Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-29 από 29
  1. #16
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    στα xp σημερα ανοιξα ενα μηχανημα ρυθμισμενο να παιρνει pos2009 updates ,και το ενημερωσα
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #17
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειλικρινής ερώτηση Χωρίς διάθεση για τρολάρισμα.
    Πως κρίνεται παράνομο κάτι πουλάει κάποιο μαγαζί και δίνει και απόδειξη αγοράς για αυτό;
    Το ebay (καί όχι μόνο - υπάρχουν δεκάδες μαγαζιά που πουλάνε άδειες Windows) στέλνει απόδειξη για κάθε αγορά που κάνεις.
    γιατί λοιπόν χαρακτηρίζεται παράνομο κάποιο προϊόν που δεν το έκλεψα δεν το έσπασα, το πλήρωσα και μάλιστα υπάρχει και απόδειξη γιαυτό; (άρα φορολογήθηκα κιόλας για την αγορά)
    Επειδή το αγόρασα φτηνά; Το αγόρασα σε εκπτώσεις, το πουλάει το μαγαζί κάτω του κόστους λόγω επιθετικής πολιτικής, θέλει να κλείσει τους ανταγωνιστές του κλπ κλπ.
    Υπάρχουν πολλοί λόγοι να πουλάνε τα μαγαζιά προϊόντα κάτω του κόστους.
    Πρέπει να με νοιάζει εμένα τον καταναλωτή γιατί πουλάει φθηνά; Αν παρανομεί ας το κλείσουν, εγώ τι φταίω;
    Τα κλειδιά που πουλάνε είναι συνήθως απο ακαδημαϊκές άδειες ή απο συνδρομή msdn, οι οποίες παρέχονται με συγκεκριμένους όρους απο την ms
    Κάποιοι ξεκολλάνε τα χαρτάκια απο παλιά μηχανήματα και δίνουν τα κλειδιά, πάλι δεν το επιτρέπει η άδεια χρήσης.

    Και κλεμμένο αμάξι μπορείς να αγοράσεις και να έχεις απόδειξη, αν σε πιάσουν θα σε πάνε μέσα όμως, ισχύει και σε άλλες περιπτώσεις, πχ κάποιο κόσμημα κλπ.

    Ειδικά για επαγγελματική στέγη πρέπει να έχεις coa (χαρτάκι) και τιμολόγιο αγοράς.

  3. #18
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Και πως ξέρει ο ελεγκτής ότι αγόρασα μόνο το χαρτάκι από ένα παλιό μηχάνημα και όχι όλο το παλιό μηχάνημα; Σύμφωνα με την άδεια χρήσης τα μαγαζιά πρέπει να πουλάνε μόνο retail άδεις και όχι OEM/DSP γιατί αυτή η άδεια υποτίθεται ότι συνοδεύει την αγορά ενός ηλεκτρονικού υπολογιστή. ΟΛΑ τα καταστήματα στο skrouz, ΟΛΑ ΟΜΩΣ! πουλάνε ΜΟΝΟ τέτοιες άδειες Είναι ΟΛΑ παράνομα; Εγώ θα έλεγα παράτυπα όχι παράνομα Ακόμη και εάν υποθέσουμε ότι τα μαγαζιά πουλάνε παράνομα εγώ ο τελικός καταναλωτής τι φταίω; Δεν είναι δική μου δουλειά να κάνω τον αστυνομικό. Ούτε θέλω, ούτε μπορώ, ούτε πρέπει να ελέγχω τα παραστατικά του κάθε καταστήματος για να διαπιστώσω αν πουλάει νόμιμα. Και κάτι τελευταίο. Γιατί σε μια επαγγελματική στέγη πρέπει να συνοδεύονται με τιμολόγιο και όχι με μια απλή απόδειξη αγοράς; Δεν τα αγόρασα με σκοπό τη μεταπώληση. Τα αγόρασα για προσωπική χρήση. Δεν μπορώ αν είμαι επαγγελματίας να πάρω ένα μεταχειρισμένο ποδήλατο από σένα; Θα πρέπει να σου ζητήσω τιμολόγιο; Εντάξει σίγουρα κάπου έχει λάθος το σκεπτικό μου μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω αλλά μου κάνει εντύπωση η διαφορά αντιμετώπισης της αγοράς λογισμικού από μια άλλη αγορά πχ ενός ποδηλάτου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πως ξέρει ο ελεγκτής ότι αγόρασα μόνο το χαρτάκι από ένα παλιό μηχάνημα και όχι όλο το παλιό μηχάνημα; Σύμφωνα με την άδεια χρήσης τα μαγαζιά πρέπει να πουλάνε μόνο retail άδεις και όχι OEM/DSP γιατί αυτή η άδεια υποτίθεται ότι συνοδεύει την αγορά ενός ηλεκτρονικού υπολογιστή. ΟΛΑ τα καταστήματα στο skrouz, ΟΛΑ ΟΜΩΣ! πουλάνε ΜΟΝΟ τέτοιες άδειες Είναι ΟΛΑ παράνομα; Εγώ θα έλεγα παράτυπα όχι παράνομα Ακόμη και εάν υποθέσουμε ότι τα μαγαζιά πουλάνε παράνομα εγώ ο τελικός καταναλωτής τι φταίω; Δεν είναι δική μου δουλειά να κάνω τον αστυνομικό. Ούτε θέλω, ούτε μπορώ, ούτε πρέπει να ελέγχω τα παραστατικά του κάθε καταστήματος για να διαπιστώσω αν πουλάει νόμιμα. Και κάτι τελευταίο. Γιατί σε μια επαγγελματική στέγη πρέπει να συνοδεύονται με τιμολόγιο και όχι με μια απλή απόδειξη αγοράς; Δεν τα αγόρασα με σκοπό τη μεταπώληση. Τα αγόρασα για προσωπική χρήση. Δεν μπορώ αν είμαι επαγγελματίας να πάρω ένα μεταχειρισμένο ποδήλατο από σένα; Θα πρέπει να σου ζητήσω τιμολόγιο; Εντάξει σίγουρα κάπου έχει λάθος το σκεπτικό μου μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω αλλά μου κάνει εντύπωση η διαφορά αντιμετώπισης της αγοράς λογισμικού από μια άλλη αγορά πχ ενός ποδηλάτου.
    ΥΓ Παρόλο που έχω χωρίσει το κείμενο σε παραγράφους το εμφανίζει συνεχόμενο. Είναι bug του forum;

  4. #19
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πως ξέρει ο ελεγκτής ότι αγόρασα μόνο το χαρτάκι από ένα παλιό μηχάνημα και όχι όλο το παλιό μηχάνημα; Σύμφωνα με την άδεια χρήσης τα μαγαζιά πρέπει να πουλάνε μόνο retail άδεις και όχι OEM/DSP γιατί αυτή η άδεια υποτίθεται ότι συνοδεύει την αγορά ενός ηλεκτρονικού υπολογιστή. ΟΛΑ τα καταστήματα στο skrouz, ΟΛΑ ΟΜΩΣ! πουλάνε ΜΟΝΟ τέτοιες άδειες Είναι ΟΛΑ παράνομα; Εγώ θα έλεγα παράτυπα όχι παράνομα Ακόμη και εάν υποθέσουμε ότι τα μαγαζιά πουλάνε παράνομα εγώ ο τελικός καταναλωτής τι φταίω; Δεν είναι δική μου δουλειά να κάνω τον αστυνομικό. Ούτε θέλω, ούτε μπορώ, ούτε πρέπει να ελέγχω τα παραστατικά του κάθε καταστήματος για να διαπιστώσω αν πουλάει νόμιμα. Και κάτι τελευταίο. Γιατί σε μια επαγγελματική στέγη πρέπει να συνοδεύονται με τιμολόγιο και όχι με μια απλή απόδειξη αγοράς; Δεν τα αγόρασα με σκοπό τη μεταπώληση. Τα αγόρασα για προσωπική χρήση. Δεν μπορώ αν είμαι επαγγελματίας να πάρω ένα μεταχειρισμένο ποδήλατο από σένα; Θα πρέπει να σου ζητήσω τιμολόγιο; Εντάξει σίγουρα κάπου έχει λάθος το σκεπτικό μου μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω αλλά μου κάνει εντύπωση η διαφορά αντιμετώπισης της αγοράς λογισμικού από μια άλλη αγορά πχ ενός ποδηλάτου. - - - Updated - - - ΥΓ Παρόλο που έχω χωρίσει το κείμενο σε παραγράφους το εμφανίζει συνεχόμενο. Είναι bug του forum;
    Αυτά θέλω να είμαι κάπου να σε δώ να τα λες στον εφοριακό που θα σου κάνει το έλεγχο. Μεταξύ μας, το εγώ ο καημένος ο καταναλωτής που πληρώνω 5 ευρώ για κάτι που ξέρω πως κάνει 300 δεν νομίζω να περνάει, ξέρεις πολύ καλά πως κάτι δεν πάει καλά.

  5. #20
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.621
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πως ξέρει ο ελεγκτής ότι αγόρασα μόνο το χαρτάκι από ένα παλιό μηχάνημα και όχι όλο το παλιό μηχάνημα; Σύμφωνα με την άδεια χρήσης τα μαγαζιά πρέπει να πουλάνε μόνο retail άδεις και όχι OEM/DSP γιατί αυτή η άδεια υποτίθεται ότι συνοδεύει την αγορά ενός ηλεκτρονικού υπολογιστή. ΟΛΑ τα καταστήματα στο skrouz, ΟΛΑ ΟΜΩΣ! πουλάνε ΜΟΝΟ τέτοιες άδειες Είναι ΟΛΑ παράνομα; Εγώ θα έλεγα παράτυπα όχι παράνομα Ακόμη και εάν υποθέσουμε ότι τα μαγαζιά πουλάνε παράνομα εγώ ο τελικός καταναλωτής τι φταίω; Δεν είναι δική μου δουλειά να κάνω τον αστυνομικό. Ούτε θέλω, ούτε μπορώ, ούτε πρέπει να ελέγχω τα παραστατικά του κάθε καταστήματος για να διαπιστώσω αν πουλάει νόμιμα. Και κάτι τελευταίο. Γιατί σε μια επαγγελματική στέγη πρέπει να συνοδεύονται με τιμολόγιο και όχι με μια απλή απόδειξη αγοράς; Δεν τα αγόρασα με σκοπό τη μεταπώληση. Τα αγόρασα για προσωπική χρήση. Δεν μπορώ αν είμαι επαγγελματίας να πάρω ένα μεταχειρισμένο ποδήλατο από σένα; Θα πρέπει να σου ζητήσω τιμολόγιο; Εντάξει σίγουρα κάπου έχει λάθος το σκεπτικό μου μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω αλλά μου κάνει εντύπωση η διαφορά αντιμετώπισης της αγοράς λογισμικού από μια άλλη αγορά πχ ενός ποδηλάτου.

    - - - Updated - - -

    ΥΓ Παρόλο που έχω χωρίσει το κείμενο σε παραγράφους το εμφανίζει συνεχόμενο. Είναι bug του forum;
    Είσαι ότι πει ο Δημόσιος Υπάλληλος.
    Βάλε linux, μάθανε πιά ότι είναι άνευ χρηματικού ανταλλάγματος (= δωρεάν).
    Παλιά ζητούσανε τιμολόγιο

    Και pssssssssssssst αν αγοράσεις μεταχειρισμένο ποδήλατο, εφ'όσον υπάρχει εγχρήματη συναλλαγή πρέπει να πληρωθεί φόρος, εκτός κι αν απαλλάσσεσαι.
    Και ανταλλαγές σε είδος πληρώνουν φόρους πχ δίνεις ένα οικόπεδο σε κάποιον κι αυτός σου δίνει ένα άλλο κάπου αλλού.

    Κοινώς πρέπει να έχεις το δικό σου κράτος/τελωνείο/εφορία. Αλλιώς υπάρχει sex, παθητικός εσύ, ενεργητικοί οι άλλοι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 27-12-18 στις 14:54.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  6. #21
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Ok για να είμαστε και on topic δε μπορεί να βάλει τα 7 να πει ότι έκανε αναβάθμιση τα XP του που έχει αγορασμένα και τους δείξει το κλειδί από τα XP;

  7. #22
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ok για να είμαστε και on topic δε μπορεί να βάλει τα 7 να πει ότι έκανε αναβάθμιση τα XP του που έχει αγορασμένα και τους δείξει το κλειδί από τα XP;
    Δεν θυμάμαι να υπήρχε πότε αναβάθμιση απο τα xp στα 7ρια

  8. #23
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.621
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θυμάμαι να υπήρχε πότε αναβάθμιση απο τα xp στα 7ρια
    Ο Δημόσιος Υπάλληλος τι θυμάται ? Δε πα να λέει η ms
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #24
    Εγγραφή
    14-05-2017
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Ναι με συνχωρεις εγω να βοηθισω ηθελα αλλα παρασιρθηκα λιγο απο το παθως αμα ειναι για επαγγελματικο χωρο τοτε οχι με συνχωρεις ... απλα το iatkos ειναι σταθερο γιαυτο το ειπα οσο οτι εχει ιδη windows αγορασμενα δεν το καταλαβα εκεινη την ωρα. Τωρα σορρυ κιολας για την διαπιστωση αλλα με εχεις βαλει λιγο στο ματι ή ειναι ιδεα μου ; Παντος αν σου εχω κανει κατι με συνχωρεις ...

  10. #25
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.621
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από villasg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να στήσω ενα pc που η μονή του εργασία θα είναι να μπαίνει internet και να κάνει κάποιες εκτυπώσεις σε εναν Laser hp .
    Δλδ ο καθε χρηστης να μπαινει στο νετ και να κατεβζει - τυπωνει καποια δικαιολογητικα απο τραπεζες ή δημοσιο (εφκα -ταμεια κλπ ) και μονο αυτο .
    Για να καταλαβεται , ειναι ενα "μετοχικο" ταμειο οπου οι "πελατες"/ δικαιουχοι / μετοχοι ερχονται για να παρουν καποια χρηματα ( δανειο - προικοδοτηση - λεφτα απο ιατρικα κλπ) και τους λοιπουν μερικα δικαιολογητικα ( ενημερωτικο συνταξης - αριθμος ΙΒΑΝ - αρ δημοτολογιου κλπ ) και για να μην τους διωχνουν να υπαρχει ενα pc για αυτη την εργασια να κατεβαζουν τα εγγραφα που θελουν .

    Υπαρχουν κανα 2 παλια Intel pc στην αποθηκη που ετρεχαν xp και τα αλλαξαν με φρεσκα ( φορμαρισμενα - κενα ) .

    Τι λειτουργικο προτεινετε να βαλω για αυτη την δουλεια ?
    Κανονικα xp και να αφαιρεσω λειτουργιες ?
    Windows Fundamentals for Legacy PCs ("WinFLP")
    XP σφαγμενα με το Nlite ?
    Chromium OS ?
    Windows 10 SDK (S) ?
    Windows 10 Lite ?


    Δεν θα ηθελα linux για να μην "χαλιουνται" οι χρηστες .
    Εντέλει κατέληξες ?

    Επειδή είναι ωραίο να χαλιούνται οι χρήστες, όταν είναι για την εξυπηρέτησή τους
    πάρε και μερικά λειτουργικά για kiosks

    https://www.how2shout.com/tools/free...-browsers.html

    Whitelist με url που επιτρέπεται να μπούνε και όλα τα υπόλοιπα blaklist? Not bad αν θέλεις να μπαίνουν μόνο σε ΕΦΚΑ κλπ

    Μέχρι και σε raspberry τρέχουνε.
    Οσο για το printing του linux κάποιο υποστηρίζει 8000 printers


    Ενα λειτουργικό που δεν προτάθηκε είναι το android. Δεν είναι κι άσχημη ιδέα.


    Αμα γκουγκλάρεις θα βρείς κι άλλα, σκέφτομαι να στήσω κάποιο για την πολυκατοικία
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 28-12-18 στις 02:13.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  11. #26
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Μαλακωντα Ευβοιας & Πλ. Αμερικης - Πατησια
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.938
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    ZXHN H108N V2.3
    SNR / Attn
    11.3(dB) / 36,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν κατεληξα , μετα την αδεια θα δω τα pc που ειναι στην αποθηκη και θα καταληξω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή είναι ωραίο να χαλιούνται οι χρήστες, όταν είναι για την εξυπηρέτησή τους
    Δεν ειναι ωραιο γιατι την πληρωνει ο δολιος ο πληροφορικαριος που θα τον φωναζουν καθε 3 και λιγο για βοηθεια ( να τους ξεφορτωθουμε θελουμε - σε παρακαλω να κατεβασω το χχχχ μην τρεχω και ξανα ερχωμαι κλπκλπκλπ - )
    Prima pensa, poi parla, perché parole poco pensate portano pena

  12. #27
    Εγγραφή
    14-05-2017
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Κανείς δεν δίνει μια ευκαιρία σε νέα μέλη να ενταχτούν και στην τελική να βοηθίσουν θέλουν ... δεν μπορώ να κάνω κάτι και ας ξέρω διότι κανείς δεν θέλει να με ακούσει ... Αλλά ας μην χαλάω το 'Forum'·

  13. #28
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από djtkyri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανείς δεν δίνει μια ευκαιρία σε νέα μέλη να ενταχτούν και στην τελική να βοηθίσουν θέλουν ... δεν μπορώ να κάνω κάτι και ας ξέρω διότι κανείς δεν θέλει να με ακούσει ... Αλλά ας μην χαλάω το 'Forum'·


    Aφού μπορείς και γράφεις, ενταγμένος είσαι, ότι γράφεις μπορούμε και το διαβάζουμε, το αν θα το λάβει κάποιος υπ' όψιν ή θα σου κάνει κάποια ερώτηση είναι άλλο θέμα, όλοι όσοι γράφουμε δεν είναι απαραίτητο να τα θεωρούν οι υπόλοιποι που τα διαβάζουν αξιόλογα ή και να είναι να μας λένε και συγχαρητήρια.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  14. #29
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων


    Aφού μπορείς και γράφεις, ενταγμένος είσαι, ότι γράφεις μπορούμε και το διαβάζουμε, το αν θα το λάβει κάποιος υπ' όψιν ή θα σου κάνει κάποια ερώτηση είναι άλλο θέμα, όλοι όσοι γράφουμε δεν είναι απαραίτητο να τα θεωρούν οι υπόλοιποι που τα διαβάζουν αξιόλογα ή και να είναι να μας λένε και συγχαρητήρια.

    πολυ σωστα το εθεσες
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας