Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 47
  1. #16
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.263
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα ίδια και τα ίδια σχόλια κάθε φορά για την MLS απο τους ίδιους και τους ίδιους, τουλάχιστον η MLS κάνει επέκταση και σε άλλες χώρες, ενώ συνεχίζει την παρουσία της στις προηγούμενες.
    Και καλά κάνει [U]ως εταιρεία.

    Η "εικόνα" που μου δίνει όμως είναι ότι ενώ στη διαφήμιση, την προβολή, στις συμφωνίες με καταστήματα και παρόχους για να προωθούν δυναμικά τα προϊόντα της, στην ανάπτυξη της μηχανής Maic, πηγαίνει από αρκετά έως πολύ καλά, άλλα εξίσου σημαντικά τμήματα και υπηρεσίες τα έχει ξεχάσει.

    Το σημαντικό για μένα είναι:
    Εντάξει, με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο έκανες κάποιον πελάτη. Αυτός με την εμπειρία χρήσης που του δίνεις θα σε ξαναπροτιμούσε ή θα σε πρότεινε σε άλλους?
    Κάπου εδώ το χάνει πιστεύω το παιχνίδι -και το ξέρει- επομένως το άνοιγμα σε νέες αγορές είναι μια αναγκαιότητα για αυτή.
    Τελικά μακροπρόθεσμα μάλλον περισσότερο κακό κάνει στο brand της.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iml : 31-10-18 στις 18:49.
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

  2. #17
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DiM Εμφάνιση μηνυμάτων

    Φιλε τραβα μια skroutz γράψε mls κινητό και διάβασε τα σχόλια των καταναλωτών τοσο απλά.
    Κι εγώ κράζω με βάση τα σχόλια χρηστών, αλλά και γνωστών μου που είχαν MLS. Μόνο προβλήματα και άθλια αντιμετώπιση από το σέρβις.

  3. #18
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεταξύ μας, μια χαρά τα βρίσκεις τα ίδια τα OEM σε κινέζικα καταστήματα, όχι σε τίποτα στόκ.
    Αν μιλάς για σκρουτζομάγαζα και χαμηλές τιμές xiaomi, Nokia δεν είναι δικαία σύγκριση.
    Γιατί να μην μιλησουμε για σκρουτζομάγαζα ή και για παραγγελίες απευθείας από Κίνα ή οποιαδήποτε άλλη χώρα. Ταμπού είναι? Είναι κακό ο καταναλωτής να ψάχνει το καλύτερο δυνατό, από την στιγμή που του δίνεται αυτή η δυνατότητα? Να γυρίσουμε 20 χρόνια πίσω επειδή δεν μπορεί η κάθε MLS να κοντράρει σοβαρούς παίχτες της αγοράς?

    Ο κόσμος αλλάζει με ραγδαίους ρυθμούς και ο τελικός καταναλωτής δεν είναι εδώ για ρομαντισμούς. Πολλά επαγγέλματα έχουν χαθεί, πολλές επιχειρήσεις έχουν κλείσει και έχουν ανοίξει άλλες. Όποιος δεν μπορεί να ακολουθήσει δεν κλαίει την μοίρα του και δεν ζητάει ελεημοσύνη, προσαρμόζεται στην αλλαγή των καιρών.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #19
    Εγγραφή
    13-04-2007
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Attica
    Router
    ZXHN H268Q
    χα χα ο mod μας την λει για την MLS...

  5. #20
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να μην μιλησουμε για σκρουτζομάγαζα ή και για παραγγελίες απευθείας από Κίνα ή οποιαδήποτε άλλη χώρα. Ταμπού είναι? Είναι κακό ο καταναλωτής να ψάχνει το καλύτερο δυνατό, από την στιγμή που του δίνεται αυτή η δυνατότητα? Να γυρίσουμε 20 χρόνια πίσω επειδή δεν μπορεί η κάθε MLS να κοντράρει σοβαρούς παίχτες της αγοράς?

    Ο κόσμος αλλάζει με ραγδαίους ρυθμούς και ο τελικός καταναλωτής δεν είναι εδώ για ρομαντισμούς. Πολλά επαγγέλματα έχουν χαθεί, πολλές επιχειρήσεις έχουν κλείσει και έχουν ανοίξει άλλες. Όποιος δεν μπορεί να ακολουθήσει δεν κλαίει την μοίρα του και δεν ζητάει ελεημοσύνη, προσαρμόζεται στην αλλαγή των καιρών.
    Γιατί με αγορές απο κίνα δεν πληρώνεις φόρους/ΦΠΑ και τελωνεία , η MLS Πληρώνει, ως γνωστό κάποια απο τα σκρουτζομάγαζα καταφέρνουν και αυτά να μην πληρώνουν ΦΠΑ.
    Σίγουρα και η MLS ή ο κάθε ενας έμπορος θα ήθελε να πουλάει χωρίς να σου χρεώνει το ΦΠΑ.
    Δεν υπάρχει ρομαντισμός, υπάρχει πραγματικότητα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Eliaskat Εμφάνιση μηνυμάτων
    χα χα ο mod μας την λει για την MLS...
    Ναι απλέ χρήστη, σου την λέω σαν Mod και οχι σαν χρήστης, whatever
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 31-10-18 στις 20:39.

  6. #21
    Εγγραφή
    13-04-2007
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Attica
    Router
    ZXHN H268Q
    Διαβασε κανενα ισολογισμο , μια χαρα κερδη βγαζουν , απλα επειδη καποια στιγμη οι πελατες ξυπνανε προσπαθουν να πανε και σε αλλες αγορες.

  7. #22
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.867
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11.6(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακολουθούν το ίδιο πράγμα που κάνουν και αρκετοί άλλοι κατασκευαστές κινητών, κάποιοι αρκετά μεγαλύτεροι. Με λίγα λόγια 3 με 5 Update και μετά το ξεχνάμε. Δεν είναι Nexus, xiaomi, one κλπ
    μόνο που τα σέρβις των παραπάνω εταιριών δεν εχουν ''πνιγεί'' με σαράβαλα που δεν επισκευάζονται
    Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ

  8. #23
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί με αγορές απο κίνα δεν πληρώνεις φόρους/ΦΠΑ και τελωνεία , η MLS Πληρώνει, ως γνωστό κάποια απο τα σκρουτζομάγαζα καταφέρνουν και αυτά να μην πληρώνουν ΦΠΑ.
    Σίγουρα και η MLS ή ο κάθε ενας έμπορος θα ήθελε να πουλάει χωρίς να σου χρεώνει το ΦΠΑ.
    Δεν υπάρχει ρομαντισμός, υπάρχει πραγματικότητα.

    - - - Updated - - -



    Ναι απλέ χρήστη, σου την λέω σαν Mod και οχι σαν χρήστης, whatever
    Αυτό λέω κι εγώ. Είναι η πραγματικότητα και είναι πολύ σκληρή. Ο κόσμος έχει πλέον επιλογές και δεν περιορίζεται στις ορέξεις του μαγαζάτορα της γειτονιάς. Αν δεν τα καταφέρνει η MLS ας κλείσει. Αν τα καταφέρνει με συσκευές που σε "γνώστες" του χώρου προκαλούν γέλιο μπράβο της. Δεν είναι κάτι εύκολο να επιτευχθεί.

    Την επίθεση δεν καταλαβαίνω πρός όλους όσους ξέρουν πέντε πράγματα παραπάνω και κατακρίνουν τα προιόντα τους. Να μην τα κατακρίνουν επειδή η MLS πληρώνει φόρους?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #24
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό λέω κι εγώ. Είναι η πραγματικότητα και είναι πολύ σκληρή. Ο κόσμος έχει πλέον επιλογές και δεν περιορίζεται στις ορέξεις του μαγαζάτορα της γειτονιάς. Αν δεν τα καταφέρνει η MLS ας κλείσει. Αν τα καταφέρνει με συσκευές που σε "γνώστες" του χώρου προκαλούν γέλιο μπράβο της. Δεν είναι κάτι εύκολο να επιτευχθεί.

    Την επίθεση δεν καταλαβαίνω πρός όλους όσους ξέρουν πέντε πράγματα παραπάνω και κατακρίνουν τα προιόντα τους. Να μην τα κατακρίνουν επειδή η MLS πληρώνει φόρους?
    Πάλι πας να βάλεις λόγια στο στόμα μου που δεν είπα.

    Λέω πως δεν μπορείς να κάνεις σύγκριση της τιμής για την ίδια συσκευή που μπορεί κάποιος να πάρει "παράνομα" με όχι και τόσο νόμιμους τρόπους απο κίνα, ή απο κάποιο κατάστημα που μετά δεν θα πληρώσει τον ΦΠΑ με την τιμή που πουλάει η MLS εδώ.
    Ξέρεις πιστεύω πως σε περίπτωση εμπορικής συναλλαγής πρέπει να πληρώσεις δασμούς και ΦΠΑ απο το 1ο ευρώ, τα τριγωνικά Priority, europe line κλπ είναι τρόπος για να αποφύγεις τα νόμιμα κόστη.

    Αν με αυτό έχεις στο μυαλό σου το ο κόσμος έχει επιλογές, μπράβο σου, συνέχισε να έχεις.

    Είναι μέτριες συσκευές, όπως μέτριες είναι και άλλες που πουλιούνται κανονικά και εδώ και έξω, τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο.

    Συνέχισε λοιπόν και εσύ και οι υπόλοιποι σε κάθε νήμα για την Mls να γράφεις τα ίδια και τα ίδια
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartacus Εμφάνιση μηνυμάτων
    μόνο που τα σέρβις των παραπάνω εταιριών δεν εχουν ''πνιγεί'' με σαράβαλα που δεν επισκευάζονται
    Το πνιγεί να υποθέσω το βάζεις για Pun intended για service τύπου Arvato; ξέρεις, το κινητό σας πήρε υγρασία είναι εκτός εγγύησης

  10. #25
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.867
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11.6(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι πας να βάλεις λόγια στο στόμα μου που δεν είπα.

    Λέω πως δεν μπορείς να κάνεις σύγκριση της τιμής για την ίδια συσκευή που μπορεί κάποιος να πάρει "παράνομα" με όχι και τόσο νόμιμους τρόπους απο κίνα, ή απο κάποιο κατάστημα που μετά δεν θα πληρώσει τον ΦΠΑ με την τιμή που πουλάει η MLS εδώ.
    Ξέρεις πιστεύω πως σε περίπτωση εμπορικής συναλλαγής πρέπει να πληρώσεις δασμούς και ΦΠΑ απο το 1ο ευρώ, τα τριγωνικά Priority, europe line κλπ είναι τρόπος για να αποφύγεις τα νόμιμα κόστη.

    Αν με αυτό έχεις στο μυαλό σου το ο κόσμος έχει επιλογές, μπράβο σου, συνέχισε να έχεις.

    Είναι μέτριες συσκευές, όπως μέτριες είναι και άλλες που πουλιούνται κανονικά και εδώ και έξω, τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο.

    Συνέχισε λοιπόν και εσύ και οι υπόλοιποι σε κάθε νήμα για την Mls να γράφεις τα ίδια και τα ίδια
    - - - Updated - - -



    Το πνιγεί να υποθέσω το βάζεις για Pun intended για service τύπου Arvato; ξέρεις, το κινητό σας πήρε υγρασία είναι εκτός εγγύησης
    γνωρίζεις πολύ καλά τι εννοώ όπως και όλοι
    Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ

  11. #26
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartacus Εμφάνιση μηνυμάτων
    γνωρίζεις πολύ καλά τι εννοώ όπως και όλοι
    Οχι δεν γνωρίζω τι θέλεις να πεις, για βοήθα λίγο, θα σου είναι εύκολο λογικά, ίσως και κάποια λίνκ με σχετικές αναφορές

  12. #27
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.867
    Downloads
    97
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    11.6(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δεν γνωρίζω τι θέλεις να πεις, για βοήθα λίγο, θα σου είναι εύκολο λογικά, ίσως και κάποια λίνκ με σχετικές αναφορές
    οι αναρίθμητες απόψεις χρηστών που εχουν φρικτά παράπονα δε σου λένε τίποτα;;;; ψαξε και θα βρεις, δεν θα σου πω που να ψάξεις και ουτε και να με ρωτήσεις γιατί θα προσβάλεις την νοημοσύνη μου, εσυ αληθεια στον περίγυρό σου δεν γνωρίζεις κανέναν που να εχει αρνητική άποψη;;; αν τολμάτε κάντε ενα γκάλοπ για ευχαριστημένους και μη, θα βουλιάξει το γκάλοπ από τις αρνητικές ψήφους, εκτος κι αν νομιζεις οτι εχουμε πρόβλημα με την συγκεριμένη εταιρία
    Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ

  13. #28
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spartacus Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι αναρίθμητες απόψεις χρηστών που εχουν φρικτά παράπονα δε σου λένε τίποτα;;;; ψαξε και θα βρεις, δεν θα σου πω που να ψάξεις και ουτε και να με ρωτήσεις γιατί θα προσβάλεις την νοημοσύνη μου, εσυ αληθεια στον περίγυρό σου δεν γνωρίζεις κανέναν που να εχει αρνητική άποψη;;; αν τολμάτε κάντε ενα γκάλοπ για ευχαριστημένους και μη, θα βουλιάξει το γκάλοπ από τις αρνητικές ψήφους, εκτος κι αν νομιζεις οτι εχουμε πρόβλημα με την συγκεριμένη εταιρία
    Δεν έχεις τίποτα δηλαδή.

    αναρίθμητα, φρικτά, κλπ; αλλά δεν έχεις τίποτα και να κάνουμε δημοσκόπηση;
    Έχω κόσμο που έχει προβλήματα με αρκετές άλλες επώνυμες και πιο ακριβές, άλλους που πίνουν νερό στο όνομα τους, φυσιολογικά και όχι φρικτά πράγματα δηλαδή.

  14. #29
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.027
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι πας να βάλεις λόγια στο στόμα μου που δεν είπα.

    Λέω πως δεν μπορείς να κάνεις σύγκριση της τιμής για την ίδια συσκευή που μπορεί κάποιος να πάρει "παράνομα" με όχι και τόσο νόμιμους τρόπους απο κίνα, ή απο κάποιο κατάστημα που μετά δεν θα πληρώσει τον ΦΠΑ με την τιμή που πουλάει η MLS εδώ.
    Ξέρεις πιστεύω πως σε περίπτωση εμπορικής συναλλαγής πρέπει να πληρώσεις δασμούς και ΦΠΑ απο το 1ο ευρώ, τα τριγωνικά Priority, europe line κλπ είναι τρόπος για να αποφύγεις τα νόμιμα κόστη.

    Αν με αυτό έχεις στο μυαλό σου το ο κόσμος έχει επιλογές, μπράβο σου, συνέχισε να έχεις.

    Είναι μέτριες συσκευές, όπως μέτριες είναι και άλλες που πουλιούνται κανονικά και εδώ και έξω, τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο.

    Συνέχισε λοιπόν και εσύ και οι υπόλοιποι σε κάθε νήμα για την Mls να γράφεις τα ίδια και τα ίδια
    - - - Updated - - -



    Το πνιγεί να υποθέσω το βάζεις για Pun intended για service τύπου Arvato; ξέρεις, το κινητό σας πήρε υγρασία είναι εκτός εγγύησης
    Για τα σκρουτζομάγαζα υποθέτω εννοούμε αυτό εδώ που συμβαίνει το δίνω σε άθρο για να μπούν όλοι στο νόημα.

    https://techingreek.com/skroutz-o-ma...i-apati-olkis/

    Υπάρχουν όπως σε όλα τα επαγγέλματα καλοί, κακοί και λαμόγια. Πλέον MLS ειναι και στη βουλγαρία αρα μπορεί να συμβεί το ίδιο πράγμα σε λιγο καιρο στο σκρουτζ. Αλλα όπως και να έχει εγώ είμαι καταναλωτής δεν είναι δικη μου δουλειά να βρω ποιος αποδίδει όντως το ΦΠΑ η μου δίνει μαϊμού απόδειξη. Αυτή είναι δουλειά του κράτους και αίντε και του skroutz να κοιτάει πιο καλά τι επαγγελματίες βάζει.
    Λέγανε παλιά ότι θα φτιάχνε το υπουργείο ένα ΑΡ που θα βάζαμε το ΑΦΜ τις απόδειξης και θα μας έλεγε εάν είναι αληθινή η μαϊμού !!! Πολύ καλο αλλα δεν άκουσα τίποτα εδώ και καιρό τι γίνε. Εάν υπήρχε εγώ ναι θα έκανα χρήση του πάντως και όχι μονο για σκρουτζομάγαζα !!!

  15. #30
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DiM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τα σκρουτζομάγαζα υποθέτω εννοούμε αυτό εδώ που συμβαίνει το δίνω σε άθρο για να μπούν όλοι στο νόημα.

    https://techingreek.com/skroutz-o-ma...i-apati-olkis/

    Υπάρχουν όπως σε όλα τα επαγγέλματα καλοί, κακοί και λαμόγια. Πλέον MLS ειναι και στη βουλγαρία αρα μπορεί να συμβεί το ίδιο πράγμα σε λιγο καιρο στο σκρουτζ. Αλλα όπως και να έχει εγώ είμαι καταναλωτής δεν είναι δικη μου δουλειά να βρω ποιος αποδίδει όντως το ΦΠΑ η μου δίνει μαϊμού απόδειξη. Αυτή είναι δουλειά του κράτους και αίντε και του skroutz να κοιτάει πιο καλά τι επαγγελματίες βάζει.
    Λέγανε παλιά ότι θα φτιάχνε το υπουργείο ένα ΑΡ που θα βάζαμε το ΑΦΜ τις απόδειξης και θα μας έλεγε εάν είναι αληθινή η μαϊμού !!! Πολύ καλο αλλα δεν άκουσα τίποτα εδώ και καιρό τι γίνε. Εάν υπήρχε εγώ ναι θα έκανα χρήση του πάντως και όχι μονο για σκρουτζομάγαζα !!!
    Πριν μερικούς μήνες το κράτος αποφάσισε να κάνει enforce, τουλάχιστον στα συστημένα τον νόμο περί τελωνείων, περιττό να πως πως πολύς κόσμος έριξε αρκετά βρισίδια, πλέον έχουμε βρεί άλλους τρόπους, σύμφωνα με το γράμμα του νόμου νόμιμους.

    Σύμφωνα πάντα με το άρθρο, αυτοί που είναι Βουλγαρία ή λοιπές χώρες, κλείνουν ώστε να μην χρείαστει να αποδώσουν ΦΠΑ κλπ ή να γίνουν διασταυρώσεις.
    Κάτι που δεν μπορεί να κάνει κάποιος στο μέγεθος της MLS. ή μήπως θα πρέπει να το κάνει και αυτή ώστε να μην γίνεται η άδικη σύγκριση τιμών;

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-19, 21:01
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-18, 19:29
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-06-18, 06:39
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-18, 23:27
  5. Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-18, 16:19

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας