Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    καλησπερα εδω και 3 ημερες δεν μπορω να συνδεθω σε οποια σελιδα θελω , δεν εχω καταλαβει τι γινεται , μια μπαινει κανονικα στο email κια μια αλλες σελιδες καθολου μου βγαζει προβλημα οτι δεν υπαρχει συνδεση;
    εχω φτασει στο αμην λεω να κανω φορματ και επαναγκατασταση αλλα θελω να το αποφυγω.
    χωρια οτι εδω και πολυ καιρο δεν υπαρχει ενδειξη συνδεσης ιντερνετ με καλωδιο ειτε με wifi .

    οποια σελιδα μπαινει , πχ θελω να μπω στην winkbank τιποτα, δεν καταλαβαινω τι φταιει τι να κανω; .

  2. #2
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.330
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αρα το θεμα σου δεν ειναι οι σελιδες ή καποιος browser, αλλα το οτι χανεις γενικοτερα. Ποια διανομη και ποια εκδοση της εχεις, μιας και το "linux mate" μπορει να ειανι οτιδηποτε.
    ديميتريس

  3. #3
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα το θεμα σου δεν ειναι οι σελιδες ή καποιος browser, αλλα το οτι χανεις γενικοτερα. Ποια διανομη και ποια εκδοση της εχεις, μιας και το "linux mate" μπορει να ειανι οτιδηποτε.

    οτι ναναι ειναι οποτε θελει μπαινει σε σελιδες και οποτε θελει βγαζει μυνημα οτι δεν μπορει να μπει στην σελιδα.
    οσο για την εκδοση , δεν ξερω που να το βρω πιστευω οτι ειναι η εκδοση MATE Desktop Enviioment 1.20.1 . αν δεν ειναι αυτο , πες μου που να το δω . να σου πω. εχω φτασει στο αμην ηδη κατεβαζω μια νεα αλλη εκδοση cub linux για φορματ αλλα δεν ξερω να το κανω και να περναω ολα τα αρχεια και σελιδοδεικτες απο την αρχη.

  4. #4
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι ναναι ειναι οποτε θελει μπαινει σε σελιδες και οποτε θελει βγαζει μυνημα οτι δεν μπορει να μπει στην σελιδα.
    οσο για την εκδοση , δεν ξερω που να το βρω πιστευω οτι ειναι η εκδοση MATE Desktop Enviioment 1.20.1 . αν δεν ειναι αυτο , πες μου που να το δω . να σου πω. εχω φτασει στο αμην ηδη κατεβαζω μια νεα αλλη εκδοση cub linux για φορματ αλλα δεν ξερω να το κανω και να περναω ολα τα αρχεια και σελιδοδεικτες απο την αρχη.
    Εύγε!
    Να είσαι σίγουρος πως όλα τα προβλήματά σου θα λυθούν,τώρα που έβαλες ένα πεθαμένο λειτουργικό!
    https://distrowatch.com/table.php?distribution=cub

  5. #5
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    γιατι πεθαμενο; και τι λινουξ να βαλω τα ιδια mate ; .
    τελικα καλεσα στο 13788 σημερα διοτι εχτες ειχα θεμα με τα windows 7 και το λαπτοπ με το κατεβασμα των cub linux ξαφνικα εκοψε την συνδεση. και δεν μου φορτωνε σελιδες μου γυρισανε την γραμμη απο fast path σε intertleaved διοτι ειχε λεει πολλες αποσυνδεσεις απο εχτες και μου αλλαξαν το καναλι του wifi στο 9 απο το 4.
    οσο για το λινουξ στο σταθερο υπολογιστη δειχνει να δουλευει . δεν ξερω για ποση ωρα θα δουλευει σωστα και μετα θα αρχισει να ξανα βγαζει μυνημα οτι δεν ειναι δυνατη η εμφανιση της σελιδας .

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας