Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.506
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Απ' ό,τι έχω ψάξει, είναι ένα θέμα που απασχολεί πολλούς, αλλά δεν είναι και τόσο εύκολη η λύση του. Έχω ψάξει πολύ, χωρίς να βρω κάτι.

    Όταν κάνεις ένα comment σε ένα YouTube video, και θέλεις να το βρεις διότι κάποιος σου έχει απαντήσει, πως μπορείς να το βρεις; Εάν το video έχει λίγα comments, τότε, ok, δεν υπάρχει πρόβλημα. Εάν, όμως, είναι πολλά τα σχόλια, πως το εντοπίζεις;
    Δε μπορώ να μάθω σε κανέναν τίποτα.
    Το μόνο που μπορώ είναι να του μάθω να σκέφτεται.

    Σωκράτης

  2. #2
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.506
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Τελικά, υπάρχει τρόπος. Εάν πας στο youtube στο history, σου έχει δεξιά να ταξινομήσει το history ως προς watch, search, comments, κ.λπ.

    Δεν το είχα κοιτάξει εκεί διότι τόσες ημέρες δούλευα στο youtube από το κινητό. Με κινητό μάλλον δεν θα καταφέρετε κάτι. Εγώ τουλάχιστον δεν βρήκα με κινητό κάτι. Σε desktop όμως pc, τα βρήκα αμέσως.

    Να σας πω την αλήθεια, δεν πήγαινα τόσες ημέρες στο desktop διότι τα forums που άνοιγα για να βρω λύση έλεγαν παντού πως το youtube το είχε αυτό παλιά (δηλαδή ταξινόμηση στο history με βάση τα comments), αλλά το έχει βγάλει. Αυτό ήταν απαντήσεις σε threads τού 2015-2016. Κάπου εκεί. Ποιός ξέρει; Ίσως το youtube το είχε όντως βγάλει, και το ξαναέβαλε.

    ------------------------------------------------------------

    Για να μην ανοίγω νέο θέμα επειδή πρόκειται πάλι για youtube, όταν θέλεις να κατεβάσεις ένα βίντεο, και έχει ανάλυση μέγιστη 360, γίνεται να το κατεβάσεις με κάποιο τρόπο στα 720 ή 1080; Κάποια add-ons Opera Developer που έχω, αλλά και σε μία σελίδα on line που πάω να κατεβάσω το video, έχει max τα 360p.

    Καταρχήν, επειδή δεν ξέρω πολύ από αυτά, αξίζει να καταβάσω το βίντεο σε μεγαλύτερη από τα 360; Θα φαίνεται καλύτερα και πολύ καθαρά στην tv από τα 360; Εάν ναι, να δούμε τον τρόπο. Εάν όχι, φυσικά δεν το κοιτάμε.

    Thanks
    Δε μπορώ να μάθω σε κανέναν τίποτα.
    Το μόνο που μπορώ είναι να του μάθω να σκέφτεται.

    Σωκράτης

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας