Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.124
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημέρα, χτες μου ηρθε email για νεο λογαριασμο οπου ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!! βλεπω οτι δεν εγινε η πιστωση που μου εχετε στειλει sms!!!!
    το sms ηρθε Δευτερα 3/12 το πρωι 10:52 και λεει : ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΙΣΤΩΣΗ ΕΧΕΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙ, Η ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΙΣΤΩΣΗ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ.
    Ο λογαρισμος αυτος δειχνει να εχει εκδοση 5/12 αρα το αιτημα πιστωσης ειχε γινει αποδεκτο.
    Γιατι η πιστωση δεν αποδοθηκε στον λογαριασμο λοιπον ?
    Ξαναλεω οτι το προβλημα μου ειναι πως ερχεται η inalan απο μερα σε μερα και θα σταματησω να ειμαι συνδρομητης σας αρα η πιστωση δεν θα μπορει να αποδοθει.
    Και ειμαι σιγουρος οτι στο χερι ή σε λογαριασμο χρηματα δεν θα δωσετε....
    οποτε αυτος ο λογαριασμος αφου ληγει του χρονου που εχουμε περασει τους 6μηνες αποδοσης πιστωσης που λεγαμε ΔΕΝ θα πληρωθει.

    Θα βγαλετε ποσο ειναι η πιστωση και θα μου στειλετε την διαφορα στο email να την πληρωσω.
    Δεν σηκωνω καμια απολυτως αντιρηση, εγω ειμαι απολυτως σωστος απεναντι σας και με γραφετε κανονικα....
    αν δεν το κανετε δεν προκειτε να πληρωσω. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.....

    Εγω τον ιουνιο εκανα υπομονη ενα μηνα να ειμαι χωρις ιντερνετ και τηλεφωνο και αλλη μια εβδομαδα τουλαχιστον τον Οκτωβρη που δεν ζητησα πιστωση γιατι προφανως θα την βγαλετε σε 10χρονια....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 09-12-18 στις 09:10.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Nikiforos,

    Σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας και κατανοούμε την αναστάτωση που έχει προκύψει.

    Ωστόσο, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας καθώς σύμφωνα και με το sms το οποίο έχεις λάβει, η πίστωση θα πραγματοποιηθεί σε επόμενο λογαριασμό.

    Θα θέλαμε να σε διαβεβαιώσουμε ότι το ποσό που αναλογεί θα αποδοθεί είτε με την μορφή πίστωσης, είτε με την μορφή επιστροφής σε τραπεζικό λογαριασμό (εφόσον έχει μεσολαβήσει διακοπή της υπηρεσίας σου).

    Σε κάθε περίπτωση το πιστωτικό ποσό το οποίο προκύπτει για την υπηρεσία σου θα αποδοθεί κανονικά με έναν από τους παραπάνω τρόπους, το οποίο θα εξαρτηθεί είτε από τον εκκαθαριστικό λογαριασμό που θα προκύψει η ανάλογη χρεοπίστωση, είτε με την μορφή πίστωσης σε επόμενο λογαριασμό, ή και με την μορφή επιστροφής του πιστωτικού που θα παραμένει στην υπηρεσία σου μετά την ολοκλήρωση της διακοπής.

    Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

    Αλέξης, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. Αύξηση Λογαριασμού WIND
    Από lx911 στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-18, 11:47
  2. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-18, 16:39
  3. Διαγραφή λογαριασμού...
    Από Skipper στο φόρουμ Η Γνώμη σας
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-03-18, 17:30
  4. Πληρωμή Λογαριασμού
    Από BOEING στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-18, 12:33

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας