Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Είχα 50 άρα σύνδεση χωρίς κανένα πρόβλημα για 2 χρόνια.12/12 ζητάω αναβάθμιση βασικά για το upload και εκεί ξεκινάει το πρόβλημα. Απουνδέσεις στην αρχή 1-2 μέσα στην ημέρα χωρίς να δώσω ιδιαίτερη σημασία. Μεταξύ 23-25 οι αποσυνδεσεις γίνονται σχεδόν κάθε μισή ώρα. 26/12 παίρνω τηλ το 13888 και δηλώνω βλάβη.29/12 μου έρχεται SMS ότι ξεκινάνε να βλέπουν το πρόβλημα.31/12 22.30 !!! το βράδυ μου έρχεται νέο sms ότι η προσπάθεια αποκατάστασης συνεχίζεται (παραμονή πρωτοχρονιάς στις 22.30 με θυμήθηκαν)Χθες τηλ στο 13888 νέο τηλ και μου λένε ότι το πρόβλημα θα το κοιτάξουν από την καινούργια εβδομάδα. Μπας και με δουλεύουν;- Να τονίσω ότι στον ενδιάμεσο διάστημα μεταξύ 1/1 -3/1 Η σύνδεση δεν έπεσε ουτε μια φορά και ξαφνικά μετά από 3/1 ξανάρχισαν. Πρόβλημα δεν έχω με το ίντερνετ γιατι εχω το speedport πάνω σε vigor router μαζί με γραμμή της forthnet οπότε μόλις πέσει του ΟΤΕ έχω της forthnet αλλά μου τη δίνει η κοροϊδία
    Χθες έριξα καταγγελία στην εεττ και περιμένω. Μπορώ κάπως αλλιώς να τους πιεσω;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stratus : 05-01-19 στις 18:29.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-2004
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    912
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    DrayTek
    Για να μην γκρινιαζω μονο,θελω να γραψω οτι η επισκεψη του τεχνικου χθες μου αφησε εξαιρετες εντυπωσεις.Ο ανθρωπος ηταν προθυμοτατος να εξυπηρετησει,να απαντησει σε ολες τις ερωτησεις,δεν βιαστηκε να φυγει και το το πιο ωραιο ηταν οτι εβαλε προστατευτικα πλαστικα στα παπουτσια του για να μην λερωσει αφου ηρθε βρεγμενος,παροτι του ελεγα οτι δε χρειαζεται.
    Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
    http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας