Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    06-01-2019
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλημερα και χρόνια πολλα...Εχω ενα θέμα με την οθόνη του αυτοκινήτου...δουλεύει κανονικά αλλά μόλις αναψω τα φώτα του αυτοκινήτου η φωτεινότητα της μια ανεβενει μια πέφτει...ρυθμικά θα ελεγα ...μόλις τα ξανά σβήσω μενει σταθερη εντονη...μπορεί κάποιος να βοηθήσει...??? Ευχαριστώ!

  2. #2
    Εγγραφή
    09-04-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    599
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΣΙΝΑ
    Γενικότερα η οθόνη ειναι φωτεινή και οταν ανάβεις τα φώτα πέφτει η φωτεινότητα , για καλύτερη ορατότητα το βράδυ οταν οδηγας να μην κουράζονται τα ματια. Σε ένα φίλο μου μετά από επίσκεψη σε ηλεκτρολόγο αυτοκινήτων, μόλις άνοιγες τα φώτα το ταμπλό έσβηνε τελείως. Κάτι παίζει με τα ρεύματα στο αμάξι , ρίξε καμια ματια στις ασφάλειες...

  3. #3
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Περιοχή
    Δραμα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9.662/1.021
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Χλαπατσα H300
    Οταν η μηχανη δουλευει στο ρελαντι(π.χ στα φαναρια) πεφτει η φωτεινοτητα;
    Αυξανεται οταν κινεισαι;
    Αυτο σημαινει οτι η μπαταρια δεν μπορει να καλυψει τη ζητηση και στο ρελαντι επειδη το δυναμο εχει μειωμενη αποδοση,βλεπεις αυτη την πτωση.
    Αντιθετως στην πορεια επειδη το δυναμο φορτιζει περισσοτερο ανεβαινει και η φωτεινοτητα.
    Γενικα εαν εχεις συσκευες(ενισχυτες, xenon) περα απο αυτες που εχει προβλεψει ο κατασκευαστης ειναι πολυ πιθανον να συμβει αυτο.
    Μου εχει τυχει σε επαγγελματικο αυτοκινητο με μηχανημα καταψυξης, στο ρελαντι και με τα αλαρμ αναμενα,να αλλαζει θορυβο το μηχανημα σε καθε μπλιπ των αλαρμ...

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας