Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 41
  1. #16
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    NSA is pleased
    Πως είναι ευχαριστημένη η nsa αφού στην πράξη δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί καθώς η Apple απενεργοποίησε το Group FaceTime μέχρι να το επιδιορθώσει?

  2. #17
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Αξίζει να αναφερθεί για τους μη χρήστες iPhone ότι το να πατήσει ο καλόυμενος το κουμπί power είναι το shortcut για να σταματήσει να χτυπάει το τηλέφωνο αλλά χωρίς να απορριφθεί η κλήση, οπότε είναι συνηθισμένη κίνηση. ^2

  3. #18
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αξίζει να αναφερθεί για τους μη χρήστες iPhone ότι το να πατήσει ο καλόυμενος το κουμπί power είναι το shortcut για να σταματήσει να χτυπάει το τηλέφωνο αλλά χωρίς να απορριφθεί η κλήση, οπότε είναι συνηθισμένη κίνηση. ^2
    Ναι αλλά στην πράξη το bug εμφανίζεται στην ομαδική μόνο κλήση και όχι στο FaceTime μεταξύ δυο ατόμων. Εφόσον δε η ομαδική κλήση απενεργοποιήθηκε από την apple, οδηγούμαστε στο συμπέρασμα πως οι χρήστες είναι καλυμμένοι μέχρι να βγει το επόμενο firmware. Σωστά;

  4. #19
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11.626
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά στην πράξη το bug εμφανίζεται στην ομαδική μόνο κλήση και όχι στο FaceTime μεταξύ δυο ατόμων. Εφόσον δε η ομαδική κλήση απενεργοποιήθηκε από την apple, οδηγούμαστε στο συμπέρασμα πως οι χρήστες είναι καλυμμένοι μέχρι να βγει το επόμενο firmware. Σωστά;
    Σωστά.

  5. #20
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως είναι ευχαριστημένη η nsa αφού στην πράξη δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί καθώς η Apple απενεργοποίησε το Group FaceTime μέχρι να το επιδιορθώσει?
    Στο ότι τόσο καιρό το είχε, τώρα θα πρέπει να κάνει χρήση των άλλων τρόπων που έχει βρεί

  6. #21
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ότι τόσο καιρό το είχε, τώρα θα πρέπει να κάνει χρήση των άλλων τρόπων που έχει βρεί
    Νομίζω πως το bug ήρθε με την 12.1.3 .
    Από εκεί και πέρα όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος. Ας μην ξεχνάμε άλλες εταιρίες που δίνουν τα στοιχεία των χρηστών φόρα παρτίδα και την δικαστική διαμάχη που είχε η apple να ξεκλειδώσει το τηλέφωνο ενός δολοφόνου που εν τέλει δεν το ξεκλείδωσε ποτέ.

  7. #22
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω πως το bug ήρθε με την 12.1.3 .
    Από εκεί και πέρα όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος. Ας μην ξεχνάμε άλλες εταιρίες που δίνουν τα στοιχεία των χρηστών φόρα παρτίδα και την δικαστική διαμάχη που είχε η apple να ξεκλειδώσει το τηλέφωνο ενός δολοφόνου που εν τέλει δεν το ξεκλείδωσε ποτέ.
    Διόρθωση, τα στοιχεία του icloud λογαριασμού τα έδωσε απλόχερα, το κλειδί κρυπτογράφησης για την συσκευή δεν έδωσε άμεσα, γιατί αν το κάνει αυτό σου λέει πως εγώ έχω το ενα κλειδί που νικά όλα τα άλλα

  8. #23
    Εγγραφή
    12-04-2005
    Μηνύματα
    1.263
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    18000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Thomson TG 585v8
    SNR / Attn
    5,5(dB) / 12,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω πως το bug ήρθε με την 12.1.3 .
    Από εκεί και πέρα όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος. Ας μην ξεχνάμε άλλες εταιρίες που δίνουν τα στοιχεία των χρηστών φόρα παρτίδα και την δικαστική διαμάχη που είχε η apple να ξεκλειδώσει το τηλέφωνο ενός δολοφόνου που εν τέλει δεν το ξεκλείδωσε ποτέ.
    Επιμένεις να τρολάρεις..
    "Είμαι άνθρωπος και έχω αξιοπρέπεια.
    Δεν δέχομαι να με διαφεντεύει ένας ξένος γιατί τότε είμαι σκλάβος"
    Sami Sharaf (former Egypt Minister)
    για τη διαχείρηση της διώρυγας του Σουέζ από τους Αγγλους

  9. #24
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.399
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    ♫ Μην παραχαράσσετε την Ιστορία, η Appleμανία είναι μία ♫♫

  10. #25
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vastil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω πως το bug ήρθε με την 12.1.3 .
    Από εκεί και πέρα όλα κρίνονται εκ του αποτελέσματος. Ας μην ξεχνάμε άλλες εταιρίες που δίνουν τα στοιχεία των χρηστών φόρα παρτίδα και την δικαστική διαμάχη που είχε η apple να ξεκλειδώσει το τηλέφωνο ενός δολοφόνου που εν τέλει δεν το ξεκλείδωσε ποτέ.
    ναι το θυμόμαστε εκείνο το θέατρο,

    σκοπό είχε να μας πείσει ότι η αππλε δεν δίνει τα δεδομένα
    και ότι οι άλλοι δεν τα έχουν άμα θέλουν όποτε θέλουν

    για να μπορούν να συνεχίσουν τις business αμφότεροι

  11. #26
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Κορυφαίο feature. Αυτό που σου ανοίγει ΚΑΙ το βίντεο (bug στο bug) είναι αμίμητο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από balander Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενω το android...
    Το android τουλάχιστον δεν έχει στρατό απο fanboys που έχουν εικόνισμα του προφήτη-Τζόμπς πάνω απο το κρεβάτι τους και γράφουν όπου βρούν πόσο εκπληκτικά απρόσβλητο είναι το λειτουργικό και πως η αγαπημένη τους εταιρία μοιράζεται το αλάθητο μαζί με τον πάπα.

  12. #27
    Εγγραφή
    06-08-2003
    Περιοχή
    Sofia, BG
    Μηνύματα
    3.313
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000MBPS
    ISP
    Mtel BG
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΜΝΗΝΩΝ
    Router
    Huawei
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aiolos.01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κορυφαίο feature. Αυτό που σου ανοίγει ΚΑΙ το βίντεο (bug στο bug) είναι αμίμητο.


    Το android τουλάχιστον δεν έχει στρατό απο fanboys που έχουν εικόνισμα του προφήτη-Τζόμπς πάνω απο το κρεβάτι τους και γράφουν όπου βρούν πόσο εκπληκτικά απρόσβλητο είναι το λειτουργικό και πως η αγαπημένη τους εταιρία μοιράζεται το αλάθητο μαζί με τον πάπα.
    Εγινε οτι πεις!

  13. #28
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aiolos.01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το android τουλάχιστον δεν έχει στρατό απο fanboys που έχουν εικόνισμα του προφήτη-Τζόμπς πάνω απο το κρεβάτι τους και γράφουν όπου βρούν πόσο εκπληκτικά απρόσβλητο είναι το λειτουργικό και πως η αγαπημένη τους εταιρία μοιράζεται το αλάθητο μαζί με τον πάπα.
    Πήγαινε στο διπλανό μπλε forum κινητής τηλεφωνίας και διάβασε νήματα για ναυαρχίδες. Και μετά έλα να το συζητήσουμε πάλι. Δυστυχώς είμαστε χειρότεροι. Και βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Μιλάμε για ξεκατινιάσματα. Λες και ακούω γκομενοκαυγά.

  14. #29
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγαινε στο διπλανό μπλε forum κινητής τηλεφωνίας και διάβασε νήματα για ναυαρχίδες. Και μετά έλα να το συζητήσουμε πάλι. Δυστυχώς είμαστε χειρότεροι. Και βάζω και τον εαυτό μου μέσα. Μιλάμε για ξεκατινιάσματα. Λες και ακούω γκομενοκαυγά.
    Νομίζω ότι το δέσιμο των χρηστών με τα προιόντα της Apple δεν το βρίσκεις σε κανένα άλλον τομέα, όχι μόνο για κινητά μιλώντας.

    Άλλωστε αυτός είναι και ένας από τους βασικούς λόγος της τρομερής επιτυχίας τους.

    Έναν μέσο χρήστη android πάντως, θα τον δεις πολυ΄εύκολα να κράξει. Ούτε καν θα το σκεφτεί βασικά. Έναν μέσο χρήστη apple αποκλείεται. Μπροστά στα μούτρα να του πει, σου κόβω ισχύ για να σέρνεσαι δεν θα καταλάβει τίποτα. Θα το φέρει έτσι που θα γράψει θετικό. (Δες όμως μου δίνει φθηνή αλλαγή μπαταρίας )
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #30
    Εγγραφή
    02-09-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΑ
    Η πρόταση είναι απλή. Πόσοι από αυτούς που είναι αρνητικοί για ότι αφορά iPhone είχαν ποτε τους iphone. Προσωπικά επέστρεψα στο iPhone απογοητευμένος από το s4 9506 με τα τυχαία restart. Προηγούμενη συσκευή s3 και πάλι απογοητευμένος και πιο πριν το ταπεινό iPhone 4 που πέντε χρόνια ήταν εξαιρετικό.

    Πόσοι άραγε από αυτούς που γράφουν αρνητικά είχαν iPhone?

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας