Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-26 από 26
  1. #16
    Εγγραφή
    21-01-2019
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    ναι υπαρχει .το τηλ μια δουλευει μια δεν δουλευει.

  2. #17
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από siakir Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι υπαρχει .το τηλ μια δουλευει μια δεν δουλευει.
    η γραμμη σου τι κανει συχρονιζει καμια φορα ή μονιμα off το λαμπακι της DSL ?
    εμενα ξαναχαλασε για 1 εβδομαδα τον Οκτωβριο και ειπαν βραχυκυκλωμενη γραμμη, εχεις και θορυβους στο τηλ ?
    Θελει συνδυαστικο με ΟΤΕ γιατι αργουν τοσο πολυ σε σενα δεν ξερω.

  3. #18
    Εγγραφή
    21-01-2019
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    δεν συχρονιζει καθολου το DSL ειναι μονιμα σβηστο. τοσα χρονια forthnet δεν ειχα το παραμικρο προβλημα τωρα σαν nova μεγαλη απογοητευση

    - - - Updated - - -

    Τη δευτερα καταγγελια εεττ. γνωριζει καποιος τη διαδικασια η να απευθυνθω σε δικηγορο ?

  4. #19
    Εγγραφή
    10-08-2018
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    WEB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από siakir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τη δευτερα καταγγελια εεττ. γνωριζει καποιος τη διαδικασια η να απευθυνθω σε δικηγορο ?
    https://www.eett.gr/opencms/opencms/...ataggelia.html

  5. #20
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από siakir Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν συχρονιζει καθολου το DSL ειναι μονιμα σβηστο. τοσα χρονια forthnet δεν ειχα το παραμικρο προβλημα τωρα σαν nova μεγαλη απογοητευση

    - - - Updated - - -

    Τη δευτερα καταγγελια εεττ. γνωριζει καποιος τη διαδικασια η να απευθυνθω σε δικηγορο ?
    Kαλησπέρα, τι να πω πραγματικα μου κανει εντυπωση.
    Εισαι και προπληρωμενος και δεν μπορεις να την κανεις.
    Μονο με καταγγελιες αφου δεν γινεται αλλιως δουλεια.
    και εμενα ετσι ειχε γινει στην αρχη και μετα κοπηκε και το τηλ, μιλαω για τον Οκτωβρη αλλα μια εβδομαδα ημουν εκτος.
    τον ιουνιο ειχαν κοπει καλωδια εξω απο την πολυκατοικια μου οταν εσκαψαν για να μου βαλουν φυσικο αεριο.
    με ορατο το προβλημα κανεις δεν κοιτουσε την τρυπα και πηγαιναν μονο στο κατανεμητη, δεν ειχα ουτε τηλ ουτε ιντερνετ παρα 2 μερες, εναν μηνα ολοκληρο.
    Τελικα αφου εγινε συνδυαστικο μετα απο 500 παρακαλια και πηγαινελα ασχετων "τεχνικων" εγινε υστερα η δουλεια.

    Γραφε και συνεχεια στο support ανοιγε θεμα αυτο εκανα και εγω. επειδη μπαινουν διαφοροι μπορει ισως να φιλοτιμηθει κανεις να το ψαξει.

    Σε ποια περιοχη εισαι αν επιτρεπεται? γιατι εδω κοντα σε εμενα πχ εχει ζημιες και κανουν ποσο καιρο και ακομα παλευουν εξωτερικα συνεργεια απο ΟΤΕ.

  6. #21
    Εγγραφή
    21-01-2019
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    στην πολυκατοικια που μενω υπαρχουν 25 συνδεσης internet και κανενας αλλος δεν εχει προβλημα. τι να πω εχω αγανακτησει με αυτους

  7. #22
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από siakir Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην πολυκατοικια που μενω υπαρχουν 25 συνδεσης internet και κανενας αλλος δεν εχει προβλημα. τι να πω εχω αγανακτησει με αυτους
    καλημέρα, καλη εβδομαδα!
    ναι απλα αναφερα τι εγινε στην περιπτωση μου, εμενα εχει 7 διαμερίσματα αλλα κανεις δεν ειχε σταθερο εκτος από εμενα, ειχε δλδ ο από πανω αλλα ελειπε τοτε. Μετα που γυρισε το πηρε χαμπαρι, αν ηταν ολοι θα το ειχαν φτιαξει πολύ ποιο γρηγορα.
    Στην περιπτωση σου τι να πω, ζητα να σου αλλαξουν ζευγος στο καφαο, όπως σου εγραψα και παλι γραφε συνεχεια στο nova support νέο θεμα παλι.
    Ειδα μονο ένα εχεις κανει. Εγω ειχα κανει ποσες φορες!
    Ξαναγραψε παλι την ιστορια και ζητα νέο ζευγος από το καφαο, πες τους ότι είναι νεκρο.
    Εγω αν ημουν στην θεση σου κάθε μερα θα εκανα νέο θεμα...εμενα μονο ετσι εγινε δουλεια, ουτε μια φορα δεν τους εχω παρει τηλ ΠΟΤΕ εκτος για να γινω αρχικα πελατης. Παντα αυτοι με παιρνουν.

  8. #23
    Εγγραφή
    21-01-2019
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    33 Κ Σ απιστευτο

  9. #24
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημέρα! δες εδώ https://www.adslgr.com/forum/threads...έρνεται
    αρχισε και η δικια μου γραμμη τα ιδια!!!
    Τελικα σου ειπαν κατι εσενα?
    εμενα μου εκαναν χτες ελεγχους, τα λεγαμε με PM από εδώ μεσα, ειπαν θα στειλουν τεχνικο αγνωστο ποτε να δει.
    Και αν δεν βρει κατι, που δεν θα βρει, πρεπει να γινει συνδυαστικο με ΟΤΕ.
    Παλι με βλεπω κανα μηνα εκτος….
    Στην αρχη ειχα ιντερνετ, ανοιγοκλεινε, μετα εμεινε στα 1920mbps!!! μαλλον μπερδευτηκε με την αναλυση full HD 1080p!
    και μετα πεθανε μονιμα!
    το τηλ ότι νανε αν θελει δουλευει αν δεν θελει δεν δουλευει αλλα κυριως δεν δουλευει.

  10. #25
    Εγγραφή
    21-01-2019
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    τιποτα ακομα με εχουν στην αναμονη σημερα κλεινω 35 μερες, και σε εμενα καπως ετσι ξεκινησε και μετα τιποτα ουτε τηλ ουτε internet. ενας συνφορμητης απο εδω με ενημερωσε για της ενεργειες που εχουν γινει φαίνεται να υπαρχει προβλημα στη γραμμη μου.το δικο σου μπορει να ειναι κατι παροδικο!

  11. #26
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.103
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από siakir Εμφάνιση μηνυμάτων
    τιποτα ακομα με εχουν στην αναμονη σημερα κλεινω 35 μερες, και σε εμενα καπως ετσι ξεκινησε και μετα τιποτα ουτε τηλ ουτε internet. ενας συνφορμητης απο εδω με ενημερωσε για της ενεργειες που εχουν γινει φαίνεται να υπαρχει προβλημα στη γραμμη μου.το δικο σου μπορει να ειναι κατι παροδικο!
    Εμενα σημερα ηρθαν 2 ατομα με JCB και σκαψανε και βρηκαν τις μουφες, το θεμα ειναι οτι αλλαχτηκαν ΟΛΑ αυτα τελη Ιουνιου 2018 και ειπαν καλα τι μας βαλανε να σκαψουμε?
    λενε επρεπε μπροστα στην εισοδο και ειπαν οτι δεν ειχαν να βαλουν κατι πως θα μπουμε μεσα και ειπαν οτι θα ξαναερθουν!!!
    και η nova μου κανονισε αυριο πρωι να ερθει τεχνικος τους για ελεγχο.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας