Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 57
  1. #31
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εγώ τόσα χρόνια στην εταιρεία μου δεν έχω βρει ούτε ΕΝΑΝ υπάλληλο που να μου έχει πει ότι δεν θέλει να πληρώνεται στο τέλος του μήνα. Αφού εκεί έξω βλέπω ότι είστε πολλοί οι οπαδοί του "όλα τζάμπα", εγώ γιατί δεν έχω πετύχει κανέναν; Γκαμώτο;
    Στην εταιρειούλα σου, μπορεί να δουλεύουν έτσι τα πράγματα. Μη συγκρίνεις την εταιρειούλα σου με μια μεγάλη, π.χ. google που και δωρεάν υπηρεσίες παρέχει και πληρώνει το προσωπικό της και δεν έχει διαφημίσεις στις εφαρμογές της (π.χ. το gmail στο android και ios δεν έχει διαφημίσεις). Επίσης, όταν κάποιος σε πλήρωσε για να έχει μια εφαρμογή χωρίς διαφημίσεις, το να του κοτσάρεις διαφημίσεις σημαίνει πως σε τρώει ο σβέρκος σου.

    Κοίτα κάτι άτομα που νομίζουν πως ο κόσμος τους χρωστά...

  2. #32
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην εταιρειούλα σου, μπορεί να δουλεύουν έτσι τα πράγματα. Μη συγκρίνεις την εταιρειούλα σου με μια μεγάλη, π.χ. google που και δωρεάν υπηρεσίες παρέχει και πληρώνει το προσωπικό της και δεν έχει διαφημίσεις στις εφαρμογές της (π.χ. το gmail στο android και ios δεν έχει διαφημίσεις). Επίσης, όταν κάποιος σε πλήρωσε για να έχει μια εφαρμογή χωρίς διαφημίσεις, το να του κοτσάρεις διαφημίσεις σημαίνει πως σε τρώει ο σβέρκος σου.

    Κοίτα κάτι άτομα που νομίζουν πως ο κόσμος τους χρωστά...
    Μια εικόνα χίλιες λέξεις

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  24 
Μέγεθος:  98,2 KB 
ID: 198500


    Ειδικά δε η Google, που έχει κάνει πράξη το if you do not pay for a product, then you are the product.

  3. #33
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια εικόνα χίλιες λέξεις

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  24 
Μέγεθος:  98,2 KB 
ID: 198500


    Ειδικά δε η Google, που έχει κάνει πράξη το if you do not pay for a product, then you are the product.
    Δείξε μου μια διαφήμιση! Δεν υπάρχει ούτε μια! Και δεν το κάνει γιατί ξέρει πως οι χρήστες της θα στραφούν σε άλλες εφαρμογές και θα χάσει τον έλεγχο. Έχει απόλυτη συνείδηση του τι γίνεται και του τι θα συμβεί.Το ίδιο και με την υπηρεσία του άλλου καρχαρία, της MS που μάλιστα περιόρισε στη δωρεάν email υπηρεσία της τις διαφημίσεις δραστικά.

    Επίσης δεν ξέρω αν το είδες παραπάνω, αλλά πλήρωσα για την εφαρμογή. Δεν πλήρωσα για διαφημίσεις!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...if you do not pay for a product, then you are the product.
    100%, totally!

    Δεν βαριέσαι; Είναι τόσο βλάκες που δεν καταλαβαίνουν πως όσο περισσότερο πιέζεις/περιορίζεις τους χρήστες τόσο αυξάνεις τη τάση για απατεωνιές και στο τέλος θέτεις σε ρίσκο την υπηρεσία σου.

  4. #34
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δείξε μου μια διαφήμιση! Δεν υπάρχει ούτε μια! Και δεν το κάνει γιατί ξέρει πως οι χρήστες της θα στραφούν σε άλλες εφαρμογές και θα χάσει τον έλεγχο. Έχει απόλυτη συνείδηση του τι γίνεται και του τι θα συμβεί.Το ίδιο και με την υπηρεσία του άλλου καρχαρία, της MS που μάλιστα περιόρισε στη δωρεάν email υπηρεσία της τις διαφημίσεις δραστικά.

    Επίσης δεν ξέρω αν το είδες παραπάνω, αλλά πλήρωσα για την εφαρμογή. Δεν πλήρωσα για διαφημίσεις!



    100%, totally!

    Δεν βαριέσαι; Είναι τόσο βλάκες που δεν καταλαβαίνουν πως όσο περισσότερο πιέζεις/περιορίζεις τους χρήστες τόσο αυξάνεις τη τάση για απατεωνιές και στο τέλος θέτεις σε ρίσκο την υπηρεσία σου.
    Είναι προφανές πως δεν έχεις διαβάσει πότε σου πως σου παρέχει το gmail η Google (όχι την εφαρμογή, αλλά την υπηρεσία)
    Δεν πλήρωσε καμία εφαρμογή, θα έπρεπε να διαβάσεις τους όρους χρήσης που υπάρχουν στο apple store για την συγκεκριμένη εφαρμογή.

  5. #35
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι προφανές πως δεν έχεις διαβάσει πότε σου πως σου παρέχει το gmail η Google (όχι την εφαρμογή, αλλά την υπηρεσία)
    Δεν πλήρωσε καμία εφαρμογή, θα έπρεπε να διαβάσεις τους όρους χρήσης που υπάρχουν στο apple store για την συγκεκριμένη εφαρμογή.
    Γενικά όταν πληρώνεις για μια οποιαδήποτε εφαρμογή (..και λογισμικό γενικά) αυτή δε σου ανήκει - σου ανήκει το δικαίωμα χρήσης αυτής στο σύνολο της.

    Διαφορετικά θα σου ερχόταν και ένα link να κατεβάσεις (..και αλλάξεις, μεταπωλήσεις κ.α.) όλο τον κώδικα της ο οποίος θα ήταν πια στο όνομα σου.

  6. #36
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά όταν πληρώνεις για μια οποιαδήποτε εφαρμογή (..και λογισμικό γενικά) αυτή δε σου ανήκει - σου ανήκει το δικαίωμα χρήσης αυτής στο σύνολο της.

    Διαφορετικά θα σου ερχόταν και ένα link να κατεβάσεις (..και αλλάξεις, μεταπωλήσεις κ.α.) όλο τον κώδικα της ο οποίος θα ήταν πια στο όνομα σου.
    Τα μπέρδεψες πολύ! Άλλο συνδρομή (περίπου αυτό που λες), άλλο αγοράζω binaries και άλλο αγοράζω κώδικα. Τα έχεις μπερδέψει πάρα πολύ. Αν είσαι ios app developer, θα έχεις διαβάσει τους όρους που ισχύουν για το τι θα πουλάς (binaries), τ' ότι άπαξ και το αγοράσει κάποιος χρήστης το binary pack είναι δικό του όπως και όλες οι αναβαθμίσεις του. Αυτός ήταν και ο λόγος που πολλοί developers καταφέυγουν στο κόλπο, φτιάχνω την "Εφαρμογή" v1 κι αντί να βγάλω την έκδοση "Εφαρμογή" v1.1, βγάζω την "Εφαρμογή 2" v1 και ζητάω πάλι χρήματα. Π.χ. SkySafari (1-2-3-4) που τελικά τους έβαλέ χέρι η Apple και το έκαναν τώρα απλά SkySafari.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι προφανές πως δεν έχεις διαβάσει πότε σου πως σου παρέχει το gmail η Google (όχι την εφαρμογή, αλλά την υπηρεσία)
    Δεν πλήρωσε καμία εφαρμογή, θα έπρεπε να διαβάσεις τους όρους χρήσης που υπάρχουν στο apple store για την συγκεκριμένη εφαρμογή.
    Δεν το αφήνεις καλύτερα γιατί δεν γνωρίζεις καν το παρελθόν του WatsApp, τ' ότι μεγάλο κομμάτι των χρηστών του το πλήρωσε και πως μονομερώς τώρα αλλάζει καταχρηστικά τους όρους; Ήδη όμως ετοιμάζεται το χέρι που θα πέσει χέρι στον σβέρκο τους (μάντεψε από ποιον (δες στο twitter)).

  7. #37
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα μπέρδεψες πολύ! Άλλο συνδρομή (περίπου αυτό που λες), άλλο αγοράζω binaries και άλλο αγοράζω κώδικα. Τα έχεις μπερδέψει πάρα πολύ. Αν είσαι ios app developer, θα έχεις διαβάσει τους όρους που ισχύουν για το τι θα πουλάς (binaries), τ' ότι άπαξ και το αγοράσει κάποιος χρήστης το binary pack είναι δικό του όπως και όλες οι αναβαθμίσεις του. Αυτός ήταν και ο λόγος που πολλοί developers καταφέυγουν στο κόλπο, φτιάχνω την "Εφαρμογή" v1 κι αντί να βγάλω την έκδοση "Εφαρμογή" v1.1, βγάζω την "Εφαρμογή 2" v1 και ζητάω πάλι χρήματα. Π.χ. SkySafari (1-2-3-4) που τελικά τους έβαλέ χέρι η Apple και το έκαναν τώρα απλά SkySafari
    Δεν έχω μπερδέψει απολύτως τίποτα - τα γράφω όπως είναι και ισχύουν.

    Πάντα αγοράζεις το δικαίωμα χρήσης - τίποτα περισσότερο.

    Αν δε το καταλαβαινεις, λυπάμαι.

  8. #38
    Εγγραφή
    22-08-2015
    Μηνύματα
    392
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Hol
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εγώ τόσα χρόνια στην εταιρεία μου δεν έχω βρει ούτε ΕΝΑΝ υπάλληλο που να μου έχει πει ότι δεν θέλει να πληρώνεται στο τέλος του μήνα. Αφού εκεί έξω βλέπω ότι είστε πολλοί οι οπαδοί του "όλα τζάμπα", εγώ γιατί δεν έχω πετύχει κανέναν; Γκαμώτο;
    Δεν πάει έτσι όπως το έχεις στο μυαλουδάκι σου το πράμα, γι' αυτό...υπάρχουν πράγματα και είναι αρκετά, τα οποία πρέπει να είναι τζάμπα και προσβάσιμα από όλους, αλλά μιλάμε για θέση και στάση ζωής και φιλοσοφίας από εκεί και πέρα, οπότε άσε κατά μέρος τους ανούσιους παραλληλισμούς.

  9. #39
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nightbird7000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πάει έτσι όπως το έχεις στο μυαλουδάκι σου το πράμα, γι' αυτό...υπάρχουν πράγματα και είναι αρκετά, τα οποία πρέπει να είναι τζάμπα και προσβάσιμα από όλους, αλλά μιλάμε για θέση και στάση ζωής και φιλοσοφίας από εκεί και πέρα, οπότε άσε κατά μέρος τους ανούσιους παραλληλισμούς.
    Εσύ στο δικό σου μυαλουδάκι μάλλον θεωρείς πως όποια εφαρμογή ή/και υπηρεσία ή/και λογισμικό σου έχει δοθεί δωρεάν προς χρήση, αυτό φύτρωσε στα ξαφνικά και κανένας δε ξόδεψε χρόνο και χρήμα για τη δημιουργία του και συνέχιση της λειτουργίας του.

    Επίσης μέσα στο μυαλουδάκι σου θεωρείς πως όποιος σου το έδωσε δωρεάν το έκανε για το καλό της ανθρωπότητας και όχι για ιδίο όφελος (ΠΧ Google που βγάζει δις από τη διαφήμιση χάρη στο δωρεάν λογισμικό και εφαρμογές που παρέχει με βασικό παραγωγό αξίας εσένα κι εμένα).

    Τέλος, εσύ μέσα στο μυαλουδάκι σου έκανες έναν ανούσιο παραλληλισμό των δωρεάν προς χρήση εφαρμογών με βασικά αγαθά που πρέπει να είναι προσβάσιμα από όλους τους ανθρώπους. Λες και το Gmail έχει την ίδια βαρύτητα με την Υγεία.

  10. #40
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω μπερδέψει απολύτως τίποτα - τα γράφω όπως είναι και ισχύουν.

    Πάντα αγοράζεις το δικαίωμα χρήσης - τίποτα περισσότερο.

    Αν δε το καταλαβαινεις, λυπάμαι.
    Δεν έχεις ιδέα! Κατέβασε το App Distribution Guidelines από το App Store Guidelines and Resources και μάθε τι πουλάς! Διάβασε και για τα in-app purchases να παρεις και μια ιδέα του τι ισχύει και γι' αυτά.

    Το λογισμικό είναι προϊόν και αυτό αγοράζεις! Δεν είναι υπηρεσία της οποίας αγοράζεις δικαίωμα χρήσης. Άστο καλύτερα γιατί έχεις απολύτως ιδέα!

  11. #41
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα μπέρδεψες πολύ! Άλλο συνδρομή (περίπου αυτό που λες), άλλο αγοράζω binaries και άλλο αγοράζω κώδικα. Τα έχεις μπερδέψει πάρα πολύ. Αν είσαι ios app developer, θα έχεις διαβάσει τους όρους που ισχύουν για το τι θα πουλάς (binaries), τ' ότι άπαξ και το αγοράσει κάποιος χρήστης το binary pack είναι δικό του όπως και όλες οι αναβαθμίσεις του. Αυτός ήταν και ο λόγος που πολλοί developers καταφέυγουν στο κόλπο, φτιάχνω την "Εφαρμογή" v1 κι αντί να βγάλω την έκδοση "Εφαρμογή" v1.1, βγάζω την "Εφαρμογή 2" v1 και ζητάω πάλι χρήματα. Π.χ. SkySafari (1-2-3-4) που τελικά τους έβαλέ χέρι η Apple και το έκαναν τώρα απλά SkySafari.

    - - - Updated - - -



    Δεν το αφήνεις καλύτερα γιατί δεν γνωρίζεις καν το παρελθόν του WatsApp, τ' ότι μεγάλο κομμάτι των χρηστών του το πλήρωσε και πως μονομερώς τώρα αλλάζει καταχρηστικά τους όρους; Ήδη όμως ετοιμάζεται το χέρι που θα πέσει χέρι στον σβέρκο τους (μάντεψε από ποιον (δες στο twitter)).
    Θέλεις να πεις πως εσυ δεν γνωρίζεις και πως δεν διάβασες τους όρους χρήσης, έτσι;
    Το έχεις δηλώσει άλλωστε πιο πριν πως δεν του έχεις διάβασει

  12. #42
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλεις να πεις πως εσυ δεν γνωρίζεις και πως δεν διάβασες τους όρους χρήσης, έτσι;
    Το έχεις δηλώσει άλλωστε πιο πριν πως δεν του έχεις διάβασει
    Δεν κολλάνε πουθενά αυτά που λες. Αγόρασα την εφαρμογή. Αργότερα... πολύ αργότερα αλλάζουν οι όροι χρήσης και μάλιστα ερήμην μου όπως συνηθίζεται μιας και τουλάχιστον στο App Store δεν σου λέει κανείς πότε και τι άλλαξε στους όρους χρήσης αφού τόσο στο store, όσο και στο app δεν υπάρχει κάτι τέτοιο:
    https://itunes.apple.com/gr/app/what...310633997?mt=8
    Αν βρεις κάτι... Σφύρα το.
    Τώρα το κάνει free και θα βγάζει φράγκα από τις διαφημίσεις. Εγώ προσωπικά δεν θ' αναβαθμίσω την εφαρμογή μέχρι να σταματήσει να δουλεύει (που τουλάχιστον στο ios/itunes) δεν μπορεί να το κάνει.

  13. #43
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κολλάνε πουθενά αυτά που λες. Αγόρασα την εφαρμογή. Αργότερα... πολύ αργότερα αλλάζουν οι όροι χρήσης και μάλιστα ερήμην μου όπως συνηθίζεται μιας και τουλάχιστον στο App Store δεν σου λέει κανείς πότε και τι άλλαξε στους όρους χρήσης αφού τόσο στο store, όσο και στο app δεν υπάρχει κάτι τέτοιο:
    https://itunes.apple.com/gr/app/what...310633997?mt=8
    Αν βρεις κάτι... Σφύρα το.
    Τώρα το κάνει free και θα βγάζει φράγκα από τις διαφημίσεις. Εγώ προσωπικά δεν θ' αναβαθμίσω την εφαρμογή μέχρι να σταματήσει να δουλεύει (που τουλάχιστον στο ios/itunes) δεν μπορεί να το κάνει.

    Οι όροι χρήσης είναι εδώ, λέει Licence Agreement, ναι κανείς δεν θα σου πει τι και γιατί άλλαξε, εσύ θα πρέπει να τους διαβάσεις
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2.png 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  10,9 KB 
ID: 198505

  14. #44
    Το avatar του μέλους nkarytia
    nkarytia Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι όροι χρήσης είναι εδώ, λέει Licence Agreement, ναι κανείς δεν θα σου πει τι και γιατί άλλαξε, εσύ θα πρέπει να τους διαβάσεις
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2.png 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  10,9 KB 
ID: 198505
    Για κάνε κλικ να δεις τι βγάζει το license agreement. Δεν έχει καμιά σχέση με το app είναι το EULA του itunes. Να στο πάω και παραπέρα; Στο κινητό το license agreement είναι του 2016 και είναι το generic του itunes κι όχι του whatsapp.

    (αν δεν έχεις iOS, δες εδώ https://www.apple.com/legal/macapps/stdeula/)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nkarytia : 06-11-18 στις 17:08.

  15. #45
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkarytia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κάνε κλικ να δεις τι βγάζει το license agreement. Δεν έχει καμιά σχέση με το app είναι το EULA του itunes. Να στο πάω και παραπέρα; Στο κινητό το license agreement είναι του 2016 και είναι το generic του itunes κι όχι του whatsapp.

    (αν δεν έχεις iOS, δες εδώ https://www.apple.com/legal/macapps/stdeula/)
    Αυτό είναι το γενικό για το appstore, το όποιο σε ενημερώνει πως δεν σου πουλάνε κάτι, αλλά σου δίνουν άδεια χρήσης
    Λιγο πιο κάτω αναφέρει πως αν υπάρχουν άλλοι όροι, ισχύουν και αυτοί.
    Εδώ μπορείς να δεις τους όρους το 2012


    The Mac App Store Products and App Store Products (collectively, “App Store Product(s)”) made available through the Mac App Store Service and App Store Service (collectively, “App Store Service(s)”) are licensed, not sold, to you. Your license to each App Store Product that you obtain through the App Store Services is subject to your prior acceptance of this Licensed Application End User License Agreement (“Standard EULA”), and you agree that the terms of this Standard EULA will apply to each App Store Product that you license through the App Store Service, unless that App Store Product is covered by a valid end user license agreement between you and the Application Provider of that App Store Product, in which case the terms of that separate end user license agreement will govern. Your license to any Apple Product under this Standard EULA or separate end user license agreement is granted by Apple, and your license to any Third-Party Product under this Standard EULA or separate end user license agreement is granted by the Application Provider of that Third-Party Product.

    d. External Services; Third-Party Materials. The Licensed Application may enable access to Licensor’s and/or third-party services and websites (collectively and individually, "External Services"). Use of the External Services requires Internet access and use of certain External Services requires you to accept additional terms. By using this software in connection with an iTunes Store account, you agree to the latest iTunes Store Terms and Conditions and Usage Rules, which you may access and review at
    Κατά καιρούς που αλλαγές terms of service το whatsapp σου ζήτησε να τους διαβάσεις και να τους αποδεχτεί αν ήθελες να συνεχίσεις την χρήση του.
    Εδώ έχει και τα προηγούμενα

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 99
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-19, 10:43
  2. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-18, 14:28
  3. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-17, 05:46
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-17, 19:28
  5. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-11-17, 11:21

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας