Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    17-05-2010
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~5120/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    TG582
    Καλησπέρα και καλή χρονιά!

    Είμαι κάτω απο ενεργό συμβόλαιο σε ένα triple play πακέτο σας.
    Παρόλο που υπάρχει διαθεσιμότητα vdsl στη περιοχή αλλα και λόγω της αδυναμίας σας να προσφέρετε vdsl υπηρεσίες στη περιοχή (Άνω Νεάπολη Νικαίας), θα πρέπει να μεταφερθώ σε άλλο πάροχο γνωρίζοντας βεβαίως για το κόστος διακοπής.

    Απο 1/1, η ΕΕΤΤ έχει αλλάξει τον τρόπο του υπολογισμού του κόστους αυτού όμως (ref: https://www.eett.gr/opencms/opencms/...egulation.html)
    Στο τηλεφωνικό σας κέντρο δε γνωρίζουν τίποτα (μου δίνουν ακόμη τη παλαιό κόστος που δέν έχει καμία σχέση με τις νέες τροπολογίες), και σε email που έστειλα στο nova@forthnet.gr δέν έχω λάβει καμία απάντηση.

    Η ερώτηση που έχω κάνει είναι αν μπορείτε να μου πείτε το κόστος διακοπής του συμβολαίου μου ώστε να μπορέσω να μεταφερθώ στο νέο πάροχο.
    Έχω κάνει τους υπολογισμούς μου αλλα θα ήθελα και απο τη δική σας μεριά να δώ αν "συμφωνούμε".

    Δέ παραθέτω περαιτέρω προσωπικά στοιχεία (αριθμός τηλεφώνου κλπ) εδώ για ευνόητους λόγους αλλα θα εκτιμούσα αν κάποιος επικοινωνήσει μαζί μου με pm ωστε να συνεχίσουμε.

    Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και χρόνια σας πολλά!

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα και καλή χρονιά akalfado,

    Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε pm με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

    Γεωργία, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας