Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567
Εμφάνιση 91-101 από 101
  1. #91
    Εγγραφή
    26-09-2007
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η εταιρία VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει τις παρακάτω μεταβολές:
    ...
    Από 4 Μαρτίου 2019 τροποποιείται η δυνατότητα ανανέωσης χρόνου ομιλίας 10€ για όλους τους υφιστάμενους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Καρτοκινητού Ολυμπιακός και ΕΛΤΑ Καρτοκινητή. Πιο συγκεκριμένα, από την ανωτέρω ημερομηνία στα online κανάλια My CU App, My Vodafone App, www.vodafone.gr και www.vodafonecu.gr θα είναι διαθέσιμη η δυνατότητα ανανέωσης χρόνου ομιλίας από 10€ και πάνω. Σε όλα τα υπόλοιπα κανάλια η δυνατότητα ανανέωσης χρόνου ομιλίας θα ξεκινάει από 12€ και πάνω. H δυνατότητα ανανέωσης χρόνου ομιλίας 10€ παραμένει για όλους τους νέους συνδρομητές του Vodafone CU, Καρτοκινητού Vodafone, Καρτοκινητού Ολυμπιακός και ΕΛΤΑ Καρτοκινητή.
    ...

    Πηγή : Vodafone
    το παραπάνω κομμάτι δεν υπάρχει στην ανακοίνωση !!!

  2. #92
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.430
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ωπ!!
    Λες να το μετανιώσανε και να το βγάλανε ???

    Ερχόμαστε όλοι Vodafone !!!

    Ακούς Vodafone.. μην το κάνεις!!!

    Την σώνω την σελίδα να την έχω!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  3. #93
    Εγγραφή
    26-09-2007
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από named Εμφάνιση μηνυμάτων
    το παραπάνω κομμάτι δεν υπάρχει στην ανακοίνωση !!!
    και σήμερα ξαναεμφανίστηκε
    απίστευτα πράγματα

  4. #94
    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περιοχή
    thematrix
    Μηνύματα
    126
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Μια χαρά υπάρχει στην ανακοίνωση κανονικά. Μαλλον άλλη ανακοίνωση διαβάσατε

  5. #95
    Εγγραφή
    26-09-2007
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    υπάρχει σωσμένη η επίσημη σελίδα χθες που απουσιάζει η συγκεκριμένη παράγραφος
    το διαπίστωσε και ο χρήστης που σχολίασε μετά από εμένα

  6. #96
    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περιοχή
    thematrix
    Μηνύματα
    126
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από named Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει σωσμένη η επίσημη σελίδα χθες που απουσιάζει η συγκεκριμένη παράγραφος
    το διαπίστωσε και ο χρήστης που σχολίασε μετά από εμένα
    Οκ. Παρολο που εχεις δίκιο, το ξανάβαλαν. Η βονταφο μιά ζωή η πιο ακριβή ήταν, τώρα που ζορίζεται θα κάνει καλύτερες τιμές; Εδω στο ρομινγκ προσπαθησε να βάλει τεράστιο χαράτσι!

  7. #97
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοειται οτι οι περισσοτερες ειναι Β3 αφου αυτη ειναι η βασικη στις πολεις. Αλλα μπαινουν ηδη Β20.
    Άντε να δούμε πότε, 2019 είμαστε.... - - - Updated - - -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως εχω δει και 3CA αν και με χαμηλες ταχυτητες.
    Είναι κάνα χρόνο που έχω δει 3ca (όπως και στη wind), ελάχιστο βέβαια όσο ελάχιστες είναι και οι b7. Το μόνο θετικό είναι ότι κάποιες b7 της vf στην Αττικη ήδη λειτουργούν σε 4x4mimo.

  8. #98
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.723
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    βαζω στη μητερα μου καθε μηνα το πακετο με τα 7 ευρω που δινει 400 προς ολους με το δωρο κτλ..

    αν καταλαβα καλα ,επειδη ακυρωνεται το πακετο στα μεσα του επομενου μηνα εγω που θα της ανανεωσω το πακετο στις 5 του μηνος,θα τα χασει ολα?

    ποια εναλλακτικη προτεινεται για παρομοια ομιλια?
    VAMOS ARIS

  9. #99
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.430
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    400 λεπτά ?
    Που ακριβώς αναφέρετε αυτό το πακέτο ?

    Πάντως νομίζω ότι από την στιγμή που ανανεώσεις ένα πακέτο που καταργείτε στην συνέχεια, εσύ το έχεις κανονικά μέχρι την λήξη του.

    Αλλά, απ' ότι διάβασα κάπου στην περίπτωση που με το πακέτο αυτό έχεις μαζέψει και άλλα λεπτά από προηγούμενες ανανεώσεις του,
    αυτά θα τα χάσεις στην λήξη του, με οποιαδήποτε άλλη ανανέωση, καθώς δεν θα υπάρχει ξανά το ίδιο πακέτο.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #100
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.281
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Στο CU Talk to All αναφέρεται, 300 προς CU, 300 προς όλους συν άλλα 100 για την online ενεργοποίηση.

    Κι εγώ αυτό έπαιρνα για τη σύζυγο. Παλιότερα ήταν άλλο πακέτο που κόστιζε 6 ευρώ παρόμοιο, τα μαζεμένα λεπτά χάθηκαν όταν καταργήθηκε το πακέτο και έληξαν, οπότε το ίδιο θα συμβεί και με αυτό.

    Εμείς περιμένουμε να εξαντληθούν ό,τι χρήματα έχει μέσα και σε αυτό και στου ενός υιού για να τα κάνουμε frog, αλλά δεν εξαντλεί και τα 400 λεπτά, θα τη βγάζει με 6-7 ευρώ το μήνα για ομιλία + internet, μόνο για ομιλία έχει 120 λεπτά/3 ευρώ και μπορείς να κάνεις παραπάνω από μία αγορές τέτοιων πακέτων απλά τη σωστή στιγμή.

    - - - Updated - - -

    @blade_ επειδή μάλλον τα θες τα λεπτά, σε συμφέρει να πάτε ένα σκαλί παραπάνω στο CU combo 600, στα 8,5 ευρώ δίνει κάποια SMS συν 200ΜΒ, αλλά δεν ξέρω μήπως καταργηθεί κι αυτό.
    hnesne

  11. #101
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.723
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο CU Talk to All αναφέρεται, 300 προς CU, 300 προς όλους συν άλλα 100 για την online ενεργοποίηση.

    Κι εγώ αυτό έπαιρνα για τη σύζυγο. Παλιότερα ήταν άλλο πακέτο που κόστιζε 6 ευρώ παρόμοιο, τα μαζεμένα λεπτά χάθηκαν όταν καταργήθηκε το πακέτο και έληξαν, οπότε το ίδιο θα συμβεί και με αυτό.

    Εμείς περιμένουμε να εξαντληθούν ό,τι χρήματα έχει μέσα και σε αυτό και στου ενός υιού για να τα κάνουμε frog, αλλά δεν εξαντλεί και τα 400 λεπτά, θα τη βγάζει με 6-7 ευρώ το μήνα για ομιλία + internet, μόνο για ομιλία έχει 120 λεπτά/3 ευρώ και μπορείς να κάνεις παραπάνω από μία αγορές τέτοιων πακέτων απλά τη σωστή στιγμή.

    - - - Updated - - -

    @blade_ επειδή μάλλον τα θες τα λεπτά, σε συμφέρει να πάτε ένα σκαλί παραπάνω στο CU combo 600, στα 8,5 ευρώ δίνει κάποια SMS συν 200ΜΒ, αλλά δεν ξέρω μήπως καταργηθεί κι αυτό.
    κατι τετοιο πρεπει να κανω αλλα το εχουν τραβηξει πολυ το θεμα...ειναι μεγαλη αυξηση και τωρα θα χρειαζεται και δεκαρα καθε μηνα...
    VAMOS ARIS

Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας