Εμφάνιση 1-10 από 10
  1. #1
    Εγγραφή
    01-10-2014
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    εχω adsl double play στη vodafone.αφου η κατασταση με τη ταχυτητα ειχε φτασει στο απροχωρητο(ουτε 3 δεν επιανε) αποφασισα να κανω αιτηση για vdsl.
    μου εδωσαν ημερ/νια ενεργοποιησης 11/12/18.απο εκεινη την ημερα εχει κοπει το ιντερνετ στο σπιτι και μεχρι σημερα 11/1/19 δεν εχει ερθει.επικαλουνται βλαβη στον κατανεμητη και διαφορα αλλα.αποφασισα να προβω σε καταγγελια.μηπως γνωριζετε πως την στελνω στη vodafone?
    lenovo idea a2107--galaxy note 2--xiaomi red rice--onda 975m--tronsmart vega s89h--lg g3-lenovo s850-leagoo lead1-cubot s200

  2. #2
    Εγγραφή
    04-03-2006
    Περιοχή
    xalkida
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    625
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΑΝΗΘΟΣ
    Στην ΕΕΤΤ θα πάρεις τηλέφωνο και θα σε καθοδηγήσουν.

  3. #3
    Εγγραφή
    01-10-2014
    Μηνύματα
    54
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    ευχαριστω πολυ
    lenovo idea a2107--galaxy note 2--xiaomi red rice--onda 975m--tronsmart vega s89h--lg g3-lenovo s850-leagoo lead1-cubot s200

  4. #4
    Εγγραφή
    31-08-2005
    Μηνύματα
    203
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Μήπως μπορεί να μου δώσει τα φώτα κάποιος που γνωρίζει σχετικά με τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθηθεί;
    Σε φίλο συνδρομητή κάτοχο double play, έγινε τηλεφωνική προσφορά για ανανέωση συμβολαίου με συνδρομή και στο vodafone tv, στην ίδια τιμή με αυτή που ίσχυε γι αυτόν μέχρι τότε την οποία και αποδέχτηκε. Στον πρώτο λογαριασμό όμως που έλαβε, η τιμή ήταν πολύ διαφορετική ενώ είχε προστεθεί και το κόστος αγοράς εξοπλισμού.
    Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία, ο υπάλληλος τον ενημέρωσε ότι στην αίτηση φαινόταν ότι είχε δώσει τη συγκατάθεσή του για τη νέα τιμή οπότε δεν μπορούσε να βοηθήσει, και αν θέλει μπορεί να υπαναχωρήσει από το πρόγραμμα της τηλεόρασης με επιστροφή του εξοπλισμού το οποίο και αποδέχτηκε.
    Την επόμενη μέρα ζήτησε γραπτώς από κατάστημα της vodafone πρόσβαση στο ηχητικό ντοκουμέντο.
    Τί μπορεί να κάνει τώρα; Υπάγεται το περιστατικό στην αρμοδιότητα της ΕΕΤΤ;

  5. #5
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    204
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109023/11255
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Path Level
    Fastpath
    καταγγελία από το site της ΕΕΤΤ με ε-μαιλ

  6. #6
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Καταγγελία από το site και έχουν 1 μήνα να σου απαντήσουν επισήμως μέσω ΕΕΕΤ ... Είμαι τώρα στις 25 μέρες και απάντηση στην καταγγελία δεν έχω πάρει! Σε 6 μέρες θα δείξει καθώς θα έχει λήξει η διορία !

  7. #7
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Σου απάντησαν τελικά?

  8. #8
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Καμία απάντηση τελικά! Θα στείλω αύριο πάλι στην ΕΕΕΤ... Τίποτα δεν λειτουργεί σ'αυτήν τη χώρα!

  9. #9
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Είμαι στην ίδια φάση. Έχω κάνει κι εγώ μέσω ΕΕΤΤ καταγγελία και δεν μου έχουν απαντήσει. Αύριο λήγει ο μήνας.
    Ήθελα να ήξερα άραγε αν δε σου απαντήσουν τι δικαιώματα έχεις.

  10. #10
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skoupas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι στην ίδια φάση. Έχω κάνει κι εγώ μέσω ΕΕΤΤ καταγγελία και δεν μου έχουν απαντήσει. Αύριο λήγει ο μήνας.
    Ήθελα να ήξερα άραγε αν δε σου απαντήσουν τι δικαιώματα έχεις.
    Λογικά δεν θα είναι πρόστιμο; Πάντως γράφουν κανονικά τον πελάτη τους και αυτό λέει πολλά!

    - - - Updated - - -

    Τελικά απάντησε σήμερα ότι μπορώ να καταγγείλω την υπηρεσία της τηλεόρασης , χωρίς δικιά μου χρέωση, διότι δεν μπορούν να την φτιάξουν! Έπρεπε να κάνω καταγγελία για να το πούνε! Τουλάχιστον προσοχή σε όσους σκέφτονται να βάλουν τηλεόραση ή καλύτερα σε όσους σκέφτονται να γίνουν συνδρομητές της vodafone!

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας