Σελ. 205 από 591 ΠρώτηΠρώτη ... 185195200203204205206207210215225 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.061-3.075 από 8858
  1. #3061
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άποψη μου είναι ότι θα γινόταν με οποιοδήποτε. Χρειάζεται μια συγκυρία για να φανεί πόσο γυμνός είναι ο βασιλιάς. Στην περίπτωση μας είχαμε μια χρυσή όχι για καλό αλλά και το πρόβλημα και ο leader κόλλησαν τέλεια. Από την άλλη, ίσως να τα ρίξουν όλα στον Τραμπ και να μην δουν γιατί γυμνωθηκε ο βασιλιάς και δεν θα μάθουν τίποτα.
    Οτι η Αμερική είχε προβλήματα γενικά είναι γνωστό. Το ότι ο καραγκιόζης τα έκανε ροϊδο είναι beyond any doubt.
    Μόνο οι οπαδοί του δεν θέλουν να το δούν.Ο άνθρωπος ειναι επικινδυνος.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  2. #3062
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάλι θα πω ότι ειναι δικαιωμα της να θεωρεί τον εαυτό της οτι θέλει αυτή να τον θεωρεί.

    - - - Updated - - -



    Με ότι γίνεται αυτή τη στιγμή στην Αμερική, την οικονομία να καταρρεέι, την ανεργία να ανεβαίνει, τους νεκρούς του COVID , τα κοινωνικά προβλήματα στον Θεό κλπ,αν ΔΕΝ φύγει ο Τρ*μπας, καλά να πάθουν στην Αμερική και ότι πάθουν μετά δεν θα πρέπει να τους λυπάται μα κανένας.
    Εγώ είμαι από τους (λίγους) που πιστεύουν ότι θα χάσει, έστω και οριακά. Και λέω οριακά, γιατί ο αντίπαλός του δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και πολλοί ίσως δεν πάνε καν να ψηφίσουν. Αν είχε άξιο αντίπαλο, θα "έτρωγε" τρελή ήττα.

  3. #3063
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι η Αμερική είχε προβλήματα γενικά είναι γνωστό. Το ότι ο καραγκιόζης τα έκανε ροϊδο είναι beyond any doubt.
    Μόνο οι οπαδοί του δεν θέλουν να το δούν.Ο άνθρωπος ειναι επικινδυνος.
    Εγώ πιστεύω ότι και πράσινος, μπλε και κόκκινος να ήταν στην πράξη τα ίδια θα ήταν. Η διαφωνία μας είναι μάλλον ότι για μένα δεν έχει προβλήματα γενικά. Υπάρχει τεράστιο πρόβλημα και ο ιός αυτός φαίνεται να κύλησε ο τεντζερης και να βρήκε το καπάκι. Απλά με τον πορτοκαλί έγινε και ταινία bay.

  4. #3064
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πιστεύω ότι και πράσινος, μπλε και κόκκινος να ήταν στην πράξη τα ίδια θα ήταν. Η διαφωνία μας είναι μάλλον ότι για μένα δεν έχει προβλήματα γενικά. Υπάρχει τεράστιο πρόβλημα και ο ιός αυτός φαίνεται να κύλησε ο τεντζερης και να βρήκε το καπάκι. Απλά με τον πορτοκαλί έγινε και ταινία bay.
    Εννοείς ότι δεν είχε προβλήματα και απέκτησε ή ότι είχε μεγάλα προβλήματα και έγιναν ακόμα χειρότερα;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι από τους (λίγους) που πιστεύουν ότι θα χάσει, έστω και οριακά. Και λέω οριακά, γιατί ο αντίπαλός του δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και πολλοί ίσως δεν πάνε καν να ψηφίσουν. Αν είχε άξιο αντίπαλο, θα "έτρωγε" τρελή ήττα.
    Δεν νομίζω ότι εισαι από τους λίγους.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  5. #3065
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς ότι δεν είχε προβλήματα και απέκτησε ή ότι είχε μεγάλα προβλήματα και έγιναν ακόμα χειρότερα;

    - - - Updated - - -



    Δεν νομίζω ότι εισαι από τους λίγους.
    Εννοώ ότι είχε τεράστια προβλήματα που απλά περίμεναν ένα γεγονός για τα αναδείξει. Ο ιός εκατσε κουμπί. Ο Τραμπ ήταν το κερασάκι της τούρτας αλλά το ξεγυμνιασμα θα γινόταν έτσι και αλλιώς, με ή χωρίς Τραμπ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 13-08-20 στις 17:11.

  6. #3066
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοώ ότι είχε τεράστια προβλήματα που αλλά περίμεναν ένα γεγονός για τα αναδείξει. Ο ιός εξέτασε κουμπί. Ο Τραμπ ήταν το κερασάκι της τούρτας αλλά το ξεγυμνιασμα θα γινόταν έτσι και αλλιώς, με ή χωρίς Τραμπ.
    Σε αυτό συμφωνούμε. Και αν θες, το ότι φτάσαν να έχουν επιλογή Trump ή Κλιντον είναι sign of times.
    Το ότι βγάλαν δε έναν Trump και επιμένουν κάποιοι να θέλουν να τον βγάλουν μετά όλα τα χάλια του,απλά ασχολίαστο.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #3067
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό συμφωνούμε. Και αν θες, το ότι φτάσαν να έχουν επιλογή Trump ή Κλιντον είναι sign of times.
    Το ότι βγάλαν δε έναν Trump και επιμένουν κάποιοι να θέλουν να τον βγάλουν μετά όλα τα χάλια του,απλά ασχολίαστο.
    Εκανα το εξής πείραμα. Λέω, δεν μπορεί, είναι τόσο ντουγάνια οι ηπανοί;
    Το θέμα είναι, όπως και εδώ, απο που παίρνεις πληροφορίες => ποιός σου κάνει πλύση εγκεφάλου.
    Ποιό κανάλι είναι απο τα πιο διάσημα στις ΗΠΑ, και είναι Τραμπικό;
    Foxnews
    ΟΚ, ας το δώ. Δεν το είχα δεί ποτέ μου (το σαιτ). Νομίζω εαν το δείτε, η εικονα είναι αποκαλυπτική. Πχ δεν έχει ΠΟΥΘΕΝΑ στην πρώτη σελίδα τίποτα σχετικό με κορονοιό. Εβριθε πληροφοριών για το πόσο άχρηστη είναι η Καμάλα, απο άλλους γερουσιαστές, απο αναλυτές και μπλα μπλα.
    Εαν τους κάνουν τέτοια πλύση εγκεφάλου απο το foxnews, και δεν βλέπουν πουθενά αλλού, μοιραίο είναι να έχουν τέτοιες απόψεις. Ειναι το ίδιο με τους δικούς μας που βλέπουν ΣΚΑΙ και λοιπά σαβουροκάναλα. Βέβαια εδώ, ΟΛΑ τα ΜΜΕ είναι διαπλεκόμενα με ΝΔ, εκεί στις ΗΠΑ δεν συμβαίνει αυτό, αλλά το foxnews και κάποια άλλα τραμπικά κανάλια έχουν καλό ποσοστό που κρατάνε τον κόσμο.

  8. #3068
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα το εξής πείραμα. Λέω, δεν μπορεί, είναι τόσο ντουγάνια οι ηπανοί;
    Το θέμα είναι, όπως και εδώ, απο που παίρνεις πληροφορίες => ποιός σου κάνει πλύση εγκεφάλου.
    Ποιό κανάλι είναι απο τα πιο διάσημα στις ΗΠΑ, και είναι Τραμπικό;
    Foxnews
    ΟΚ, ας το δώ. Δεν το είχα δεί ποτέ μου (το σαιτ). Νομίζω εαν το δείτε, η εικονα είναι αποκαλυπτική. Πχ δεν έχει ΠΟΥΘΕΝΑ στην πρώτη σελίδα τίποτα σχετικό με κορονοιό. Εβριθε πληροφοριών για το πόσο άχρηστη είναι η Καμάλα, απο άλλους γερουσιαστές, απο αναλυτές και μπλα μπλα.
    Εαν τους κάνουν τέτοια πλύση εγκεφάλου απο το foxnews, και δεν βλέπουν πουθενά αλλού, μοιραίο είναι να έχουν τέτοιες απόψεις. Ειναι το ίδιο με τους δικούς μας που βλέπουν ΣΚΑΙ και λοιπά σαβουροκάναλα. Βέβαια εδώ, ΟΛΑ τα ΜΜΕ είναι διαπλεκόμενα με ΝΔ, εκεί στις ΗΠΑ δεν συμβαίνει αυτό, αλλά το foxnews και κάποια άλλα τραμπικά κανάλια έχουν καλό ποσοστό που κρατάνε τον κόσμο.
    Είναι βαθύ το θέμα και τελικά για μενα ξεκινά απο την έλλειψη παιδείας.
    Μεγάλη συζήτηση.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  9. #3069
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... Ειναι το ίδιο με τους δικούς μας που βλέπουν ΣΚΑΙ και λοιπά σαβουροκάναλα. Βέβαια εδώ, ΟΛΑ τα ΜΜΕ είναι διαπλεκόμενα με ΝΔ, εκεί στις ΗΠΑ δεν συμβαίνει αυτό, αλλά το foxnews και κάποια άλλα τραμπικά κανάλια έχουν καλό ποσοστό που κρατάνε τον κόσμο.
    Επειδή έχω περάσει πολλές ώρες εκεί, η Ελλάδα είναι η πιο αμερικανική χώρα στην ΕΕ της ηπειρωτικής Ευρώπης. Οι Έλληνες φυσικά ιδέα δεν έχουν και φαίνεται αυτό

  10. #3070
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.178
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα το εξής πείραμα. Λέω, δεν μπορεί, είναι τόσο ντουγάνια οι ηπανοί;
    Το θέμα είναι, όπως και εδώ, απο που παίρνεις πληροφορίες => ποιός σου κάνει πλύση εγκεφάλου.
    Ποιό κανάλι είναι απο τα πιο διάσημα στις ΗΠΑ, και είναι Τραμπικό;
    Foxnews
    ΟΚ, ας το δώ. Δεν το είχα δεί ποτέ μου (το σαιτ). Νομίζω εαν το δείτε, η εικονα είναι αποκαλυπτική. Πχ δεν έχει ΠΟΥΘΕΝΑ στην πρώτη σελίδα τίποτα σχετικό με κορονοιό. Εβριθε πληροφοριών για το πόσο άχρηστη είναι η Καμάλα, απο άλλους γερουσιαστές, απο αναλυτές και μπλα μπλα.
    Εαν τους κάνουν τέτοια πλύση εγκεφάλου απο το foxnews, και δεν βλέπουν πουθενά αλλού, μοιραίο είναι να έχουν τέτοιες απόψεις. Ειναι το ίδιο με τους δικούς μας που βλέπουν ΣΚΑΙ και λοιπά σαβουροκάναλα. Βέβαια εδώ, ΟΛΑ τα ΜΜΕ είναι διαπλεκόμενα με ΝΔ, εκεί στις ΗΠΑ δεν συμβαίνει αυτό, αλλά το foxnews και κάποια άλλα τραμπικά κανάλια έχουν καλό ποσοστό που κρατάνε τον κόσμο.
    Είναι ακριβώς όπως το ελληνικό ΣΚΑΙ αδελφέ.. και εγώ το χάζευα το foxnews πριν καμια βδομάδα και το site και το κανάλι και έπαθα κοκομπλόκο.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #3071
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Γνωρίζει κανείς αν έχει ποστάρει ή δηλώσει κάτι η υποψήφια VP του Μπάιντεν για τα ελληνοτουρκικά ή κάτι παρεμφερές για την ΝΑ Μεσόγειο;;

  12. #3072
    Εγγραφή
    15-04-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.717
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Σαλίγκαρος
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
    Router
    Κ.Λ.Α.Φ.Τ.Α.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EnDLess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κανείς αν έχει ποστάρει ή δηλώσει κάτι η υποψήφια VP του Μπάιντεν για τα ελληνοτουρκικά ή κάτι παρεμφερές για την ΝΑ Μεσόγειο;;
    Δεν έχει ούτε γνώμη ούτε μυαλό. Τα centrist λόμπι που την φέραν εκεί όμως (και θα την κρατήσουνε στο μέλλον) συγκυριακά ταιριάζουν περισσότερο με τα δικά μας συμφέροντα.
    Wretched, ephemeral race, children of chance and tribulation, why do you force me to tell you the very thing which it would be most profitable for you not to hear?
    The very best thing is utterly beyond your reach: not to have been born, not to be, to be nothing.
    However, the second best thing for you is: to die soon.

  13. #3073
    Εγγραφή
    27-10-2006
    Περιοχή
    @Genova/Italy
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    894
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EnDLess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κανείς αν έχει ποστάρει ή δηλώσει κάτι η υποψήφια VP του Μπάιντεν για τα ελληνοτουρκικά ή κάτι παρεμφερές για την ΝΑ Μεσόγειο;;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dante80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει ούτε γνώμη ούτε μυαλό. Τα centrist λόμπι που την φέραν εκεί όμως (και θα την κρατήσουνε στο μέλλον) συγκυριακά ταιριάζουν περισσότερο με τα δικά μας συμφέροντα.
    Πάντως έχει βγει ενα βιντεακι χθες με τον ίδιο τον Biden να μην γουσταρει και πολύ την πολιτικη της Τουρκίας https://www.skai.gr/news/world/salos...si-tis-agkyras με οτι αυτό συνεπάγεται. Το βίντεο είναι παλιό βέβαια, ενος χρονου για την ακρίβεια και επίσης δεν είμαι και σίγουρος για την εγκυρότητα του.
    “The truth is rarely pure and never simple.”― Oscar Wilde

    "A man lives three lifes...
    The first, ends with the loss of naiveness,
    the second, with the loss of innocence
    and the third one with the loss of his soul itself.
    It's inevitable that we go through all three." ― Dark

  14. #3074
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι η Αμερική είχε προβλήματα γενικά είναι γνωστό. Το ότι ο καραγκιόζης τα έκανε ροϊδο είναι beyond any doubt.
    Μόνο οι οπαδοί του δεν θέλουν να το δούν.Ο άνθρωπος ειναι επικινδυνος.
    οχι βασικα δειχνει αυτο που ειναι η αμερικη πραγματικα ετσι ηταν παντα απλα ειχε τον μανδυα της διπλωματιας..ξεχνας μηπως τι εγινε με την ουκρανια? η βολιβια? το να κανεις μπιζνες με την αμερικη πριν τον τραμπ ηταν σαν να ρουφας bath salts με τον τραμπ ειναι ανοθευτη κοκα απλα δειχνει σε ολους το πραγματικο προσωπο της αμερικης

  15. #3075
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Αυτό που ήρθε από την Αμερική του να χρησιμοποιείς προσωπικές εμπειρίες για να πουλήσεις καλύτερα με βγάζει έξω από τα ρούχα μου. Έλεος που βγήκε να χρησιμοποιήσει η γυναίκα του Μπάιντεν το θάνατο του παιδιού της. Αισχρός.

Σελ. 205 από 591 ΠρώτηΠρώτη ... 185195200203204205206207210215225 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-18, 20:09
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-18, 22:03
  3. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-18, 13:33
  4. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-18, 01:36
  5. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-17, 19:37

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας