Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-47 από 47
  1. #46
    Εγγραφή
    30-07-2004
    Περιοχή
    Cyprus
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.425
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Epic (CY)
    Για θυμίστε μου στην Ανατολική Γερμανία και προ του τοίχους, ποιες μάρκες ήταν στην κορυφή των εθνικών πωλήσεων αλλά και στη Ρουμανία, μετά προβείτε σε σχολιασμό ποιότητας ή καινοτομίας επί των προϊόντων αλλά και σε πολιτικές ομοιότητες.

    Θυμάμαι χαρακτηριστικά όταν μια γυναίκα από την Ρουμανία που εξιστορούσε όταν διέφυγε από εκείνο το καθεστώς, της είχαν τρομερή εντύπωση πόσα χρώματα έβρισκε σε ξυλομπογιες και μαρκαδόρους.

    Το ίδιο γλαφυρή είναι και η επιτυχία του imode στην Ασία, ενώ εμείς οι δυτικοί ούτε που το αγγιξαμε σε καταναλωτικό επίπεδο.

    Οποίος ισχυρίζεται ότι η καινοτομία που δύναται να επιτύχει μια εταιρεία δεν εξαρτάται και από πολιτικούς λόγους, τότε απλά εθελοτυφλεί.

    Ναι ούτε ο Τσιπρας, ούτε η MLS δεν αξίζει την ανωτέρω ένταση των ολοκληρωτικών περιστάσεων αυτών, αλλά μερικά συμπεράσματα μπορούν να εξαχθούν.

    Στο ερώτημα αν θέλω να κλείσει η MLS, η απάντηση μου είναι αρνητική, αν θεωρώ ότι πρέπει σταθεί στο ύψος του Διεθνούς Εμπορίου, η απάντηση μου είναι θετική.

    Οπότε το ερώτημα αντιστρέφετε και αναρωτιέμαι, όταν διεκδικούμε μια θέση στην διεθνοδυτικη σκηνή, εννοούμε ότι θα παρέχουμε τέτοια ποιότητα και αποτελεσματικότητα;

    Έχω ένα ακόμη ερώτημα: Ας αφήσουμε στην άκρη το τεχνολογικό υπόβαθρο και πείτε μου εσείς λίγο για τον χαρακτήρα της αυτής της εταιρείας και την κοινωνική της προσφορά. Π.χ. γιατί να την διακρίνω από την θυγατρική ΟΤΕPlus του OΤΕ, που έχουν αποδειχτεί τόσα και τόσα; Ένα εναλλακτικό ερώτημα είναι ότι παινεύοντας τόσο εύκολα την MLS δεν είναι άδικο για την Καρελια ή τον Σκλαβενίτη που φαίνεται να έχουν αποσπάσει μεγαλύτερη συμπάθεια από την κοινωνία;

  2. #47
    Το avatar του μέλους xasapis1821
    xasapis1821 Guest
    για τα σκουπιδια τα MLS. ΜΑΚΡΙΑ! Καλο κουραγιο στους γειτονους

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-19, 21:01
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-10-18, 19:29
  3. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-06-18, 06:39
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-18, 23:27
  5. Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-18, 16:19

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας