Σελ. 130 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 110120125128129130131132135140150 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.936-1.950 από 8767
  1. #1936
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για άλλη μια φορά ο Bernie από ότι φαίνεται θα σαμποταριστεί απροκάλυπτα.

    Κρίμα πραγματικά κρίμα να επιλέγουν τόσο κοντόφθαλμα μερικούς δωρητές από τον μοναδικό ίσως που μπορεί να αποκαθηλώσει τον Trump.
    Κατά τη γνώμη μου ο Sanders είναι ο μόνος που ΔΕΝ μπορεί να νικήσει τον Τραμπ. Νομίζω το έχω αναφέρει και παλιότερα, το εκλογικό σώμα είναι 3 μέρη: οι πορωμένοι μπλε (ψηφίζουν δημοκρατικούς έτσι κι αλλιώς) οι πορωμένοι κόκκινοι (ψηφίζουν ρεπουμπλικάνους τυφλά) και οι αναποφάσιστοι. Όλοι κυνηγάνε τους αναποφάσιστους, που είναι πολλοί (ευτυχώς). Ο Sanders δεν μπορεί να κερδίσει τους αναποφάσιστους που συνήθως ψηφίζουν κόκκινους.

  2. #1937
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    ►Planet Earth◄
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    4.811
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    ►Vodafone◄
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τώρα άλλο level.... ο Bernie για πολλούς θα κάνει τις ΗΠΑ σοβιέτ. Οι βλάκες της δεξιάς και τις αριστεράς το βλέπουν αυτό ως όνειδος ή όνειρο.

    2-3 βασικά πράγματα να κάνει (ένα βασικό healthcare, περισσότερο έλεγχο στα όπλα, μείωση της επιρροής των lobby) θα είναι υπερεπιτυχημένος.
    Αυτό λέω... Με αρκετούς Αμερικανούς που έχω μιλήσει, μου ανέφεραν αυτά ως κύρια προβλήματα της χώρας τους, από καιρό πριν. Λένε πως τώρα οι ΗΠΑ δεν είναι χάλια μεν, αλλά είναι στη "μετριότητα", κι αν γίνουν μερικές παρεμβάσεις σε αυτούς τους κρίσιμους τομείς, θα είναι πολύ καλύτερα και η χώρα τους θα είναι πολύ κοντά με τις κορυφαίες Ευρωπαϊκές (όπως πχ Ελβετία).

    Αν βγει ο Σάντερς, μπορεί να τα υλοποιήσει αυτά, γιατί είναι και ο μόνος που δείχνει να ενδιαφέρεται. Αν τον "θάψουν" οι δικοί του όμως, άντε γεια... Μάλλον θα "φάμε" άλλη μια 4ετία τον βαψομαλλιά...

  3. #1938
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.444
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τώρα άλλο level.... ο Bernie για πολλούς θα κάνει τις ΗΠΑ σοβιέτ. Οι βλάκες της δεξιάς και τις αριστεράς το βλέπουν αυτό ως όνειδος ή όνειρο.

    2-3 βασικά πράγματα να κάνει (ένα βασικό healthcare, περισσότερο έλεγχο στα όπλα, μείωση της επιρροής των lobby) θα είναι υπερεπιτυχημένος.
    Kακά τα ψέματα πάντως, μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να έχει ο Μπέρνι κάποιο τσουνάμι με το μέρος του. Θα δούμε βέβαια σήμερα, στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό, αλλά δεν είμαι πεπεισμένος ότι το αφήγημα ότι τον τρώνε τα συμφέροντα ισχύει εν προκειμένω.

    Κατ'ελάχιστον πάντως ο Μπέρνι δεν φαίνεται να έχει κάποια συντριπτική πλειοψηφία - κάτι λέει κι αυτό. Αρέσει ή όχι, έτσι τον βλέπουν οι Αμερικάνοι και οι δημοκρατικοί
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #1939
    Εγγραφή
    15-04-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.717
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Σαλίγκαρος
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
    Router
    Κ.Λ.Α.Φ.Τ.Α.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Google: Creepy joe
    Ξέρω, ξέρω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά τη γνώμη μου ο Sanders είναι ο μόνος που ΔΕΝ μπορεί να νικήσει τον Τραμπ. Νομίζω το έχω αναφέρει και παλιότερα, το εκλογικό σώμα είναι 3 μέρη: οι πορωμένοι μπλε (ψηφίζουν δημοκρατικούς έτσι κι αλλιώς) οι πορωμένοι κόκκινοι (ψηφίζουν ρεπουμπλικάνους τυφλά) και οι αναποφάσιστοι. Όλοι κυνηγάνε τους αναποφάσιστους, που είναι πολλοί (ευτυχώς). Ο Sanders δεν μπορεί να κερδίσει τους αναποφάσιστους που συνήθως ψηφίζουν κόκκινους.
    Οι "αναποφάσιστοι" (υποθέτω πως μιλάς για τους ανεξάρτητους) στις ΗΠΑ δεν είναι μονομπλόκ δεξιά των Δημοκρατικών και αριστερά των Ρεπουμπλικανών, αν θέλεις να τους κατατάξεις στον πολιτικό χάρτη. Αυτό είναι σύνηθες λάθος που κάνουμε εδώ στην Ευρώπη όταν μιλάμε για την πολιτική στις ΗΠΑ. Ο λόγος που κάνουμε αυτό το λάθος είναι πως το υποχρεωτικά δικομματικό σύστημα στις ΗΠΑ μας οδηγεί αυτομάτως να σκεφτόμαστε πως όποιος δεν ψηφίζει αβάδιστα "αριστερά ή δεξιά" είναι...κεντρώος(;!). Είναι ενδιαφέρουσα συζήτηση να κάνουμε κάποια στιγμή.

    Δεν είναι τυχαίο πως ο Σάντερς - όντας και ο ίδιος ανεξάρτητος - σαρώνει εδώ και δεκαετίες σε δημοφιλία ανάμεσα στους ανεξάρτητους ψηφοφόρους, κάτι που φάνηκε εξάλλου και στις προκριματικές του 2016 που είχε όλο το Δημοκρατικό κόμμα εναντίον του.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dante80 : 03-03-20 στις 16:32.
    Wretched, ephemeral race, children of chance and tribulation, why do you force me to tell you the very thing which it would be most profitable for you not to hear?
    The very best thing is utterly beyond your reach: not to have been born, not to be, to be nothing.
    However, the second best thing for you is: to die soon.

  5. #1940
    Εγγραφή
    28-11-2012
    Μηνύματα
    96
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Όπως ο φαίνεται ο Μπάιντεν πάει για νίκη απόψε. Οι συγκεκριμένοι πολλστερς είναι μακράν οι πιο έγκυροι μέχρι στιγμής.

    https://twitter.com/DataProgress/sta...42957779177473
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων

    [Κατά τη γνώμη μου ο Sanders είναι ο μόνος που ΔΕΝ μπορεί να νικήσει τον Τραμπ. Νομίζω το έχω αναφέρει και παλιότερα, το εκλογικό σώμα είναι 3 μέρη: οι πορωμένοι μπλε (ψηφίζουν δημοκρατικούς έτσι κι αλλιώς) οι πορωμένοι κόκκινοι (ψηφίζουν ρεπουμπλικάνους τυφλά) και οι αναποφάσιστοι. Όλοι κυνηγάνε τους αναποφάσιστους, που είναι πολλοί (ευτυχώς). Ο Sanders δεν μπορεί να κερδίσει τους αναποφάσιστους που συνήθως ψηφίζουν κόκκινους.
    Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Το παράδειγμα του 2016 είναι πολύ πρόσφατο εξάλλου. Και μην ξεχνάμε ότι όλες οι έρευνες δείχνουν πως την συντριπτική πλειοψηφία όσων ψήφισαν Τραμπ δεν πρόκειται να τους κερδίσεις και σίγουρα όχι με έναν εκπρόσωπο του κατεστημένου. Ο Τραμπ θα τον καταπιεί τον Μπάιντεν και δεν θα έχουμε παρά μια ακόμη περίπτωση Χίλλαρι.
    Το θέμα είναι να πάει ο κόσμος να ψηφίσει. Έτσι θα κερδίσουν οι δημοκρατικοί. Και υπό αυτήν την έννοια οι οπαδοί του Σάντερς είναι απαραίτητοι Αν ο Σάντερς χάσει και δεύτερη φορά το χρίσμα (είτε δικαιίως, είτε αδίκως), ένα πολύ μεγάλο μέρος των οπαδών του θα κάτσουν σπίτι. Ήταν ήδη αρκετά μεγάλο ποσοστό το 2016, τώρα θα εκτοξευτεί. Αντίστοιχα, βλέπω πολύ δύσκολο να συσπειρώνονται οι Δημοκρατικοί γύρω από τον Σάντερς. Γενικά δηλαδή, καλύτερα να μην κατέβουν καν.. λολ

  6. #1941
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dante80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω, ξέρω.



    Οι "αναποφάσιστοι" (υποθέτω πως μιλάς για τους ανεξάρτητους) στις ΗΠΑ δεν είναι μονομπλόκ δεξιά των Δημοκρατικών και αριστερά των Ρεπουμπλικανών, αν θέλεις να τους κατατάξεις στον πολιτικό χάρτη. Αυτό είναι σύνηθες λάθος που κάνουμε εδώ στην Ευρώπη όταν μιλάμε για την πολιτική στις ΗΠΑ. Ο λόγος που κάνουμε αυτό το λάθος είναι πως το υποχρεωτικά δικομματικό σύστημα στις ΗΠΑ μας οδηγεί αυτομάτως να σκεφτόμαστε πως όποιος δεν ψηφίζει αβάδιστα "αριστερά ή δεξιά" είναι...κεντρώος(;!). Είναι ενδιαφέρουσα συζήτηση να κάνουμε κάποια στιγμή.

    Δεν είναι τυχαίο πως ο Σάντερς - όντας και ο ίδιος ανεξάρτητος - σαρώνει εδώ και δεκαετίες σε δημοφιλία ανάμεσα στους ανεξάρτητους ψηφοφόρους, κάτι που φάνηκε εξάλλου και στις προκριματικές του 2016 που είχε όλο το Δημοκρατικό κόμμα εναντίον του.
    Ποτέ δεν μίλησα για κεντρώους. Αυτοί που ονομάζω αναποφάσιστοι είναι αυτοί που στο παρελθόν έχουν ψηφίσει και τα δύο κόμματα.

  7. #1942
    Εγγραφή
    11-09-2017
    Μηνύματα
    1.629
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    None
    Εδώ Fox "γλεντάει" τον Biden!



    Τους έχουν πάρει χαμπάρι οι ρεπουμπλικάνοι και τους τρολάρουν ακόμα και μέσα από το Fox.

  8. #1943
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kακά τα ψέματα πάντως, μέχρι στιγμής δεν φαίνεται να έχει ο Μπέρνι κάποιο τσουνάμι με το μέρος του. Θα δούμε βέβαια σήμερα, στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό, αλλά δεν είμαι πεπεισμένος ότι το αφήγημα ότι τον τρώνε τα συμφέροντα ισχύει εν προκειμένω.

    Κατ'ελάχιστον πάντως ο Μπέρνι δεν φαίνεται να έχει κάποια συντριπτική πλειοψηφία - κάτι λέει κι αυτό. Αρέσει ή όχι, έτσι τον βλέπουν οι Αμερικάνοι και οι δημοκρατικοί
    Το ότι ένα τύπος σαν τον Sanders και μόνο βάζει σοβαρή υποψηφιότητα στις ΗΠΑ είναι κατά τη γνώμη μου εντυπωσιακό. Πάντα στο κομμάτι των εντυπώσεων και της κακιάς λέξης σοσιαλισμός .....στην πράξη αμφιβάλλω αν ο Bernie του 2020 είναι πιο αριστερός από τον Kennedy ή τον Nixon ακόμα. Απλά η βελόνα γύρισε τόσο πολύ νεοφιλελεύθερα που φόροι και υγεία θεωρούνται σοβιετία.

    Τώρα ότι δέχεται πόλεμο από το δημοκρατικό κατεστημένο το πιστεύω. Στην περίπτωση που εκλεγεί έστω και μια μετριοπαθής αύξηση φόρων για πολλούς δωρητές του κόμματος σημαίνει κάποια δις και ως γνωστόν οι πλούσιοι έχουν έντονη ταξική συνείδηση.

    Από την άλλη οι κραυγές των υποστηρικτών του (και του Trump ) για στημένα κτλ είναι αυτά που θυμάμαι από το πανεπιστήμιο και την ΚΝΕ και τα ΕΑΑΚ....

    Συνεχίζω να πιστεύω ότι οποιοσδήποτε άλλος δημοκρατικός υποψήφιος το πιο πιθανό είναι να έχει μια οριακή ήττα από τον very stable genius. Για τον Bernie θεωρώ ότι είτε θα κερδίσει ή θα χάσει με μεγάλη διαφορά.


  9. #1944
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.552
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για άλλη μια φορά ο Bernie από ότι φαίνεται θα σαμποταριστεί απροκάλυπτα.

    Κρίμα πραγματικά κρίμα να επιλέγουν τόσο κοντόφθαλμα μερικούς δωρητές από τον μοναδικό ίσως που μπορεί να αποκαθηλώσει τον Trump.
    Το ότι μόνο ο Bernie μπορεί να νικήσει τον Trump δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα.
    Και έμενα μου αρέσει ο Bernie αλλά δεν κάνω έτσι.

  10. #1945
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι μόνο ο Bernie μπορεί να νικήσει τον Trump δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα.
    Και έμενα μου αρέσει ο Bernie αλλά δεν κάνω έτσι.
    Όπως ανέφερα παραπάνω θεωρώ ότι είναι ο πιο κατάλληλος (πάντα κατά τη γνώμη μου, ένα κάποιος στο νετς είμαι) διεκδικητής που μπορεί να παίξει στο ίδιο γήπεδο με τον Trump στις αποξενωμένες ομάδες του πληθυσμού. Πάντα με την υπόθεση ότι θα είχε στήριξη από το κόμμα του. Όλοι οι άλλοι μυρίζουν "κατεστημένο" και παράλληλα από χάρισμα μηδέν (δεν μιλάμε για κάποιο Obama).

    Όλα αυτά πάντα όπως στεκόμαστε τώρα....αν μέχρι το Νοέμβρη γίνει κάτι απρόβλεπτο....


  11. #1946
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός από αυτό, ο Σάντερς μπορεί να πάει την Αμερική σε άλλο level. Απλά απαράδεκτοι και επικίνδυνοι όσοι από το κόμμα του τον σαμποτάρουν...
    Χάρη του κάνουν. Του σώζουν την ζωή. Εγώ πραγματικά πιστεύω ότι αν προχωρήσει δεν θα έχει καλό τέλος.

  12. #1947
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.512
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χάρη του κάνουν. Του σώζουν την ζωή. Εγώ πραγματικά πιστεύω ότι αν προχωρήσει δεν θα έχει καλό τέλος.
    Μπορείς να πιστεύεις ότι θες.
    Έχεις όμως κανένα ίχνος που να δείχνει πως θα τον σκοτώσουν;
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  13. #1948
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να πιστεύεις ότι θες.
    Έχεις όμως κανένα ίχνος που να δείχνει πως θα τον σκοτώσουν;
    Όχι τώρα. Λέω ότι αν τύχει να υποστηριχθεί πρόεδρος δεν βγαίνει, γιατί αν βγει και λέει ότι λέει τώρα τότε πιστεύω θα γίνει χαμός στην Αμερική γιατί οι Αμερικανοί μπορεί να μην ασχολούνται με τις εκλογές αλλά έχουν και ένα καμάρι για τον πρόεδρο τους.

    Πολύ υποθετικά γιατί δεν θα προχωρήσει. Τόσο υποθετικά που μην το πάρεις και στα σοβαρά καθώς δεν πείσουμε ο ένας τον άλλο κτλ κτλ.

  14. #1949
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.512
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Ο Σάντερς δεν πήρε τα ποσοστά που περίμενε αλλά ακόμα είναι στη μάχη.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  15. #1950
    Εγγραφή
    15-04-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.717
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Σαλίγκαρος
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
    Router
    Κ.Λ.Α.Φ.Τ.Α.
    Πραγματικά μεγάλη νίκη για τον Μπάιντεν χθες. Ειδικά όσον αφορά τους αφροαμερικανούς ψηφοφόρους που αποτελούν και το μεγαλύτερο μπετόν αρμέ μπλόκ των Δημοκρατικών.

    Να σημειωθεί πως ο αντιπρόεδρος το πέτυχε αυτό με σχεδόν μηδενικό αγώνα στις πολιτείες που συμμετείχαν, κυρίως λόγο έλλειψης χρημάτων. Φαίνεται πως η νίκη στην Ν.Καρολίνα σε συνδυασμό με την αποχώρηση και ταυτόχρονη στήριξη των δύο άλλων κεντρώων (Μπούτετζετζ και Κλόμπουτσαρ) του έδωσε αρκετή δύναμη για να κερδίσει την παρτίδα της Σούπερ Τρίτης, ειδικά στις πολιτείες που δεν είχαν πρόωρη ψηφοφορία.
    Wretched, ephemeral race, children of chance and tribulation, why do you force me to tell you the very thing which it would be most profitable for you not to hear?
    The very best thing is utterly beyond your reach: not to have been born, not to be, to be nothing.
    However, the second best thing for you is: to die soon.

Σελ. 130 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 110120125128129130131132135140150 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-18, 20:09
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-18, 22:03
  3. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-18, 13:33
  4. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-18, 01:36
  5. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-17, 19:37

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας