Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-17 από 17
  1. #16
    Εγγραφή
    16-12-2017
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα, αν και ίσως και αν έχουν κάνει και άλλοι καταγγελία (και την έχουν κερδίσει).
    Το ότι είναι μέτοχοι σε άλλη εταιρία όχι δεν σου δίνει δικαίωμα να κάνεις μεταφορά χωρίς ποινή, το ότι δεν δουλεύει μια εξτρά υπηρεσία δεν σημαίνει πως μπορείς να φύγεις χωρίς ποινή απο όλες τις άλλες.
    Παλιότερα ίσχυε το ότι για 50 ευρώ δεν θα σε τρέξουν, τώρα αυτό έχει αλλάξει, ειδικά απο την στιγμή που θα πληρώσεις εσύ τα εξτρά έξοδα, εξώδικα ή και έξοδα δίκης.

    Το σίγουρο είναι οτι δεν μπορείς να σηκωθείς να φύγεις έτσι απλά, μπορείς να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ και εκεί να σου πούνε, επείδη δεν έχουμε όρέξη να το τρέχουμε σας δίνουμε το ελεύθερο να φύγετε.

    Ακόμα να ξέρεις πως το να κάνεις πόστ δεξιά και αριστερά κάνοντας στην ουσία δυσφήμιση τους δίνει το δικαίωμα να σε κυνηγήσουν και για αυτό.
    OK . Ευχαριστώ για τις πληροφορίες . Έχω ξεκινήσει ήδη την διαδικασία με την ΕΕΤΤ και το ΚΕΠΚΑ . Εφόσον λέω την αλήθεια και άρα δεν υπάρχει συκοφαντική δυσφήμηση πως μπορούν να με κυνηγήσουν ;

  2. #17
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 1MIKE Εμφάνιση μηνυμάτων
    OK . Ευχαριστώ για τις πληροφορίες . Έχω ξεκινήσει ήδη την διαδικασία με την ΕΕΤΤ και το ΚΕΠΚΑ . Εφόσον λέω την αλήθεια και άρα δεν υπάρχει συκοφαντική δυσφήμηση πως μπορούν να με κυνηγήσουν ;
    Αναφέρομαι σε αυτό που γράφεις πιο πίσω

    αν πιστεύει η Wind ότι τα 50 ευρώ που θα διεκδικήσει είναι σημαντικότερα από την φήμη της γιατί εννοείται ότι θα κοινοποιήσω το πρόβλημά τους με τις συνδέσεις στο myWind και την όλη συμπεριφορά τους σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα , αλλά και θα διακόψω κάθε σύνδεση δική μου , της οικογένειάς μου και συναδέλφων μου από εταιρικό πρόγραμμα της Wind . (Έχω κάνει ήδη την αίτηση διακοπής στα εταιρικά πακέτα μου και θα έχω τα νούμερα στην διάθεσή μου για να πάω σε όποια εταιρία θέλω) .
    Το να κάνεις καταγγελία όχι δεν είναι δυσφήμιση

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα με 200 αρα στην wind
    Από dimitris777 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-18, 09:51
  2. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-18, 13:01
  3. Ψηφιακή Υπογραφή - Πρόβλημα με την έκδοση της
    Από meletis στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-18, 00:32
  4. Προβλημα με το internet
    Από mpaoboud στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-18, 18:27
  5. Πρόβλημα με αντικατάσταση ρουτερ της hol
    Από Κωστας Καλυβας kk στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-12-17, 16:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας