Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    09-02-2004
    Περιοχή
    ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Μηνύματα
    1.665
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    Speedport 724
    Έχω μια 40αρα Samsung και η εικόνα άρχισε να πιξελειαζει και να κολλάει .Μου είπαν σε κατάστημα στην Καλαμάτα ότι κάηκε το τροφοδοτικό του ενισχυτή σήματος . Αγόρασα καινούργιο άλλαξα και καλώδιο που πάει από την ταράτσα στο σπίτι και πάλι χάλια . Έχει προβλήματα η digea ? Ξέρετε καμιά καλή μάρκα ; ενισχυτή ανεξάρτητα τιμής . Μήπως οι παλαιότερες τηλεοράσεις δεν μπορούν να διαχειριστούν σωστά το ψηφιακό σήμα ? Αν και τοσο καιρό καλά έδειχνε

  2. #2
    Εγγραφή
    14-09-2008
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100 Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZTE H288
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 19db(dB)
    Δεν ξέρω αν βρήκες κάποια λύση για το πρόβλημα,γιατί κι εγώ αντιμετωπίζω κάτι παρόμοιο.Προσανατολίζομαι για ενισχυτή indoors, όπως τον αναφέρει το site.

  3. #3
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Takis_Kal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω μια 40αρα Samsung και η εικόνα άρχισε να πιξελειαζει και να κολλάει .Μου είπαν σε κατάστημα στην Καλαμάτα ότι κάηκε το τροφοδοτικό του ενισχυτή σήματος . Αγόρασα καινούργιο άλλαξα και καλώδιο που πάει από την ταράτσα στο σπίτι και πάλι χάλια . Έχει προβλήματα η digea ? Ξέρετε καμιά καλή μάρκα ; ενισχυτή ανεξάρτητα τιμής . Μήπως οι παλαιότερες τηλεοράσεις δεν μπορούν να διαχειριστούν σωστά το ψηφιακό σήμα ? Αν και τοσο καιρό καλά έδειχνε
    Δεν θα έπρεπε να σου κάνει τέτοιο πρόβλημα, σίγουρα η κεραία κοιτάει σωστά;
    Δοκίμασες χωρίς τον ενισχυτή; μερικές φόρες μπουκώνει ο δέκτης απο το πολύ δυνατό σήμα.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας