμού και επιβίωσης , όπως μοιράζουν διαφημιστικά φυλλάδια (που επίσης μας ενοχλούν) , όπως κάνουν τα delivery , κτλ

    δεν θα αρκεστεί στην δικαιολογία που του λες ότι δεν σε ενδιαφέρει γιατί απλά δεν έχεις κάνει τα απαραίτητα για να μην σε ενδιαφέρει/ενοχλούν

    έτσι και να μην σε καλέσει αυτός θα σε καλέσει άλλος κτλ

    τα απαραίτητα για να μην σε ενοχλούν γιατί δεν σε ενδιαφέρει σύμφωνα με την υπάρχουσα νομοθεσία είναι να γραφτείς στο Μητρώο του άρθρου 11 στον τηλεπικοινωνιακό πάροχο που ανήκεις

    το Μητρώο του άρθρου 11 αναφέρει για την "Μη ζητηθείσα Επικοινωνία"

    τι θέλω να πω αν εσύ (μην το πάρεις προσωπικά) ο οποιοδήποτε εσύ βαριέται να πει στον τηλεπικοινωνιακό του πάροχο να τον γράψει στο Μητρώο του άρθρου 11 (5-10 λεπτά υπόθεση)
    τότε λυπάμαι θα σε ενοχλούν τα οποιαδήποτε call center για να σου πουλήσουν προιόντα και υπηρεσίες

    Μα δε γραφω κατι διαφορετικο απο αυτα που λες,

    εννοειτε οτι δε θα πραξει μονος αλλα με τη βοηθεια της τεχνολογιας και του εργοδοτη που ακολουθει μια λογικη συνυπαρξη με το καταναλωτη, εαν δε θελεις να σου τηλεφωνουν, θα μπορουσε να σε "κοκκινηση" στη λιστα, απλη κινηση!

    Σου φανεται να βαρεθηκα και να μην εκανα εγγραφη στο Μητρωο, ναι το καθυστερησα κανενα χρονο διοτι δε το γνωριζα!

    Δε χρειαζεται να γραψουμε την ιστορια της ζωης μας ουτε να σπαμαρω με 10 σελιδες αναρτηση, ολοι γνωριζουν περι τεινος προκειται.

    Ναι δεν εχω καμια ανοχη ουτε ελαστικοτητα στον υπαλληλο, ουτε και στον εργοδοτη. "Η εισαι εππαγγελματιας ή κλειστο που λενε, οι υπολοιπες δικαιολογιες ειναι για τα φορουμ και μονο!

    Τα περι αναγκης και κλπ, να βγουμε τοτε στους δρομους και οτι προκειψει, να κανουμε μουκες και τι εγινε μωρε!

    Υπαρχουν κανονες, υπαρχει ο σεβασμος στον καταναλωτη, τους εκαναν σκονη!


    Χαιρετισμους
    Χριστοφορος

  11. #56
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cbarbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δε γραφω κατι διαφορετικο απο αυτα που λες,

    εννοειτε οτι δε θα πραξει μονος αλλα με τη βοηθεια της τεχνολογιας και του εργοδοτη που ακολουθει μια λογικη συνυπαρξη με το καταναλωτη, εαν δε θελεις να σου τηλεφωνουν, θα μπορουσε να σε "κοκκινηση" στη λιστα, απλη κινηση!

    Σου φανεται να βαρεθηκα και να μην εκανα εγγραφη στο Μητρωο, ναι το καθυστερησα κανενα χρονο διοτι δε το γνωριζα!

    Δε χρειαζεται να γραψουμε την ιστορια της ζωης μας ουτε να σπαμαρω με 10 σελιδες αναρτηση, ολοι γνωριζουν περι τεινος προκειται.

    Ναι δεν εχω καμια ανοχη ουτε ελαστικοτητα στον υπαλληλο, ουτε και στον εργοδοτη. "Η εισαι εππαγγελματιας ή κλειστο που λενε, οι υπολοιπες δικαιολογιες ειναι για τα φορουμ και μονο!

    Τα περι αναγκης και κλπ, να βγουμε τοτε στους δρομους και οτι προκειψει, να κανουμε μουκες και τι εγινε μωρε!

    Υπαρχουν κανονες, υπαρχει ο σεβασμος στον καταναλωτη, τους εκαναν σκονη!


    Χαιρετισμους
    Χαιρετισμούς και σε εσένα φίλε μου

    Μόνος σου τα είπες και μόνος σου τα άκουσες φίλε μου

    Κάθε ένας από εμάς τους πολίτες έχει δικαιώματα αλλά έχει και υποχρεώσεις

    Δεν το ξέρω αν βαρέθηκες αλλά στα τόσα χρόνια που είμαι σε διάφορα φόρουμς και εδώ πίστεψε με πολλοί βαριούνται να κάνουν μια απλή εγγραφή σε μια ιστοσελίδα όπως είναι της ΑΠΠΔΧ ώστε να προβούν σε καταγγελία προς αυτόν που τους ενοχλεί και περιμένουν τους άλλους να τους βγάλουν από την δύσκολη θέση (αυτό το λέω "ωχαδερφισμό")

    Ο εργαζόμενος στο οποιοδήποτε call center κάνει την δουλεία του για να πάρει τον μισθό του (όπως θα έκανες και εσύ αν δούλευες εκεί ή εγώ ή οποιοδήποτε άλλος) δεν έχει σημασία αν εγώ ή οποιοδήποτε άλλος δεν θα κάναμε τέτοιου είδους δουλεία (δεν κρίνω κανένα επάγγελμα) ή κάποια άλλη που δεν θα μας άρεσε

    Αν εσύ ή οποιοδήποτε άλλος δεν ενδιαφέρετε για να προστατέψει τον εαυτό του από ανεπιθύμητες κλήσεις / μηνύματα / email κτλ

    Πίστεψε με δεν θα το κάνει ο οποιοδήποτε υπάλληλος του call center θα εξακολουθεί να ενοχλεί εσένα ή εμένα ή τον οποιοδήποτε άλλο

    Πρέπει να καταλάβουμε καμιά φορά η δουλεία είναι ανάγκη βιοπορισμού / επιβίωσης κτλ μακάρι να φτάσουμε στο σημείο να διαλέγουμε τις δουλειές...αλλά απέχει πολύ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 21-10-18 στις 21:33.

  12. #57
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Καπιταλισμό έχουμε.
    Ο υπάλληλος που είναι ο τελευταίος τροχός της αμάξης υπακούει στο αφεντικό. Αν δεν υπακούσει φεύγει και έρχεται άλλος. Τα αφεντικά φταίνε
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  13. #58
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καπιταλισμό έχουμε.
    Ο υπάλληλος που είναι ο τελευταίος τροχός της αμάξης υπακούει στο αφεντικό. Αν δεν υπακούσει φεύγει και έρχεται άλλος. Τα αφεντικά φταίνε
    ακριβώς

    ξέρεις τι ζήτηση έχουν τέτοιες δουλείες όπως και του σερβιτόρου - delivery - η αυτού που μοιράζει διαφημιστικά φυλλάδια

    απλά για να βγαίνει ένα μεροκάματο

  14. #59
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καπιταλισμό έχουμε.
    Ο υπάλληλος που είναι ο τελευταίος τροχός της αμάξης υπακούει στο αφεντικό. Αν δεν υπακούσει φεύγει και έρχεται άλλος. Τα αφεντικά φταίνε
    Αν το αφεντικό σου σου πει θα πρέπει να φονεύσεις κάποιον, πάλι θα είσαι δολοφόνος αν το κάνεις.
    Κάποιες δουλείες ναι, είναι ντροπή

  15. #60
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.521
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το αφεντικό σου σου πει θα πρέπει να φονεύσεις κάποιον, πάλι θα είσαι δολοφόνος αν το κάνεις.
    Κάποιες δουλείες ναι, είναι ντροπή
    Περίεργο, αλλά συμφωνούμε για πρώτη φορά Σπύρο!
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

Σελ. 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-18, 04:23
  2. Μηνύματα: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-08-18, 11:30
  3. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-18, 20:16
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-18, 13:32
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-17, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας