Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 40
  1. #1
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα, ελπίζω κάποιοι που σέβονται το ψωμί τους και δουλεύουν στην εταιρία που λέγεται Vodafone με αυτά που θα διαβάσουν να κάνουν το καθήκον του.
    Η ιστορία ξεκινά από τις 17.10.2018 που έκανα το λάθος με τηλεφωνική αίτηση να μετατραπεί η γραμμή μου από ADSL σε VDSL 100άρα .Υπόψην ότι είμαι 9 χρόνια πελάτης (HOL και μετά VODAFONE). To router το παρέλαβα στις 23.10.2018 με ευθύνη της εταιρίας courier γιατί έγινε ένα μπέρδεμα με την ημέρα παράδοσης του router .Από τις 23.10.2018 ξεκινά ένα βάσανο ανεπανάληπτο !!!Στο τηλέφωνο (13844) η ευγενική δεσποινίς ΕΙΠΕ ότι σε 10 εργάσιμες ημέρες το ΠΟΛΥ θα είχα VDSL .Οι μέρες περνάγανε ,μήνυμα ενεργοποίησης με τίποτα ,ξεκινώ τα πόσα τηλέφωνα στο 13844 (0,25 λεπτά το κάθε ένα από αυτά) .Οι δικαιολογίες μου θυμίζουνε ταινίες του '60 με Βέγγο !!!Το κορυφαίο ότι είχανε συστημικό πρόβλημα καθώς στη καρτέλα της κάθε κοπέλας που μίλαγα στην εξυπηρέτηση φαινόταν ότι το router το παρέλαβα στις 23.10.2018 και στο αρμόδιο τεχνικό τμήμα ΔΕΝ φαινόταν ότι το έχω παρελάβει και το έμαθα αυτο στις 7.11.2018 !!!Και ακόμα είμαι στο περίμενε κυρ Κίτσο φουκαρά !!!Ναι κύριε ΤΑΔΕ έχετε ΔΙΚΙΟ και το προωθούμε με κατεπείγον ένδειξη και μπλα μπλα μπλα .Οι δέκα εργάσιμες γίνανε δεκαπέντε και σήμερα στο live chat στη Vodafone είχανε το θράσος να μου πουν ότι ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ πέρνει και έικοσι μέρες ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ για τη VDSL σε καμπίνες που τις έχει φτιάξει η Vodafone και έχει το 60% δικές της τις γραμμές που περνούν από αυτήν .
    Τι μπορώ να κάνω ώστε να βρώ το δίκιο μου ?
    Καταγγελία στην Ε.Ε.Τ.Τ και στο ΙΝ.ΚΑ ?
    Θέλω μια γνώμη παρακαλώ ,εδώ μιλάμε για πράξεις και αντιμετώπιση που θυμίζει ΟΤΕ εποχής 1980 με μονοπώλιο !!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος javas76 : 13-11-18 στις 22:26.

  2. #2
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109023/11255
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    εχω περάσει τα ίδια με σένα μόνο που το δικό μου πρόβλημα έκανε 2 μήνες να λυθεί. Συστημικό πρόβλημα.... δεν έβρισκαν την αίτηση /…. πάλι μετά καινούρια 20+20 μερες….μετά πρόβλημα στην καμπίνα μετά δεν ερχόταν το vdsl στην ρεγλετα μου.... μεγάλη ταλαιπωρία . ΟΜΩΣ δεν φταίει η Vodafone γι΄αυτό όλα τα κάνει ο ΟΤΕ ΚΑΙ Ας ΕΊΝΑΙ ΚΑΜΠΛΙΝΑ της VODAFONE…. η κατασκευή στης γραμμής vdsl θέλει 20 εργάσιμες (δηλαδή 1 μήνας) στην καλύτερη περίπτωση...… λογικά θα σου έχουν βάλει έναν υπεύθυνο που θα παρακολουθεί το θέμα σου. μόλις περάσει μια εβδομάδα μετά την τελευταια ενημέρωση που έχεις ξαναπάρε τηλέφωνο και ζήτα ενημερωση …… αντι 13844 κάλεσε 2130013844 …..

  3. #3
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν είναι λογική αυτή και με το συμπάθειο φίλε ...Όταν σου λένε ΤΟ ΠΟΛΥ 15 εργάσιμες από την αίτηση κοινώς πρέπει να να κάνουν το αυτονόητο όπως κάθε εταιρία - επιχείρηση που σέβεται τον πελάτη της είτε είναι νέος συνδρομητής είτε είναι παλιός όπως και στη δική μου περίπτωση με 9 χρόνια ...Και πόσο μάλλον για ΕΝΑ ΔΙΚΟ τους λάθος (το οποίο ΑΝ θέλω το πιστεύω τάχα μου ότι το τάδε τμήμα δεν έχει ενημέρωση ή ότι σε εμάς φαίνεται η παραλαβή του εξοπλισμού αλλά στο τεχνικό τμήμα δεν φαίνεται και άλλες αερολογίες) κοινώς γελάει ο κόσμος ...Σε αυτή τη ζωή και σε αυτό το κράτος που λέγεται Ελλάδα ευτυχώς ή δυστυχώς υπάρχουν δικαιώματα και υποχρεώσεις ,νόμοι και διατάξεις ... Γιατί στο φινάλε φίλε μου με τη λογική σου στο στυλ "έλα μωρέ τι ένας μήνας ,τι δύο μήνες" δουλειά δεν γίνεται ...Γιατί έτσι επιτρέπω στον εαυτό μου να τον θεωρώ σαν πρόβατο στην κάθε επιχείρηση ή κάθε επιχειρηματία που έχω σχέση οικονομική μαζί του ακόμα σαν παράδειγμα εργασιακή ας πούμε ...Πες ότι είμαι ο εργοδότης σου και σου χρωστάω κάποια χρήματα με τον ιδρώτα σου από πάνω και σε δούλευα μέρα παρά μέρα "αύριο θα τα πάρεις,υπομονή,κτλ" ο καιρός πέρναγε και εσύ μάταια περίμενες ...Θα μου έκανες στο τέλος καταγγελία στην Επιθ/ση Εργασίας ή όχι προκειμένου να διασφαλίσεις τα μεροκάματα σου ?Τόσο απλά ...

  4. #4
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Υπ' οψην είμαι ήδη συνδρομητής της Vodafone άρα δεν τίθεται θέμα φορητότητας και καμπίνα για VDSL υπάρχει (στο site της Vodafone αν βάλω τα στοιχεία μου υπάρχει διαθεσιμότητα) και μέχρι τώρα που μιλάμε περιμένω με το ..... στο χέρι ,μιλάμε για κωμωδία είναι αυτή η εταιρία. Συστημικό λάθος μου έλεγε μια δεσποινίς στο τηλ τη τελευταία φορά και μπλα μπλα ... Μετά σου λέει μαγαζί γωνία ,με δυνατό brandname στη παγκόσμια αγορά ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος javas76 : 16-11-18 στις 16:37.

  5. #5
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109023/11255
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    Στην αρχή του μηνύματός σου λες ότι έκανες τηλεφωνική αίτηση.. Εσύ από το site βλέπεις ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στο τηλέφωνο σου είπαν ότι υπάρχει ?? και προχώρησες τηλεφωνικά ?

  6. #6
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όταν τους πήρα τηλ στις 17.10.2018 μου είπαν ότι με καλύπτουν και στο site της Voda έδειχνε κομπλέ μετά από 3 με 4 μέρες . Εξάλλου η διεύθυνση μου και το ΚΑΦΑΟ σε σχέση με τη καμπίνα που έχτισε η Voda μεταξύ αρκετών στη Κυψέλη ,είμουν για Q3/18 καρατσεκαρισμένο. Το ότι είναι άχρηστοι και δεν μπορούν να επιλύσουν κάποια πράγματα στην εταιρία τους με συστημικά λάθη και άλλες αερολογίες ,είναι κάτι που δεν ευθύνομαι και δεν με απασχολεί. Δέχομαι μια εύλογη καθυστέρηση για τον όποιο λόγο αλλά 30+ ημέρες στο περίμενε (χωρίς φορητότητα) είναι τραγικό φίλε μου ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος javas76 : 18-11-18 στις 02:42.

  7. #7
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και ακόμα περιμένουμε τη ταχύτατη Vodafone με το απίστευτο τμήμα εξυπηρέτησης και εμπορικού τμήματος 33 ημέρες και ο χρόνος δεν σταματά ... Εύγε Vodafone με τα συστημικά σου λάθη και το support που προσφέρεις ...Στο 13840 όπου είναι το τεχνικό τμήμα της με δωρεάν χρέωση κάνουν το λιγώτερο 1 ώρα για να το σηκώσουν ... Ελλάδα 2019 και οι ευγενικοί μας και σφαιράτοι πάροχοι στο μεγαλείο τους ...

  8. #8
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Που πήγα και έμπλεξα με αυτή την εταιρία ,αν είναι δυνατόν ...Χθες το απόγευμα πήρα στο 13830 (Vodafone Εξυπ/ση πελατών) με χρέωση 0,25 λεπτά ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΛΕΠΤΑ μέχρι που η γραμμή - άγνωστο γιατί - κόπηκε και δεν ακουγόταν ΤΙΠΟΤΑ !!!! Αρχίζω και μπαίνω σε υποψίες ότι η Vodafone έχει "μαρκάρει" το νούμερο μου ως "ενοχλητικό" και ΔΕΝ ασχολούνται , στα @#$@#$@#$ τους κοινώς!!! Τα 0,25 λεπτά να πέφτουν στο κουμπαρά τους και τα υπόλοιπα έχει ο Θεός ... Και ρωτάω εγώ ο αφελής, επειδή όταν πέρνεις τηλ στο νούμερο αυτό πληκτρολογείς το σταθερό ή το κινητό σου και μετά σου λέει ότι θα συνδεθείς με το πρώτο διαθέσιμο εκπρόσωπο και εκτιμώμενος χρόνος αναμονής εκτιμάται 55 λεπτά ... Εδώ και μέρες το τηλ το σηκώνουν μετά από μια ώρα είτε πρωϊ είτε απόγευμα είτε βράδυ ,ακόμα και στο live chat μετά από κανά μισάωρο αν είσαι τυχερός βγαίνει κάποιος ... Εισαγγελέας ΔΕΝ υπάρχει ? ΕΕΤΤ και αρμόδιοι φορείς ΔΕΝ υπάρχουν ??? Η αίτηση μου από 17-10-2018 για αναβάθμιση σε vdsl 100/10 voip ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΛΟΓΩ ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΥ ΛΑΘΟΥΣ που ούτε οι ίδιοι δεν μπορούν να το βρουν ,όχι επειδή δεν μπορούν απλά επειδή βαριούνται και η συμπεριφορά τους απέναντι μου είναι η απόδειξη μου ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ μόνο να παίρνετε τα λεφτά είσαστε και από υποστήριξη ΜΗΔΕΝ ,ξεπεράσατε και τον ΟΤΕ της δεκαετίας 1980 που ήταν κλασσικό παράδειγμα το τι εστί Ελληνικό Δημόσιο που για μια νέα γραμμή τηλεφώνου τότε κάνανε μήνες !!!Αυτοί είστε λοιπόν Vodafone ...
    Μακριά από Vodafone μακράν αποδείχτηκε η χειρότερη εταιρία και μετά από 9 χρόνια συμβολαίου (HOL μετά Vodafone) να σου συμπεριφέρονται χειρότερα και από νέο-υποψήφιο πελάτη ...
    ΥΓ. Έχει εκδοθεί και νέος λογαριασμός με χρέωση που αφορούν υπηρεσίες VDSL !!!! Θα γίνει ωραίο χαρτί τουαλέτας !!!!


    - - - Updated - - -

    https://www.eett.gr/opencms/opencms/...l=yellow&s=117

    Ο πάροχος εξασφαλίζει οτι διαθέτει κατάλληλους μηχανισμούς και επαρκή αριθμό προσωπικού το οποίο ασχολείται με την εξυπηρέτηση των καταναλωτών του και την τεχνική τους υποστήριξη, ώστε όταν ο καταναλωτής καλεί το τηλεφωνικό κέντρο υποστήριξης του παρόχου να μην μένει σε υπερβολική αναμονή, με την επιφύλαξη της παραγράφου 2, η οποία συνιστάται να μην ξεπερνά τα πέντε λεπτά. Υποβάλλετε στη εταιρεία γραπτή καταγγελία.

    Τελευταία Ενημέρωση: 2009-08-11

    - - - Updated - - -
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος javas76 : 23-11-18 στις 11:18.

  9. #9
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.681
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τα διάβασα και εγώ.. :-\
    Μη σου τύχει..

    Τελευταία που χρειάστηκα κάτι από OTE είδα ότι έχουν σύστημα τώρα που σε καλεί πίσω αυτόματα το κέντρο όταν έρθει η σειρά σου,
    για να μην είσαι συνέχεια στο ακουστικό!

    Πρέπει να το βάλουν και οι άλλοι αυτό.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #10
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Εγώ τους έστειλα mail εδώ και κανα δυό βδομάδες για την κατεστραμμένη καμπίνα που αυτοί έφτιαξαν,μου σπήντησαν ότι θα επιληφθούν αμέσως,αλλα σήμερα που πέρασα,έχει γίνει σαν τον πύργο της Πιζης,ερείπιο.
    Κατά τα άλλα,σοβαρή ετσιρία...

  11. #11
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στο λέω φίλε μου ότι ο χρόνος θα αλλάξει και ακόμα έτσι θα είναι ,χαχαχαχα ...
    Είμαι περίεργος για το πως έγινε έτσι , δεν έχω συναντήσει ξανά τέτοια εικόνα ...

  12. #12
    Εγγραφή
    28-12-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι, Αττική
    Μηνύματα
    562
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ 268Q
    SNR / Attn
    9(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από javas76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο λέω φίλε μου ότι ο χρόνος θα αλλάξει και ακόμα έτσι θα είναι ,χαχαχαχα ...
    Είμαι περίεργος για το πως έγινε έτσι , δεν έχω συναντήσει ξανά τέτοια εικόνα ...
    Από το 2015 και μετά έχουν φύγει όλα σχεδόν τα ικανά τεχνικά στελέχη της εταιρείας στα τμήματα Engineering & (κυρίως) Operations με εθελουσίες και μη. Άνθρωποι που ήταν εκεί αρκετά χρόνια με γνώσεις και τεράστια εμπειρία οι οποίοι "μάτωναν" για την φανέλα και αγαπούσαν την εταιρεία σαν το σπίτι τους. Τα αποτελέσματα είναι εμφανή. Δυστυχώς το downsizing σε ποσότητα και ιδίως ποιότητα στην εταιρεία είναι εμφανές παντού

    Πραγματικά έχει καταντήσει χειρότερη και από την Wind (έχοντας τις τιμές στο Θεό βέβαια) και προσωπικά δεν μπορώ να βρω κανένα λόγο να είμαι συνδρομητής της.

  13. #13
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από prometheas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από το 2015 και μετά έχουν φύγει όλα σχεδόν τα ικανά τεχνικά στελέχη της εταιρείας στα τμήματα Engineering & (κυρίως) Operations με εθελουσίες και μη. Άνθρωποι που ήταν εκεί αρκετά χρόνια με γνώσεις και τεράστια εμπειρία οι οποίοι "μάτωναν" για την φανέλα και αγαπούσαν την εταιρεία σαν το σπίτι τους. Τα αποτελέσματα είναι εμφανή. Δυστυχώς το downsizing σε ποσότητα και ιδίως ποιότητα στην εταιρεία είναι εμφανές παντού

    Πραγματικά έχει καταντήσει χειρότερη και από την Wind (έχοντας τις τιμές στο Θεό βέβαια) και προσωπικά δεν μπορώ να βρω κανένα λόγο να είμαι συνδρομητής της.
    Α ρε HOL αθάνατη πόσο σε αναπολώ ...Ever μακράν η πιό σωστη εταιρία/πάροχος και για αυτό την εμπιστεύτηκα τόσα χρόνια ...
    Η πιό συστημική εταιρία τελικά η ΚΟΚΚΙΝΟσκουφίτσα και ο νοών νοείτω ...

  14. #14
    Εγγραφή
    06-04-2005
    Μηνύματα
    131
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50000/5000 lol
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    Router
    H-300s
    Κουράγιο φίλε.
    Μια από τα ίδια και εγώ. Προβλήματα επί ένα μήνα.
    Μετά από πολλά χρόνια έφτασα στο σημείο να σκέφτομαι το αδιανόητο....να γυρίσω στον πΟΤΕ.
    A rumour circulated enough, sometimes, has the power to create a demand.
    Governments know that game well ...

  15. #15
    Εγγραφή
    09-11-2012
    Μηνύματα
    121
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΗΣ
    Router
    TP LINK vr600 v2
    SNR / Attn
    42.9(dB) / 7.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλημέρα ,ακόμα είμαι στο περίμενε της VDSL από την αγαπητή και ταχύτατη εταιρία Vodafone ... Από 17-10-2018 η αίτηση και το συστημικό λάθος των υπερυπολογιστών της είναι πλέον κανόνας ...40 μέρες και αρχίζω να σκέφτομαι μιας και μπαίνουμε στον Δεκέμβριο σιγά σιγά ,να γράψω ένα μύνημα στον Άϊ Βασίλη να μου φέρει τη 100άρα ...

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3513
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-03-24, 16:58
  2. INALAN στην Κυψέλη Αθήνα
    Από Nikiforos στο φόρουμ FTTH
    Μηνύματα: 2009
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-24, 20:44
  3. VDSL και Κυψέλη - A/K Άρης - Vodafone
    Από nxenos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1116
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-23, 10:52
  4. VDsl στην ανω κυψελη
    Από nikos1982 στο φόρουμ Nova VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-18, 02:19
  5. ιντερνετ μηδεν!!!!!
    Από jimaras στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-18, 09:52

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας