Σελ. 319 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 299309314317318319320321324329339 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.771-4.785 από 8766
  1. #4771
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.585
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL

  2. #4772
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Πάτησα και εγώ watch later, διάβασα μετά για 46 λεπτά και τρέχω να σου αφαιρέσω

  3. #4773
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Θα ξανα-ματα-επαναλαβω οτι
    κατι τετοιοι τυποι - σαν τον Τραμπ - θα ηταν γελοιοι - εαν δεν ηταν τοσο επικινδυνοι
    και οχι μονον για τη χωρα τους...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  4. #4774
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.597
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν πιστευει οτι εχασε τις εκλογες
    (and he is not going to take it anymore )
    Ας πιστεύει ότι θέλει.

  5. #4775
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Μαλλον ηξερε απο πριν πως ηταν αμφιβολη η νικη του, γι΄αυτο ξεκινησε τα περι επικειμενης νοθειας στις επιστολικες όπου συνηθως πλειοψηφουν οι δημοκρατικοι.
    Απλα ειναι μεγαλος ναρκισσος, γλυκαθηκε με την απολυτη εξουσια και οπως ειπε η Ιβανα "δεν ξερει να χανει"...
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  6. #4776
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Για όλες τις Τραμπίτσες του ντουνιά (και για όλους όσους κάποτε έγραφαν "Μα και η Χίλλαρυ") πάντως η περίοδος μετά το αποτέλεσμα των εκλογών θα πρέπει να είναι ενδεικτικό του μηδενικού χαρακτήρα του Πορτοκαλί Κεφαλιού Με Στόμα...

    Δεν κάνει τίποτε άλλο από το να διαμαρτύρεται σαν προπονητής Γ' Εθνικής για τους διαιτητές που δήθεν τον έσφαξαν και ούτε λόγος, ούτε κουβέντα για τις δεκάδες χιλιάδες νεκρών τον τελευταίο μήνα μόνο από την πανδημία.

    Δεν λέω, στην τελική, μπορεί να αντιμετωπίζει την πανδημία διαφορετικά και έως εδώ ας το δεχτώ, στην τελική κρίθηκε και απορρίφθηκε μάλλον γι'αυτόν τον λόγο (ειδάλλως άνευ πανδημίας μάλλον θα είχε πάρει τα σώβρακα και τα κομπινεζόν των Δημοκρατικών στις εκλογές).

    Αλλά, ο χαρακτήρας του ανδρός - ούτε κουβέντα, ούτε συλλυπητήρια, ούτε συμβολικά έστω (αυτά που λέμε αμερικανιές) να κάνει ένα τηλεφώνημα σε κάποια οικογένεια, μια δήλωση, κάτι, για τις οικογένειες όσων έχασαν ανθρώπους.

    Αν αυτό δεν δείχνει έναν άνθρωπο που κανονικά δεν θα ήταν ούτε για φτύσιμο δεν ξέρω τι άλλο χρειάζεται για να πειστούν οι Τραμπίτσες, αλλά θα μου πεις τη σήμερον "το Αιγάλεω να κερδάει και όλοι να πάνε να μαμηθούν" είναι η κυρίαρχη άποψη κυρίως στους ρεπουμπλικάνους πολιτικούς και ψηφοφόρους, και ο Αλ Καπόνε να ήταν, κάποιον καλό λόγο θα έβρισκαν...
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #4777
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν αυτό δεν δείχνει έναν άνθρωπο που κανονικά δεν θα ήταν ούτε για φτύσιμο δεν ξέρω τι άλλο χρειάζεται για να πειστούν οι Τραμπίτσες, αλλά θα μου πεις τη σήμερον "το Αιγάλεω να κερδάει και όλοι να πάνε να μαμηθούν" είναι η κυρίαρχη άποψη κυρίως στους ρεπουμπλικάνους πολιτικούς και ψηφοφόρους, και ο Αλ Καπόνε να ήταν, κάποιον καλό λόγο θα έβρισκαν...
    Ρητορικά ερωτήματα πιστεύω κάνεις. Σε μια χώρα όπου το εγώ, η "ελευθερία" και το κέρδος Uber alles και καλοί χριστιανοί (σημαντικό) ούτε με προσχήματα δεν κρύβονται, ο πορτοκαλίς είναι φανταστικός. Πατάμε επί πτωμάτων. Τώρα αν τύχει και γίνουμε το πτώμα τότε από τον τάφο δεν έχει γκρίνια. Δεν υπάρχει η ηθική προσέγγιση που αναφέρεις. Γι'αυτό και είναι ρητορικό το ερώτημα.


    Εμένα αυτό είναι το συμπέρασμα μου γενικά για την χώρα. Ότι στην πλειοψηφία της η χώρα κατοικείται από καθίκια, τουλάχιστον για την δική μου ηθική αντίληψη.

  8. #4778
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.585
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    δεν νομιζω να περασει τοσο διασκεδαστικος προεδρος σαν τον τραμπ συντομα παλι .
    εκτος αμα κατσικωθει στον λευκο οικο .
    αν και η αποψη μου ειναι οτι ειναι περισσοτερο φαφλατας και σε θεματα συγκρουσεων προτιμα πιο διπλωματικες και τρικλοδιπλωματικες μεθοδους
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  9. #4779
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομιζω να περασει τοσο διασκεδαστικος προεδρος σαν τον τραμπ συντομα παλι .
    εκτος αμα κατσικωθει στον λευκο οικο .
    αν και η αποψη μου ειναι οτι ειναι περισσοτερο φαφλατας και σε θεματα συγκρουσεων προτιμα πιο διπλωματικες και τρικλοδιπλωματικες μεθοδους
    Ναι γελάγαμε σε κάποιο βαθμό αλλά μετά από ένα σημείο σταμάτησε να είναι αστείο. Σε κάποιο βαθμό πίστευω ευτυχώς που έφαγε αυτός την πανδημία. Νομίζω δηλαδή ευτυχώς. Γιατί χωρίς την πανδημία, θα βγάζαμε απογόνους του με τα τσουβαλια. Από την άλλη, ίσως έχει αναδειχθεί ότι ακόμα και μέσα στην τραγικότητα μια πανδημίας, είναι οκει τέτοια πολιτική αδιαλλαξία και απαξίωση.

  10. #4780
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.597
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομιζω να περασει τοσο διασκεδαστικος προεδρος σαν τον τραμπ συντομα παλι .
    εκτος αμα κατσικωθει στον λευκο οικο .
    αν και η αποψη μου ειναι οτι ειναι περισσοτερο φαφλατας και σε θεματα συγκρουσεων προτιμα πιο διπλωματικες και τρικλοδιπλωματικες μεθοδους
    Πίστεψέ με, κανείς που ζει στις ΗΠΑ δεν γέλαγε.

  11. #4781
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πίστεψέ με, κανείς που ζει στις ΗΠΑ δεν γέλαγε.
    Δεν συμφωνώ. Τα νούμερα δεν στηρίζουν αυτό που λες. Τώρα δεν ξέρω αν παίρνεις της μετρητοίς το γελάμε, αλλά όποιος τον υποστήριξε για μένα γελαγε κιόλας. Σε κάποιο βαθμό, οποίος δεν τον έβρισε γελαγε γιατί έγιναν πολύ χοντράδες και δεν χωράνε ημίμετρα και "it depends"

    Fail από πλευράς μου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 05-12-20 στις 00:09.

  12. #4782
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Οι περισσοτεροι απο οσους τον ψηφισαν και δεν νοσησαν απο την... απλη γριπουλα, μαλλον γελανε ακομη αγκαλια με τα κουμπουρια και τη σκατοψυχια τους...
    Οι υπολοιποι εκαναν ο,τι μπορουσαν, για να απαλλαξουν τον Λευκο Οικο και τις ΗΠΑ απο την προεδρια του!
    ΙΣΩΣ για τους πολιτες της Αμερικης, την πανδημια και το περιβαλλον ο ΝΕΟεκλεγεις Μπάιντεν αποδειχθει λιγο καλυτερος.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  13. #4783
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσοτεροι απο οσους τον ψηφισαν και δεν νοσησαν απο την... απλη γριπουλα, μαλλον γελανε ακομη αγκαλια με τα κουμπουρια και τη σκατοψυχια τους...
    Οι υπολοιποι εκαναν ο,τι μπορουσαν, για να απαλλαξουν τον Λευκο Οικο και τις ΗΠΑ απο την προεδρια του!
    ΙΣΩΣ για τους πολιτες της Αμερικης, την πανδημια και το περιβαλλον ο ΝΕΟεκλεγεις Μπάιντεν αποδειχθει λιγο καλυτερος.
    Εγώ βάζω στοίχημα ότι κάποιοι που νόσησαν και πήγαν στα σουπερ ιδιωτικά νοσοκομεια τους πάλι "γελάγανε". Και όχι μόνο αυτοί αλλά όσοι πήραν πρωτεραιότητα λόγω ιδιωτικής ασφάλειας. Και αν πέθανε κανένας, στην Αμερική πιστεύω το χρήμα έχει πάντα περισσότερη αξία. Δεν ξέρω αλλά εγώ από αυτούς που έχω γνωρίσει, είναι τόσο βαθιά ριζωμένο που θέλουν 5 χρόνια ευρώπη για να αρχίσουν να σκέφτονται ρε συ λες;

    Fail από πλευράς μου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 05-12-20 στις 00:09.

  14. #4784
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.597
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν συμφωνώ. Τα νούμερα δεν στηρίζουν αυτό που λες. Τώρα δεν ξέρω αν παίρνεις της μετρητοίς το γελάμε, αλλά όποιος τον υποστήριξε για μένα γελαγε κιόλας. Σε κάποιο βαθμό, οποίος δεν τον έβρισε γελαγε γιατί έγιναν πολύ χοντράδες και δεν χωράνε ημίμετρα και "it depends"
    Όποιος τον υποστήριξε ήταν ικανοποιημένος με αυτά που άκουγε ίσως. Το γελάω για μένα σημαίνει χλευάζω ή διασκεδάζω. Δεν είναι η κατάλληλη λέξη για αυτό που εννοείς, που τώρα το καταλαβαίνω.

  15. #4785
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.023
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιος τον υποστήριξε ήταν ικανοποιημένος με αυτά που άκουγε ίσως. Το γελάω για μένα σημαίνει χλευάζω ή διασκεδάζω. Δεν είναι η κατάλληλη λέξη για αυτό που εννοείς, που τώρα το καταλαβαίνω.
    Αστο εγώ μπερδεύτηκα και άλλαξα το νόημα. Πρέπει να αναστρέψω το μήνυμα μου αλλά θα το κάνω strike through

Σελ. 319 από 585 ΠρώτηΠρώτη ... 299309314317318319320321324329339 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-18, 20:09
  2. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-18, 22:03
  3. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-18, 13:33
  4. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-18, 01:36
  5. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-17, 19:37

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας