Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 57
  1. #16
    Το avatar του μέλους Red Yonko
    Red Yonko Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Parrot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Viber και ξερός άρτος ... κλάσεις καλύτερο σε όλα ..... δεν περιγράφω άλλο
    Μα αφού υπάρχουν και άλλα που έχουν κι άλλα πραματα. Όπως messenger που μπορείς να κάνεις ομαδική κλήση/βιντεοκλήση

    Απλά μου αρέσει στο viber που υπάρχει η "απάντηση μηνύματος", με έχει διευκολύνει αρκετές φορές διότι σε ομαδικές γίνεται ένα μπάχαλο και θέλεις να απαντήσεις σε ένα συγκεκριμένο μήνυμα

    Το viber βγαζει διαφημίσεις στο τελος της κλησης (ηχητικης ή βίντεο κλήσης)
    Ναι, όντως

  2. #17
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Ποτέ δεν την είχα την εφαρμογή αυτή, οπότε πεντάρα δεν δίνω.
    Το viber για την ωρα με καλύπτει, εκτός αν το παραξηλωσει κι αυτό με τις διαφημίσεις οπότε...θα πάει για ξηλωμα και αυτό.

  3. #18
    Εγγραφή
    05-11-2004
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.739
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Άρθρα
    30
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    EdgeRouter™ X
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Red Yonko Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ μιλώ για το εγκατεστημένο messenger lite. Δεν βλέπω να χει
    Αυτό δεν είναι μόνο για Android, σχεδιασμένη για την αγορά της Ινδίας και του Πακιστάν; Πως βρέθηκε στη συσκευή σου;
    OK boomer

  4. #19
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Το κακό είναι ότι αυτές οι διαφημίσεις μάλλον δε θα μπλοκάρονται και από το ad away..

  5. #20
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.451
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Που έχει βρε παιδιά το What' s Up επιλογή αυτοκαταστροφής των μνμ ; ΔΕΝ μιλάμε για εκκαθάριση ιστορικού συνομιλίας.

    Απ΄τις γνωστές εφαρμογές έχει το Telegram, το Viber (στο secret chat) και το Line.

  6. #21
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Cool! Να μην κάνουμε update την εφαρμογή μέχρι τουλάχιστον να σταματήσει να δουλεύει.

  7. #22
    Εγγραφή
    05-11-2004
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.739
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Άρθρα
    30
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    EdgeRouter™ X
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cool! Να μην κάνουμε update την εφαρμογή μέχρι τουλάχιστον να σταματήσει να δουλεύει.
    Σου αρέσει να χρησιμοποιείς αγαθά τζάμπα, κερασμένα, ακόμα και εις βάρος των άλλων ή/και της προσωπικής σου ψηφιακής προστασίας

    You are Greek
    OK boomer

  8. #23
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από globalnoise Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου αρέσει να χρησιμοποιείς αγαθά τζάμπα, κερασμένα, ακόμα και εις βάρος των άλλων ή/και της προσωπικής σου ψηφιακής προστασίας

    You are Greek
    Κόψε τις αρλούμπες και σοβαρέψου! Είναι προφανές πως δεν έχεις και πολύ ιδέα. Όταν ξεκινάς κάτι σαν δωρεάν, δε το σκίζεις αργότερα με διαφημίσεις προκειμένου να καλύψεις τη βλακεία/υπόσχεση/υποχρέωση ΣΟΥ για δωρεάν υπηρεσία στους χρήστες! Δεν με κέρασε κανένας τίποτα, άσε τις κοτσάνες των περι εις βάρος άλλων.

    Εγώ μπορεί να είμαι Greek αλλά εσύ από τη ζωή δεν έχεις μάθει τίποτα (μάλλον γιατί στα είχαν πάντα όλα έτοιμα).

  9. #24
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κόψε τις αρλούμπες και σοβαρέψου! Είναι προφανές πως δεν έχεις και πολύ ιδέα. Όταν ξεκινάς κάτι σαν δωρεάν, δε το σκίζεις αργότερα με διαφημίσεις προκειμένου να καλύψεις τη βλακεία/υπόσχεση/υποχρέωση ΣΟΥ για δωρεάν υπηρεσία στους χρήστες! Δεν με κέρασε κανένας τίποτα, άσε τις κοτσάνες των περι εις βάρος άλλων.

    Εγώ μπορεί να είμαι Greek αλλά εσύ από τη ζωή δεν έχεις μάθει τίποτα (μάλλον γιατί στα είχαν πάντα όλα έτοιμα).
    Θεωρώντας πως αντιλαμβανεσαι ότι για τη δημιουργία/ενημέρωση/συντήρηση και λειτουργία της υπηρεσίας απαιτούνται χρήματα θα (σε) ρωτήσω ένα πράγμα μόνο: έχεις διαβάσει τους όρους χρήσης;

  10. #25
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κόψε τις αρλούμπες και σοβαρέψου! Είναι προφανές πως δεν έχεις και πολύ ιδέα. Όταν ξεκινάς κάτι σαν δωρεάν, δε το σκίζεις αργότερα με διαφημίσεις προκειμένου να καλύψεις τη βλακεία/υπόσχεση/υποχρέωση ΣΟΥ για δωρεάν υπηρεσία στους χρήστες!
    For the record, το WhatsApp δεν ξεκίνησε δωρεάν, είχε ένα χρόνο δωρεάν και μετά 1€ χρέωση τον χρόνο. 99% ανανέωνε τον δωρεάν χρόνο για ένα χρόνο ακόμα αλλά πάλι έλεγε ότι μετά θα έρθει χρέωση. Μετά απλά είπαν ότι βγάζουμε την συνδρομή.
    Και νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρος, στα iphone δεν ήταν καν δωρεάν στην αρχή, είχε 1€ για να το κατεβάσεις.

  11. #26
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρώντας πως αντιλαμβανεσαι ότι για τη δημιουργία/ενημέρωση/συντήρηση και λειτουργία της υπηρεσίας απαιτούνται χρήματα θα (σε) ρωτήσω ένα πράγμα μόνο: έχεις διαβάσει τους όρους χρήσης;
    Άσε τα περι κόστους συντήρησης! Εγώ το είχα πληρώσει σαν εφαρμογή. Και μιας και το τραβάς εκεί, σαν εφαρμογή στο iOS δεν σου δείχνει πουθενά όρους χρήσης και σχετικές αρλούμπες που καταχρηστικά αλλάζουν μονομερώς μη σοβαρές εταιρίες. Όπως μονομερώς παίρνουν τέτοιες αποφάσεις, έτσι κι εγώ κάνω ότι θέλω τις εφορμογές στο κινητό μου. Την εν' λόγο για παράδειγμα δεν πρόκειται να την αναβαθμίσω μέχρι να σταματήσει να λειτουργεί. Τότε θα τη ξηλώσω!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    For the record, το WhatsApp δεν ξεκίνησε δωρεάν, είχε ένα χρόνο δωρεάν και μετά 1€ χρέωση τον χρόνο. 99% ανανέωνε τον δωρεάν χρόνο για ένα χρόνο ακόμα αλλά πάλι έλεγε ότι μετά θα έρθει χρέωση. Μετά απλά είπαν ότι βγάζουμε την συνδρομή.
    Και νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρος, στα iphone δεν ήταν καν δωρεάν στην αρχή, είχε 1€ για να το κατεβάσεις.
    Ακριβώς! Το είχα αγοράσει και τώρα θέλει και ρέστα! Δεν πειράζει, καιρός να φάει πόδι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nkarytia : 05-11-18 στις 16:37.

  12. #27
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.918
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κόψε τις αρλούμπες και σοβαρέψου!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κόψε την πιπίλα του κόστους συντήρησης!
    Λίγη ηρεμία δε βλάπτει, σωστά;
    Ανυπόγραφος

  13. #28
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγη ηρεμία δε βλάπτει, σωστά;
    Aye captain! Θα το διορθώσω (την "πιπίλα", οι αρλούμπες μόνο προσβλητικό δεν είναι, αρλούμπα=λόγος που στερείται κάποιας αξίας ή είναι κενό ουσίας)!

  14. #29
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από globalnoise Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου αρέσει να χρησιμοποιείς αγαθά τζάμπα, κερασμένα, ακόμα και εις βάρος των άλλων ή/και της προσωπικής σου ψηφιακής προστασίας

    You are Greek
    Καλώς τον υπέρμαχο του νεοφιλελευθερισμού!
    Ναι, όλα τζάμπα πρέπει να είναι!
    Μ' αυτό το "εις βάρος των άλλων" που έγραψες...κυλιόμουν στο πάτωμα από τα γέλια! Θλιβερός απλά...

  15. #30
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    979
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nightbird7000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς τον υπέρμαχο του νεοφιλελευθερισμού!
    Ναι, όλα τζάμπα πρέπει να είναι!
    Μ' αυτό το "εις βάρος των άλλων" που έγραψες...κυλιόμουν στο πάτωμα από τα γέλια! Θλιβερός απλά...
    Πάντως εγώ τόσα χρόνια στην εταιρεία μου δεν έχω βρει ούτε ΕΝΑΝ υπάλληλο που να μου έχει πει ότι δεν θέλει να πληρώνεται στο τέλος του μήνα. Αφού εκεί έξω βλέπω ότι είστε πολλοί οι οπαδοί του "όλα τζάμπα", εγώ γιατί δεν έχω πετύχει κανέναν; Γκαμώτο;

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 99
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-19, 10:43
  2. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-18, 14:28
  3. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-17, 05:46
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-17, 19:28
  5. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-17, 11:21

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας