Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Φιλικό μου πρόσωπο μου ζήτησε βοήθεια για σύνδεση σε λογαριασμό facebook που για κάποιο λόγο που δεν γνωρίζω ακριβώς κλειδώθηκε (έγινε αμέσως μετά από αλλαγή συσκευής κινητού και restore από goolge account backup εφαρμογών ρυθμίσεων, επαφών, μηνυμάτων κτλ το οποίο έκανα εγώ.)
    Ο πονοκέφαλος και το χάσιμο χρόνου είναι βέβαιο...
    Η παθούσα έχει 2 λογαριασμούς δηλωμένους στον ίδιο αριθμό τηλεφώνου. Για κάποιο λόγο κλειδώθηκε έξω από αυτόν που χρησιμοποιεί τα τελευταία χρόνια και μπορεί να συνδεθεί μόνο στον παλιότερο που δεν τον θέλει πια...
    Μόνο για τον παλιό μπορεί να γίνει restore password ,στον πιο πρόσφατο (και επιθυμητό προς διατήρηση) δεν γίνεται εύκολα restore και σε βγάζει σε σελίδα με διαδικασίες αποστολής εγγράφων και προφανώς μεγάλη αναμονή.
    Τι κάνω; σκέφτηκα να σβήσω τον παλιό και τότε ίσως μου αφήσει την διαδικασία ανάκτησης με κινητό να προχωρήσει κανονικά στον καινούριο, από την άλλη διαβάζω ότι η διαγραφή διαρκεί 2 εβδομάδες...

    Καμιά ιδέα;

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Απο την στιγμή που μπήκε σε διαδικασία να σου ζητάει στοιχεία για τον λογαριασμό η μόνη λύση είναι να στείλει αυτα που ζητάει.

  3. #3
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109023/11255
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    για να Έχει 2 λογαριασμούς πρέπει να Εχει δηλώσει 2 ε-μαιλ - ένα ξεχωριστό για κάθε λογαριασμό... ας μπει με το ε-μαιλ που δεν συνδέεται και ας ζητήσεις επαναφορά pass

  4. #4
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SV1BKN Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να Έχει 2 λογαριασμούς πρέπει να Εχει δηλώσει 2 ε-μαιλ - ένα ξεχωριστό για κάθε λογαριασμό... ας μπει με το ε-μαιλ που δεν συνδέεται και ας ζητήσεις επαναφορά pass
    Δεν έχει δηλώσει μάλλον e-mail σε αυτόν που θέλει να επαναφέρει, μόνο τηλέφωνο νομίζω. Κουτσά στραβά έστειλε κάποιο έγγραφο και περιμένει απάντηση...

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας