Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Εγγραφή
    27-01-2017
    Περιοχή
    Perama
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/10000
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΡΑΜΑ
    Router
    ZTE ZXHNH168N
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 13.4(dB)
    Καλησπέρα σε όλους. έχω κατεβάσει το app της wind για να βλέπω μέσω κινητού τα κανάλια.το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα! Η wind σε αλλεπάλληλες ερωτήσεις μου, μου απαντάει το ίδιο. "Παρακαλώ,φτιάξτε έναν λογαριασμό στο mywind και συνδεθείτε με τους κωδικούς σας στο app". Μάλλον παιδιά υποτιμούν την νοημοσύνη μου. Αφού λοιπόν του εξήγησα,ότι με τους κωδικούς μου προσπαθώ να μπω, με παρέπεμψαν στο 13800,μπας και βρούμε καμιά άκρη. το μήνυμα που μου βγάζει το κινητό,σας το παραθέτω.Κάθε βοήθεια δεκτή.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  46517259_266126707383214_7700947615235440640_n.png 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  39,4 KB 
ID: 199059

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Δώσανε την δυνατότητα να βάλεις την εφαρμογή και αλλού εκτός απο την δικιά τους συσκευή;

  3. #3
    Εγγραφή
    27-01-2017
    Περιοχή
    Perama
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/10000
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΡΑΜΑ
    Router
    ZTE ZXHNH168N
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 13.4(dB)
    σε χθεσινή συνομιλία με τις βλάβες,μου είπαν να κάνω υπομονή μερικές μέρες,γιατί κάνουν αναβαθμίσεις στην εφαρμογή και για αυτόν τον λόγο δεν μπορώ να μπω. Πολύ πιθανό να φτιάχνουν τα κανάλια της νόβα,ώστε να μπορείς να τα βλέπεις κι αυτά. Αναμένουμε λοιπόν!!

  4. #4
    Εγγραφή
    22-10-2016
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    ετσι ειπαν και σε μενα τουσ εκανα παρπαονα και για τι bitrate τησ εικονας να το ανεβασουν γιατι η εικονα χνει σε ποιοτητα το app κανουν λεει μετρησεις και θα το φτιαξουν τις επομνενσ μερεσ

  5. #5
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Το ίδιο μύνημα μου έβγαζε και σε μένα αλλά σήμερα που το ξανατσεκαρα δουλεύει κανονικά αλλά τι να το κάνεις αφού μόνο το 'ντοκιμαντεριστικα' κανάλια μπορείς να δεις ...

  6. #6
    Εγγραφή
    27-01-2017
    Περιοχή
    Perama
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/10000
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΡΑΜΑ
    Router
    ZTE ZXHNH168N
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 13.4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RedRock Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε χθεσινή συνομιλία με τις βλάβες,μου είπαν να κάνω υπομονή μερικές μέρες,γιατί κάνουν αναβαθμίσεις στην εφαρμογή και για αυτόν τον λόγο δεν μπορώ να μπω. Πολύ πιθανό να φτιάχνουν τα κανάλια της νόβα,ώστε να μπορείς να τα βλέπεις κι αυτά. Αναμένουμε λοιπόν!!
    το app φτιάχτηκε,αλλά τα κανάλια της νόβα που θέλαμε δεν παίζουν,προς το παρόν,όπως μου είπαν. αναμένουμε!

  7. #7
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    1.996
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    wind η χειρότερη εταιρεία ever
    Όσο για το μήνυμα που σου βγάζει είναι αυτοματοποιημένο για αυτό σου βγάζει το ίδιο ξανά και ξανά

    - - - Updated - - -

    καλά ξεμπερδέματα

  8. #8
    Εγγραφή
    27-01-2017
    Περιοχή
    Perama
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/10000
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΠΕΡΑΜΑ
    Router
    ZTE ZXHNH168N
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 13.4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    wind η χειρότερη εταιρεία ever
    Όσο για το μήνυμα που σου βγάζει είναι αυτοματοποιημένο για αυτό σου βγάζει το ίδιο ξανά και ξανά

    - - - Updated - - -

    καλά ξεμπερδέματα
    να σου πω την αλήθεια,στο σπίτι έχω πάνω από 5 χρόνια wind και όλα δουλεύουν ρολόι(3 adsl και 2 vdsl). μάλιστα πέρσι που δημιουργήθηκε θέμα με την ταχύτητα της σύνδεσής μου, σε 5 μέρες είχαν έρθει 3 φορές και το έφτιαξαν αμέσως σε συνεννόηση με τον ΟΤΕ. κινητό επίσης έχω από το 99 και όλα κομπλέ. είναι να σου τύχει. το vision το έβαλε ο πατέρας μου και απλά θέλω να επωφεληθώ της εφαρμογής στο κινητό

  9. #9
    Εγγραφή
    16-12-2017
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RedRock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. έχω κατεβάσει το app της wind για να βλέπω μέσω κινητού τα κανάλια.το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα! Η wind σε αλλεπάλληλες ερωτήσεις μου, μου απαντάει το ίδιο. "Παρακαλώ,φτιάξτε έναν λογαριασμό στο mywind και συνδεθείτε με τους κωδικούς σας στο app". Μάλλον παιδιά υποτιμούν την νοημοσύνη μου. Αφού λοιπόν του εξήγησα,ότι με τους κωδικούς μου προσπαθώ να μπω, με παρέπεμψαν στο 13800,μπας και βρούμε καμιά άκρη. το μήνυμα που μου βγάζει το κινητό,σας το παραθέτω.Κάθε βοήθεια δεκτή.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  46517259_266126707383214_7700947615235440640_n.png 
Εμφανίσεις:  27 
Μέγεθος:  39,4 KB 
ID: 199059
    Έχει καταφέρει κανείς να δει τα κανάλια novasport της Wind Vision από άλλη συσκευή ; Εγώ εδώ και 2 μήνες προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο myWind αλλά δεν μου έρχεται ποτέ το sms με τον προσωρινό κωδικό . Έχω βαρεθεί να τους καλώ στο 13800 να χάνω χρήμα και χρόνο αλλά τίποτα δεν γίνεται . Αν κάνω αλλαγή παρόχου και πάω στην Forthnet - Nova στην οποία η Wind είναι μέτοχος ώστε να έχω και σε άλλες συσκευές τα κανάλια Novasport είναι νόμιμο να πληρώσω πρόστιμο για την μεταφορά σε δική τους εταιρία και με δική τους υπαιτιότητα διότι δεν μου παρέχουν αυτό που υποσχέθηκαν κι εξακολουθούν να διαφημίζουν ; Αν διακόψω και δεν τους πληρώσω το νταβατζιλίκι των 50 ευρώ τι μπορούν να μου κάνουν ; τους συμφέρει για τα 50 € να με πάνε σε δίκη που πιθανόν και να χάσουν και να δημοσιοποιηθεί το πρόβλημά τους ;
    Αν υπάρχουν κι άλλοι που έχουν το ίδιο πρόβλημα ας μου στείλουν μήνυμα να δούμε πως μπορούμε να κινηθούμε ομαδικά μέσω της ΕΕΤΤ ή με δικηγόρο .

  10. #10
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Άμα σε πάνε σε δίκη, που θα την χάσεις τότε θα πληρώσεις και τα έξοδα τα δικά τους

  11. #11
    Εγγραφή
    10-03-2011
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 1MIKE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει καταφέρει κανείς να δει τα κανάλια novasport της Wind Vision από άλλη συσκευή ; Εγώ εδώ και 2 μήνες προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο myWind αλλά δεν μου έρχεται ποτέ το sms με τον προσωρινό κωδικό . Έχω βαρεθεί να τους καλώ στο 13800 να χάνω χρήμα και χρόνο αλλά τίποτα δεν γίνεται . Αν κάνω αλλαγή παρόχου και πάω στην Forthnet - Nova στην οποία η Wind είναι μέτοχος ώστε να έχω και σε άλλες συσκευές τα κανάλια Novasport είναι νόμιμο να πληρώσω πρόστιμο για την μεταφορά σε δική τους εταιρία και με δική τους υπαιτιότητα διότι δεν μου παρέχουν αυτό που υποσχέθηκαν κι εξακολουθούν να διαφημίζουν ; Αν διακόψω και δεν τους πληρώσω το νταβατζιλίκι των 50 ευρώ τι μπορούν να μου κάνουν ; τους συμφέρει για τα 50 € να με πάνε σε δίκη που πιθανόν και να χάσουν και να δημοσιοποιηθεί το πρόβλημά τους ;
    Αν υπάρχουν κι άλλοι που έχουν το ίδιο πρόβλημα ας μου στείλουν μήνυμα να δούμε πως μπορούμε να κινηθούμε ομαδικά μέσω της ΕΕΤΤ ή με δικηγόρο .
    μηπως εχεις φραγη στα 5ψηφια;

  12. #12
    Εγγραφή
    16-12-2017
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από p270 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως εχεις φραγη στα 5ψηφια;
    Οχι και το διπίστωσε και εκπρόσωπος της Wind ότι δεν υπάρχει καμία φραγή .

    - - - Updated - - -

    Ούτε δικαστής ή εισαγγελέας μπορεί να σου απαντήσει με τόση σιγουριά για το αποτέλεσμα μιας δίκης . Έχεις δει ότι διαφημίζουν στα φυλλάδιά τους και αλλού την δυνατότητα να δεις όλα τα κανάλια (και τα Novasport) από άλλες συσκευές ; Εμένα μετά από τουλάχιστον δέκα (10) κλήσεις στο 13700 ή 13800 και επισκέψεις στο κατάστημα Wind της περιοχής μου δεν κατάφεραν να μου παρέχουν αυτό που μου υποσχέθηκαν και συνεχίζουν να διαφημίζουν . Με ποιο σκεπτικό λοιπόν δεν μπορώ να αοχωρήσει από μια σύμβαση άκυρη με δική τους υπαιτιότητα και θα πρέπει να πληρώσω και 50 ευρώ για την διακοπή ;
    Επίσης αν μεταφέρω τη σύνδεση στην forthnet (στην οποία η Wind είναι μέτοχος) για ποιο λόγο να έχω πρόστιμο ;
    Τέλος θα δούμε τι έχει να πουν και η ΕΕΤΤ και το ΚΕΠΚΑ για όλα αυτά . Και αν πιστεύει η Wind ότι τα 50 ευρώ που θα διεκδικήσει είναι σημαντικότερα από την φήμη της γιατί εννοείται ότι θα κοινοποιήσω το πρόβλημά τους με τις συνδέσεις στο myWind και την όλη συμπεριφορά τους σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα , αλλά και θα διακόψω κάθε σύνδεση δική μου , της οικογένειάς μου και συναδέλφων μου από εταιρικό πρόγραμμα της Wind . (Έχω κάνει ήδη την αίτηση διακοπής στα εταιρικά πακέτα μου και θα έχω τα νούμερα στην διάθεσή μου για να πάω σε όποια εταιρία θέλω) .
    Υ.Γ. : Καλά σας κάνουν (πάροχοι τηλεοπτικού περιεχομένου) όλοι όσοι μεταδίδουν live streaming αθλητικό περιεχόμενο γιατί είστε απατεώνες και σας αξίζει . Μετάνοιωσα την στιγμή που αποφάσισα να πληρώσω για κάτι που μπορούν να μου παρέχουν δωρεάν τόσες πολλές ιστοσελίδες .

    - - - Updated - - -

    @sdikr
    Ούτε δικαστής ή εισαγγελέας μπορεί να σου απαντήσει με τόση σιγουριά για το αποτέλεσμα μιας δίκης . Έχεις δει ότι διαφημίζουν στα φυλλάδιά τους και αλλού την δυνατότητα να δεις όλα τα κανάλια (και τα Novasport) από άλλες συσκευές ; Εμένα μετά από τουλάχιστον δέκα (10) κλήσεις στο 13700 ή 13800 και επισκέψεις στο κατάστημα Wind της περιοχής μου δεν κατάφεραν να μου παρέχουν αυτό που μου υποσχέθηκαν και συνεχίζουν να διαφημίζουν . Με ποιο σκεπτικό λοιπόν δεν μπορώ να αοχωρήσει από μια σύμβαση άκυρη με δική τους υπαιτιότητα και θα πρέπει να πληρώσω και 50 ευρώ για την διακοπή ;
    Επίσης αν μεταφέρω τη σύνδεση στην forthnet (στην οποία η Wind είναι μέτοχος) για ποιο λόγο να έχω πρόστιμο ;
    Τέλος θα δούμε τι έχει να πουν και η ΕΕΤΤ και το ΚΕΠΚΑ για όλα αυτά . Και αν πιστεύει η Wind ότι τα 50 ευρώ που θα διεκδικήσει είναι σημαντικότερα από την φήμη της γιατί εννοείται ότι θα κοινοποιήσω το πρόβλημά τους με τις συνδέσεις στο myWind και την όλη συμπεριφορά τους σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα , αλλά και θα διακόψω κάθε σύνδεση δική μου , της οικογένειάς μου και συναδέλφων μου από εταιρικό πρόγραμμα της Wind . (Έχω κάνει ήδη την αίτηση διακοπής στα εταιρικά πακέτα μου και θα έχω τα νούμερα στην διάθεσή μου για να πάω σε όποια εταιρία θέλω) .
    Υ.Γ. : Καλά σας κάνουν (πάροχοι τηλεοπτικού περιεχομένου) όλοι όσοι μεταδίδουν live streaming αθλητικό περιεχόμενο γιατί είστε απατεώνες και σας αξίζει . Μετάνοιωσα την στιγμή που αποφάσισα να πληρώσω για κάτι που μπορούν να μου παρέχουν δωρεάν τόσες πολλές ιστοσελίδες .

    - - - Updated - - -

    Ούτε δικαστής ή εισαγγελέας μπορεί να σου απαντήσει με τόση σιγουριά για το αποτέλεσμα μιας δίκης . Έχεις δει ότι διαφημίζουν στα φυλλάδιά τους και αλλού την δυνατότητα να δεις όλα τα κανάλια (και τα Novasport) από άλλες συσκευές ; Εμένα μετά από τουλάχιστον δέκα (10) κλήσεις στο 13700 ή 13800 και επισκέψεις στο κατάστημα Wind της περιοχής μου δεν κατάφεραν να μου παρέχουν αυτό που μου υποσχέθηκαν και συνεχίζουν να διαφημίζουν . Με ποιο σκεπτικό λοιπόν δεν μπορώ να αοχωρήσει από μια σύμβαση άκυρη με δική τους υπαιτιότητα και θα πρέπει να πληρώσω και 50 ευρώ για την διακοπή ;
    Επίσης αν μεταφέρω τη σύνδεση στην forthnet (στην οποία η Wind είναι μέτοχος) για ποιο λόγο να έχω πρόστιμο ;
    Τέλος θα δούμε τι έχει να πουν και η ΕΕΤΤ και το ΚΕΠΚΑ για όλα αυτά . Και αν πιστεύει η Wind ότι τα 50 ευρώ που θα διεκδικήσει είναι σημαντικότερα από την φήμη της γιατί εννοείται ότι θα κοινοποιήσω το πρόβλημά τους με τις συνδέσεις στο myWind και την όλη συμπεριφορά τους σε όλα τα κοινωνικά δίκτυα , αλλά και θα διακόψω κάθε σύνδεση δική μου , της οικογένειάς μου και συναδέλφων μου από εταιρικό πρόγραμμα της Wind . (Έχω κάνει ήδη την αίτηση διακοπής στα εταιρικά πακέτα μου και θα έχω τα νούμερα στην διάθεσή μου για να πάω σε όποια εταιρία θέλω) .
    Υ.Γ. : Καλά σας κάνουν (πάροχοι τηλεοπτικού περιεχομένου) όλοι όσοι μεταδίδουν live streaming αθλητικό περιεχόμενο γιατί είστε απατεώνες και σας αξίζει . Μετάνοιωσα την στιγμή που αποφάσισα να πληρώσω για κάτι που μπορούν να μου παρέχουν δωρεάν τόσες πολλές ιστοσελίδες .

    - - - Updated - - -

    Οχι και το διπίστωσε και εκπρόσωπος της Wind ότι δεν υπάρχει καμία φραγή .

  13. #13
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Ρώτησες γιατί να το πάνε σε δίκη, σου απάντησα οτι τα έξοδα τα πληρώνει ο χαμένος
    Εσυ πόσο σίγουρος είσαι οτι θα την κερδίσεις;

  14. #14
    Εγγραφή
    16-12-2017
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RedRock Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σου πω την αλήθεια,στο σπίτι έχω πάνω από 5 χρόνια wind και όλα δουλεύουν ρολόι(3 adsl και 2 vdsl). μάλιστα πέρσι που δημιουργήθηκε θέμα με την ταχύτητα της σύνδεσής μου, σε 5 μέρες είχαν έρθει 3 φορές και το έφτιαξαν αμέσως σε συνεννόηση με τον ΟΤΕ. κινητό επίσης έχω από το 99 και όλα κομπλέ. είναι να σου τύχει. το vision το έβαλε ο πατέρας μου και απλά θέλω να επωφεληθώ της εφαρμογής στο κινητό
    εγώ γιατί δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι είναι όλα καλά με το Wind Vision ; Μήπως επειδή κανένας από τους δήθεν τεχνικούς της τηλεφωνικής υποστήριξης (εδώ γελάω) δεν μπορεί να μου δώσει λύση ώστε να κάνω εγγραφή στο myWind ; Δεν έρχεται ποτέ με sms ο προσωρινός κωδικός κι εννοείτε δεν υπάρχει φραγή στα 5ψήφια όπως μου διαβεβαιώνου και από την Wind .

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρώτησες γιατί να το πάνε σε δίκη, σου απάντησα οτι τα έξοδα τα πληρώνει ο χαμένος
    Εσυ πόσο σίγουρος είσαι οτι θα την κερδίσεις;
    Δεν είπα εγώ ότι είμαι σίγουρος , αν και έχω κάθε νόμιμο δικαίωμα να λύσω χωρίς κόστος το συμβόλαιο με δική τους υπαιτιότητα από την στιγμή που δεν μπορώ να έχω σε άλλες 4 συσκευές τα κανάλια του , αλλά ούτε η Wind μπορεί να είναι σίγουρη και το σίγουρο είναι ότι το ΚΕΠΚΑ και η ΕΕΤΤ (με δεδομένο ότι θα υπάρχουν κι άλλες καταγγελίες εξαπατημένων καταναλωτών) θα είναι με το μέρος μου σε περίπτωση που η εταιρία αισθάνεται τόσο ισχυρή απέναντι στους κατανωλωτές/πελάτες της .

  15. #15
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 1MIKE Εμφάνιση μηνυμάτων


    Δεν είπα εγώ ότι είμαι σίγουρος , αν και έχω κάθε νόμιμο δικαίωμα να λύσω χωρίς κόστος το συμβόλαιο με δική τους υπαιτιότητα από την στιγμή που δεν μπορώ να έχω σε άλλες 4 συσκευές τα κανάλια του , αλλά ούτε η Wind μπορεί να είναι σίγουρη και το σίγουρο είναι ότι το ΚΕΠΚΑ και η ΕΕΤΤ (με δεδομένο ότι θα υπάρχουν κι άλλες καταγγελίες εξαπατημένων καταναλωτών) θα είναι με το μέρος μου σε περίπτωση που η εταιρία αισθάνεται τόσο ισχυρή απέναντι στους κατανωλωτές/πελάτες της .

    Μάλιστα, αν και ίσως και αν έχουν κάνει και άλλοι καταγγελία (και την έχουν κερδίσει).
    Το ότι είναι μέτοχοι σε άλλη εταιρία όχι δεν σου δίνει δικαίωμα να κάνεις μεταφορά χωρίς ποινή, το ότι δεν δουλεύει μια εξτρά υπηρεσία δεν σημαίνει πως μπορείς να φύγεις χωρίς ποινή απο όλες τις άλλες.
    Παλιότερα ίσχυε το ότι για 50 ευρώ δεν θα σε τρέξουν, τώρα αυτό έχει αλλάξει, ειδικά απο την στιγμή που θα πληρώσεις εσύ τα εξτρά έξοδα, εξώδικα ή και έξοδα δίκης.

    Το σίγουρο είναι οτι δεν μπορείς να σηκωθείς να φύγεις έτσι απλά, μπορείς να κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ και εκεί να σου πούνε, επείδη δεν έχουμε όρέξη να το τρέχουμε σας δίνουμε το ελεύθερο να φύγετε.

    Ακόμα να ξέρεις πως το να κάνεις πόστ δεξιά και αριστερά κάνοντας στην ουσία δυσφήμιση τους δίνει το δικαίωμα να σε κυνηγήσουν και για αυτό.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα με 200 αρα στην wind
    Από dimitris777 στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-18, 09:51
  2. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-18, 13:01
  3. Ψηφιακή Υπογραφή - Πρόβλημα με την έκδοση της
    Από meletis στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-18, 00:32
  4. Προβλημα με το internet
    Από mpaoboud στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-18, 18:27
  5. Πρόβλημα με αντικατάσταση ρουτερ της hol
    Από Κωστας Καλυβας kk στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-12-17, 16:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας