Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.113
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Καλησπέρα, σας είχα ενημερώσει ξανά σχετικά με προβλήματα με το σταθερό μου.
    Είπαμε ότι έχει βραχυκύκλωμα η γραμμή.
    Ηταν να έρθει ο ΟΤΕ για μετρήσεις στο κατανεμητή μου και σύμφωνα με οσα σας ειπαν, ήρθαν και δεν ηταν κανεις!!!! ενω ηταν σπιτι οι ανθρωποι μου και κανεις δεν χτυπησε!
    μετα την επόμενη μερα στα καλά καθουμενα το τηλεφωνο αρχισε να δουλευει ξανα, παρολαυτα με εχετε ενημερωσει οτι η γραμμη συνεχιζει να δειχνει βραχυκυκλωμενη.

    Χτες λοιπον δεν ξερω ωρα ακριβως γιατι ελειπα σταματησε να δουλευει εντελώς με αποτελεσμα να μην υπαρχει καν ADSL.
    H ταση της γραμμης πριν ηταν σχεδον 60 volts τωρα με το ζορι 5 περιπου.

    Εχει κανονιστει αυριο να ερθουν απο ΟΤΕ για μετρησεις, ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ τους οτι ΔΕΝ υπαρχει γραμμη, μην ερθουν αδικα και δεν κανουν τιποτα γιατι εχω αρχισει και εκνευριζομαι παρα πολυ.
    Υπενθυμιζω ξανα για πολλοστη φορα οτι τον Ιουνιο ειχα ΜΟΝΟ 2 μερες υπηρεσιες και το προβλημα ειχα πει απο την 1η μερα ΑΚΡΙΒΩΣ που ηταν εξω απο την πορτα της πολυκατοικιας σε τρυπα που και ενας ασχετος με δικτυα θα το καταλαβαινε και κανανε ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!!!!! να το φτιαξουν!!!
    τωρα που δεν ξερουμε που ειναι το προβλημα τι θα κανουμε κανα χρονο?

    Τονιζω ξανα οτι αναμενω πιστωτικο που ακομα να εκδοθει, προφανως ειναι παρα πολυ δυσκολο ή πεσαμε σε γραφειοκρατια και τωρα παμε για δευτερο.

    Ενημερωστε λοιπον τον ΟΤΕ αν δεν ξερουν που ειναι το προβλημα να αλλαχτει ζευγος χωρις δευτερη σκεψη και αυτο ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ.

    Δεν θα ξαναμεινω χωρις υπηρεσιες πολλες μερες γιατι δεν θα ξαναπληρωσω τιποτα. Και τωρα βιαστηκα και πληρωσα τον λογαριασμο....

    Στο κουδουνι εβαλα και το ονομα μου γιατι προφανως αυτος που ηρθε ή δεν εβλεπε ή δεν ηξερε να διαβαζει....

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Nikiforos,

    Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι είναι δρομολογημένες οι απαραίτητες ενέργειες και για οτιδήποτε νεότερο θα υπάρξει αντίστοιχη ενημέρωση σου από το αρμόδιο τμήμα.

    Αναφορικά με το αίτημα της πίστωσης, θα θέλαμε να σε διαβεβαιώσουμε ότι για το διάστημα το οποίο υπάρχει καταγεγραμμένη βλάβη (με διακοπή των παρεχόμενων υπηρεσιών), θα υπάρξει ανάλογος έλεγχος πίστωσης σε επόμενο λογαριασμό. Το ποσό αυτό υπολογίζεται μετά από σχετικό έλεγχο που πραγματοποιείται από το αρμόδιο τμήμα, και είναι το ανάλογο ποσό που αντιστοιχεί για την περίοδο της βλάβης για την συγκεκριμένη υπηρεσία.

    Παραμένουμε στην διάθεση σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

    Γεωργία, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 87
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-10-18, 19:17
  2. ιντερνετ ναι τηλέφωνο όχι;
    Από VasilisN στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-18, 16:05
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-18, 14:15
  4. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-17, 15:42

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας