Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Το avatar του μέλους mach
    mach Guest
    Ότι λέει ο τίτλος.
    H κάρτα είναι καινούργια, σφραγισμένη στη ζελατίνα της, δεν την έχει πειράξει χέρι.

    Μην σας ανησυχούν οι 4 ψιλό-θολές φωτό, τις έβγαλε η μάνα μου με τη μπαγκατέλα κινητό της, εγώ ταξιδεύω και ... ανωτέρα βία.
    Είναι η "καλή" έκδοση της 1070 για την EVGA, με boost clock στα 1784MHz, η μνήμη στα 8GHz GDDR5 όπως σε όλες τις 1070.
    Επίσης είναι μαυρούλα και δείχνει τέλεια στο case, μια εξαιρετικά καλοφτιαγμένη κάρτα.
    Για θόρυβο και θερμοκρασίες είναι πιθανότατα ότι καλύτερο υπάρχει στην αγορά.
    Έρχεται με το λογισμικό ACX 3.0 για να πειράζετε τα πάντα στη κάρτα (ρεύματα, ανεμιστήρες, LEDs, ρολόγια), υποστηρίζει SLI, VR, 4K και όλα τα καλούδια.
    Σας δίνω και το λινκ για την κάρτα, στο site της EVGA.
    Μόλις αγορασμένη από Amazon, θα σας δοθεί και η καρτούλα που εσωκλείουν ώστε αν πάθει κάτι το προϊόν, το στέλνετε τζάμπα πίσω και ξαναπαίρνετε πάλι τζάμπα αντίστοιχο ή καλύτερο προϊόν. H Αμαζόνα δεν παίζεται σ'αυτό τον τομέα, όποιος έχει περάσει τη διαδικασία ξέρει ότι οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες και σοβαροί - όχι τα τουφέκια των καταστημάτων εδώ πέρα.
    Η φθηνότερη τιμή που βρίσκω στο Skroutz είναι 504,95 ευρώ (και αυτοί από Amazon εισάγουν, μη στενοχωριέστε), διαθεσιμότητα δεν υπάρχει.
    Εγώ την αφήνω 400€ και θα πάρετε απλά μια ολοκαίνουργια, σφραγισμένη κάρτα με εγγύηση/τιμολόγιο της Amazon.
    Προσθήκη: Η κάρτα μπορεί να επιστραφεί στην Amazon μέχρι τις 31/1/2019. Δε νομίζω να κάνουν refund μετρητά αλλά μπορείτε να αγοράσετε ότι άλλο θέλετε με τα λεφτά που έκανε η κάρτα. Δείτε το σαν πιστωτικό τιμολόγιο.
    Προτιμώ συνάντηση Αθήνα και χέρι-χέρι ανταλλαγή. Ταχυδρομείο δεν εμπιστεύομαι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mach : 11-12-18 στις 20:14.

  2. #2
    Το avatar του μέλους mach
    mach Guest
    Να κλειδωθεί το θέμα, πωλήθηκε, ευχαριστώ πολύ.

Παρόμοια Θέματα

  1. Πωλείται Xiaomi Mi6 6/64GB Black Global Version
    Από metalmike στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-10-18, 20:06
  2. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-18, 08:43
  3. Από R9 290 σε GTX 1070 η 980ti ?
    Από Le0pard στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-18, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας